Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#1 Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Deleter »

O ovome se u BiH generalno strasno malo zna, dok se svijet polako pocinje boriti za ovo, od Kanade gdje je krenulo, Holandije i Ceske, pa do Spanije i Italije.



O ovome se sve vise prica, a na licnom primjeru u porodici imam i dokaz da "radi". Za nase uslove skupo jeste (2500-3000 EUR za standardnu dozu od 60ml, zavisno od momenta proizvodnje i vrste trave koju je moguce nabaviti), ali se isplati svaka marka.

Tetki (70) pocetkom godine dijagnosticiran microcelularni karcinom pluca na desnoj strani, 8,5x7,5cm, s malignim promjenama na kicmi i nadbubreznoj zlijezdi. Prosla jednu hemoterapiju i ciklus zracenja s krajem aprila, a rezultati bili minimalni na plucima i nikakvi na ostalome.
Pocetkom juna je uspijem nagovoriti i nabavim R.S.Oil (na PP dajem uputstvo sta i kako i kontakt covjeka za nabavku), a na zadnjem CT-u od prije 10 dana na plucima nema nista, nadbudbrezne ciste, i ima samo jos uvijek promjene na kicmi. Medjutim, s obzirom da nasi doktori nisu sigurni da li je to uopste maligno (iako su inicijalno rekli da jeste), za par dana ce u Sloveniju da i to utvrdi.

U svakom slucaju kompletna zdravstvena slika joj se popravila nakon samo 10-ak dana uzimanja ulja - vratio se apetit, malaksalost skoro potpuno nestala, pocela normalno spavati, pocela dobijati na tezini, itd.
Bilo je i nuspojava, ali sve onakve kakve su mi i opisane da ce biti - povracanje, znojenje, slajm, pospanost. Povracanje i znojenje i slajm su sasvim normalni jer je tijelo pocelo izbacivati toksine na taj nacin, sto od karcinoma sto od hemoterapija i zracenja, a pospanost je takodjer normalna jer se tijelo na taj nacin odmara i regenerise.

Koga zanima neka mi pise na PP da dam sve detalje i kontakt covjeka koji je i meni nabavio, pa se dalje sami dogovarajte.
Last edited by Deleter on 09/11/2015 14:04, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#2 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Vidjeh naslov u temama... Za ovo sam cuo od drugarice iz HR koja je ocu nabavila isto. Ona tvrdi da mu je nakon dva mjeseca kancer sa potvrdjenog cetvrtog sisao na prvi stadij.
A gledajuci sve ove klipove zaista covjek ne moze da se ne zapita da li nam zaista farmaceuti to sve rade namjerno i samo radi love...
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#3 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Deleter »

Rade 1000%. Odgledaj cijeli ovaj video i bice ti savrseno jasno da to jeste tako i da nas i vlade truju i ne daju ovakve lijekove samo radi farmaceutske industrije od koje i vlade imaju ogromne pare.
serum
Posts: 238
Joined: 08/11/2009 21:10

#4 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by serum »

Miša mu Steve Jobss-u, Patrick Swayze-u, i mnogima je taj "lijek" bio tako blizu , mogli su preživjeti.......dajte dokazano je da marihuana može pomoći u olakšavanju bolova, nemojte da zarađujete na tuđim mukama i prestanite već jednom.Ako vaš bližnji ili Vi dobijete malignu bolest, javite se da vidimo kako ide "liječenje".
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#5 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by smasma »

ovo sam gledao jednom, i ostao sam zatečen viđenim


ja ne znam da je to zračenje ikad ikom pomoglo. samo naškodi čovjeku
User avatar
dr.gog
Posts: 4943
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#6 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by dr.gog »

Deleter wrote:
O ovome se sve vise prica, a na licnom primjeru u porodici imam i dokaz da "radi". Za nase uslove skupo jeste (2500-3000 EUR za standardnu dozu od 60ml, zavisno od momenta proizvodnje i vrste trave koju je moguce nabaviti), ali se isplati svaka marka.

Tetki (70) pocetkom godine dijagnosticiran microcelularni karcinom pluca na desnoj strani, 8,5x7,5cm, s malignim promjenama na kicmi i nadbubreznoj zlijezdi. Prosla jednu hemoterapiju i ciklus zracenja s krajem aprila, a rezultati bili minimalni na plucima i nikakvi na ostalome.
Pocetkom juna je uspijem nagovoriti i nabavim R.S.Oil (na PP dajem uputstvo sta i kako i kontakt covjeka za nabavku), a na zadnjem CT-u od prije 10 dana na plucima nema nista, nadbudbrezne ciste, i ima samo jos uvijek promjene na kicmi. Medjutim, s obzirom da nasi doktori nisu sigurni da li je to uopste maligno (iako su inicijalno rekli da jeste), za par dana ce u Sloveniju da i to utvrdi.

U svakom slucaju kompletna zdravstvena slika joj se popravila nakon samo 10-ak dana uzimanja ulja - vratio se apetit, malaksalost skoro potpuno nestala, pocela normalno spavati, pocela dobijati na tezini, itd.
Bilo je i nuspojava, ali sve onakve kakve su mi i opisane da ce biti - povracanje, znojenje, slajm, pospanost. Povracanje i znojenje i slajm su sasvim normalni jer je tijelo pocelo izbacivati toksine na taj nacin, sto od karcinoma sto od hemoterapija i zracenja, a pospanost je takodjer normalna jer se tijelo na taj nacin odmara i regenerise.

Koga zanima neka mi pise na PP da dam sve detalje i kontakt covjeka koji je i meni nabavio, pa se dalje sami dogovarajte.
Izvini, ali ta cijena ukazuje na klasičnu pljačku. 60 ml ulja košta 3.000 E? Evo ti sad kažem da je to čisti idiotizam.Znam kako se iz biljaka izvlače kompleksnije tvari od THC , pa ne košta toliko. Pošalji meni kontakt ,a rado ću i sa nabavljačem i prozvođačem suočiti i hemičara i farmakologa, i onkologa. To je burazeru bezobrazluk i pohlepa gora od onih koji guraju lijekove preko klinika...

Drago mi je da je tvoja rodbina od 70 godina bolje, ali bih ja rado tako spektakularno dobrim lijekom tretirao i veliki broj mladih oboljelih od raka...Da momku od 27 godina sa rakom testisa kažeš da nađe 6000 maraka za pola dece ulja gandže?

De pošalji mi taj kontakt, baš da vidim...
User avatar
Bratov brat
Posts: 631
Joined: 06/07/2011 09:23
Location: ja sam samo prolazio i nemam pojmaaaa...

#7 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Bratov brat »

dr.gog wrote: Izvini, ali ta cijena ukazuje na klasičnu pljačku. 60 ml ulja košta 3.000 E? Evo ti sad kažem da je to čisti idiotizam.Znam kako se iz biljaka izvlače kompleksnije tvari od THC , pa ne košta toliko. Pošalji meni kontakt ,a rado ću i sa nabavljačem i prozvođačem suočiti i hemičara i farmakologa, i onkologa. To je burazeru bezobrazluk i pohlepa gora od onih koji guraju lijekove preko klinika...

Drago mi je da je tvoja rodbina od 70 godina bolje, ali bih ja rado tako spektakularno dobrim lijekom tretirao i veliki broj mladih oboljelih od raka...Da momku od 27 godina sa rakom testisa kažeš da nađe 6000 maraka za pola dece ulja gandže?

De pošalji mi taj kontakt, baš da vidim...
U pravu si za cenu ulja i tu se ide na pljacku ! U Nemackoj npr. samo 270 ljudi ima dozvolu tj. recept za medicinsku marihuanu ( a tu spada i ulje) i 5 grama trave kosta 120 eura , sto znaci da je ulje duplo skuplje. Doci ce i tome kraj jer marihuana jeste lekovita i treba koristiti ulje od te biljke ali ako moze bez pljackanja .
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#8 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Deleter »

Zao mi je sto reagujete kako reagujete, pogotovo dr.gog.
Umjesto takvih reakcija mozda je pametnije bilo da ste se prvo malo informisali o svemu na netu. Dovoljno je da u google ukucate Rick Simpson Oil i bez problema biste vidjeli da je covjek to sam otkrio i testirao na sebi, sto imate i u postiranom klipu a onda pravio i besplatno dijelio ljudima - http://phoenixtears.ca/. I izlijecio preko 1500 ljudi po vlastitom i svjedocenjima tih ljudi. Zato ga i jesu sjebali i osudili. Shvatili biste da je covjek bez ikakve naknade objavio recept za pravljenje tog ulja i da je besplatno dostupan na milion adresa na internetu iako samo pravljenje nije nimalo kratak i jeftin posao jer prvo treba uzgojiti ili kupiti tu marihuanu pa je onda obraditi sredstvima koja isto tako kostaju i uz sve to cekati muriju na vratima.
Slobodno ga napravite sami sebi jer vam niko osim zakona ne brani. Ja sam odlucio da mi je bilo brze i jeftinije da ga kupim po cijeni koja jeste na internetu u usa i u holandiji a sto znaci da mi covjek nije uzeo ni jednu marku sto mi je to dovukao iz Holandije, gdje je cak jeftinije od USA - http://www.mediccanna.com/?product_cat=hemp-oil
Ja sam mu zahvalan na tome a vi sami sebi pravite i pametujte jer sad iz principa ne dam njegov kontakt da covjek ne bi imao problema s kojekakvim pametnjakovicima.
Prijatno.
serum
Posts: 238
Joined: 08/11/2009 21:10

#9 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by serum »

@Deleter
Prijatelju , da ima imalo pravne države, a nažalost nema, ti bi trebao biti u kpz Zenica, da ti se izbiju te silne cifre iz glave, a na čemu, na nadi moguće izliječivih konvencionalnom medicinom, ili umirućih ljudi.....
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#10 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Deleter »

Zaista ste nevjerovatni. Ja nista ne prodajem niti zaradjujem na bilo cemu. Prenese vam se iskustvo, daju vam se linkovi na sve to a sta vi radite to je smijesno. Optuzujete mene radi cijene necega sto sam i sam toliko platio. Da bog mili sacuva kakvih budala ovdje ima.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#11 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Kako svemu u zivotu pristupam na detaljan nacin, tako sam zadnja tri dana o ovome iscitao more clanaka i pregledao isto toliko klipova, i radi toga se ovdje nisam javljao, tj. dok ne prikupim dovoljno podataka o svemu, a sve sto sam na kraju uspio zakljuciti jeste - ovo bi zaista mogao biti lijek za rak.
Nasao sam cijelu masu potvrda i svjedocenja ljudi koji su imali razne dijagnoze raka, a koji su ovo koristili i imali vise nego pozitivne rezultate, od smanjenja utvrdjenog stepena raka, do njegovog potpunog nestanka. I to ne samo ljudi u Kanadi koje je tretirao taj Rick Simpson i odakle je sve ovo krenulo, nego i u Americi, Spaniji, Holandiji, Italiji, Ceskoj, pa i Srbiji i Hrvatskoj. A svi su koristili ulje po receptu ovog covjeka.
Nasao sam i par medicinksih foruma na kojima pisu doktori, pod svojim imenom i prezimenom, i koji tvrde da su svojim pacijentima, uz njihov pristanak i na njihov trosak naravno, dali ovo ulje, a da su rezultati opet vrlo pozitivni.

Nazalost, uspio sam naci samo 2 online mjesta gdje se to moze naruciti, jedno u Americi, drugo u Holandiji, pri cemu ovi iz Amerike ne dostavljaju u nase krajeve i skuplji su od Holandije, a ovi iz Holandije ne garantuju isporuku. Cijena je, opet nazalost, upravo ovakva kako je i @Deleter naveo, pa mi je malo nejasno zasto napadate covjeka koji vam je samo dao informaciju koja je lako provjerljiva na internetu...? Covjek je ispravno rekao da se na milion adresa na internetu moze naci taj recept, sto u pisanoj, sto video formi. Pa bujrum.

A kako ja volim sve prepipati do kraja, tako sam se malo zadao i u kalkulaciju izrade tog ulja, pa sam dosao do sljedecih podataka.
1. Da bi se uzgojila odgovarajuca vrsta trave, a to znaci neka sa visokim stepenom tog THC-a ( i to Indica, ne Sativa), potrebno je prvo da se naruci sjeme te trave koje kosta oko 40€ za 10 sjemenki, i ovo je jeftinija opcija, tj. muska biljka koja ne daje sjemenke. Zenska je duplo skuplja, pa i vise. Druga opcija je da se kupi gotova trava koja kosta 10€ za 2gr., ali tih vrsta kod nas jednostavno nema, i niko vam ih nece dostaviti iz Holandije, gdje je jedino moguce to kupiti. A nama je za pravljenje 60ml ulja potrebno oko 500 gr. vrhova listova i cvijeta te konoplje, sto znaci 2-3 stabljike.
2. Najkrace vrijeme uzgoja je 2 mjeseca i pod uslovom da se sve radi kako treba, sto podrazumijeva odgovarajucu vlaznost, temperaturu, svjetlost, ventilaciju, zemlju i djubrivo. Naravno, sve ovo kosta, od prostora, preko odgovarajuce rasvjete, struje, do svega ostalog. Vrijeme ovdje necu racunati.
3. Kad i ako je sve ovo zavrseno kako treba, onda se tek ide na pravljenje ulja. A pravljenje podrazumijeva poprilicnu kolicinu isopropila (medicinski alkohol) koji takodjer nije bas jeftin (u apoteci su mi rekli da je 2-3 KM za 100ml, a trenutno ga nisu imali). A za pravljenje 60ml tog ulja potrebni su litri isopropila, kilovati i kilovati struje, i jos ponesto....

Na kraju, kako god sam racunao, dosao sam do toga da je minimalni iznos za pravljenje 1ml tog ulja potrebno bar 30€.
60ml x 30€ = 1.800€. A ovo je minimalni iznos... pa, ako je neko vec potrosio i 2-3 mjeseca, rizikovao da eksplodira pri pravljenju, zajebavao se oko svega toga, onda, realno, 2.500€ i ne izgleda tako puno.... za nase uslove jeste, slazem se, ali tako je kako je. Ko moze kupiti, kupice. Ko ne moze, neka sebi napravi. Ili neka organizuj proteste i zalaze se za legalizaciju gandze.

Iskreno, moj daidza je u slicnoj situaciji kao i Deleterova tetka, i ovo sam mu sve sinoc pokazao i objasnio, pa ako se on odluci da zeli da proba, @Deleteru nadam se da cu moci dobiti kontakt tog covjeka....?
User avatar
dr.gog
Posts: 4943
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#12 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by dr.gog »

Deleter wrote:Zao mi je sto reagujete kako reagujete, pogotovo dr.gog.
Umjesto takvih reakcija mozda je pametnije bilo da ste se prvo malo informisali o svemu na netu. Dovoljno je da u google ukucate Rick Simpson Oil i bez problema biste vidjeli da je covjek to sam otkrio i testirao na sebi, sto imate i u postiranom klipu a onda pravio i besplatno dijelio ljudima - http://phoenixtears.ca/. I izlijecio preko 1500 ljudi po vlastitom i svjedocenjima tih ljudi. Zato ga i jesu sjebali i osudili. Shvatili biste da je covjek bez ikakve naknade objavio recept za pravljenje tog ulja i da je besplatno dostupan na milion adresa na internetu iako samo pravljenje nije nimalo kratak i jeftin posao jer prvo treba uzgojiti ili kupiti tu marihuanu pa je onda obraditi sredstvima koja isto tako kostaju i uz sve to cekati muriju na vratima.
Slobodno ga napravite sami sebi jer vam niko osim zakona ne brani. Ja sam odlucio da mi je bilo brze i jeftinije da ga kupim po cijeni koja jeste na internetu u usa i u holandiji a sto znaci da mi covjek nije uzeo ni jednu marku sto mi je to dovukao iz Holandije, gdje je cak jeftinije od USA - http://www.mediccanna.com/?product_cat=hemp-oil
Ja sam mu zahvalan na tome a vi sami sebi pravite i pametujte jer sad iz principa ne dam njegov kontakt da covjek ne bi imao problema s kojekakvim pametnjakovicima.
Prijatno.
Ma ljuti se koliko hoćeš. Nisi me dobro shvatio. Odlično poznajem čitavu priču o počecima liječenja THC-om, posebno kod multiple skleroze od koje boluje moja prijateljica, inače doktor medicine u Francuskoj. THC kao terapiju prima već 4 godine, te znam ponešto i o nuspojavama i o rezultatima.

Ja ti kažem da je preskupo za većinu onih koje srećem, a imaju maligno oboljenje.Da je sreće, bilo bi drugačije uređeno.
Gadan je i zakon i sistem koji reguliše ta pitanja.

Meni da zatreba, ne znam kako bih platio 6000 maraka...

Hvala ti na linku, a što se tiče principa, jebo te princip,nije ti niko poslao Odjel za narkotike na vrata, da prostiš :wink:
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#13 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Ne zajebavaj @dr.gog. Nap'o si ga k'o da, u najmanju ruku, on to pravi i prodaje. Ja koliko sam shvatio, i on je to narucio preko nekoga, a taj mu nije uzeo marku za to sto mu je donio.
I naravno da je za nas ovdje to preskupo, ali po mojoj kalkulaciji zasnovanoj na dostupnim info na netu o cijenama svega potrebnog, racunica ti je onakva kako napisah. A, hajde priupitaj i tu jaranicu u FR da li zna posto je to ulje tamo, ako ga tamo uopste ima...? Ali po toj recepturi tog Ricka, jer koliko vidim ima more nekakvih dostupnih varijanti, cak i u nasim apotekama, samo sto to nije to jer nema u tome tog THC-a.
A drugacije nece biti nikad uredjeno jer ne daju farmaceuti... Pogledaj samo sta su radili tom liku, a on poklanjao to ulje, nije prodavao.

@Deleteru, ni ti ne moras bas dizati nos k'o kakva uvrijedjena mlada. Pa valjda znas gdje mi zivimo i kakav je ovdje mentalitet, pogotovo kad se spomene neka cifra za nesto. Nemoj zajebavati i javi mi se na taj PM i daj mi taj kontakt. Daidza odlucio da proba.
Last edited by Dozer on 07/10/2014 14:10, edited 1 time in total.
User avatar
Deleter
Posts: 169
Joined: 05/03/2008 09:42

#14 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Deleter »

Eto ti email dozeru. Covjek puno putuje i mozda ti se nece javit odma. I javi kako je proslo. Mozes i ovdje da i ostali vide. Sretno.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Hvala. A nije problem, napisacu sta je i kako je proslo.
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#16 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Pirija »

Dr GoG prije svega nije to THC (tetrahydrocannabinol) ulje nego CBD (cannabidiol) ulje i dobija se iz hibrida kanabis indike i industrijske konoplje

mozda najpoznatiji primer je charlotes web http://www.leafly.com/sativa/charlottes-web napravljena za potrebe lijecenja male djevocice
al od ove trave se ne mozes napushit nema veze koliko popushis jer nema THC-a al ima oko 19% CBD-a sto je pravo puno...



ova trava sto mi pusimo po Bosni ima 2-3% THC-a i 0.0% CDB-a tako da od nje i da napravis 100 litara ulja pomoci ti nece
mozes se samo napusti :)
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#17 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by VCorp »

3000 eura skupo za 60 ml ulja koje trosis tako sto jednu kap stavis u usta za dozu ? Provjerite vi koliko koštaju hemoterapije, čitav taj proces i koliko je to bolno za samu osobu a i ljude oko nje pa vidite šta vam je isplatnije.


Mora biti skupo kad kod nas trava košta deset maraka za gram i nema veze s pravom. Da smo pametni pa da to legaliziramo onda bi bila cijena kao u Urugvaju gdje je cini mi se pet dolara četrdeset grama ( ispravite me ako griješim jer nisam siguran ). Mi trebamo legalizirati i marihuanu i prostituciju. Imali bi bolju ekonomiju, radna mjesta a plodne zemlje u BiH koliko ti srce poželi a o turizmu da ne pričamo.

Kolorado je živi primjer od toga šta se dešava kada legaliziraš marihuanu. Zarađujes pare, kriminal pada a kapital se gomila. Ali ne možeš ti to napraviti u državi u kojoj vladaju debili i neznalice. Sjele bi nam na glavu i crkve i džamije sa svojim ovcama a kada bi umirali na postelji od raka onda bi zvali ljude okolo da pitaju ko im može srediti ulja da prežive.

Polako se legalizira u svim zemljama, mi ćemo jesti govna da nećemo i onda kada svi budu imali uhodane sisteme i zarađivali na tome mi ćemo biti opet zadnja rupa na sviralu a sad imamo priliku postati glavna turisticka destinacija na Balkanu.


Još da dodam da je moj prijatelj spasio s tim svojeg djeda a drugi prijatelj oca pa vi i dalje budite zatucani.


Što bi rekla moja nena, nekad se bolje spavalo na onim jastucima sto su se punili konopljom, ovo sad nista ne valja :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#18 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Dzaba je sva ta prica. Mi smo mentalitetska stoka, i tu sve pocinje i zavrsava. Farmaceuti ce sve uraditi da ovo ne postane masovno, pogotovo ako je zaista lijek, a kako su farmaceuti uvijek u talu s vlastima, od te legalizacije kod nas nema nista. Pa zamislite samo koja industrija bazirana na raku bi pala qrcu za usi kad bi svako sebi mogao napraviti lijek...

(Deleteru, covjek mi se odmah javio :thumbup: )

U svakom slucaju, i kad sam se vec zadao u proucavanje ovoga, za sve one koji odluce da zele i finansijski mogu ovo pokusati na sebi ili nekome svom, ne zalijecite se na prvo sto nadjete na netu. CIni mi se da postoji more prevaranata koji prodaju ili lose ulje s malo tog THC-a (ja koliko sam shvatio iz ovih klipova, taj Rick govori da ulje mora imati dosta THC-a, a ne CBD-a...), ili totalno druge stvari koje nemaju nista s tim uljem.

Originalno ulje izgleda maltene kao katran i jakog je mirisa.
Image
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#19 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by VCorp »

Taj moj prijatelj koji ga je davao djedu kaze da je za probu razmazao samo jednu kap po ustima i da je osam sati bio odvaljen na krevetu. Dakle cim se proba sve se vidi a ako nije pravi produkat onda profesoru koji ga je napravio lomiš noge i vracas pare.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#20 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Gdje si nabavio? Daj PM ako neces ovdje.
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#21 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by VCorp »

Pravio ga je on sam, ali tada za djeda i mislim da nije više. Mogu ga pitati je li zainteresovan pa ti se javiti.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#22 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

OK
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#23 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by hopcup »

tačno da ne povjeruješ kako ljudi reaguju.
ne bi bilo loše malo se edukovati prije nego što se počne lupat. hvala bogu, pa na internetu ima dosta dostupnih stvari i informacija (naravno, ko hoće da se informiše).
imaju u ovom videu fino objašnjene neke stvari, zašto kanabis djeluje, šta je endokanabinoidni sistem u čovjeku, itd...
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#24 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by Dozer »

Da, i ovo sam vidio i ovo je jedan od videa koji su me najvise naveli da mislim kako se ovo oko ovog ulja namjerno zataskava, kao i da je ono iz klipa u uvodnom postu, o tome zasto je kanabis proglasen narkotikom i zabranjen, u stvari - istina.
Pored toga, vidio sam i onaj klip gdje Ford macolom marise auto cija je karoserija napravljena od kanabisa, i ne moze mu nista - cak ga nije ni udubio...
User avatar
plucna mahramica
Posts: 573
Joined: 20/07/2011 14:59

#25 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak

Post by plucna mahramica »

Lijeci i AIDS, leukemiju, sve, wow. :shock:
Sto onaj gore rece, steta pa Jobs nije cuo za ovo, sada se iphone 6 ne bi savijao.. :sad:
Post Reply