Kardinal Vinko Puljic

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

jakub10
Posts: 13
Joined: 12/12/2019 11:07

#26 Re: Kardinal Vinko Puljic

Post by jakub10 »

ima srba muslimana i govore ekavicom
ja sam jugoslaven, govorim jugoslavneske jezike u kojima je allahova ljepota
kritikujem crkvu sve tri vjere zbog njihova priklona politici a ne bogu

po čoveku se sve vidi, po tvojoj slici vidim da se nisi ni okrenuo ka bogu, i jasno mi je tvoja rabota ovde, tako da ću se uzdržavati od posjećivanja ovoga mesta
User avatar
dulekrele
Posts: 3845
Joined: 10/04/2014 18:25

#27 Re: Kardinal Vinko Puljic

Post by dulekrele »

Truba wrote: 03/06/2022 10:59 Image

ipak su se pomilkili ovaj pomirli nakon blajburga
UZP
User avatar
Truba
Posts: 81800
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#28 Re: Kardinal Vinko Puljic

Post by Truba »

morat ću te razočarati jakube jer sam bolje upoznat od tebe s likom i djelom kardinala

nasuprot toga ću ti staviti 2 primjera

imamo reisa kompleksaša cerića koji je bio kandidat za predsjedništvo BIH :lol: 2%, imamo IZ koja se izravno miješa u izborni proces koja diktira KCu šta bi KC trebala reći o nečemu :lol: ... ovi ih blago ignoriraju

imamo vučića koji je s patrijarhom bare bare... srbija je SPC a SPC je srbija... tu nema distinkcije to je jedno svetosavlje s 2 tijela

na kraju krajeva gospodju s mog profila je patrijarh blagoslovio u njezinom pohodu u torinu

s druge strane imamo kardinala koji je 30ak godina alfa i omega vrhbosanske nadbiskupije
nezaobilazan lik sa slika i videa u ratu poraću i sve do prošle godine... kao takav slikao se sa svima pričao sa svima i bio na svim stranama svijeta od perua do japana
on je postao šef u vremenu pada jednog sustava i početka rata i stvaranja novog sustava i kao takav je iskakao iz paštete


za njegovog nasljednika nećeš ni čuti jer je takav lik :D čak je ukinuo i objede s političarima i čestitanja
bavi se svojim posloma to je između ostalog i vojska
i ne petlja se mnogo u svjetovno jer je kardinal sve institucije izgradio napravio putove...
Post Reply