KJKP TOPLANE Sarajevo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#326 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

Qler wrote: 12/10/2020 09:57 Komsinica na malti prodala tako stan prije cca 5 godina od 56 kvadrata za nekih 30-40 hiljada :D dok je poplacala dugove... bukvalno nista nije placano od rata na ovamo osim struje...
Jest aha :D :D :D
Zakonski se mora notarski obraditi svaki prenos vlasništva na nekretnini, a jedna od copy-paste tačaka tog ugovora koji ima rok važenja obično 15 dana je da je prodavac dužan da izmiri sve zaostatke i obaveze koji postoje kao tereti nad nekretninom o čemu je dužan donijeti potvrde. Uradi to u 15 dana ugovor stupa na snagu, ne uradi ugovor se poništava.
Komšinica ako je napravila dug ona ga je i izmirila, u protivnom stan prodala nije a ako je kupovala nije mogla kupit bez izmirenih dugovanja jer notar to neće da obradi drugačije.
10.000 KM duga za OKI u zgradi bez lifta je mjesečno 17 KM a voda prosječno 10 KM mjesečno. Znači 10.000KM duga ti je 333,33 mjeseca neplaćanja te dvije obaveze, to je 27 godina neplaćanja :)
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#327 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by drug_profi »

Mislim da kupac nekretnine moze prihvatiti placanje zaostalih dugova.
User avatar
Qler
Posts: 23607
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#328 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by Qler »

redhat wrote: 12/10/2020 10:20
Qler wrote: 12/10/2020 09:57 Komsinica na malti prodala tako stan prije cca 5 godina od 56 kvadrata za nekih 30-40 hiljada :D dok je poplacala dugove... bukvalno nista nije placano od rata na ovamo osim struje...
Jest aha :D :D :D
Zakonski se mora notarski obraditi svaki prenos vlasništva na nekretnini, a jedna od copy-paste tačaka tog ugovora koji ima rok važenja obično 15 dana je da je prodavac dužan da izmiri sve zaostatke i obaveze koji postoje kao tereti nad nekretninom o čemu je dužan donijeti potvrde. Uradi to u 15 dana ugovor stupa na snagu, ne uradi ugovor se poništava.
Komšinica ako je napravila dug ona ga je i izmirila, u protivnom stan prodala nije a ako je kupovala nije mogla kupit bez izmirenih dugovanja jer notar to neće da obradi drugačije.
10.000 KM duga za OKI u zgradi bez lifta je mjesečno 17 KM a voda prosječno 10 KM mjesečno. Znači 10.000KM duga ti je 333,33 mjeseca neplaćanja te dvije obaveze, to je 27 godina neplaćanja :)

nisi ti skontao, prodala je stan za tih nekih 30-40 hiljada, od 56 kvadrata, sa cijenom kvadrata od preko 2000KM... dok je platila sve dugove, toliko joj ostalo... I sad zbog zakona o zastiti licnih podataka, skinuli su onaj spisak duznika, a fino je bilo izlistano koliko je ko duzan. I ja kad sam kupovao stan, 1800KM je prethodni vlaskin uplatio OKI-u dugova prije nego sto smo zavrsili kod notara. Uslov je naravno da se izmire sva dugovoanja. Ili kao moj brat, kupio stan, ali on preuzeo dugovanja na sebe.. i to moze.

za 27 godina, ako neko nije placao od rata, to je to. Mozda je placen nekad neki mjesec, ali kazem ti od rata nista nije placano sto se ne moze iskljuciti, voda, odrzavanje, grijanje... skontaj koja je to cifra... (opet, mozda je nekad neki mjesec necega placen ali to je u mjesecima a ne godinama)
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#329 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by drug_profi »

kad se dug ne bi mogao prodati sa stanom, pola stanova se ne bi prodalo jer su vlasnici nesolventni za bilo kakav kredit.

A u vezi sa spiskom duznika, on se ne smije kaciti javno, ali se moze iskopirati i podijeliti stanarima u sanducice.
User avatar
nivla
Posts: 4286
Joined: 12/01/2008 23:44

#330 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by nivla »

redhat wrote: 12/10/2020 10:20
Qler wrote: 12/10/2020 09:57 Komsinica na malti prodala tako stan prije cca 5 godina od 56 kvadrata za nekih 30-40 hiljada :D dok je poplacala dugove... bukvalno nista nije placano od rata na ovamo osim struje...
Jest aha :D :D :D
Zakonski se mora notarski obraditi svaki prenos vlasništva na nekretnini, a jedna od copy-paste tačaka tog ugovora koji ima rok važenja obično 15 dana je da je prodavac dužan da izmiri sve zaostatke i obaveze koji postoje kao tereti nad nekretninom o čemu je dužan donijeti potvrde. Uradi to u 15 dana ugovor stupa na snagu, ne uradi ugovor se poništava.
Komšinica ako je napravila dug ona ga je i izmirila, u protivnom stan prodala nije a ako je kupovala nije mogla kupit bez izmirenih dugovanja jer notar to neće da obradi drugačije.
10.000 KM duga za OKI u zgradi bez lifta je mjesečno 17 KM a voda prosječno 10 KM mjesečno. Znači 10.000KM duga ti je 333,33 mjeseca neplaćanja te dvije obaveze, to je 27 godina neplaćanja :)
meni je notar u ugovoru prenio dugovanja na prethodnog vlasnika, obavezao ga da ukoliko ima dugove da to ostaje na onom ko je dug napravio
svi osim vodovoda su pristali da mi otvore nove racune sa 0km duga, kompletan dug za vodu od cca 2000km je prethodni vlasnik morao isplatiti
sto se tice upravitelja takodjer je, zbog tuzbe koja je bila pokrenuta, meni otvoren novi racun a prethodnog vlasnika gone za 500km, ostalih dugova nije bilo
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#331 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

drug_profi wrote: 12/10/2020 10:55 kad se dug ne bi mogao prodati sa stanom, pola stanova se ne bi prodalo jer su vlasnici nesolventni za bilo kakav kredit.

A u vezi sa spiskom duznika, on se ne smije kaciti javno, ali se moze iskopirati i podijeliti stanarima u sanducice.
Stan se može prodati pod dugom ali to su obično manji dugovi i obično ali jako rijetko zaostala posljednja rata hipoteke gdje se prodavac dužnik odmah obavezuje da će od cijene stana izvršiti izmirenje hipotekarnog duga. Cijena stana se umanji za taj dug. I svaki pametan kupac neće pristati na to, eventualno do hiljade ukupnog komunalnog duga pa hajd....sve drugo je lov u mutnom
Ali drug_profi je antikontra-protivan mora kontra odmah ići nebitno koja je tema. :D
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#332 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

Qler wrote: 12/10/2020 10:48
redhat wrote: 12/10/2020 10:20
Qler wrote: 12/10/2020 09:57 Komsinica na malti prodala tako stan prije cca 5 godina od 56 kvadrata za nekih 30-40 hiljada :D dok je poplacala dugove... bukvalno nista nije placano od rata na ovamo osim struje...
Jest aha :D :D :D
Zakonski se mora notarski obraditi svaki prenos vlasništva na nekretnini, a jedna od copy-paste tačaka tog ugovora koji ima rok važenja obično 15 dana je da je prodavac dužan da izmiri sve zaostatke i obaveze koji postoje kao tereti nad nekretninom o čemu je dužan donijeti potvrde. Uradi to u 15 dana ugovor stupa na snagu, ne uradi ugovor se poništava.
Komšinica ako je napravila dug ona ga je i izmirila, u protivnom stan prodala nije a ako je kupovala nije mogla kupit bez izmirenih dugovanja jer notar to neće da obradi drugačije.
10.000 KM duga za OKI u zgradi bez lifta je mjesečno 17 KM a voda prosječno 10 KM mjesečno. Znači 10.000KM duga ti je 333,33 mjeseca neplaćanja te dvije obaveze, to je 27 godina neplaćanja :)

nisi ti skontao, prodala je stan za tih nekih 30-40 hiljada, od 56 kvadrata, sa cijenom kvadrata od preko 2000KM... dok je platila sve dugove, toliko joj ostalo... I sad zbog zakona o zastiti licnih podataka, skinuli su onaj spisak duznika, a fino je bilo izlistano koliko je ko duzan. I ja kad sam kupovao stan, 1800KM je prethodni vlaskin uplatio OKI-u dugova prije nego sto smo zavrsili kod notara. Uslov je naravno da se izmire sva dugovoanja. Ili kao moj brat, kupio stan, ali on preuzeo dugovanja na sebe.. i to moze.

za 27 godina, ako neko nije placao od rata, to je to. Mozda je placen nekad neki mjesec, ali kazem ti od rata nista nije placano sto se ne moze iskljuciti, voda, odrzavanje, grijanje... skontaj koja je to cifra... (opet, mozda je nekad neki mjesec necega placen ali to je u mjesecima a ne godinama)
Hajd se ti malo presaberi sam sa sobom, dug od 27 godina se ne bi mogao pravno ni nagomilati jer komunalna dugovanja zastarijevaju za godinu ako zastara nije prekinuta a prekida se isključivo i samo tužbom :) Pošto komunalni računi uglavnom imaju u startu snagu izvršne isprave, to sve ide po kratkom postupku. Znači 27 godina dugovanja za vodu - niks
Mani se pouzdanih priča iz 12. ruke.
User avatar
Qler
Posts: 23607
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#333 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by Qler »

Tako je, u pravu si ;)
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#334 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

Qler wrote: 12/10/2020 11:14 Tako je, u pravu si ;)
Znam
User avatar
Qler
Posts: 23607
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#335 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by Qler »

Bez obzira na to što naplata preduzeća u proteklih nekoliko godina procentualno iznosi blizu 95 posto, ukupna potraživanja Toplana od 1996. godine do danas od korisnika stambenih prostora iznose 80 miliona KM, a od korisnika poslovnih prostora deset miliona KM. Na Općinskom sudu u Sarajevu aktivno je 165 hiljada prijedloga za izvršenje protiv korisnika koji duguju. Ovo nije broj korisnika protiv kojih je podnesen prijedlog za izvršenje, jer je protiv pojedinih korisnika koji duži period nisu izmirivali svoje obaveze prema Toplanama podneseno više prijedloga za izvršenje", odgovorili su nam iz Toplana.
Eto, saberi :D
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#336 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by un1ted »

Qler wrote: 11/10/2020 17:05 Meni je shega ski kukaju na toplane i cijene, a vecina drzi otvoren prozor pola dana... Cijena moze biti niza, ali i korisnici moraju promijeniti navike..
Vec sam pisao. Radijatori NEMAJU regulator topline, gazdarica nece da ugradi, toplane nece. Nego šta da ću otvarati prozor :) Da ih necu ja o svom trošku ugraditi?
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#337 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by drug_profi »

redhat wrote: 12/10/2020 11:01
drug_profi wrote: 12/10/2020 10:55 kad se dug ne bi mogao prodati sa stanom, pola stanova se ne bi prodalo jer su vlasnici nesolventni za bilo kakav kredit.

A u vezi sa spiskom duznika, on se ne smije kaciti javno, ali se moze iskopirati i podijeliti stanarima u sanducice.
Stan se može prodati pod dugom ali to su obično manji dugovi i obično ali jako rijetko zaostala posljednja rata hipoteke gdje se prodavac dužnik odmah obavezuje da će od cijene stana izvršiti izmirenje hipotekarnog duga. Cijena stana se umanji za taj dug. I svaki pametan kupac neće pristati na to, eventualno do hiljade ukupnog komunalnog duga pa hajd....sve drugo je lov u mutnom
Ali drug_profi je antikontra-protivan mora kontra odmah ići nebitno koja je tema. :D
Kako god ti kažeš.
Eto valja li sad?

Pa forum je majkamustara, valjda mozemo svi nesto kazat a da se ne docekuje na noz. Moj ton nije bio ni arogantan ni uvrijeđen kao tvoj.
neki
Posts: 6701
Joined: 17/02/2005 07:57

#338 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by neki »

drug_profi wrote: 12/10/2020 09:51 Toplane su isposlovali da se mogu radi nenaplaćenog duga upisati na ZK izvod.
Mislim da će i ostala JKP. Pa će biti diži kredite, kad dođe do nasljeđivanja ili prodaje.
Ako je tako, odlična vijest :thumbup:
User avatar
Qler
Posts: 23607
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#339 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by Qler »

drug_profi wrote: 12/10/2020 11:30
redhat wrote: 12/10/2020 11:01
drug_profi wrote: 12/10/2020 10:55 kad se dug ne bi mogao prodati sa stanom, pola stanova se ne bi prodalo jer su vlasnici nesolventni za bilo kakav kredit.

A u vezi sa spiskom duznika, on se ne smije kaciti javno, ali se moze iskopirati i podijeliti stanarima u sanducice.
Stan se može prodati pod dugom ali to su obično manji dugovi i obično ali jako rijetko zaostala posljednja rata hipoteke gdje se prodavac dužnik odmah obavezuje da će od cijene stana izvršiti izmirenje hipotekarnog duga. Cijena stana se umanji za taj dug. I svaki pametan kupac neće pristati na to, eventualno do hiljade ukupnog komunalnog duga pa hajd....sve drugo je lov u mutnom
Ali drug_profi je antikontra-protivan mora kontra odmah ići nebitno koja je tema. :D
Kako god ti kažeš.
Eto valja li sad?

Pa forum je majkamustara, valjda mozemo svi nesto kazat a da se ne docekuje na noz. Moj ton nije bio ni arogantan ni uvrijeđen kao tvoj.
vidis da samo on zna sve :D mi smo tu slucajno :)
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#340 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

drug_profi wrote: 12/10/2020 11:30
redhat wrote: 12/10/2020 11:01
drug_profi wrote: 12/10/2020 10:55 kad se dug ne bi mogao prodati sa stanom, pola stanova se ne bi prodalo jer su vlasnici nesolventni za bilo kakav kredit.

A u vezi sa spiskom duznika, on se ne smije kaciti javno, ali se moze iskopirati i podijeliti stanarima u sanducice.
Stan se može prodati pod dugom ali to su obično manji dugovi i obično ali jako rijetko zaostala posljednja rata hipoteke gdje se prodavac dužnik odmah obavezuje da će od cijene stana izvršiti izmirenje hipotekarnog duga. Cijena stana se umanji za taj dug. I svaki pametan kupac neće pristati na to, eventualno do hiljade ukupnog komunalnog duga pa hajd....sve drugo je lov u mutnom
Ali drug_profi je antikontra-protivan mora kontra odmah ići nebitno koja je tema. :D
Kako god ti kažeš.
Eto valja li sad?

Pa forum je majkamustara, valjda mozemo svi nesto kazat a da se ne docekuje na noz. Moj ton nije bio ni arogantan ni uvrijeđen kao tvoj.
Moj uvrijeđeni ton ima smajli na kraju, toliko je uvrijeđen.
Neće niko normalan kupiti stan sa teretima jer ga ne može uknjižiti na sebe. Kupit će onaj ko ga neće uknjižit i ko hoće da mulja pa će i pristati na određeni stepen muljanja jer on ne zna drugačije. Kužiš?
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#341 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

Qler wrote: 12/10/2020 11:37
drug_profi wrote: 12/10/2020 11:30
redhat wrote: 12/10/2020 11:01

Stan se može prodati pod dugom ali to su obično manji dugovi i obično ali jako rijetko zaostala posljednja rata hipoteke gdje se prodavac dužnik odmah obavezuje da će od cijene stana izvršiti izmirenje hipotekarnog duga. Cijena stana se umanji za taj dug. I svaki pametan kupac neće pristati na to, eventualno do hiljade ukupnog komunalnog duga pa hajd....sve drugo je lov u mutnom
Ali drug_profi je antikontra-protivan mora kontra odmah ići nebitno koja je tema. :D
Kako god ti kažeš.
Eto valja li sad?

Pa forum je majkamustara, valjda mozemo svi nesto kazat a da se ne docekuje na noz. Moj ton nije bio ni arogantan ni uvrijeđen kao tvoj.
vidis da samo on zna sve :D mi smo tu slucajno :)
Vidim ne smeta ti što TI ne znaš već što drugi zna. Dobro sam ja rekao bošnjo mentalni sklop :)
Šuti dobro je samo nek ne puca
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#342 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by drug_profi »

Da bi prodao stan trebaš donijeti notaru potvrde da nisi dužan, ponaosob od svakog pruzatelja komunalnih usluga i kucepazitelja.
Ista stvar je da doneses izvode sa stanjem duga na zadnji datum i da se za taj ukupan iznos smanji kupoprodajna cijena, ili da se ako je iznos nizi pokrije kaparom taj trosak i da se dodje do ugovora cistog racuna.
User avatar
Qler
Posts: 23607
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#343 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by Qler »

redhat wrote: 12/10/2020 11:44
Qler wrote: 12/10/2020 11:37 vidis da samo on zna sve :D mi smo tu slucajno :)
Vidim ne smeta ti što TI ne znaš već što drugi zna. Dobro sam ja rekao bošnjo mentalni sklop :)
Šuti dobro je samo nek ne puca

Pa to, bošnjo mentalitet, ti si u pravu :)
User avatar
nivla
Posts: 4286
Joined: 12/01/2008 23:44

#344 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by nivla »

drug_profi wrote: 12/10/2020 11:50 Da bi prodao stan trebaš donijeti notaru potvrde da nisi dužan, ponaosob od svakog pruzatelja komunalnih usluga i kucepazitelja.
Ista stvar je da doneses izvode sa stanjem duga na zadnji datum i da se za taj ukupan iznos smanji kupoprodajna cijena, ili da se ako je iznos nizi pokrije kaparom taj trosak i da se dodje do ugovora cistog racuna.
ako su sta mijenjali u zadnje dvije godine onda je tako, ja kad sam kupio 2018 nikakvu potvrdu vlasnik nije donio, u ugovoru notar stavio da ako ima dugova nastalih prije datuma prodaje da se za isti tereti prodavac stana
stan uknjizen iako su postojali dugovi za vodu i upravitelja, upravitelj mi na osnovu ugovora otvorio novi racun za placanje sa 0km duga, vodovod nije htio i prethodni vlasnik je morao izmiriti kompletan dug jer je potpisao tako sa notarom, prethodni vlasnik se pokusao na razne nacine vaditi, ali klauzula u ugovoru koji je potpisao ga je na to obavezala
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#345 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

drug_profi wrote: 12/10/2020 11:50 Da bi prodao stan trebaš donijeti notaru potvrde da nisi dužan, ponaosob od svakog pruzatelja komunalnih usluga i kucepazitelja.
Ista stvar je da doneses izvode sa stanjem duga na zadnji datum i da se za taj ukupan iznos smanji kupoprodajna cijena, ili da se ako je iznos nizi pokrije kaparom taj trosak i da se dodje do ugovora cistog racuna.
Ja sam to tvoje već napisao, mogao si citirati uredno. Long story short, na to tvoje kao i na ono moje pristat će neko za recimo hipotetska dugovanja od par hiljada, normalan kupac čistih namjera neće ući u taj posao na opisani način ako ima 50.000 KM duga a vrijednost nekretnine lupam 80.000 KM. Jer prvo treba vidjeti kakva su to dugovanja, ne mogu biti samo komunalna sa tim iznosima a svako drugo veliko dugovanje ili obaveza prema banci stoji u ZK izvatku na teretnom listu - a kad dođe do toga, to više nije aranžman samo između kupca i prodavca već i između banke ili tog nekog trećeg lica koje je upisano. I svaki iole normalan notar će te čak i da pristaneš na tu vratolomiju upozoriti da to nije pametno jer notari imaju "osiguranje iz djelatnosti" koje pokriva svaku "grubu omašku ili pravnu grešku" i niko normalan neće da bude odgovoran.

Valjal mi ton :)
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#346 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by drug_profi »

Kad sam kupovao stan, prethodni dug je prebacen na prethodnog vlasnika, tako je bilo ugovorom rjeseno 2008, a meni su otvoreni novi racuni sa stanjem nula.
Kad sam prodavao 2017, kupac je trazio ciste racune i ja sam mu ih pribavio.

ovisi i od notara i od kupca kako ce se to zavrsiti.
naravno da se mozes i zahebat, ali ako imas imalo pameti ne bi trebalo da ti se desi. Moguce je potpuno se ograditi i za neprijavljena dugovanja, kao sto si i sam naveo.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#347 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

drug_profi wrote: 12/10/2020 12:02 Kad sam kupovao stan, prethodni dug je prebacen na prethodnog vlasnika, tako je bilo ugovorom rjeseno 2008, a meni su otvoreni novi racuni sa stanjem nula.
Kad sam prodavao 2017, kupac je trazio ciste racune i ja sam mu ih pribavio.

ovisi i od notara i od kupca kako ce se to zavrsiti.
naravno da se mozes i zahebat, ali ako imas imalo pameti ne bi trebalo da ti se desi. Moguce je potpuno se ograditi i za neprijavljena dugovanja, kao sto si i sam naveo.
Čisto sumnjam da bi ti i u jednom komunalnom pristali da na tebe otvore nove račune bez da izmiriš dugovanja - ti ili prethodni vlasnik jer uslov njihov uslov za otvaranje novog "poslovnog računa" na već postojećem brojilu ili priključnom mjestu je da ti oni izdaju potvrdu da su dugovanja izmirena.
Znači jedna služba ti izda potvrdu pa sa tom potvrdim zasnivaš novi poslovni odnos :)
Nema logike da ti to što navodiš dozvole jer njima odgovara da se pojave dva dužnika jer će obojicu tužiti i zasnovati solidarnu obavezu.
Elem ovo ode u šta djeca znaju o zavičaju, ovo moje je iz prakse a u varijante imam ja tetku koja je sekretarica izvršnog u vodovodu ne bih ulazio.
Svašta se radi ali ovo moje je onako kako se po zakonu radi, tako da što se mene tiče tema zaključena.
Evo jedan smajli mahsuz za tebe da ne shvatiš pogrešno ton :D
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#348 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by drug_profi »

Neznam šta bih ti rekao. Suviše si samouvjeren. Nije ni to dobro. Gledao sam puno takvih kako se zabijaju u zid.
Bilo je ovako kako sam ti napisao. Sumnjaj do kad hoces.
Poenta je prethodni vlasnik. Necu ti reci ko je, ali ako znas materiju onda znas i ko bi mogao biti.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#349 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by redhat »

drug_profi wrote: 12/10/2020 12:12 Neznam šta bih ti rekao. Suviše si samouvjeren. Nije ni to dobro. Gledao sam puno takvih kako se zabijaju u zid.
Bilo je ovako kako sam ti napisao. Sumnjaj do kad hoces.
Poenta je prethodni vlasnik. Necu ti reci ko je, ali ako znas materiju onda znas i ko bi mogao biti.
Hvala na životnim savjetima, na temi KJKP Toplane to sam bas tražio.
Da se ne zabijem u zid jelte :D
Umjesto što mislis da sam samouvjeren, jel ti palo na pamet da mi je to možda struka?
Elem ljubim ruke
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#350 Re: KJKP TOPLANE Sarajevo

Post by drug_profi »

redhat wrote: 12/10/2020 12:15
drug_profi wrote: 12/10/2020 12:12 Neznam šta bih ti rekao. Suviše si samouvjeren. Nije ni to dobro. Gledao sam puno takvih kako se zabijaju u zid.
Bilo je ovako kako sam ti napisao. Sumnjaj do kad hoces.
Poenta je prethodni vlasnik. Necu ti reci ko je, ali ako znas materiju onda znas i ko bi mogao biti.
Hvala na životnim savjetima, na temi KJKP Toplane to sam bas tražio.
Da se ne zabijem u zid jelte :D
Umjesto što mislis da sam samouvjeren, jel ti palo na pamet da mi je to možda struka?
Elem ljubim ruke
Ne da sam znao nego se iz prvog tvog posta vidjelo radi arogancije sa kojom si nastupio.
StruĆnjaka sam se mnogih nagledao. Prepoznam ih čim progovore.
I hoće maznut hemijsku....
Evo smajli :mrgreen:
Post Reply