Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked

Kandidati za mjesto hrvatskog člana Predsjedništva BiH

Poll ended at 05/10/2018 23:32

Jerko Ivanković - Lijanović - (Narodna stranka Radom za boljitak)
5
2%
Dragan Čović - (HDZ BiH)
32
10%
Boriša Falatar - (Naša straka)
86
28%
Diana Zelenika - (HDZ 1990)
8
3%
Željko Komšić - (DF)
177
57%
 
Total votes: 308

User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1026 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Streptokok »

spreca wrote:
Streptokok wrote:
spreca wrote:[q
pa da nema te varijante da zaokruzis stranku
slažem se.
to je obmana ...to je za one koji slabo kontaju izbore....uglavnom ze nepismenu raju...zaokruzi stranku a tu se krije sav belaj......kandidati koji prodju ce itako predstavljati stranku iz koje su procentualno osvojenim glasovima
a u vrhu listi obično budu najveći kriminalci.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1027 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by spreca »

Streptokok wrote:
a u vrhu listi obično budu najveći kriminalci.
to i jeste najveci problem da kroz listu ide svakakv sljam i za koga nebih glasao kad bi imao 9zivota
abidsakala
Posts: 27
Joined: 18/10/2018 20:34

#1028 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by abidsakala »

Streptokok wrote:
putokaz1 wrote:
hizo ramidovic wrote:fakat ne kontam pojedince...
pa misha mu hebem, zar je tako tesko razluciti sta je predstavnik drzave a sta predstavnik naroda
Predstavnik Pokrajne Kosovo 1991 je bio Albanac kojeg je Postavio Milošević
Predstavnik Hrvata BH 2018 je Bosanac kojeg su izabrali Bošnjaci
Predstavnik Bošnjaka u vladi RS je Bošnjak kojeg je postavio Srbin
Predstavnik Francuza u Švicarskoj je Francuz kojeg su izabrali Nijemci-E toga nema
Zamislite slj put Bošnjački član predsjedništva bude Emil Kusturica,izaberu ga Hrvati
koga će izabrati i kako? fakat bolujete od faraonskog kompleksa. pa ne možete ni predsjednika mjesne zajednice izabrati. pomirite se da ste manjina u ovoj državi i ponašajte se u skladu sa tim.
e ti ces nam reci manjina koj zivi na 24 posto teritorija i nesto se puše , pomirite se da ste nebiti i da je vas filDZan na 24 posto BiH , što prije , bit će svima bolje
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58814
Joined: 03/08/2010 19:04

#1029 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by kakavdanakneiskustvu »

Streptokok wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kandidat sda za predsjednistvo dobio 212000 glasova,kandidati za drzavni parlameent ispred sda dobili preko 252000 glasova,40000 više nego džaferović,ako vec neko glasa za listu sda za drzavni parlament sto li ne glasa i za kandidata te stranke za predsjednistvo,vrlo,vlo čudno je to
majorizacija?

ja napisah da je to vrlo,vrlo cudno
uopće nije. ljudi glasaju za kandidate a ne za stranke. ako neka stranka ima adekvatne kandidate na nekoj listi ne znači da je tako na svim listama.

Ja od kada glasam nikad nisam zaokružio stranku, isključivo glasam za kandidate koji mi se svide ili za koje smatram da su manje smeće od ostalih.[/quote]


a za mene je cudno,jer ja ne mogu glasati za npr. kandidata jedne stranke za predsjednistvo a za drugu stranku na listama za parlamente
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1030 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Streptokok »

abidsakala wrote:[
e ti ces nam reci manjina koj zivi na 24 posto teritorija i nesto se puše , pomirite se da ste nebiti i da je vas filDZan na 24 posto BiH , što prije , bit će svima bolje
bumo vidjeli
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1031 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Streptokok »

kakavdanakneiskustvu wrote:[q


a za mene je cudno,jer ja ne mogu glasati za npr. kandidata jedne stranke za predsjednistvo a za drugu stranku na listama za parlamente
u tom slučaju mislim da problem moraš tražiti u sebi.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58814
Joined: 03/08/2010 19:04

#1032 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by kakavdanakneiskustvu »

Streptokok wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:[q


a za mene je cudno,jer ja ne mogu glasati za npr. kandidata jedne stranke za predsjednistvo a za drugu stranku na listama za parlamente
u tom slučaju mislim da problem moraš tražiti u sebi.

a to je problem?
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1033 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Streptokok »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Streptokok wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:[q


a za mene je cudno,jer ja ne mogu glasati za npr. kandidata jedne stranke za predsjednistvo a za drugu stranku na listama za parlamente
u tom slučaju mislim da problem moraš tražiti u sebi.

a to je problem?
ne znam, ti ga moraš pronaći. ja mislim da razmišljaš na pogrešan način. no možda i ja griješim, krhko je znanje.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58814
Joined: 03/08/2010 19:04

#1034 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by kakavdanakneiskustvu »

Streptokok wrote:
Streptokok wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:[q


a za mene je cudno,jer ja ne mogu glasati za npr. kandidata jedne stranke za predsjednistvo a za drugu stranku na listama za parlamente
u tom slučaju mislim da problem moraš tražiti u sebi.

a to je problem?
ne znam, ti ga moraš pronaći. ja mislim da razmišljaš na pogrešan način. no možda i ja griješim, krhko je znanje.[/quote]


pa sta cu traziti problem,nisam ni spomenuo da tu postoji problem,ti si


ja ne vidim ni jednu pol. stranku za koju mogu reci ok su,nemam zamjerki,na zadnjih nekoliko izbora glasao sam za one za koje sam mislio da su najmanje loši,i po meni logicno za kandidate za predsjednistvo i za parlamente
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1035 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Streptokok »

kakavdanakneiskustvu wrote:[quo


pa sta cu traziti problem,nisam ni spomenuo da tu postoji problem,ti si

ja ne vidim ni jednu pol. stranku za koju mogu reci ok su,nemam zamjerki,na zadnjih nekoliko izbora glasao sam za one za koje sam mislio da su najmanje loši,i po meni logicno za kandidate za predsjednistvo i za parlamente
ok ali onda dozvoli da drugi misle drugačije.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58814
Joined: 03/08/2010 19:04

#1036 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by kakavdanakneiskustvu »

Streptokok wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:[quo


pa sta cu traziti problem,nisam ni spomenuo da tu postoji problem,ti si

ja ne vidim ni jednu pol. stranku za koju mogu reci ok su,nemam zamjerki,na zadnjih nekoliko izbora glasao sam za one za koje sam mislio da su najmanje loši,i po meni logicno za kandidate za predsjednistvo i za parlamente
ok ali onda dozvoli da drugi misle drugačije.

pa dozvoljavam,samo kazem da mi je cudno da neko glasa za kandidata sda za kanton u kojem zivi , za kandidata sdp za parlament fbih a za kandidata nase stranke za predsjednistvo drzave
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#1037 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by hizo ramidovic »

abidsakala wrote: e ti ces nam reci manjina koj zivi na 24 posto teritorija i nesto se puše , pomirite se da ste nebiti i da je vas filDZan na 24 posto BiH , što prije , bit će svima bolje
mislim da je u pitanju 23%, barem prema posljednjim podacima statističkog zavoda iz citluka...
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#1038 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by SaraFina »

hizo ramidovic wrote:
abidsakala wrote: e ti ces nam reci manjina koj zivi na 24 posto teritorija i nesto se puše , pomirite se da ste nebiti i da je vas filDZan na 24 posto BiH , što prije , bit će svima bolje
mislim da je u pitanju 23%, barem prema posljednjim podacima statističkog zavoda iz citluka...

Zamandalili im temu na forumu HR opet ljudi... Stid ih neboloza... Zato padobranac upao na kliks. Reinkarnacija 2342556654 put :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#1039 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by hizo ramidovic »

SaraFina wrote: Zamandalili im temu na forumu HR opet ljudi... Stid ih neboloza... Zato padobranac upao na kliks. Reinkarnacija 2342556654 put :D
neka ga...da cujemo koju pametnu...od takvih se ljudi puno moze nauciti
osim toga, nama na ovim talibanskim forumima treba da bude cast i zadovoljstvo kada nas posjete ovakve moralne velicine i nositelji pravih europskih vrijednosti...
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1040 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Streptokok »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Streptokok wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:[quo


pa sta cu traziti problem,nisam ni spomenuo da tu postoji problem,ti si

ja ne vidim ni jednu pol. stranku za koju mogu reci ok su,nemam zamjerki,na zadnjih nekoliko izbora glasao sam za one za koje sam mislio da su najmanje loši,i po meni logicno za kandidate za predsjednistvo i za parlamente
ok ali onda dozvoli da drugi misle drugačije.

pa dozvoljavam,samo kazem da mi je cudno da neko glasa za kandidata sda za kanton u kojem zivi , za kandidata sdp za parlament fbih a za kandidata nase stranke za predsjednistvo drzave
vjeruj da sam ja upravo tako glasao. tj. glasao sam za kandidate tri različite stranke, zvisno od nivoa.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#1041 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by SaraFina »

hizo ramidovic wrote:
SaraFina wrote: Zamandalili im temu na forumu HR opet ljudi... Stid ih neboloza... Zato padobranac upao na kliks. Reinkarnacija 2342556654 put :D
neka ga...da cujemo koju pametnu...od takvih se ljudi puno moze nauciti
osim toga, nama na ovim talibanskim forumima treba da bude cast i zadovoljstvo kada nas posjete ovakve moralne velicine i nositelji pravih europskih vrijednosti...
Čović pokrao ovu tkz HR opoziciju skupa sa Ilijom i Zelenikom i devedesetkom, sad ovako pokradene, opet ih uvlači u HNS tj svoju osobnu prćiju... Gdje će jelte, kad se formira vlast, njima bacati mrvice, kao "poraženim" na izborima..A on sa uhljebima kupiti kajmak i pozicije...Plus ko god bude bilo što namjeravao mimo njegove volje od "okupljenih" biće izdajnik HR naroda :D Koji su ovo retardi.. Da ne povjeruješ..
Neobično je važno da su apsolutno sve stranke HNS-a zajednički u ovom projektu, s obzirom na to da te stranke okupljaju gotovo 100 posto izbornoga legitimiteta hrvatskoga naroda u BiH.





Hrvatske političke stranke danas su pokazale da prepoznaju važnost povijesnog trenutka u kojem se nalaze i odlučile su opravdati povjerenje koje im je na izborima ukazao hrvatski narod u Bosni i Hercegovini.

Naime, sve stranke Hrvatskog narodnog sabora, uključujući i HDZ 1990 i HRS, koje su na izbore išle samostalno, danas su se složile formirati politički blok hrvatskoga naroda u BiH koji će zajednički nastupati u svim budućim aktivnostima.

Neobično je važno da su apsolutno sve stranke HNS-a zajednički u ovom projektu, s obzirom na to da te stranke okupljaju gotovo 100 posto izbornoga legitimiteta hrvatskoga naroda u BiH.

Ovim potezom zapravo se „ubijaju dvije muhe jednim udarce“.

S jedne strane, onemogućuje se da bošnjačka politika krene u neke nove platforme ili alijanse, odnosno da formira Vladu FBiH koja u sebi ne bi sadržavala hrvatski izborni legitimitet. I u platformi i u alijansiimali smo minorne hrvatske strančice koje su zapravo glumile hrvatski izborni legitimitet. Bošnjačka politika je i danas spremna ponoviti te projekte, samo ako budu u stanju pronaći odgovarajuće „sugovornike“ s hrvatske strane. No, danas se pokazalo da takve sugovornike neće biti moguće pronaći. Hrvatska politika, dakle, čvrsto stoji uz svoj narod.

S druge, pak, strane, jako je važno da sve hrvatske stranke imaju jasan i suglasan stav oko nelegalnosti i nelegitimnosti izbora Željka Komšića bošnjačkim glasovima za hrvatskoga člana Predsjedništva BiH, ali i potrebi mijenjanja Izbornoga zakona koji omogućava fenomen Komšić.

Danas je tako sa sjednice Predsjedništva HNS-a poručeno kako sve hrvatske stranke smatraju kako Željko Komšić nije legitimni hrvatski predstavnik u Predsjedništvu BiH, te kako njegov izbor predstavlja grubo kršenje Ustava BiH i Daytonskog sporazuma posebno imajući u vidu njegovo negiranje konstitutivnosti kao temeljnog ustavnog načela na kojem je ustrojena Bosna i Hercegovina.

Svi oni koji su do sada negirali HNS, pokušavali čak i iznutra rovariti protiv ove institucije, danas su doživjeli poraz.

Hrvatski narod u BiH je na ovim izborima pokazao kako je samosvjestan, kako potpuno razumije ono što se oko njega događa ali i ono što mu bošnjačke elite spremaju. Stoga je izlaskom na izbore i davanjem gotovo 100 postotne podrške strankama HNS-a još jednom ukazao povjerenje hrvatskoj politici.

Isto tako, i hrvatske političke stranke su pokazale, unatoč brojnim međusobnim neslaganjima, kako razumiju da se BiH nalazi na raskrsnici, da bošnjačka politika sustavno guši politička prava Hrvata i to negirajući Ustav BiH i Daytonski mirovni sporazum, a da u tomu imaju i prešutnu potporu dijelova međunarodne zajednice u BiH.

Na hrvatskoj je politici sada povijesna odgovornost. Hrvatski narod im je dao povjerenje koje ne smiju iznevjeriti. Ako sada iznevjere ukazano im povjerenje, bojim se da ga više nikad neće povratiti.

Hrvati u Bosni i Hercegovini žele konzumirati ona prava koja im jamči Ustav BiH kao konstitutivnom narodu. Ništa manje i ništa više. To je ono za što se hrvatska politika mora izboriti. Prvi korak u tom procesu je izmjena Izbornoga zakona tako da više nikad jedan narod drugom ne mogne nametnuti političke predstavnike.

Bošnjačkoj eliti se više ne može vjerovati, i nikakva obećanja da će se nešto u budućnosti riješiti ne smiju se prihvatiti. Rješenja su nam potrebna odmah!

Stranke HNS-a sada su suočene i s ogromnim izazovom. Za očekivati je da će se na njih sručiti silni pritisci iz različitih centara moći a sve kako bi dobrovoljno prihvatili da hrvatski narod izgubi svoju konstitutivnost u BiH.

Ipak, spas je u zajedništvu, a to su prepoznali i hrvatski narod i hrvatska politika u BiH.

Dnevnik.ba
A 23.10 ova izjava :D Stvarno lik misli da pametan... Spina ljude i onda se samoproglasi vrhovnim vodjom i apsolutnim gospodarom HR politike u BiH... A dok to ne osigura laže li laže :D
Tijekom stanke u zasjedanju Predsjedništva HNS-a BiH Čović se obratio novinarima kazavši kako je izbor Željka Komšića bošnjačkim glasovima za hrvatskoga člana Predsjedništva BiH i nelegalan i nelegitiman, ali i kako Hrvati imaju odgovor na takvo protuustavno djelovanje bošnjačkih političkih elita.

POVEZANO

IZBORNA JEDINICA HRVATSKI MINIMUM Komšić je šansa za početak rješavanja hrvatskog pitanja

Trenutno nema uvjeta za formiranje vlasti na višim razinama s obzirom na to da nemamo dijelova Izbornoga zakona BiH koji regulira izbor izaslanika u Dom naroda FBiH, izjavio je danas u Mostaru predsjednik Hrvatskog narodnog sabora BiH Dragan Čović.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#1042 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by hizo ramidovic »

SaraFina wrote: Čović pokrao ovu tkz HR opoziciju skupa sa Ilijom i Zelenikom i devedesetkom, sad ovako pokradene, opet ih uvlači u HNS tj svoju osobnu prćiju... Gdje će jelte, kad se formira vlast, njima bacati mrvice, kao "poraženim" na izborima..A on sa uhljebima kupiti kajmak i pozicije...Plus ko god bude bilo što namjeravao mimo njegove volje od "okupljenih" biće izdajnik HR naroda :D Koji su ovo retardi.. Da ne povjeruješ..
tzv HNS je inace odlican potez dragana covica koji je na vrlo perfidan nacin unistio svaki vid opozicije spram svoje stranke a sve zarad par direktorskih mjesta i uhljebljenja nekolicine vodja iz ostalih tzv. malih hrvatskih stranaka i pod krinkom ugrozbe i zajednistva.
najbolji primjer je 90-ka koja mu je i predstavljala najvecu prijetnju. no, mudro je ljubicu ponudio fino mjesto u zagrebu a ovaj mu zazvrat isporucio stranku. tako da zelenika i ekipa nisu mogle bolje ni proci na ovim izborima i mislim da im je bilo pametnije napraviti novu stranku jer danas tzv. 90-ka prakticki vise i ne postoji buduci da svim procesima upravlja covic. na taj nacin prosjecan glasac koji zeli uhljebljenje odmah ce dati glas covicu jer je to blizi i laksi put do cilja nego glasati za neku drugu opciju pa se onda patiti i pokusati progurati kroz tzv. HNS.

Glede legitimnosti i legalnosti Komsica, ima brate Ustavni sud-predaj slucaj i rijesi jednom za sva vremena pitanje je li Komsic izabran u skladu sa Ustavom ili nije. Tako se radi u normalnim zemljama.
Nagradno pitanje glasi: Zasto adz pitanje Komsica nije uputio na US?
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#1043 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Kolinda »

hizo ramidovic wrote:
SaraFina wrote: Čović pokrao ovu tkz HR opoziciju skupa sa Ilijom i Zelenikom i devedesetkom, sad ovako pokradene, opet ih uvlači u HNS tj svoju osobnu prćiju... Gdje će jelte, kad se formira vlast, njima bacati mrvice, kao "poraženim" na izborima..A on sa uhljebima kupiti kajmak i pozicije...Plus ko god bude bilo što namjeravao mimo njegove volje od "okupljenih" biće izdajnik HR naroda :D Koji su ovo retardi.. Da ne povjeruješ..
tzv HNS je inace odlican potez dragana covica koji je na vrlo perfidan nacin unistio svaki vid opozicije spram svoje stranke a sve zarad par direktorskih mjesta i uhljebljenja nekolicine vodja iz ostalih tzv. malih hrvatskih stranaka i pod krinkom ugrozbe i zajednistva.
najbolji primjer je 90-ka koja mu je i predstavljala najvecu prijetnju. no, mudro je ljubicu ponudio fino mjesto u zagrebu a ovaj mu zazvrat isporucio stranku. tako da zelenika i ekipa nisu mogle bolje ni proci na ovim izborima i mislim da im je bilo pametnije napraviti novu stranku jer danas tzv. 90-ka prakticki vise i ne postoji buduci da svim procesima upravlja covic. na taj nacin prosjecan glasac koji zeli uhljebljenje odmah ce dati glas covicu jer je to blizi i laksi put do cilja nego glasati za neku drugu opciju pa se onda patiti i pokusati progurati kroz tzv. HNS.

Glede legitimnosti i legalnosti Komsica, ima brate Ustavni sud-predaj slucaj i rijesi jednom za sva vremena pitanje je li Komsic izabran u skladu sa Ustavom ili nije. Tako se radi u normalnim zemljama.
Nagradno pitanje glasi: Zasto adz pitanje Komsica nije uputio na US?
HNS nije takozvani nego upravo HNS, legalno i legitimno okupljanje hrvatskih političkih predstavnika u krovnu organizaciju pod nazivom HNS.
User avatar
pici
Posts: 43599
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1044 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by pici »

sHo bi reKnuo prdCenik tzv. HNS... „neustavan, nezakonit, nelegalan i nelegitiman“
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#1045 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by hizo ramidovic »

Kolinda wrote:
hizo ramidovic wrote:
SaraFina wrote: Čović pokrao ovu tkz HR opoziciju skupa sa Ilijom i Zelenikom i devedesetkom, sad ovako pokradene, opet ih uvlači u HNS tj svoju osobnu prćiju... Gdje će jelte, kad se formira vlast, njima bacati mrvice, kao "poraženim" na izborima..A on sa uhljebima kupiti kajmak i pozicije...Plus ko god bude bilo što namjeravao mimo njegove volje od "okupljenih" biće izdajnik HR naroda :D Koji su ovo retardi.. Da ne povjeruješ..
tzv HNS je inace odlican potez dragana covica koji je na vrlo perfidan nacin unistio svaki vid opozicije spram svoje stranke a sve zarad par direktorskih mjesta i uhljebljenja nekolicine vodja iz ostalih tzv. malih hrvatskih stranaka i pod krinkom ugrozbe i zajednistva.
najbolji primjer je 90-ka koja mu je i predstavljala najvecu prijetnju. no, mudro je ljubicu ponudio fino mjesto u zagrebu a ovaj mu zazvrat isporucio stranku. tako da zelenika i ekipa nisu mogle bolje ni proci na ovim izborima i mislim da im je bilo pametnije napraviti novu stranku jer danas tzv. 90-ka prakticki vise i ne postoji buduci da svim procesima upravlja covic. na taj nacin prosjecan glasac koji zeli uhljebljenje odmah ce dati glas covicu jer je to blizi i laksi put do cilja nego glasati za neku drugu opciju pa se onda patiti i pokusati progurati kroz tzv. HNS.

Glede legitimnosti i legalnosti Komsica, ima brate Ustavni sud-predaj slucaj i rijesi jednom za sva vremena pitanje je li Komsic izabran u skladu sa Ustavom ili nije. Tako se radi u normalnim zemljama.
Nagradno pitanje glasi: Zasto adz pitanje Komsica nije uputio na US?
HNS nije takozvani nego upravo HNS, legalno i legitimno okupljanje hrvatskih političkih predstavnika u krovnu organizaciju pod nazivom HNS.
tzv HNS je privatna coviceva prcija kojom u startu unistava bilo kakav oblik opozicije sebi i svojoj stranci, kupujuci jeftino politicke vodje tzv. mikroskopskih stranaka sa hrvatskim predznakom. nista tu nema narodno.
prema tome, sustinski jeste tzv. hns
za tebe je mozda i sveti, no to je tvoj problem
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1046 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Novak20 »

Ne treba se sekirati. Sve će te sitne probleme riješiti Komšić.
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#1047 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Streptokok »

Novak20 wrote:Ne treba se sekirati. Sve će te sitne probleme riješiti Komšić.
ima fore 8 godina, a ako mu to ipak bude malo nastavit će neki drugi komšić. :lol:
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#1048 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by hizo ramidovic »

Komsic je legalan i legitiman clan PBiH iz reda hrvatskog naroda. CIK je potvrdio mandat i to je zavrsena prica.
Sto prije se to shvati i prihvati svima ce biti bolje.
User avatar
512MB
Posts: 10582
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#1049 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by 512MB »

Genijalno je Cho uzeo levate na HNS fazon, i ko fol imaju sjednice i glavno vijece, presjednika itd... a levati i dalje misle da je neka oficijelna "krovna" organizacija koja odlucuje o necemu... jednostavno genijalno :D


Image
Last edited by 512MB on 24/10/2018 15:22, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 43599
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1050 Re: Kandidati iz reda Hrvatskog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by pici »

Image
Locked