Karte BiH-Grčka

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#26 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Nuken »

Code: Select all

http://www.pik.ba/artikal/5955762/karte-strana-zapad-bih-grcka/
""""Ljudi nakon odlaska u Sarajevo i cekanja od 12h po kisi i nenormalnom guranju udaranju,
maltretiranju kao i cijenama parkinga, goriva i td.
Karte su dobile najjace cijene i kostaju 150 KM.
Moze korekcija cijene ako se uzmu sve karte.
062 231 239""""

Haj kontam da neko prodaje 2 karte na Piku..
Al da neko prodaje 6 karata,koje je kupio na prodajnom mjestu,to mi ne ide...
Zar nije rečeno da JEDNA osoba može kupiti najviše 2 karte?

P.S Evo vidim na Piku pojedini cjene 2 karte 800KM!!!!

Pod hitno uvesti prodaju putem neta da i mi koji nisamo iz SA,ZE,BL možemo doci do karata bez da placamo švercerima..
Jeftinije ce ih koštati da uvedu prodaju preko neta nego što placaju obezbjeđenje koje je zaduženo za redove prilikom kupovine karata. :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#27 Re: Karte BiH-Grčka

Post by It_is_a_Leclerc »

Ja, i još dvojica mojih kolega, uzmemo tri lične, stanemo u red, i dobijemo šest karata. Tako je moguće da pojedinci dobiju šest karata.
Iskreno, ja bih te tapkaroše namlatio ko volove u kupusu. Zašto ?! Zato što oni nisu nikakva sirotinja koja je prinuđena baviti se kriminalom, već najobičniji jalijaši i hohštapleri koji bi kruha bez motike ! Pomlatio bih ja to, sve pardona.
User avatar
Mustang1
Posts: 28702
Joined: 29/12/2010 17:31

#28 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Mustang1 »

Dadnes jaranu cvaju da ti stoji u redu i kupi dvije karte .. Ti na jednoj dobijes 3 puta vise nego sto si njemu dao i rijesen problem :D
1bosna
Posts: 81
Joined: 27/10/2011 16:22

#29 Re: Karte BiH-Grčka

Post by 1bosna »

I jesu li mogli maloljetnici uzeti kartu s pasošem?
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#30 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Edin H. »

Nuken wrote:Pod hitno uvesti prodaju putem neta da i mi koji nisamo iz SA,ZE,BL možemo doci do karata bez da placamo švercerima..
Jeftinije ce ih koštati da uvedu prodaju preko neta nego što placaju obezbjeđenje koje je zaduženo za redove prilikom kupovine karata. :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Ne spominji to, kada sam rekao da trebaju uvesti prodaju preko interneta odmah me napadose :D
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#31 Re: Karte BiH-Grčka

Post by samo_ti »

Veci su glupani koji kupe kartu od svercera :)

Mislim, halo, stvarno, zaista :D
bos92
Posts: 86
Joined: 30/01/2013 03:43

#32 Re: Karte BiH-Grčka

Post by bos92 »

u zenici uvjek isti ljudi prodaju ulaznice,i svi imaju najmanje po 10-20,ulaznica,zato nama navijanje na ovim vaznim utakmicama bude nula,nece ovi babini sinovi da navijaju,odnosno ne znaju da se ponasaju,oni dosli da sjede,da grickaju kospice,znaju samo onu jednu pjesmu hamo bosno i dosli ljudi na utakmicu,a oni pravi navijaci sto repku prate 10 godina ne mogu da dodju i da navijaju za svoje ljubimce
User avatar
tvrtko 1. kotromanić
Posts: 482
Joined: 14/10/2011 21:40
Location: MILE

#33 Re: Karte BiH-Grčka

Post by tvrtko 1. kotromanić »

Jeli treba na karti da bude pečat? :D
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#34 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Zatamnjena stakla »

tvrtko 1. kotromanić wrote:Jeli treba na karti da bude pečat? :D
A gdje je pečat :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#35 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Logovan »

Nuken wrote:

Code: Select all

http://www.pik.ba/artikal/5955762/karte-strana-zapad-bih-grcka/
""""Ljudi nakon odlaska u Sarajevo i cekanja od 12h po kisi i nenormalnom guranju udaranju,
maltretiranju kao i cijenama parkinga, goriva i td.
Karte su dobile najjace cijene i kostaju 150 KM.
Moze korekcija cijene ako se uzmu sve karte.
062 231 239""""

Haj kontam da neko prodaje 2 karte na Piku..
Al da neko prodaje 6 karata,koje je kupio na prodajnom mjestu,to mi ne ide...
Zar nije rečeno da JEDNA osoba može kupiti najviše 2 karte?

P.S Evo vidim na Piku pojedini cjene 2 karte 800KM!!!!

Pod hitno uvesti prodaju putem neta da i mi koji nisamo iz SA,ZE,BL možemo doci do karata bez da placamo švercerima..
Jeftinije ce ih koštati da uvedu prodaju preko neta nego što placaju obezbjeđenje koje je zaduženo za redove prilikom kupovine karata. :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Nek stvari se definitivno moraju promijeniti. Ovako više ne može, ne ide.
User avatar
moa
Posts: 3621
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#36 Re: Karte BiH-Grčka

Post by moa »

znam da je nekad bilo upita da se radi sw za Centrotrans vezano za prodaju karata, tipa da se upise JMBG i prodajno mjesto tako da u slucaju 2 ista JMBG nije moguce izdati kartu ali izgleda da od toga nema nista...
jasmin93
Posts: 250
Joined: 04/10/2009 21:05
Location: Sarajevo

#37 Re: Karte BiH-Grčka

Post by jasmin93 »

1bosna wrote:I jesu li mogli maloljetnici uzeti kartu s pasošem?
Nisu jer radnica tamo zapisuje broj lične karte. Međutim, moj drug je kao maloljetnik ponio ličnu svog druga koji ima 18 i bez problema uzeo karte. :D
_zavrzlama
Posts: 25
Joined: 06/03/2013 19:13

#38 Re: Karte BiH-Grčka

Post by _zavrzlama »



Pusti k***, cekam od sinoc :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25620
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#39 Re: Karte BiH-Grčka

Post by BHF_Manijak »

Jebo majku i nakon "govora" odmah klasicno divljacki koriste pojedinci guzvu i "uaaa, ubijjj, razbijjj", pa Bog te vidio k'o srednji vijek! :lol: :roll:

Sto se tapkarosa tice, oni love na dijaspori, jer zna da nema sanse da mu nas neki "domaci" da 300-400 KM na dvije karte, nema toliko da ga naopako okrenes. :mrgreen:
Naravno ovo generalno govorim, mada i domacih ljudi koji nece zaliti dati tolike pare, samo sto je to po meni totalni kretenizam. Ne bih mu dao kad bih umro.
User avatar
Capajebo
Posts: 20680
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#40 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Capajebo »

Ko se uvalio? On, kad svi ko 1 ON :lol:
User avatar
denimb
Posts: 2613
Joined: 27/03/2009 14:33

#41 Re: Karte BiH-Grčka

Post by denimb »

Svaka njemu cast kad se smije "uvaliti" pred ljude koji cekaju od sinoc :D
ejs
Posts: 86
Joined: 30/12/2012 22:49

#42 Re: Karte BiH-Grčka

Post by ejs »

Hahahaha koji jebeni kralj.iznerviro se tip al opasno
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#43 Re: Karte BiH-Grčka

Post by pirmin »

Da moj Kemo igra ne bih dao vise od 18KM za kartu a kamoli jos da gledam mrtve Grke.

Boze sacuvaj. :oops:


Al opet, ima nas dijasporaca svakakvih. :mrgreen:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#44 Re: Karte BiH-Grčka

Post by BlueBlood »

Edin H. wrote:
BlueBlood wrote:evo sad ispred katedrale prolazim :shock: ima blizu 500 ljudi cekaju karte
Pa sto nisi i ti malo pricekao? :oops:
ko kaze da nisam? :oops: otisao da vidim kakva je situacija,vratio se kuci, utoplio i u red! Dosao oko 01:00 pred katedralu, karte kupio u 11:30!

Samo da se prvo najebem mame ovima iz saveza svima! Samo zato sto nas tretiraju ko stoku, ono je cirkus bio cijelu noc! Imao sam namjeru kupiti kartu i otici na utakmicu, al kad vidim da su njima bitnije pare od podrske,na nacin na koju su prodavali karte, da se moramo ko stoka gurati,od 6h jutros je pocelo naguravanje,pokusavali su se ljudi sa strane ubacivati u red pa su neki i dobili batine, odlucio sam ove svoje dvije prodati, mamu vam jebem i reprezentaciju fuj !!! Ne dam ih bratu rodjenom ispod 400KM ! Kad mozete vi,govna iz reprezentacije uzeti izmedju sebe da prodajete zasto nebi mogao i ja!
Zembooo
Posts: 1
Joined: 06/03/2013 23:16

#45 Kako do karte?

Post by Zembooo »

Pozz

Kako bih najjeftinije mogao doci do karte za tekmu BIH - Grcka? Sad citam na portalu da su cijene otisle u nebo, ne mogu sebi priustiti po onim cijenama jer bi vodio 2 mala rodjaka iz inostranstva koji su prvi put u BIH da vide tekmu.

Jedni pricaju da ce se cijene stabilizovati malo prije meca, a drugi da se bez problema moze uci ako das obezbjednjenu iz securitija 100KM? Jel imao neko iskustva s ovim?

Hvala!
User avatar
kurty
Posts: 45056
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#46 Re: Kako do karte?

Post by kurty »

Zembooo wrote:Pozz

Kako bih najjeftinije mogao doci do karte za tekmu BIH - Grcka? Sad citam na portalu da su cijene otisle u nebo, ne mogu sebi priustiti po onim cijenama jer bi vodio 2 mala rodjaka iz inostranstva koji su prvi put u BIH da vide tekmu.

Jedni pricaju da ce se cijene stabilizovati malo prije meca, a drugi da se bez problema moze uci ako das obezbjednjenu iz securitija 100KM? Jel imao neko iskustva s ovim?

Hvala!
trebao si o tome malo ranije misliti...
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#47 Re: Karte BiH-Grčka

Post by mekaba »

Ovo sa kartama nije prvi put i zbog toga je tragicno. Ljudi koji prodaju karte kazu da je interesovanje ogromno i da bi se prodalo 200 000 karata. Zasto se ne iskoristi ovaj momenat i zaradi bash onako kako se to radi na zapadu.Da se igra na Kosevu bilo bi u opticaju jos 22 000 karata.Vjerovatno bi doslo par hiljada Grka koji bi napunili hotele bash kao sto smo to mi uradili u Parizu kad nas je bilo 20 000.Gostujuci navijaci dodju dan ili dva ranije i ostanu dan poslije utakmice.Cijelo vrijeme se trosi po kaficima,restoranima,grilovima. Igrati u Zenici ovakve utakmice je cista fula uz duzno postovanje Zenici i zenicanima. Zao mi je ovih ljudi koji su cekali po cijelu noc osim ako nisu tapkaroshi. BHF iz dijaspore dobije 200 karata :lol: a na gostujucim utakmicama nashe repke bude desetine hiljada navijaca bash iz dijaspore.Da se igra na Kosevu iz dijaspore bi se dolazilo autobusima ovako ostaje nam da gledamo preko TV i tako ustedimo novac koji je mogao biti potrosen u BiH.Bash mi ovo nije jasno :sad:
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#48 Re: Karte BiH-Grčka

Post by rookfash »

mekaba wrote:Ovo sa kartama nije prvi put i zbog toga je tragicno. Ljudi koji prodaju karte kazu da je interesovanje ogromno i da bi se prodalo 200 000 karata. Zasto se ne iskoristi ovaj momenat i zaradi bash onako kako se to radi na zapadu.Da se igra na Kosevu bilo bi u opticaju jos 22 000 karata.Vjerovatno bi doslo par hiljada Grka koji bi napunili hotele bash kao sto smo to mi uradili u Parizu kad nas je bilo 20 000.Gostujuci navijaci dodju dan ili dva ranije i ostanu dan poslije utakmice.Cijelo vrijeme se trosi po kaficima,restoranima,grilovima. Igrati u Zenici ovakve utakmice je cista fula uz duzno postovanje Zenici i zenicanima. Zao mi je ovih ljudi koji su cekali po cijelu noc osim ako nisu tapkaroshi. BHF iz dijaspore dobije 200 karata :lol: a na gostujucim utakmicama nashe repke bude desetine hiljada navijaca bash iz dijaspore.Da se igra na Kosevu iz dijaspore bi se dolazilo autobusima ovako ostaje nam da gledamo preko TV i tako ustedimo novac koji je mogao biti potrosen u BiH.Bash mi ovo nije jasno :sad:

Uuuuu brate, sad kad ospu paljbu po tebi...ti ko da ne znas da je bilino hram na kojem reprezentacija nikad nije izgubila utakmice, grotlo na kojem je atmosfera kakvu nani, kristijano, tores, kasiljas i samaras zajedno kad se sabere nisu nikad i nigdje dozivjeli i garant si neki sarajlijica koji je samo ljubomoran sto repka ne igra u sarajevu jer sve mora da bude u sarajevu :D
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#49 Re: Kako do karte?

Post by Edin H. »

User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Logovan »

rookfash wrote:
mekaba wrote:Ovo sa kartama nije prvi put i zbog toga je tragicno. Ljudi koji prodaju karte kazu da je interesovanje ogromno i da bi se prodalo 200 000 karata. Zasto se ne iskoristi ovaj momenat i zaradi bash onako kako se to radi na zapadu.Da se igra na Kosevu bilo bi u opticaju jos 22 000 karata.Vjerovatno bi doslo par hiljada Grka koji bi napunili hotele bash kao sto smo to mi uradili u Parizu kad nas je bilo 20 000.Gostujuci navijaci dodju dan ili dva ranije i ostanu dan poslije utakmice.Cijelo vrijeme se trosi po kaficima,restoranima,grilovima. Igrati u Zenici ovakve utakmice je cista fula uz duzno postovanje Zenici i zenicanima. Zao mi je ovih ljudi koji su cekali po cijelu noc osim ako nisu tapkaroshi. BHF iz dijaspore dobije 200 karata :lol: a na gostujucim utakmicama nashe repke bude desetine hiljada navijaca bash iz dijaspore.Da se igra na Kosevu iz dijaspore bi se dolazilo autobusima ovako ostaje nam da gledamo preko TV i tako ustedimo novac koji je mogao biti potrosen u BiH.Bash mi ovo nije jasno :sad:

Uuuuu brate, sad kad ospu paljbu po tebi...ti ko da ne znas da je bilino hram na kojem reprezentacija nikad nije izgubila utakmice, grotlo na kojem je atmosfera kakvu nani, kristijano, tores, kasiljas i samaras zajedno kad se sabere nisu nikad i nigdje dozivjeli i garant si neki sarajlijica koji je samo ljubomoran sto repka ne igra u sarajevu jer sve mora da bude u sarajevu :D
:lol: :lol: :lol: :D :D

Onaj gore klip, isto k'o da su u pitanju nadrealisti.
Locked