KJKP (NE)RAD

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94329
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#126 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Logovan »

Je l' i dalje traje blokada?

Do kad će smeće biti na ulicama?

Zar nema neka druga deponija?

:skoljka:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#127 Re: KJKP (NE)RAD

Post by O'zone »

Logovan wrote:Je l' i dalje traje blokada?

Do kad će smeće biti na ulicama?

Zar nema neka druga deponija?

:skoljka:
Pa valjda si do sad naučio da grad Sarajevo nikad nema alternativu?

Grijanje, voda, Gradski prijevoz, odvoz smeća, plin, struja,.....šta god da crkne svi smo gotovi jer nikad nema alternative. Nikad niko nije sjeo, stao, legao, pa promislio "hajde da napravimo alternativu u slučaju ne daj Bože". Neeeeeee, to zahtjeva previše trošenja kalorija.

Ja bih iskreno volio da ovo potraje. Znam da nikome neće zasmetati. Raja će hodati o smeću kao po crvenom tepihu i niko neće A reći.
User avatar
Truba
Posts: 81615
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#128 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Truba »

i ja bih volio da potraje

dobro je da ovo nije na relaciji komunjare zeleni
ili ne daj Bože nešto nacionalno

nek traje koliko ima da traje
virusi i baketrije su svuda oko nas
User avatar
Logovan
Posts: 94329
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#129 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Logovan »

O'zone wrote:
Logovan wrote:Je l' i dalje traje blokada?

Do kad će smeće biti na ulicama?

Zar nema neka druga deponija?

:skoljka:
Pa valjda si do sad naučio da grad Sarajevo nikad nema alternativu?

Grijanje, voda, Gradski prijevoz, odvoz smeća, plin, struja,.....šta god da crkne svi smo gotovi jer nikad nema alternative. Nikad niko nije sjeo, stao, legao, pa promislio "hajde da napravimo alternativu u slučaju ne daj Bože". Neeeeeee, to zahtjeva previše trošenja kalorija.

Ja bih iskreno volio da ovo potraje. Znam da nikome neće zasmetati. Raja će hodati o smeću kao po crvenom tepihu i niko neće A reći.
Znam da nema alternative u gradu, ali zar nema van grada? Negdje sam pročitao da ima kod Zenice, ali nisu u mogućnosti tamo otići.

Mislim hoću reći, nađi drugu deponiju na koju možeš istovariti smeće, pa vozi na nju. Naravno, ako ima uopšte neka dostupna deponija.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#130 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Innovation »

Logovan wrote: Negdje sam pročitao da ima kod Zenice
:roll:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#131 Re: KJKP (NE)RAD

Post by O'zone »

Jes' Al' neće niko tuđe smeće a i ako ga primi valja dobro platiti deponovanje....
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#132 Re: KJKP (NE)RAD

Post by jao_situacije »

ja ne znam šta je problem eno specovi kod suda, samo ih lagano gore posašlješ u onim oklopima i nek naprave prolaz to traje max. 3-4 sata da se smeće pokupi

poslije nek sjede i protestiraju, a kad dođe vakat za deponiju opet specovi kornjače, napraviš prolaz
i gotovo.
User avatar
Logovan
Posts: 94329
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#133 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Logovan »

O'zone wrote:Jes' Al' neće niko tuđe smeće a i ako ga primi valja dobro platiti deponovanje....
Nek' plate, hoćemo li dobiti 101 bolest čekajući da se ovo riješi. :oops:
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#134 Re: KJKP (NE)RAD

Post by cpu_fan »

Ne može par ljudi koji su nelegalno sagradili kuće na klizištu i u području deponije da ucjenjuju grad. Eno vam Efendića koji vam je dao da legalizujete objekte pa se njemu žalite. Isto kao što je pojava u ovoj zemlji da se uz magistralne puteve gradile kuće pa odjednom imamo situaciju da magistralni put prolazi kroz naseljeno mjesto i 50km ograničenje !
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#135 Re: KJKP (NE)RAD

Post by jao_situacije »

cpu_fan wrote:Ne može par ljudi koji su nelegalno sagradili kuće na klizištu i u području deponije da ucjenjuju grad. Eno vam Efendića koji vam je dao da legalizujete objekte pa se njemu žalite. Isto kao što je pojava u ovoj zemlji da se uz magistralne puteve gradile kuće pa odjednom imamo situaciju da magistralni put prolazi kroz naseljeno mjesto i 50km ograničenje !
i onda blokiraju tu istu magistralu jer im nešto smeta
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#136 Re: KJKP (NE)RAD

Post by cpu_fan »

jao_situacije wrote:
cpu_fan wrote:Ne može par ljudi koji su nelegalno sagradili kuće na klizištu i u području deponije da ucjenjuju grad. Eno vam Efendića koji vam je dao da legalizujete objekte pa se njemu žalite. Isto kao što je pojava u ovoj zemlji da se uz magistralne puteve gradile kuće pa odjednom imamo situaciju da magistralni put prolazi kroz naseljeno mjesto i 50km ograničenje !
i onda blokiraju tu istu magistralu jer im nešto smeta
a načelnici ko p....ce ne smiju ništa jer su im to glasovi
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#137 Re: KJKP (NE)RAD

Post by jao_situacije »

cpu_fan wrote:
jao_situacije wrote:
cpu_fan wrote:Ne može par ljudi koji su nelegalno sagradili kuće na klizištu i u području deponije da ucjenjuju grad. Eno vam Efendića koji vam je dao da legalizujete objekte pa se njemu žalite. Isto kao što je pojava u ovoj zemlji da se uz magistralne puteve gradile kuće pa odjednom imamo situaciju da magistralni put prolazi kroz naseljeno mjesto i 50km ograničenje !
i onda blokiraju tu istu magistralu jer im nešto smeta
a načelnici ko p....ce ne smiju ništa jer su im to glasovi
baš tako
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#138 Re: KJKP (NE)RAD

Post by O'zone »

Kako ne može kad vidimo da može?
Fauja Singh
Posts: 2468
Joined: 07/12/2011 12:40

#139 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Fauja Singh »

Protestuju jer im smeta smrad deponije, ok, u redu, ali sta je sa ovim kucama po Buca potoku i Buljakovom... Pa od 10 kuca daj Boze da zimi jedna koristi drva za pec a ne ugalj i druge zagadjivace.
Veca su oni pretnja za gradjane nego deponija, to je vise nego ocigledno.
Kad ne budu lozili sta god im dodje pod ruku onda nek protestuju i bore se za okolis.


Sent from my LG-D855 using Tapatalk
User avatar
holowey
Posts: 8427
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#140 Re: KJKP (NE)RAD

Post by holowey »

Fauja Singh wrote:Protestuju jer im smeta smrad deponije, ok, u redu, ali sta je sa ovim kucama po Buca potoku i Buljakovom... Pa od 10 kuca daj Boze da zimi jedna koristi drva za pec a ne ugalj i druge zagadjivace.
Veca su oni pretnja za gradjane nego deponija, to je vise nego ocigledno.
Kad ne budu lozili sta god im dodje pod ruku onda nek protestuju i bore se za okolis.


Sent from my LG-D855 using Tapatalk
to i ja kontam, ljeti im smrad ne smeta, a sada kako je zima na pragu, odjednom smeta...
ovo nesto efendic muti, i lozi raju da protestvuju...
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#141 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Innovation »

Ode smece. :)
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#142 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Innovation »

holowey wrote:
Fauja Singh wrote:Protestuju jer im smeta smrad deponije, ok, u redu, ali sta je sa ovim kucama po Buca potoku i Buljakovom... Pa od 10 kuca daj Boze da zimi jedna koristi drva za pec a ne ugalj i druge zagadjivace.
Veca su oni pretnja za gradjane nego deponija, to je vise nego ocigledno.
Kad ne budu lozili sta god im dodje pod ruku onda nek protestuju i bore se za okolis.


Sent from my LG-D855 using Tapatalk
to i ja kontam, ljeti im smrad ne smeta, a sada kako je zima na pragu, odjednom smeta...
ovo nesto efendic muti, i lozi raju da protestvuju...


:thumbup:

Zastupnik Mesanovic takodje.

:wink:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#143 Re: KJKP (NE)RAD

Post by aldinjo »

jao_situacije wrote:ja ne znam šta je problem eno specovi kod suda, samo ih lagano gore posašlješ u onim oklopima i nek naprave prolaz to traje max. 3-4 sata da se smeće pokupi

poslije nek sjede i protestiraju, a kad dođe vakat za deponiju opet specovi kornjače, napraviš prolaz
i gotovo.
Kakav inteligentan post. Bravo!
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#144 Re: KJKP (NE)RAD

Post by jao_situacije »

aldinjo wrote:
jao_situacije wrote:ja ne znam šta je problem eno specovi kod suda, samo ih lagano gore posašlješ u onim oklopima i nek naprave prolaz to traje max. 3-4 sata da se smeće pokupi

poslije nek sjede i protestiraju, a kad dođe vakat za deponiju opet specovi kornjače, napraviš prolaz
i gotovo.
Kakav inteligentan post. Bravo!
imaš li ti bolje rješenje slučajno ?
nemaš sigurno.

jesam li ja kriv što plaćam račune za odvoz smeća, pa i tu policiju koja glumi da je rat kod suda, i što se žmiri na bespravne objekte pola metra od deponije ?

mene ne zanima njihov problem, i njihove bespravne kuće, ja neću štakore i boleštinu zbog 20 budala koji bi da prave kuće kod deponije.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#145 Re: KJKP (NE)RAD

Post by aldinjo »

jao_situacije wrote:
aldinjo wrote:
jao_situacije wrote:ja ne znam šta je problem eno specovi kod suda, samo ih lagano gore posašlješ u onim oklopima i nek naprave prolaz to traje max. 3-4 sata da se smeće pokupi

poslije nek sjede i protestiraju, a kad dođe vakat za deponiju opet specovi kornjače, napraviš prolaz
i gotovo.
Kakav inteligentan post. Bravo!
imaš li ti bolje rješenje slučajno ?
nemaš sigurno.

jesam li ja kriv što plaćam račune za odvoz smeća, pa i tu policiju koja glumi da je rat kod suda, i što se žmiri na bespravne objekte pola metra od deponije ?

mene ne zanima njihov problem, i njihove bespravne kuće, ja neću štakore i boleštinu zbog 20 budala koji bi da prave kuće kod deponije.
Ljudi primaju plate da brinu o tome. Plaćam i ja račune skoro 30 godina ne računajući vrijeme rata. A tvoje rješenje je bezsmisleno.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#147 Re: KJKP (NE)RAD

Post by jao_situacije »

aldinjo wrote: Ljudi primaju plate da brinu o tome. Plaćam i ja račune skoro 30 godina ne računajući vrijeme rata. A tvoje rješenje je bezsmisleno.
iskreno boli me tuki za njih, ja neću smeće na ulicama
ovo rješenje je sasvim dovoljno da ja ne vidim smeće na ulicama

ostalo me ne zanima
User avatar
Haris033
Posts: 3862
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#148 Re: KJKP (NE)RAD

Post by Haris033 »

Maske su pale...

Ljudima plaćeno po 50 KM da blokiraju deponiju, a glavni razlog blokade je želja Efendića da postavi svog čivjeka na mjesto Direktora RAD-a kako bi upravljao deponijom i smećem, te debelo naplaćivao usluge odvoza smeća, kako građanima, tako i trećim licima..
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#149 Re: KJKP (NE)RAD

Post by vješalica »

cpu_fan wrote:Ne može par ljudi koji su nelegalno sagradili kuće na klizištu i u području deponije da ucjenjuju grad. Eno vam Efendića koji vam je dao da legalizujete objekte pa se njemu žalite. Isto kao što je pojava u ovoj zemlji da se uz magistralne puteve gradile kuće pa odjednom imamo situaciju da magistralni put prolazi kroz naseljeno mjesto i 50km ograničenje !
prije efendica je niklo sokolje zabrdje smiljevici buxa potok itd...daleko prije
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#150 Re: KJKP (NE)RAD

Post by vješalica »

Haris033 wrote:Maske su pale...

Ljudima plaćeno po 50 KM da blokiraju deponiju, a glavni razlog blokade je želja Efendića da postavi svog čivjeka na mjesto Direktora RAD-a kako bi upravljao deponijom i smećem, te debelo naplaćivao usluge odvoza smeća, kako građanima, tako i trećim licima..
zato im je trebalo sprciti kaznu pa fa im odma izbijes 50 marona iz dzepa
Post Reply