KK Bosna - 2008/2009

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
hepek071
Posts: 620
Joined: 19/09/2005 09:25
Location: Jagomir do podne, a Sokolac poslijepodne

#726 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by hepek071 »

Jovanović je baš ZLATKO što se pojačanja tiče! :thumbup: pored ostanka trenera i naznake produžetka ugovora Ivanovića sve extra potezi uprave kluba..svaka čast.

još da je dobrog centra maznuti i super ekipa i fakat godišnju kartu odmah kupujem

PS

glede porijekla igrača imam samo ovo da kažem: O TOME SAMO KONJI RAZMIŠLJAJU! :run:

realno Zimić, Pašalić i Suljagić su letve žešće i idući potez uprave bi trebao biti da se ozbiljno pozabavi omladinskim pogonom. Ako su im ovi najbolji produkti onda tu nešto ozbiljno ne štima.
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#727 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

susc_ovjek wrote:
red01 wrote:
Art-Vandaley wrote:istina zimic je kloc pored kojeg se playmakeri dobro naskacu jednostavno kosarkaski antitalent! ne znam sta igraci poput njega, pasalica i suljagica rade u bosni...
Ti samo protiv bošnjaka, spomeni malo i svoje srbe "igračine" Rakića, Ikonića i sl. zbog kojih izgubismo titulu od Lištice....

Ajd' srbine-početniče malo na Romaniju pa srbuj sa braćom, nije za tebe Rajvosa i civilizacija....

Tamo osnujte KK Mladu Bosnu i dovedi Damjanovića , Tomovića i za trenera Parežanina pa tu srbuj do mile volje.... :lol: :lol: :lol:
Uzas.
Evo ja bosnjak iz Sarajeva bi volio da ne igra niti jedan bosnjak ako su onakve 'igracine' ko zimic.
Sport i nauka ne vide naciju ni vjeru... A ti sa takvim razmisljanjem si daleko od Sarajeva.

Fuj!

Zato je i posjeta u Skenderiji primjerena broju bošnjaka u ekipi(ove sezone u prosjeku oko 1-1,5 hiljada ),zar očekuješ da će masovno doći bošnjaci ako u timu igraju dva-tri bošnjaka i u sporednim uslugama.Nisu sarajlije protiv Srba iz Bosne, osobito sarajlija, normalno da su raja obožavala Nenu jer on je naš Sarajlija, ali nije i nisu Tomovići i slični eksponati iz Srbije.
Drugo mnogi ne dolaza na tekme jer im je dosta više Gajića, Tomovića i drugih bisera iz Beobasketa i drugih srbijanskih agencija, kao i dovođenje trečerazrednih amera zbog financijskih talova.
Da je Zimić igrao TITULA bi bila u Rajvosa.
Zbog Ovčine i njegovog forisranja od strane VV je i upropašten Suljagić, a sa povredom Zimića je GRGAT uneredio Ovčinu i donio titulu u Lišticu. I što je bitno ,to sam i napisao prije mečeva protiv Lištic, tako da se ne pravim kao ti pametan poslije mise, bitke, meča ili što ti drago.... :)

A o razumjevanju nauke i sporta si dovoljno napisao u svom postu, jer ti očigledno nije dobro razvijena dedukcija, stoga nazad u školu ili na faks, doškoluj se i što je još važnije pokušaj razviti moždane vijuge pomoće ti u daljnjem životu...
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#728 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by rado_vidjen »

red01 wrote:
Art-Vandaley wrote:istina zimic je kloc pored kojeg se playmakeri dobro naskacu jednostavno kosarkaski antitalent! ne znam sta igraci poput njega, pasalica i suljagica rade u bosni...
Ti samo protiv bošnjaka, spomeni malo i svoje srbe "igračine" Rakića, Ikonića i sl. zbog kojih izgubismo titulu od Lištice....

Ajd' srbine-početniče malo na Romaniju pa srbuj sa braćom, nije za tebe Rajvosa i civilizacija....

Tamo osnujte KK Mladu Bosnu i dovedi Damjanovića , Tomovića i za trenera Parežanina pa tu srbuj do mile volje.... :lol: :lol: :lol:
Epic fail :shock:

Zar se tako brzo zaboravljaju sve Ikoniceve briljantne partije, kada je, malte ne, sam nosio ekipu do pobjede??
More bre, moze sramota da te bude! PUJ! Jos covjek igra povrijedjen vec neko vrijeme...

Mislim, ono, ja sam im prvi jebo kevu za bolide kao sto su: Gajic, Aleksic, Tomovic (2x), Parezanin...evo sada i Rakic; i jos gomilu promasja sa amerikancima, ali djes pljuvat po Ikonicu :cry:

Ja bi pored Jovanovica, najvolio da opet vrate Guzu :D nek' kanton iskrca lovu,
final four NLB lige, garantujem
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#729 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

hidrant wrote:Evo ja nisam Srbin i kazem da je Zimic kloc.
Ja da sam onoliko visok,a da jedva zakucam ili da onako sramotno gradim reket,poceo bih se baviti bagmintonom.
Idi u bazen i dooooooooooooobro se iskupaj, valjda se glava i još važnije mozak pročisti :lol: :lol: :lol: , kaže se B A D M I N T O N... :-) :-) :-) :-)
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#730 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by hidrant »

red01 wrote:
hidrant wrote:Evo ja nisam Srbin i kazem da je Zimic kloc.
Ja da sam onoliko visok,a da jedva zakucam ili da onako sramotno gradim reket,poceo bih se baviti bagmintonom.
Idi u bazen i dooooooooooooobro se iskupaj, valjda se glava i još važnije mozak pročisti :lol: :lol: :lol: , kaže se B A D M I N T O N... :-) :-) :-) :-)
Greska u kucanju.
Nemam namjeru kontrolisati svaki svoj post.
Zbog takvih kao sto si ti, nemamo pravo nista govoriti ustasama iz Hercegovine.
Ti si sramota ovog grada, a o tvom poznavanju kosarke, :lol:
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#731 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

rado_vidjen wrote:
red01 wrote: Ti samo protiv bošnjaka, spomeni malo i svoje srbe "igračine" Rakića, Ikonića i sl. zbog kojih izgubismo titulu od Lištice....

Ajd' srbine-početniče malo na Romaniju pa srbuj sa braćom, nije za tebe Rajvosa i civilizacija....

Tamo osnujte KK Mladu Bosnu i dovedi Damjanovića , Tomovića i za trenera Parežanina pa tu srbuj do mile volje.... :lol: :lol: :lol:
Epic fail :shock:

Zar se tako brzo zaboravljaju sve Ikoniceve briljantne partije, kada je, malte ne, sam nosio ekipu do pobjede??
More bre, moze sramota da te bude! PUJ! Jos covjek igra povrijedjen vec neko vrijeme...

Mislim, ono, ja sam im prvi jebo kevu za bolide kao sto su: Gajic, Aleksic, Tomovic (2x), Parezanin...evo sada i Rakic; i jos gomilu promasja sa amerikancima, ali djes pljuvat po Ikonicu :cry:

Ja bi pored Jovanovica, najvolio da opet vrate Guzu :D nek' kanton iskrca lovu,
final four NLB lige, garantujem
1. Ništa ja ne pljujem, nego je on svojim igrama dao velik obol tituli koju su osvojili oni seljani iz Lištice...., I NE SAMO JEDNOJ NEGO I ONOJ PRIJE DVIJE GODINE...
2. Nije dijete Kk Bosne pa da ga štedim, PLAĆENIK koji za malo bolju paru ode u Olimpiju kao i Đorđević pod uvjetom da ga Olimpija HOĆE.... :roll:
3. Ja bih se sramio takvih razmišljanja, jer u neku ruku pokazuju određenu dozu ograničenosti ili NEPOTIZMA, što je god od ovog dvoje ne ljamva. :-D
Otjerati i Ovčinu,Vučka i rakića i dovesti Rizvića (211cm) koji je završio univerzitet u USA, i to bi bilo odlično uz postojeće zadržavanje Ivanovića.
Slažem se za Jovanovića, jako dobar pley i uz njega imamo mladog Čamdžića i obavezno dovesti konačno kvalitetnog Amera za poz combo ili point guard.
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#732 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

hidrant wrote:[quote="red01"

Idi u bazen i dooooooooooooobro se iskupaj, valjda se glava i još važnije mozak pročisti :lol: :lol: :lol: , kaže se B A D M I N T O N... :-) :-) :-) :-)
Greska u kucanju.
Nemam namjeru kontrolisati svaki svoj post.
Zbog takvih kao sto si ti, nemamo pravo nista govoriti ustasama iz Hercegovine.
Ti si sramota ovog grada, a o tvom poznavanju kosarke, :lol:[/quote]

Jah, ti mi se plaho razumiješ u košarku, npr:Postao/la hidrant dana 30/05/2009 15:46
Treba igrat playoff kosarku.
ne dopustiti lagane poene i ne praviti glupe faulove,nego jake faulove pod kosem,ako je potrebno.
Naravno mnogo kretanja kako u odbrani,a pogotovo u napadu jer one dede to ne mogu izdrzati.

Budi Bosna!


Plaho one dede iz Lištice oderaše, vrli poznavaoče :-) :-) :-) :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
User avatar
hepek071
Posts: 620
Joined: 19/09/2005 09:25
Location: Jagomir do podne, a Sokolac poslijepodne

#733 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by hepek071 »

red01 wrote: Zato je i posjeta u Skenderiji primjerena broju bošnjaka u ekipi(ove sezone u prosjeku oko 1-1,5 hiljada ),zar očekuješ da će masovno doći bošnjaci ako u timu igraju dva-tri bošnjaka i u sporednim uslugama.Nisu sarajlije protiv Srba iz Bosne, osobito sarajlija, normalno da su raja obožavala Nenu jer on je naš Sarajlija, ali nije i nisu Tomovići i slični eksponati iz Srbije.
Drugo mnogi ne dolaza na tekme jer im je dosta više Gajića, Tomovića i drugih bisera iz Beobasketa i drugih srbijanskih agencija, kao i dovođenje trečerazrednih amera zbog financijskih talova.
Da je Zimić igrao TITULA bi bila u Rajvosa.
Zbog Ovčine i njegovog forisranja od strane VV je i upropašten Suljagić, a sa povredom Zimića je GRGAT uneredio Ovčinu i donio titulu u Lišticu. I što je bitno ,to sam i napisao prije mečeva protiv Lištic, tako da se ne pravim kao ti pametan poslije mise, bitke, meča ili što ti drago.... :)

A o razumjevanju nauke i sporta si dovoljno napisao u svom postu, jer ti očigledno nije dobro razvijena dedukcija, stoga nazad u školu ili na faks, doškoluj se i što je još važnije pokušaj razviti moždane vijuge pomoće ti u daljnjem životu...
drug ako su u pitanju navijači koji će da broje "krvna zrnca" igrača....hvala lijepo! Takvi ne trebaju niti jednom normalnom klubu...Ja koliko sam gledao utakmice Bosne Zimić je taraba igrač! Ovčina je isto taraba , ali bar zna nešto odigrati na iskustvo. Suljagić jadnik ne zna ni hodati a kamoli košarku igrati. Za igrača nije bitna samo visina, treba da zna da se kreće po terenu, da prati igu, kako svoga tima tako i protivnika. Osim visine Zimić i Suljagić ne posjeduju ništa drugo što bi ih činilo košarkašima + Zimić više voli pivu nego trening, Pašalić uđe u igru 4 minute i onda se svali na klupu ko krepan pas. Pa zar je to sportista?! Od Zimića i Suljagića možeš jedino očekivati da dostignu Ovčinu za jedno 15 godina. E pa u takve se talente ne isplati ulagati.
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#734 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by djulba »

Zlatko Jovanović bivši plajmejker sloboda dite potpisao je trogodišnji ugovor sa bosnom. Čestitam imaćete najboljeg pleja u nlb ligi.
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3345
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#735 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Dupli_skalp »

red01 wrote:
Art-Vandaley wrote:istina zimic je kloc pored kojeg se playmakeri dobro naskacu jednostavno kosarkaski antitalent! ne znam sta igraci poput njega, pasalica i suljagica rade u bosni...
Ti samo protiv bošnjaka, spomeni malo i svoje srbe "igračine" Rakića, Ikonića i sl. zbog kojih izgubismo titulu od Lištice....

Ajd' srbine-početniče malo na Romaniju pa srbuj sa braćom, nije za tebe Rajvosa i civilizacija....

Tamo osnujte KK Mladu Bosnu i dovedi Damjanovića , Tomovića i za trenera Parežanina pa tu srbuj do mile volje.... :lol: :lol: :lol:
nisi ti dobar nikako...

idi na psihijatriju na liječenje...
User avatar
IH!
Posts: 38
Joined: 01/12/2008 00:20

#736 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by IH! »

Rasid Mahalbasic,mladi reprezentativac Austrije,Zlatko Jovanovic potpisali za k.k Bosna ASA BHT,Ivan Ivanovic produzio ugovor... :thumbup:

Dobar pocetak prelaznog roka... :dance: :bih:

Vise informacija,uz necenzurisanu raspravu (regristracija brza i bezbolna :D ) na... http://kkbosna.forumotion.com/index.htm

BUDI BOSNA!!!!!
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#737 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Cafe Camargue »

Memorijal "Haris Brkić" Partizanu

Košarkaši Partizana osvojili su 9. kadetski memorijalni turnir „Haris Brkić“ pošto su u finalu pobedili Budućnost rezultatom 64:42 (20:7, 15:4, 20:18, 17:13).

Osim finalista, na turniru u Podgorici učestvovale su još ekipe sarajevske Bosne i Podgorice. Partizanovi kadeti su sedmi put pobedili na tom takmičenju, koje se održava u spomen na našeg bivšeg reprezentativca, koji je ubijen 15. decembra 2000. godine u Beogradu.

Partizan je u polufinalu pobedio Podgoricu rezultatom 79:42 (21:9, 27:8, 18:13, 13:12), dok je Budućnsot savladala Bosnu sa 62:31.

Najbolji strelac na turniru bio je Petar Dubljević iz Budućnosti, dok je za najboljeg igrača proglašen Nikola Rebić iz Partizana. Nagrade za najbolje obezbedili su nekdašnji saigrači Harisa Brkića – Miroslav Berić, Vlado Šćepanović i Predrag Drobnjak.
FUJ! :x :x :x :x
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#738 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Joey Tribbiani »

malo su nam prepolovili kadete

ajd ti crveni kecinaru ne rise, vodi zimica kuci
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#739 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by scorpion7 »

Ovaj Rasid je bio dobar igrac na svojoj poziciji u Oebl- ligi. Kljucni igrac zadnje dvije godine....kako ce se uklopiti u redove Bosne vec je pitanje,ali ako nista mlad je....
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4835
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#740 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Tvrtko II Kotromanić »

red01 wrote:

Zato je i posjeta u Skenderiji primjerena broju bošnjaka u ekipi(ove sezone u prosjeku oko 1-1,5 hiljada ),zar očekuješ da će masovno doći bošnjaci ako u timu igraju dva-tri bošnjaka i u sporednim uslugama.Nisu sarajlije protiv Srba iz Bosne, osobito sarajlija, normalno da su raja obožavala Nenu jer on je naš Sarajlija, ali nije i nisu Tomovići i slični eksponati iz Srbije.
bez komentara, samo :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#741 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Zux »

Tvrtko II Kotromanić wrote:
red01 wrote:

Zato je i posjeta u Skenderiji primjerena broju bošnjaka u ekipi(ove sezone u prosjeku oko 1-1,5 hiljada ),zar očekuješ da će masovno doći bošnjaci ako u timu igraju dva-tri bošnjaka i u sporednim uslugama.Nisu sarajlije protiv Srba iz Bosne, osobito sarajlija, normalno da su raja obožavala Nenu jer on je naš Sarajlija, ali nije i nisu Tomovići i slični eksponati iz Srbije.
bez komentara, samo :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stvarno preglupo :D Dvorana najpunija bila kad su igrali Tomovic, Damjanovic, Markovic, Ikonic, Vasiljevic, Perkovic, Williamsi, Kovacevic... Sve Bosnjo do Bosnje :lol: :lol:
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#742 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

@zux
Dvorana nije bila puna zbog Tomovića i drugih srbijanskih eksponata, nego ZBOG NENE I LANCEA i želje da konačno gledaju kvalitetnu košarku.

Odmah po odlasku Nene posjeta je drastično pala, ne gleda se ljudima šljam od igrača iz Serbije.
Ako ih toliko voliš razguli bre u Begiš i Ada ciganlija će biti kompletirana. :-D :-D

Kao što sam već prije napisao dovesti DVA JAKA IGRAČA, AMERA kvalitete Owensa, Robertsa, Andersona , a slobodan je i onaj Jubi Johnson iz Zadra i sa ovim našim talentima (Zima, Šeha, Čamdžić, Klinac, Rašiiiiid, Paša,Majstorić) i uz potporu Ivanovića, Jovanovića i Hajrića odigrati NLB ligu na visokom nivou.
Nogirati Vučka,Rakića i Đurasovića je to su igrači sa strane koji ne zadovoljavaju kriterije za nastupe u KK Bosni, jer svaki igrač sa strane mora biti duplo kvalitetniji da bi igrao, a ovi nam u pley ofu nisu ništa pokazali i zbog takve polituke smo i gubili titule.Bolje je dovesti jednog pravog igrača tipa Perića iz CRO nego ovu trojicu polovnjaka koji u konačnici isto koštaju.

Nego onaj kapiten ode kod Dode, pod uvjetom da ga Dodica hoće, za Olimpiju nije dovoljan kvalitet, a vi navalili sve ove sezone Ikona najbolji, njegov maximum , što sam uvijek znao, su na našu žalost(i gubitak dvije titule) KK Bosna, Helios, Krka i Leotar. A neki još vrlo zborili da je bolji od našeg DIJAMANTA ĐEDOVIĆA, ... :roll: :-)
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#743 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by hidrant »

red01 wrote:@zux
Dvorana nije bila puna zbog Tomovića i drugih srbijanskih eksponata, nego ZBOG NENE I LANCEA i želje da konačno gledaju kvalitetnu košarku.

Odmah po odlasku Nene posjeta je drastično pala, ne gleda se ljudima šljam od igrača iz Serbije.
Ako ih toliko voliš razguli bre u Begiš i Ada ciganlija će biti kompletirana. :-D :-D

Kao što sam već prije napisao dovesti DVA JAKA IGRAČA, AMERA kvalitete Owensa, Robertsa, Andersona , a slobodan je i onaj Jubi Johnson iz Zadra i sa ovim našim talentima (Zima, Šeha, Čamdžić, Klinac, Rašiiiiid, Paša,Majstorić) i uz potporu Ivanovića, Jovanovića i Hajrića odigrati NLB ligu na visokom nivou.
Nogirati Vučka,Rakića i Đurasovića je to su igrači sa strane koji ne zadovoljavaju kriterije za nastupe u KK Bosni, jer svaki igrač sa strane mora biti duplo kvalitetniji da bi igrao, a ovi nam u pley ofu nisu ništa pokazali i zbog takve polituke smo i gubili titule.Bolje je dovesti jednog pravog igrača tipa Perića iz CRO nego ovu trojicu polovnjaka koji u konačnici isto koštaju.

Nego onaj kapiten ode kod Dode, pod uvjetom da ga Dodica hoće, za Olimpiju nije dovoljan kvalitet, a vi navalili sve ove sezone Ikona najbolji, njegov maximum , što sam uvijek znao, su na našu žalost(i gubitak dvije titule) KK Bosna, Helios, Krka i Leotar. A neki još vrlo zborili da je bolji od našeg DIJAMANTA ĐEDOVIĆA, ... :roll: :-)
Sto bi rekao moj dobri prijatelj, kakavdanakneiskustvu,
citiram
" bolest "
kraj citata
lolo_lolo
Posts: 1038
Joined: 18/03/2009 01:24

#744 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by lolo_lolo »

ojjjj tomovic se vraca ocami,hahahahahahah,nevjerovatno
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#745 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by therrarrius »

Jel se zahebavas ili fakat ?????
:( :(
Nije bas neko pojacanje :idea:
lolo_lolo
Posts: 1038
Joined: 18/03/2009 01:24

#746 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by lolo_lolo »

therrarrius wrote:Jel se zahebavas ili fakat ?????
:( :(
Nije bas neko pojacanje :idea:
kazu na forumu neke debilne stranice,sta ja znam

ako je istina,sramota velika,da minute uzima camdzicu majstoricu andjelicu...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#747 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by JThomas »

ako sam dobro shvatio, ovaj lik i dalje misli da je zimić talenat za košarku?

a ovo s owensom i andersonom me podsjeti na ono kad je legendarni arze tvrdio je hernandez-sonseca idealna meta za bosnu u prelaznom roku :lol: :lol: :lol:
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#748 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

Sve dok nam standard budu pojačanja Ameri tipa Veal, Hill,Burell, JJ... , bit ćemo meta podsmjeha u regionu.
Sve dok nam budu igrali igrači iz regiona tipa Tomović Trica, Gajić, Rahim(t)ić, Rakić, Vučurović .... dotle ćemo gubiti titule od ljaksea iz Lištice...

čast izuzecima Lanceu i BB, odnosno Perkoviću....

Ovdje ne ubrajam Ikonića i Bajramovića jer su oni BiH državljani...

Vidim da se nešto Šeha uspalio, traži više para, cccc... Bosna napravi uz puno truda NEŠTO od njega kao igrača, a on sada traži pogaču preko kruha,.... ma odmah ga otjerat' uz to obeštećenje što slijedi, imamo mi na toj poz Majstorića koji je PUNO bolji pucački kvalitet, uz ostanak Ikonića ,uz uslove koje traži Šehović, jer nije prošao u Olimpiji, tako da je samo Igokea ili Bosna izvjesna opcija ....
@ hidrant, Thomas, Zux niste vrijedni ni jedne rečenice...
User avatar
hidrant
Posts: 857
Joined: 24/05/2009 00:29
Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac

#749 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by hidrant »

Ponovo cu citirati mog druga kakavdanakneiskustvu.
citiram
" bolest napreduje "
kraj citata
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#750 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Zux »

red01 wrote:@zux
Dvorana nije bila puna zbog Tomovića i drugih srbijanskih eksponata, nego ZBOG NENE I LANCEA i želje da konačno gledaju kvalitetnu košarku.

Odmah po odlasku Nene posjeta je drastično pala, ne gleda se ljudima šljam od igrača iz Serbije.
Ako ih toliko voliš razguli bre u Begiš i Ada ciganlija će biti kompletirana. :-D :-D

Kao što sam već prije napisao dovesti DVA JAKA IGRAČA, AMERA kvalitete Owensa, Robertsa, Andersona , a slobodan je i onaj Jubi Johnson iz Zadra i sa ovim našim talentima (Zima, Šeha, Čamdžić, Klinac, Rašiiiiid, Paša,Majstorić) i uz potporu Ivanovića, Jovanovića i Hajrića odigrati NLB ligu na visokom nivou.
Nogirati Vučka,Rakića i Đurasovića je to su igrači sa strane koji ne zadovoljavaju kriterije za nastupe u KK Bosni, jer svaki igrač sa strane mora biti duplo kvalitetniji da bi igrao, a ovi nam u pley ofu nisu ništa pokazali i zbog takve polituke smo i gubili titule.Bolje je dovesti jednog pravog igrača tipa Perića iz CRO nego ovu trojicu polovnjaka koji u konačnici isto koštaju.

Nego onaj kapiten ode kod Dode, pod uvjetom da ga Dodica hoće, za Olimpiju nije dovoljan kvalitet, a vi navalili sve ove sezone Ikona najbolji, njegov maximum , što sam uvijek znao, su na našu žalost(i gubitak dvije titule) KK Bosna, Helios, Krka i Leotar. A neki još vrlo zborili da je bolji od našeg DIJAMANTA ĐEDOVIĆA, ... :roll: :-)
Naravno, ovo boldirano niko ne spori. A oni su Bosnjaci je li?? Prica ti je fakat puna primitivizma. Takvim kao sto si ti nije mjesto u Skenderiji. Ocito gledajuci te silne utakmice (tako barem tvrdis), nisi nista pametno naucio. Od Pasalica nikad kosarkas nece biti, osim ako mozda nekim cudom u 22. godini ne naraste jedno 10 cm, i dobije nekih 15 kg, pa mogne igrat 2 ili 3, jer ima solidan sut. Shepava baba brze prevede loptu od njega, a on lafo play. Za Zimica se djelimicno slazem, on moze biti vrlo koristan u iducoj sezoni, ali samo ako popravi igru u napadu.
Locked