KK Bosna - 2008/2009

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#676 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by therrarrius »

Art-Vandaley wrote:
mmostar wrote:
Art-Vandaley wrote:sramotno sudjenje, bosna je pokradena!
Ne izmišljaj.Ljudi bolji i pobjedili
ko je ba bolji? kakva laz sve je ovo skuhano dole na onom krsu sa sudijama!
Ma daj ba jbt cojece, siroki je bolji und ende. Cestitke sirokom.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#677 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by veljaca »

Ne navijam ni za jedne ni druge ..... :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
Samo me interesuje jedno: Kako to da se Siroki ( uvijek ) pojaca pred utakmice PLAY-OFF-a ????? Zar i u kosarci ne vrijedi pravilo o nekoj prelaznoj sezoni ? Ovako moze onda svaka ekipa dovesti 10 novih igraca i osvojiti titulu.
Ako neko zna - kako je to moguce ??????
:run:
Art-Vandaley
Posts: 263
Joined: 26/05/2009 14:19
Location: sarajevo

#678 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Art-Vandaley »

ni meni to nije jasno, ali esta ces seljacka posla. uz podrsku sudaca ipak treba shvatiti igraci bosne su igrali cijelu sezonu nlb ligu, jasno je da nakon igranja sa timovima iz vrha evrope ne moze se pronaci motivacija kad se u nasoj ligi igra sa ovim seoskim klubovima. Vidjecete slijedece sezone 2 puta ih lagano dobijamo u nlb...
User avatar
LSD
Posts: 27265
Joined: 24/07/2007 08:26

#679 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by LSD »

Kakav sajam fašizma u Pecari :oops: :( ...Thompsonove pjesme,konstantno skandiranje Gazi balije i slican repertoar...sve šahovnice,nigdje zastave države u kojoj žive a opet slave titulu države u kojoj žive kao da su osvojili NBA naslov...užas.
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#680 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by saim_adka »

Posto je ovo forum Sa-x i vecina ili voli ili se javlja iz Sa ili su zaljubljenici u Bosnu.
Znaci tema je Bosna.

Prvo ce reci - svakak cast Upravi na dovodjenju Vukoicica, a jos bolji potez potpisivanje na 4 godine.

Drugo: Od g.... se pita ne pravi. To je prvo dokazao Abaz s istom ovom ekipom, a sigurno se ne bi dobro proveli ne treneri redom Hadzic, Bradic, Prodanovic, Frljak, Bajramovic, Markovic, Zdovc...
Naravno kao sto vidite lista je duga, a svi su oni prodefilovali kroz ovih 15 godina, kao i preko stotine igraca, pa mozda se moze dodati i jedna nula vise, kako je krenulo.

Trece: Vukoicic je s najslabijom ekipom u zadnjih 10god. dosao do 7 pozicije u NLB i osigurao 2 mjesta za sljedecu sezonu, osvojio Kup BiH, osigurao prvo mjesto kroz ligu i odlazak u NLB.... i pao na ispitu za prvaka BiH....
Da li je on pao ili je Uprava pala???
Ova dva poraza su direktna posljedica loseg igrackog kadra, neisplacenih plata, povreda kroz cijelu sezonu (igraci nisu u stanju ispuniti ni osnovne obaveze zbog lose fizicke spreme), neorganizovanosti uprave - i to se sve odvijalo kroz cijelu sezonu.
Zar jedan prvak drzave tako treba da bude organizovan?

Cetvrto: Cestitke Sirokom na tituli, a Vladi cestitke sto je uspio i ovo cudo napraviti, jer da je bilo ko drugi vodio - bio bi upitan i plasman play-off.


Peto: Dosta vadjenja na sudije. Kad si jaci, niko ti nista ne moze! Zasto sudije sude Bosni tako - zasto je Bosna spala na te grane da sudije rade sta hoce?

Sramota je sta jedna Bosna sebi dozvoljava, sto jedna Bosna od poslije rata ne moze da stane na noge kako treba, kad to kazem, onda mislim na juniorski pogon. Sramota je da jedni te isti ljudi sjede u upravi i zadovoljavaju se finalom sa Sirokim, a ne sa Partizanom kako dolikuje ovom klubu.

Dok je Imamovica na celu - nema nama napretka.

Ocekivali ste vise?
S kojom upravom?
S kojim igracima?

Samo s trenerom?
On je jedino pravo pojacanje i jedina osoba kojoj treba skinuti kapu, jer je dokazao da se i od g..... pita moze da napravi, ali da i nije bas jestiva ;) Zato nam je gorak okus veceras! Okus nesposobne uprave!
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#681 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

red01 dana 29/05/2009 10:50

.......... Ovčina(210cm) dobar centar da po 10pt i rb po meču, je to je istina ALI JE TAKOĐER ISTINA DA JE GRGAT IMAO 20-30POENA I 10-TAK SKOKOVA I PUNO BOLJU OBRANU OD OVČINE i ne samo on nego i drugi igrači Širokog, kad se samo sjetin detalja sa meča kad Mason(190cm) u skoku glat mu uzima odbijenu loptu od koša... :-)

I treće ovo oko pobjede u Širokom spada u domenu SF jer je potrebno da naši bekovi odigraju najbolju tekmu ove sezone i pogode gomilu trica da bi dobili taj meć, a ja nisam siguran da to Ikonić i VUČKO i Šeha mogu učiniti, prije će biti da ćemo nažalost vidjeti totalnu skakačku inferiornost KK Bosne koja će i dovesti do poraza.
______________________________________________________________________________________________________

Kao što sam i napisao , desilo se upravo ono čega sam se pribojavao i Široki je postao šampion.
Ne mogu reći zasluženo nego prije bi se reklo SREĆNO, prvo zbog toga što su imali prednost domaćeg terena protiv Dodikovaca, a drugo i za nas PUNO VAŽNIJE JE OGROMAN HENDIKEP BILA POVREDA ZIMIĆA, ZBOG KOJE U KONAČNICI SMO I IZGUBILI TITULU , valjda vam je sada postalo jasno ko je OVčina i koliki su njegovi dometi, Grgat se je definitivno naigrao kao u najboljim godinama svoje igračke karijere.
Krenulo je prvo loše sa dvije prodane lopte Duleta, zatim je krenulqa rafalna paljba i pogađanje trica , 5/6 u jednom momentu i vodstvu od 13 poena, a onda su pali u tom segmentu, Đorđević je poslije dvije početne trice promašio za redom 4 šuta za tri poena i Široki se vratio, i zahvaljujući apsolutnoj dominaciji u skoku dobio ovaj meč.
Vidim nešto ste se našiljili na Pašalića a voljda bio vam trebalo biti jasno da je ipak Đorđević sa svojim promašajima DALEKO VIŠE DOPRINIO PORAZU nego taj zlosretni mladić na kojem vi ispoljavate frustacije. :roll: :roll: :roll:
Ako već hoćete ispoljavajte ih na Đorđeviću, Ovčini, Ikoniću, Vučuroviću, a ne na našim MAKSUMIMA PAŠAČIĆU, SULJAGIĆU I AVDIĆU. :-) :-) :-)
SRETNO I BERIĆETNO VV!!! :-D
Mina_sa
Posts: 302
Joined: 16/02/2008 19:25
Location: Sarajevo

#682 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Mina_sa »

agr!!!!!!!!!!!! :x :x :x
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#683 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

NEGO SAD OČEKUJEM DA SE JAVE ONI VAJNI POZNAVAOCI KOŠARKE U LIKU @Zux,@hrasno i ostali i ospu rafalnu paljbu , VJEROJATNO SAM IM JA KRIV ZA PORAZ.... :-) :-) :-)
HomerLI
Posts: 2
Joined: 24/05/2009 11:10

#684 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by HomerLI »

Jako lijepa koreografija u dvorani...
Prejaki su ovi Hrvatski klubovi i u Košarci i u nogometu. Al nema veze,vi samo patite... (naravno oni kojima to smeta) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#685 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Zux »

Siroki u prvoj utakmici bolji, OK, Bosna odigrala najgoru utakmicu sezone, pobijedili ljudi, svaka cast. Ali ovo sinoc, ovo sudjenje, jedino na sta me podsjetilo je polufinale kupa iz prosle sezone gdje bilo najgore sudjenje koje sam vidio u par stotina utakmica koje sam gledao. Sirokom se sva igra svodila na trpanje lopte onoj spodobi Grgatu koji svojim koprcanjem naravno dobije faul (kako se samo ocito vidjelo kad je svirana peta licna Ivanovicu, covjek samo prilazi dignutih ruku i svira mu se faul). Ivanovic 4 licne imao na sredini 3/4, Ovcina 3, Đorđevic 3. Zbog tih licnih, Bosna je odigrala blagu odbranu na Masonu sto je on iskoristio i zabio 15 poena zaredom maltene. Morali su ga pustati da suta s nadom da ce fulati, jer da je Đorđevic ulazio u duel s njim svirali bi mu 5. licnu do kraja 3/4 i tada bi utakmica odmah bila zavrsena. Necu ulaziti u teorije zavjere da li je to neznanje sudija, mozda komplexi glavnog grada pa da i provincija sta dobije, ili je to zavrseno na drugi nacin. Samo stoji to da Bosna gubi najmanje treci put neku od titula zbog sudjenja (prosle godine kup, prije 2 sezone titula gdje Siroki vrsio pritisak na sudije od peve sekunde bez kvalitetne kazne za to itd.). Dovoljno je samo pogledati broj prekrsaja i slobodnih bacanja i sve ce biti jasno.

Sto se tice nase igre svakako da je ispod prosjeka ove sezone, da smo bili na nivou, ne bi ni sudije nista mogle. Nema igre sa jednim centrom/krilnim centrom, jer nikad nismo imali dva u reketu u napadu, vrlo cesto su obojica na trici bili. Ovcina je grozno odigrao finale, Ivanovic isto pao, Hajric ispresijecan povredama ove sezone vjerovatno ni nije mogao bolje. Ikonic totalno van forme. Dakle 2 prva strijelca totalno out, i opet smo bili u egalu. Đorđevic cijelu sezonu sam igra na playu, pa umorio bi se da je dopingovan. Svaka cast Sehovicu koji je postao najveca konstanta i najbolji igrac nakon sto je dobio prostor poslije otkaza Burrelu.

Na kraju titula i nije previse vazna, jer nista osim prestiza ne donosi, vazna je NLB liga, i jos vaznije je to da se Vladom potpisao dugogodisnji ugovor i to nam je najvece pojacanje za iducu sezonu. Sramotno je da je ova sezona odigrana pred polupraznom Skenderijom, za sta je uprava kriva, los marketing, otjerali navijace i vise nismo imali najvecu prednost iz prethodnih sezona, gdje smo zahvaljujuci publici derali Zvezdu, Partizan, Cibonu...
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#686 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Zux »

red01 wrote:NEGO SAD OČEKUJEM DA SE JAVE ONI VAJNI POZNAVAOCI KOŠARKE U LIKU @Zux,@hrasno i ostali i ospu rafalnu paljbu , VJEROJATNO SAM IM JA KRIV ZA PORAZ.... :-) :-) :-)

O ti guru veliki, kosarkaski ucitelju da li ti se smijem obratiti? :-)

Procitaj moj post prethodni pa ces vidjeti da se dosta slazem s tobom, ali tvoja prica za Vladu mi nije jasna nikako, fakat sam mislio da se zajebavas po forumima sve ove silne mjesece i samo pucas kontru svima. Ali tvrditi to sto tvrdis za ovog trenera je dovoljno nebulozno da se odmah diskvalificiras. Jos kad dodamo na to da mislis da Pasalic moze igrati playa, stvarno se covjek zapita jesi li pogledao koju utakmicu. Svaka gospođa koja o kosarci zna da ima neka lopta sto se ganja i mora se ubaciti kroz neki kos, vidi da kad taj momak udje na mjesto playa mi imamo pad u igri kao da igramo s 4 igraca. Spori napadi, nebranjen play protivnika, rezime su njegovih minuta na parketu. Đorđevicu nesto prigovaras, lik odigrao cijelu sezonu sam na playu, nekad i po 40 minuta, bio drugi asistent NLB lige, pri vrhu indexa korisnosti. Slazem se i s tobom da je Zimic vrlo bitan, ali nazalost, zahvaljujuci klocini Mensi (koji je forsirao Damjanovica kad su Zimicu minute bile najpotrebnije) mi ipak u njemu jos uvijek nemam dobrog centra. Nadam se da ce u iducoj sezoni konacno odigrati u konstanti sto mu je najveca mana zbog manjka tekmi.
BH Hadzija
Posts: 17
Joined: 14/05/2009 16:56

#687 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by BH Hadzija »

Kako KK Siroki Brijeg moze bit prvak Bosne i Hercegovine, kad njihovi navijaci, igraci i uprava uopste nepostuju Bosnu i Hercegovinu.
Ista stvar vazi za Slavija Istocno Sarajevo, ko je video utakmicu zna ocemu pricam.

PS: O ustasama i cetnicima kojima je ipak bolje u BOSNI I HERCEGOVINI, a puna im usta smrdije i hrvatske. Pa bujrum idite vasoj ljubavi. I pustite ljude kojima je BiH u srcu i dusi da zive u njoj.
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#688 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by don vito »

Sto se tice atmosfere, primitivnog navijanja, fasistickog orgijanja i pritiska na sudije u Sirokom, to je, nazalost, normalno u ovim krajevima. Veci problem je sto je u Skenderiji prije tri dana bila pozorisna atmosfera, hiljadu ljudi, prije toga 800 gledalca protiv Slobode, do zadnjeg momenta ne zna se hoce li igrati u velikoj ili maloj dvorani, so svakako utice i na igrace. Ne treba u Skenderiji biti divljastva, ali treba protivniku (i sudijama) napraviti pakao ko u proslogodisnjem finalu sa Igokeom.
Tragicno je da Bosna treci put od 2004. gubi titulu na isti nacin i od istog protivnika! U regularanom dijelu sezone dva puta pobjedjuje Siroki i onda u plej-ofu gubi. :x
red01
Posts: 311
Joined: 27/05/2009 08:51

#689 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by red01 »

@ ZUX, JAŠTA NEGO GURU, NIJESAM JA KRIV ŠTO SE BOLJE RAZUMIJEM U KOŠARKU.... :-D :lol:
Nego kad već spomenu damjana i on je bio puno bolje rješenje od Ovčine, a tek Gigant Rahimić..., nikad mi se nije puno sviđao ali bi nam zlata vrijedio sa svojim piruetama, ionako u Zagrebu imao status kao i nas maksum Suljagić... :-) :-) :-)

Nego sad malo navratih na ono sheet od foruma sportsport i vidim da tamo I DALJE VLADA jednoumlje, jednako onaj @KK Bosna PAMETUJE I UREDUJE , ja hajvana.... :-) :-) :-) :lol: :lol: :lol:
User avatar
JohnnyS
Posts: 13596
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#690 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by JohnnyS »

BH Hadzija wrote: PS: O ustasama i cetnicima kojima je ipak bolje u BOSNI I HERCEGOVINI, a puna im usta smrdije i hrvatske. Pa bujrum idite vasoj ljubavi. I pustite ljude kojima je BiH u srcu i dusi da zive u njoj.
Pođi u Široki i otjeraj ih... :oops: Nema potrebe za politizacijom, tako je kako je, njihovi preci tu žive stotinama godina, država je mijenjala imena, oni su tu. Ne polažeš ti ništa veće pravo na tih par kvadratnih kilometara nego oni.


Bosna ipak bolje igrala nego prvu utakmicu, ali opet, lošije nego kroz ovu sezonu što sam ih gledao, očito krivo tempirana forma. Ono što sam vidio a da streaming nije štekao, možda ipak domaćinsko suđenje
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#691 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Zux »

red01 wrote:@ ZUX, JAŠTA NEGO GURU, NIJESAM JA KRIV ŠTO SE BOLJE RAZUMIJEM U KOŠARKU.... :-D :lol:
Nego kad već spomenu damjana i on je bio puno bolje rješenje od Ovčine, a tek Gigant Rahimić..., nikad mi se nije puno sviđao ali bi nam zlata vrijedio sa svojim piruetama, ionako u Zagrebu imao status kao i nas maksum Suljagić... :-) :-) :-)

Nego sad malo navratih na ono sheet od foruma sportsport i vidim da tamo I DALJE VLADA jednoumlje, jednako onaj @KK Bosna PAMETUJE I UREDUJE , ja hajvana.... :-) :-) :-) :lol: :lol: :lol:
Dobro je da si se i ti sam nasmijao na ovo boldirano :D :-D ;-)

Ma vala raja Rahimica nije gotivila, nije atraktivan, ali uglavnom je bio vrlo koristan. Barem je igrao u reketu gdje je mjesto jednom centru, a ne visio na trici. Ovcina je oduvijek sanjao da igra playa, ali eto bog ga kazni sa 210 cm visine :-D

A forum tamo na sportsport, ko i svaki forum, sad su im svi igraci klocevi, veze nemaju, sve ih treba otjerat, a do prije mjesec dana bi im postere na zidove lijepili. Navijaca i govana... Nije ni cudo sto nam je dvorana prazna.
User avatar
LSD
Posts: 27265
Joined: 24/07/2007 08:26

#692 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by LSD »

Bosna mora napraviti rezove u igrackom kadru ako uprava misli napraviti korak dalje.
Ne znam kakva je situacija sa Ikonićem i hoce li ici u Olimpiju...Djordjević je na izlaznim vratima.
Najmanje pola tima potjerati...redom,Ovcinu koji doslovno ne skace niti ima odraz :shock: :? Pašalića koji je igrao 3 godine i dobivao šansu,ali pošto je letva (a to je nebrojeno puta dokazao na terenu) nema potrebe da se više forsira...Zimic isti slucaj kao Pašalic,još dok nije došao Ovcina,a to je trajalo skoro citavu sezonu, Vlado mu je davao najmanje 25 minuta po utakmici (prosjek mu je bio 4 koša i 3 skoka)znao je zalijepiti poneku bananu,ali sve u svemu vrlo ogranicen igrac bez inteligencije za kolektivne sporotve,rad nogu kao u invalida,citanje protivnika je viša metematika za njega,pravovremen izlazak iz bloka nemoguca misija itd itd...Suljagić bio alternativa Zimicu u tom periodu,dobivao po 15 minuta u prosjeku (ucinak 2 koša i 2 skoka u prosjeku) dakle još gora verzija Zimica :x ...to što se tice Bosnine djece i što se tice lažne brige novinarskog šljama poput Pecanina iz Dana koji je nekad pisao narucene textove po nalogu gospodje Delibašić u vezi buducnosti Bosnine djece (a prije svega njenog sina koji je danas PR kluba,a covjek nikad ništa nije rekao u javnosti i to doslovno :shock: :( ).
Vučurević i Hajrić su igraci od kojih Bosna ima neke koristi i vjerovtno ce i ostati.
Pokušati sa Ivanovicem produžiti ugovor ako je to moguce,te dovesti jednog pristojnog centra (npr.Rizvic je bio sasvim solidan) i naravno dovesti mladog Jovanovica iz Sloboda po svaku cijenu.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#693 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by The 51st State »

Ivanovic produzuje ugovor, Ikonic, Djordjevic i Ovcina odlaze, potpisuje Jovanovic iz Dite..., fin pocetak prekompozicije rostera. Sto se tice serije za titulu, Bosni nije niko kriv sto nije bila u stanju da obezbjedi 100 milja za 2 dovoljno kvalitetna igraca koji ce parirati konkurenciji mjesec dva.
BH Hadzija
Posts: 17
Joined: 14/05/2009 16:56

#694 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by BH Hadzija »

JohnnyS wrote:
BH Hadzija wrote: PS: O ustasama i cetnicima kojima je ipak bolje u BOSNI I HERCEGOVINI, a puna im usta smrdije i hrvatske. Pa bujrum idite vasoj ljubavi. I pustite ljude kojima je BiH u srcu i dusi da zive u njoj.
Pođi u Široki i otjeraj ih... :oops: Nema potrebe za politizacijom, tako je kako je, njihovi preci tu žive stotinama godina, država je mijenjala imena, oni su tu. Ne polažeš ti ništa veće pravo na tih par kvadratnih kilometara nego oni.


Bosna ipak bolje igrala nego prvu utakmicu, ali opet, lošije nego kroz ovu sezonu što sam ih gledao, očito krivo tempirana forma. Ono što sam vidio a da streaming nije štekao, možda ipak domaćinsko suđenje

Njihovi preci su postovali ovu drzavu i banovinu i krajljevinu Bosnu smatrali svojom zemljom. Nije ovo dizanje tenzija nego istina. Necu ja nikoga otjerat iz Bosne i Hercegovine.
F.G.R.
Posts: 422
Joined: 23/02/2009 15:54

#695 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by F.G.R. »

red01 wrote:red01 dana 29/05/2009 10:50

.......... Ovčina(210cm) dobar centar da po 10pt i rb po meču, je to je istina ALI JE TAKOĐER ISTINA DA JE GRGAT IMAO 20-30POENA I 10-TAK SKOKOVA I PUNO BOLJU OBRANU OD OVČINE i ne samo on nego i drugi igrači Širokog, kad se samo sjetin detalja sa meča kad Mason(190cm) u skoku glat mu uzima odbijenu loptu od koša... :-)

I treće ovo oko pobjede u Širokom spada u domenu SF jer je potrebno da naši bekovi odigraju najbolju tekmu ove sezone i pogode gomilu trica da bi dobili taj meć, a ja nisam siguran da to Ikonić i VUČKO i Šeha mogu učiniti, prije će biti da ćemo nažalost vidjeti totalnu skakačku inferiornost KK Bosne koja će i dovesti do poraza.
______________________________________________________________________________________________________

Kao što sam i napisao , desilo se upravo ono čega sam se pribojavao i Široki je postao šampion.
Ne mogu reći zasluženo nego prije bi se reklo SREĆNO, prvo zbog toga što su imali prednost domaćeg terena protiv Dodikovaca, a drugo i za nas PUNO VAŽNIJE JE OGROMAN HENDIKEP BILA POVREDA ZIMIĆA, ZBOG KOJE U KONAČNICI SMO I IZGUBILI TITULU , valjda vam je sada postalo jasno ko je OVčina i koliki su njegovi dometi, Grgat se je definitivno naigrao kao u najboljim godinama svoje igračke karijere.
Krenulo je prvo loše sa dvije prodane lopte Duleta, zatim je krenulqa rafalna paljba i pogađanje trica , 5/6 u jednom momentu i vodstvu od 13 poena, a onda su pali u tom segmentu, Đorđević je poslije dvije početne trice promašio za redom 4 šuta za tri poena i Široki se vratio, i zahvaljujući apsolutnoj dominaciji u skoku dobio ovaj meč.
Vidim nešto ste se našiljili na Pašalića a voljda bio vam trebalo biti jasno da je ipak Đorđević sa svojim promašajima DALEKO VIŠE DOPRINIO PORAZU nego taj zlosretni mladić na kojem vi ispoljavate frustacije. :roll: :roll: :roll:
Ako već hoćete ispoljavajte ih na Đorđeviću, Ovčini, Ikoniću, Vučuroviću, a ne na našim MAKSUMIMA PAŠAČIĆU, SULJAGIĆU I AVDIĆU. :-) :-) :-)
SRETNO I BERIĆETNO VV!!! :-D
BRAVO MAJSTORE!
Pa djordjevic je usr'o prvu utakmicu u sarajevu a svi jebali mater pasalicu koji je imao samo jednu gresku tokom 15-tak min igre..ali tako ti je to kod bosnjaka mrtvih, ubij svog, gazi ga i pljuj, ko mu hebe mater!!!
Ne daj mu da bude dobar, ipak je on tvoj, voli frajera sa strane pa bio on dobar ili uzasan, nema veze..
fuj!
F.G.R.
Posts: 422
Joined: 23/02/2009 15:54

#696 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by F.G.R. »

JohnnyS wrote:
BH Hadzija wrote: PS: O ustasama i cetnicima kojima je ipak bolje u BOSNI I HERCEGOVINI, a puna im usta smrdije i hrvatske. Pa bujrum idite vasoj ljubavi. I pustite ljude kojima je BiH u srcu i dusi da zive u njoj.
Pođi u Široki i otjeraj ih... :oops: Nema potrebe za politizacijom, tako je kako je, njihovi preci tu žive stotinama godina, država je mijenjala imena, oni su tu. Ne polažeš ti ništa veće pravo na tih par kvadratnih kilometara nego oni.


Bosna ipak bolje igrala nego prvu utakmicu, ali opet, lošije nego kroz ovu sezonu što sam ih gledao, očito krivo tempirana forma. Ono što sam vidio a da streaming nije štekao, možda ipak domaćinsko suđenje
Haj ba ne brukaj se!
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#697 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by fixer »

BH Hadzija wrote:Kako KK Siroki Brijeg moze bit prvak Bosne i Hercegovine, kad njihovi navijaci, igraci i uprava uopste nepostuju Bosnu i Hercegovinu.
Ista stvar vazi za Slavija Istocno Sarajevo, ko je video utakmicu zna ocemu pricam.

PS: O ustasama i cetnicima kojima je ipak bolje u BOSNI I HERCEGOVINI, a puna im usta smrdije i hrvatske. Pa bujrum idite vasoj ljubavi. I pustite ljude kojima je BiH u srcu i dusi da zive u njoj.
kako barcelona moze biti prvak spanije? nemoguće je natjerati nekog da voli drzavu, ali je moguce kaznit nekog ako pjeva gazi balije 40 minuta! kapish?
User avatar
JohnnyS
Posts: 13596
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#698 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by JohnnyS »

F.G.R. wrote:
JohnnyS wrote:
BH Hadzija wrote: PS: O ustasama i cetnicima kojima je ipak bolje u BOSNI I HERCEGOVINI, a puna im usta smrdije i hrvatske. Pa bujrum idite vasoj ljubavi. I pustite ljude kojima je BiH u srcu i dusi da zive u njoj.
Pođi u Široki i otjeraj ih... :oops: Nema potrebe za politizacijom, tako je kako je, njihovi preci tu žive stotinama godina, država je mijenjala imena, oni su tu. Ne polažeš ti ništa veće pravo na tih par kvadratnih kilometara nego oni.


Bosna ipak bolje igrala nego prvu utakmicu, ali opet, lošije nego kroz ovu sezonu što sam ih gledao, očito krivo tempirana forma. Ono što sam vidio a da streaming nije štekao, možda ipak domaćinsko suđenje
Haj ba ne brukaj se!
Što se brukam? Objasni, molim te...

P.S. Treba otjerati i Katalonce i Baske iz Španjolske, ovo je finale Kupa Kralja, melodija koja se ne čuje od zvižduka navijača Barcelone i Athletica je španjolska himna... http://www.mefeedia.com/entry/barcelona ... s/18137776
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#699 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by Cafe Camargue »

prvo, nema potrebe da se čudite koreografiji scenografiji i fašistografiji u dvorani u lištici, to je jednostavno takva sredina, primitivna, i lično mislim da kada se oni počnu ponašati civilizovano da će to biti predznak kijameta

drugo, sudije jesu sudile tendenciozno pa čak bi rekao i bezobrazno, jer se danas u evropi gotovo nikada ne svira ponovljeno izvođene slobodnog bacanja, a mi dočekamo da nam to sudije propagiraju u najvažnijoj finalnoj utakmici sezone, i to dva puta. dakle, nema dvojbe suđenje jeste bilo tendenciozno. takvo nešto je nezamislivo da se desi u sarajevu u najvažnijoj utakmici pred tv kamerama.

treće, bosna kipi od katastrofalnih igrača. zaista trebamo biti sretni da smo imali vladu za trenera pa je od ovih govana uspio napraviti kakvu takvu pitu, obezbjediti nlb i naredne sezone, pa ne daj bože da nas je vodio recimo mensur, bojim se da bi od slobode ispali u dvokoraku.

četvrto, što se tiče naredne sezone, iz ovog rostera bih jedino jako volio da ostane šehović jer je pravi igrač, najkompletniji, iako mi se ponekad čini da igra više za sebe i za svoju statistiku nego za tim, al opet dovešće njega vlada u red. nije loš ni ivanović, kao ni vučurović koji je dobar za svježine kao 6. igrač. ovaj ostali škart preko 22 godine sve rastjerat, dovest mlade talentovane igrače, pravi igrače od avdića, suljagića, i ovih ostalih juniora, i igrat sezonu bez pritiska. svakako će široki opet bit fenjeraš tako da nam je gubitak mjesta zagarantovan, pa i da sve redom poderemo nema neke fajde. zato je najbolje okrenut se mladim igračima, pravit igrače i očekivat nešto bolje za dvije godine. vlada je došao na po sezone, vidio s kim/čim ima posla, prihvatio i sad možemo samo da sjedemo, košpe u ruke i gledamo.
lolo_lolo
Posts: 1038
Joined: 18/03/2009 01:24

#700 Re: KK Bosna - 2008/2009

Post by lolo_lolo »

odoh na utakmicu,ne znam zasto,putovao 6 sati,tamo vamo,siroki selo,hebem im mater fasisticku,sve ste vidjeli na tv-u,zao mi je sto ih nismo uzeli,i otkazali im unaprijed dogovorenu festu,hebo im turci mater,i pitari,jer su ko nesto trebali letjeti sa tribine,ja sam ostao na svom mjestu do kraja utakmice
ostaviti hajrica sehovica,koji je nas najbolji igrac,i vucurovica,ostalo otjerati po hitnom postupku,pogotovo dvojicu idiota sto su sve sa olimpijom dogovorili

veceras je festa u sirokom,koje selo nevjerovatno,ali ima finih cura,pjevace ivan mikulic,hebo li ih hrvatska u guzicu

vratih se maloprije,reko da nesto napisem,pa da odem spavati,zasluzio sam,mnogo vise nego nasi na terenu
izgubiti od jednog sirokog sa 10000 stanovnika je velika sramota,i sram me je,i jos budala odoh na utakmicu :cry:
Locked