Karte BiH-Grčka

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#101 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Djubre_ »

Pa nebi me cudilo da je to istina.. jer kod nas se kuca pravi od Krova..

Haha majko mila.. toliko radova.. a krov se spminje.. kao da je on jedini za ispunjavanje uslova..

Sent from my GT-i9001
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#102 Re: Karte BiH-Grčka

Post by BlueBlood »

evo gledam i istok i zapad po piku vec skacu na 250 KM :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#103 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Logovan »

Ziogu wrote: PS. Ima li rjesenja? DA!!! ... Naredni put, nek se organizuju manijaci i pitari u sarajevu, fukare u tuzli, robijasi u zenici. 5 minuta pred pocetak prodaje, nek nalupaju ovu stoku, provale u centru i otmu karte.
Ovo da se desi bilo bi: svi navijači su huligani, stoka, debili, kreteni, napušeni i pijani idioti. Oni ne daju normalnom naradu da idu na utakmice, bla, bla, bla. Tako da ti je najbolje da se ostaviš ove priče.
It_is_a_Leclerc wrote:Ljudi dragi, podjela karata u procentu između 20-30 % poslovnim partnerima, sponzorima, istaknutim javnim i sportskim radnicima je praksa svugdje u svijetu. Ne znam čemu snebivanje.
Nije problem što se karte dijele poslovnim partnerima, sponzorima i poznatim ličnostima, problem je u tome što previše karata ode njima. Ne možeš al' nikako samo ovoliko karata pustiti u prodaju a ostalo dati gore pobrojanim. Ma nema šanse.
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#104 Re: Karte BiH-Grčka

Post by samo_ti »

BlueBlood wrote:evo gledam i istok i zapad po piku vec skacu na 250 KM :-)
Jel i ti imas ono neku stranu ili sam te zamijenio sa nekim ? :D
Eto ti prilike za zaradu 8-)
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#105 Re: Karte BiH-Grčka

Post by BlueBlood »

imaO, moje su vec otisle po 100 ojra dijaspori :oops:
Last edited by BlueBlood on 07/03/2013 12:07, edited 1 time in total.
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#106 Re: Karte BiH-Grčka

Post by mekaba »

Za tekmu Fra-BiH 5 karata narucio preko neta a isto tako platio. Za 4 dana postar donio kovertu sa kartama. Cak sam i mjesta izabrao. Kao dingospo. Ovo u Sa i Ze je cista blamaza. :(
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#107 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Djubre_ »

Znam da ljudi iz ASA auto ode oko 20-30 ulaznica, a ne ode 2 covjeka na tekmu.. ostalo preprodaju.. dadnu nekoj curi djabe i tako to..

Bh telecom takodje 20 - 30 ulaznica.. slicna stvar.. i da ne nabrajam..

Ok je to i duzni su sponzorima itd.. ali to je bezobrazluk postao oni koji dobiju te karte..

Pazi rijeci Jednog uposlenika ASA-e, imam 25 ulaznica.. nece niko da ide na utakmicu.. to je bilo za jednu proslu tekmu u zenici..

Ali ova prodaja.. treba se savezu obratiti.. Kako BHF ima obezbjedjen dio ulaznica? Zasto nemaju tm,hz,rz,fkr itd? Poslati im poruku da razmisle o internet prodaji kako bi se smanjio ovaj cirkus. U centrotransu sjede lopovi! Daju tapkarosima po 10 karti! Pitate se odkud tapkarosima tolike ulaznice? Centrotrans i savez muckaju. Dadne 400-500 km, a zaradi 2.000 km!

Sent from my GT-i9001
User avatar
phillie
Posts: 9346
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#108 Re: Karte BiH-Grčka

Post by phillie »

Pa naruci opet u Francuskoj, sta te briga :D :D :D

Salim se naravno...ma kod nas bi bio krkanluk da na Nou Campu igramo domace utakmice....dosta raje i ne trazi karte zato sto je skoro nemoguce doci do njih a ne zato sto ne postoji interes za utakmicom. Neko je izjavio, da imamo stadion i od 50.000 bio bi rasprodan.
am2804
Posts: 655
Joined: 22/04/2012 09:49

#109 Re: Karte BiH-Grčka

Post by am2804 »

andr0id wrote:Nije sve u kapacitetu.. to ti ga dodje isto da bilino nema stolice, onda bi stalo 20.000 ljudi minimalno. Onda se nebi moglo na njemu ni igrati..

Tako ti je sa stadionom AFH.. imas stolica 30.000 lupam.. a ne mozes igrati ovakve utakmice..

Nisu sposobni wc uraditi a kamo li teren, loze i ostalo.. sta ste zapeli za taj kapacitet..

Kakve takve uslove imamo trenutno.. daj boze plasman na sp.. a stadion ce doci ako bog da..

Trenutno najbolje za nase momke je teren sto je dobar.. i sto je akustican stadion.. i to je sasvim dovoljno za sada.. poslije grcke idemo s kapacitetom ako bog da.. drzava nam je u k.. firme ne rade, narod nema posla.. kako ce ga napraviti? Lahko je njemcima, spancima, englezima itd.. kad im je sve jako i nisu propatili kao MI.

Hrvatska je daleko ispred nas pa jedva da i oni imaju jedan - dva stadiona kako treba.. i opet im je to malo..

Sta se moze.. daj da grke uzmemo.. pa da idemo dalje.. i pokazemo svijetu da jedna mala drzava se moze nositi sa velikim.. to je sreca,uspjeh i ponos ovog napacenog naroda..

Manji smo od mnogo zemalja.. sirmasniji itd.. a pokazali smo im ipak da smo jaci! To govori i mjesto na tabeli, kako grupe, tako uefa - fifa.. okrenite se utakmici a ne ovim hajvanima.. zato se nisam gurao.. daj boze da nas puste s posla, da gledam na tv-u.. ja bih bio prezadovoljan!

Sent from my GT-i9001
Bravo!
Još kada raja počne pričati kako bi se napunio stadion od 50.000, dođe mi da povratim. Igralo se protiv Francuske, Srbije i da ne nabrajam više, pa se Koševo opet nije napunilo.
Ako me sjećanje ne vara, samo je dva puta u posljednjih 15 godina stadion bio krcat - Danska i Newcastle.
Mislim da bi svako od nas bio sretan da se može igrati u par gradova, ali od toga nema ništa niti će uskoro biti. Ako se ne može napraviti pritisak da se sredi još jedan stadion za repku (recimo Grbavica zbog akustičnosti, nemam ništa protiv ni Koševa), onda treba pripomoći u dogradnji BP, kako bi kapacitet bio 22-25.000.
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#110 Re: Karte BiH-Grčka

Post by BlueBlood »

moze li neko napisati koliko je trebalo otprilike para da se ode u grcku i pogleda utakmica grcka-BiH ?
imam_imam
Posts: 1
Joined: 07/03/2013 12:55

#111 Re: Karte BiH-Grčka

Post by imam_imam »

Ako nekom trebaju karte za Zapad neka se javi na pp :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#112 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Edin H. »

BlueBlood wrote:evo gledam i istok i zapad po piku vec skacu na 250 KM :-)
Bravo :D :bih: :run:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#113 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Admir_1984 »

andr0id wrote:Znam da ljudi iz ASA auto ode oko 20-30 ulaznica, a ne ode 2 covjeka na tekmu.. ostalo preprodaju.. dadnu nekoj curi djabe i tako to..

Bh telecom takodje 20 - 30 ulaznica.. slicna stvar.. i da ne nabrajam..

Ok je to i duzni su sponzorima itd.. ali to je bezobrazluk postao oni koji dobiju te karte..

Pazi rijeci Jednog uposlenika ASA-e, imam 25 ulaznica.. nece niko da ide na utakmicu.. to je bilo za jednu proslu tekmu u zenici..

Ali ova prodaja.. treba se savezu obratiti.. Kako BHF ima obezbjedjen dio ulaznica? Zasto nemaju tm,hz,rz,fkr itd? Poslati im poruku da razmisle o internet prodaji kako bi se smanjio ovaj cirkus. U centrotransu sjede lopovi! Daju tapkarosima po 10 karti! Pitate se odkud tapkarosima tolike ulaznice? Centrotrans i savez muckaju. Dadne 400-500 km, a zaradi 2.000 km!

Sent from my GT-i9001
Znaci ako su npr asa i telekom dobili po 30 karata, onda savez takvih sponzora treba imati cirka 166 da se slaže sa brojkom od 5000 karata za sponzore. kako da ne :roll:

to po firmama je klasicno po pozicijama, karte dobije jedna osoba (obicno su te rukovodece osobe kreteni u drzavnim firmama) i ta osoba podijeli par karata sa kim je dobar u firmi, ostalo il preproda ili dijeli kome hoce pa taj neko il ode na utakmicu ili proda karte. Uglavnom rijetko ko kome se ide iz te firme na utakmicu i ode djabaluka :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#114 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Edin H. »

Nota wrote:1 jug - 110 KM ; 8 jugova - 800 KM

:lol:
Jug, jug, jug je samo jedan, a sjevera stotinu i sedam :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#115 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Comrad »

Ma ja mislim da je svima jasno zasto ne zele internet prodaju, nije da ne mogu to uraditi, jer kod nas vec postoje slicni servisi preko kojih se mogu kupiti online karte.

Jednostavno nece, jer tamo neki hadalji uzmu lovu na ovome. Ta prica o sponzorima je suplja, pa pogledajte evo po piku koliko raje prodaje, a koliko je jos raje prodalo bez oglasavanja. Pa u svakoj mahali imas ljude kod kojih se zna da mogu nabaviti karte. Centrotransu ublehaskoj firmi dati da ti vodi prodaju karata.

Zahtjevati od saveza internet prodaju i kraj price. Odnosno kombinaciju internet prodaje i ove po agencijama. Sta se glupiraju bezveze. I kakav je fazon zaradit 300-400 KM?! Jer nije da ti ljudi nemaju para, nego eto valjda osjeca neko zadovoljstvo konjina, kupio za 20 prodaje za 200... :? :-) A vece su konjine ovi sto kupuju po tim cijenama... :roll:

I nije bitno hoce li se napuniti 40k uvijek ili nece, ova repka zasluzuje da igra na vecem stadionu, jer ocito je da ima potraznje za to, mozda nema za 40k ali ima vise od 10k. Nemam nista protiv Zenice, neka prosire Bilino, jos bolje. A ovi iz saveza koliko para mogu uzeti od marketinga, mislim da mogu izgraditi sami stadion. Da znaju.

Dobro ste se sjetili...ccc
http://www.klix.ba/sport/nogomet/otvara ... /130307064
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#116 Re: Karte BiH-Grčka

Post by vicious »

Samo fan shop otkida... :run: :mrskomisadtrazitionajfacepalm:
Timotije
Posts: 1031
Joined: 07/06/2005 20:26

#117 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Timotije »

mekaba wrote:Za tekmu Fra-BiH 5 karata narucio preko neta a isto tako platio. Za 4 dana postar donio kovertu sa kartama. Cak sam i mjesta izabrao. Kao dingospo. Ovo u Sa i Ze je cista blamaza. :(
Upravo danas mi stize ponuda od istih, ako zelim da rezervisem kartu za 26. mart, 25 Eura, stize im Spanija na Stade de France... Mi smo od toga jos par svjetlosih godina, iz jednostavnog razloga sto uvodjenje takvih sistema kosta nesto para, i otezava naravno kriminalne radnje. Ja sam dva puta bio u Zenici i zarekao sam se da vise necu nikad! To je jos jedini sportski kolektiv uz koji sam srcem i dusom, i nije mi zao ni para ni vremena kad su oni u pitanju. Ali nedam ponosa. Za sva tri gostovanja sam se vec poprilicno obezbijedio, nedostaju jos samo ulaznice za same stadione... :bih:
User avatar
Logovan
Posts: 94100
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#118 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Logovan »

vicious wrote:Samo fan shop otkida... :run: :mrskomisadtrazitionajfacepalm:
Ako misliš na vanjski izgled onda si u pravu. Ni na šta ni nalik. :-)
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#119 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Neradnik »

Code: Select all

http://www.index.hr/sport/clanak/borba-za-ulaznice-u-sarajevu-pogledajte-kako-izgleda-kad-bosanac-poludi/666247.aspx
Montana1
Posts: 168
Joined: 03/07/2012 14:09
Location: SA-X

#120 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Montana1 »

BlueBlood wrote:moze li neko napisati koliko je trebalo otprilike para da se ode u grcku i pogleda utakmica grcka-BiH ?
Ja isao preko centrotransa: put (autobusom), karta za stadion i noćenje dole - 250 KM.
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#121 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Edin H. »

Montana1 wrote: Ja isao preko centrotransa: put (autobusom), karta za stadion i noćenje dole - 250 KM.
Znaci bolje 2 i pol glave dati i fino u Zenicu, nema truckanja u autobusu :dance: :skoljka:
User avatar
Distortion
Posts: 2816
Joined: 08/09/2007 19:56

#122 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Distortion »

Tapkaroši su opet odradili svoj pos'o a samo će budala dat tolike pare za kartu. Ne znam, ali ja ne bih stajao u redu 12+sati da dođem do karte...svaka čast ali...

Lagano organizovat rostilj, 2 gajbe heinekena i gledat tekmu...nema druge! :mrgreen:
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#123 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Djubre_ »

Gospodin_bez_kravate wrote:

Code: Select all

http://www.index.hr/sport/clanak/borba-za-ulaznice-u-sarajevu-pogledajte-kako-izgleda-kad-bosanac-poludi/666247.aspx
Si citao komentare ispod? Prvi par stranica "hrvati iz bosne pljuju po nama".. a zadnji par stranica "hrvati iz hrvatske navijaju za nas, i pljuju one hrvate iz hercegovine.." haha joj.. muka mi je od ovog naseg poganluka od naroda..

Jedni navijaju za hrvatsku..a hrvati iz hr ne yebu ih ni 1% ..

Drugi navijaju za srbiju.. ista situacija kao i ovo iznad..

Ne mozes da vjerujes s kim sve zivimo.. preca mu grcka od bih.. a zivi u njoj.. puuu jebem ti stoku!

Sent from my GT-i9001
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#124 Re: Karte BiH-Grčka

Post by mekaba »

andr0id wrote:
Gospodin_bez_kravate wrote:

Code: Select all

http://www.index.hr/sport/clanak/borba-za-ulaznice-u-sarajevu-pogledajte-kako-izgleda-kad-bosanac-poludi/666247.aspx
Si citao komentare ispod? Prvi par stranica "hrvati iz bosne pljuju po nama".. a zadnji par stranica "hrvati iz hrvatske navijaju za nas, i pljuju one hrvate iz hercegovine.." haha joj.. muka mi je od ovog naseg poganluka od naroda..

Jedni navijaju za hrvatsku..a hrvati iz hr ne yebu ih ni 1% ..

Drugi navijaju za srbiju.. ista situacija kao i ovo iznad..

Ne mozes da vjerujes s kim sve zivimo.. preca mu grcka od bih.. a zivi u njoj.. puuu jebem ti stoku!

Sent from my GT-i9001
Ma to se samo kontrira,to je bolest ne izlijeciva.Da Bosnjaci navijaju protiv BiH oni bi navijali za istu od srca :lol: tesko razumjeti a jos teze objasniti.Nego ko HIM :-D j...e terma mi cemo u Brazil TIRU-LIRU u Brazilu ;-)
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 4343
Joined: 01/05/2010 19:03

#125 Re: Karte BiH-Grčka

Post by Digla_da_kreci »

Hoce li mi neko reci sta su tapkaroši? :D
Jel to isto kao šverceri? :lol:
Locked