Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked

Kandidati za mjesto bošnjačkog člana Predsjedništva BiH

Poll ended at 05/10/2018 23:32

Mirsad Hadžikadić - (Platforma za progres)
145
43%
Fahrudin Radončić[/b] - (SBB)
19
6%
Senad Šepić - (Nezavisni blok)
7
2%
Šefik Džaferović - (SDA)
44
13%
Denis Bećirović - (SDP)
116
35%
Amer Jerlagić - (Stranka za BiH)
3
1%
 
Total votes: 334

archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#651 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by archi_a »

Jer on zna, on je sa Harvarda! Niko drugi ništa ne zna. Raja, divan, prepametan u odnosu na ostale, pošten prepošten, dobar predobar, pravi čovjek, nek im je reko, nek im je šukno, ne razumijete vi to jer niste išli na Harvard. :oops:
Ne možeš to znati čovječe, nikako...... Što se tiče planova: ukidanje kantona, smanjenje plata političarima, smanjenje administracije, smanjenje nameta privredi da bi povećali plate radnicima..... To lijanović obećava već tri mandata. Ko da je njegov program prepisao, samo ne hoda sa metlom i replikom olovke okolo. :oops:
I tačno i bi na kraju, uspjeli ste mi zgaditi čovjeka.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#652 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Kikibombona »

Anketa sa najvise ucesnika. Ne nasjedajte na ublehe SDA-SDP poltrona i placenika. 20 godina iste price i strahova. Odjebaus.

Image

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzla ... p?id=83722
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#653 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Evo još jedna:

https://www.klix.ba/ankete/509

Šta mislite o novoosnovanoj Stranci kokuza?

Imaju moj glas. (2254)
41%
Ne planiram glasati za njih. (2169)
39%
Neću uopće glasati na ovogodišnjim izborima. (1117)
20%

:lol:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#654 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Smrcak15 »

Kikibombona wrote:Anketa sa najvise ucesnika. Ne nasjedajte na ublehe SDA-SDP poltrona i placenika. 20 godina iste price i strahova. Odjebaus.

Image

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzla ... p?id=83722
i ova anketa nesto kaze

Image
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#655 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Smrcak15 »

dok na ovoj anketi na FB nezavisnog bloka je na drugom iza Dzaferovica
https://strawpoll.com/hkx4hw7a

Image

na svim anketama Hadzikadic je prvi ili drugi....jasno pokazuje ko je novi baja u gradu 8-) 8-) 8-)
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#656 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Kolinda »

Smrcak15 wrote:dok na ovoj anketi na FB nezavisnog bloka je na drugom iza Dzaferovica
https://strawpoll.com/hkx4hw7a

Image

na svim anketama Hadzikadic je prvi ili drugi....jasno pokazuje ko je novi baja u gradu 8-) 8-) 8-)
Još da znaju kako se zovu pojedini članovi predsjedništva bili bi za pljesak :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#657 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by spreca »

Smrcak15 wrote:dok na ovoj anketi na FB nezavisnog bloka je na drugom iza Dzaferovica
https://strawpoll.com/hkx4hw7a

Image

na svim anketama Hadzikadic je prvi ili drugi....jasno pokazuje ko je novi baja u gradu 8-) 8-) 8-)
Koje Mladen Ivanovic?....gluplje ankete odavno ne vidjeh odnosno lazne ankete
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#658 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Smrcak15 »

spreca wrote:
Smrcak15 wrote:dok na ovoj anketi na FB nezavisnog bloka je na drugom iza Dzaferovica
https://strawpoll.com/hkx4hw7a

Image

na svim anketama Hadzikadic je prvi ili drugi....jasno pokazuje ko je novi baja u gradu 8-) 8-) 8-)
Koje Mladen Ivanovic?....gluplje ankete odavno ne vidjeh odnosno lazne ankete
vjerovatno kontaju Ivanic, pogresno napisano...

a sigurno je anketa tacna za one koje glasaju, pa nece ljudi ukucati neko deseto ime a planiraju nekog drugog da glasaju, tako da za ovih 1267 sto su glasali pokaziva trenutnu situaciju kod te grupe ljudi za koga ce oni glasati...tako da nemoze biti lazna.
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#659 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Amidža Baneta Ivanovića.
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#660 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Smrcak15 wrote: a sigurno je anketa tacna za one koje glasaju, pa nece ljudi ukucati neko deseto ime a planiraju nekog drugog da glasaju, tako da za ovih 1267 sto su glasali pokaziva trenutnu situaciju kod te grupe ljudi za koga ce oni glasati...tako da nemoze biti lazna.
Na stranu Bećirović, ali kako vjerovati anketi u kojoj Radončić ima 1,5%?

To se iz aviona vidi da je budalaština.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#661 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by General War »

Leverage wrote:Evo još jedna:

https://www.klix.ba/ankete/509

Šta mislite o novoosnovanoj Stranci kokuza?

Imaju moj glas. (2254)
41%
Ne planiram glasati za njih. (2169)
39%
Neću uopće glasati na ovogodišnjim izborima. (1117)
20%

:lol:
:lol:

zašto treba glasati za SDP: Dobila sam kancelariju. Bila bih krme da šutim

http://--- NO LINKS ---/clanak/Alen/476296 ... e-da-sutim

Jel i tebi "siva ekonomija" prelazak na crveno svjetlo? :lol: :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#662 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

General War wrote: :lol:

zašto treba glasati za SDP: Dobila sam kancelariju. Bila bih krme da šutim

Jel i tebi "siva ekonomija" prelazak na crveno svjetlo? :lol: :lol:
Već sam komentarisao taj slučaj u nekoliko navrata.

Eto ti nam reci da li smatraš da ja mislim da je to siva ekonomija.

A kancelarija joj je onaj štand.

SDP je velika stranka, ima nas svakakvih. Za razliku od SDP-a gdje se ovakvi mogu naći u najboljem slučaju na štandu, kod SDA ovakav jedan vodi vladu FBiH.

Al' sve je to isto :zzzz:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#663 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Trebam te »

Hadzikadic moze jer covjek je pametan, ima sta reci i ima se sta cuti i nauciti od njega.

Ili Becirovic, osjeti se da je obrazovan i fino govori a osim tog i reprezentativan je za evrope i za svijeta.

Dzaferovic je najveca ubleha sto sam dosad cula, mislim covjek moze voditi dom penzionera ali drzavu ni u kojem slucaju. Samo mi nije jasno a kako on dodje na listu!?

Onda star i staromodno prica, nema elokventnost za srednjoskolca a no kamoli za evrope, amera, engleza...njega niko nigdje nece nikad ni u hodniku primiti da prica nesto snjim...Iskreno uopce ga nece niko uzimati za ozbiljno niti u bilo kojem pogledu... :run:

Nije mi covjek mrzak ali cikice pojma nemam kako si se usudio kandidovati!??? Eee golemoooo
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#664 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Smrcak15 »

Trebam te wrote:Hadzikadic moze jer covjek je pametan, ima sta reci i ima se sta cuti i nauciti od njega.

Ili Becirovic, osjeti se da je obrazovan i fino govori a osim tog i reprezentativan je za evrope i za svijeta.

Dzaferovic je najveca ubleha sto sam dosad cula, mislim covjek moze voditi dom penzionera ali drzavu ni u kojem slucaju. Samo mi nije jasno a kako on dodje na listu!?

Onda star i staromodno prica, nema elokventnost za srednjoskolca a no kamoli za evrope, amera, engleza...njega niko nigdje nece nikad ni u hodniku primiti da prica nesto snjim...Iskreno uopce ga nece niko uzimati za ozbiljno niti u bilo kojem pogledu... :run:

Nije mi covjek mrzak ali cikice pojma nemam kako si se usudio kandidovati!??? Eee golemoooo
On je Izetbegovicev kurban za ove izbore...zrtveno janje..svjestan da se gube izbori ovaj put, pa daj poturi nekoga ko ce biti zrtva,
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#665 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by General War »

Leverage wrote:
General War wrote: :lol:

zašto treba glasati za SDP: Dobila sam kancelariju. Bila bih krme da šutim

Jel i tebi "siva ekonomija" prelazak na crveno svjetlo? :lol: :lol:
Već sam komentarisao taj slučaj u nekoliko navrata.

Eto ti nam reci da li smatraš da ja mislim da je to siva ekonomija.

A kancelarija joj je onaj štand.

SDP je velika stranka, ima nas svakakvih. Za razliku od SDP-a gdje se ovakvi mogu naći u najboljem slučaju na štandu, kod SDA ovakav jedan vodi vladu FBiH.

Al' sve je to isto :zzzz:
Nije problem sto je ona na standu, vec sto je ujedno i birac.
sigurnoable
Posts: 97
Joined: 10/10/2016 20:24

#666 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by sigurnoable »

Vecina anketa pokazuje da ce Mirsad Hadzikadic dobro proci. Mozda ankete nisu neki pokazatelj ali mnogo toga govore ako jedan te isti kandidat vodi na razlicitim anketama...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#667 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by General War »

Smrcak15 wrote:
Trebam te wrote:Hadzikadic moze jer covjek je pametan, ima sta reci i ima se sta cuti i nauciti od njega.

Ili Becirovic, osjeti se da je obrazovan i fino govori a osim tog i reprezentativan je za evrope i za svijeta.

Dzaferovic je najveca ubleha sto sam dosad cula, mislim covjek moze voditi dom penzionera ali drzavu ni u kojem slucaju. Samo mi nije jasno a kako on dodje na listu!?

Onda star i staromodno prica, nema elokventnost za srednjoskolca a no kamoli za evrope, amera, engleza...njega niko nigdje nece nikad ni u hodniku primiti da prica nesto snjim...Iskreno uopce ga nece niko uzimati za ozbiljno niti u bilo kojem pogledu... :run:

Nije mi covjek mrzak ali cikice pojma nemam kako si se usudio kandidovati!??? Eee golemoooo
On je Izetbegovicev kurban za ove izbore...zrtveno janje..svjestan da se gube izbori ovaj put, pa daj poturi nekoga ko ce biti zrtva,
Ovo je vec vidjeno 2010...pokusavaju isti fazon dok Seka ne stasa, a "ljevica" usere motku.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#668 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Trebam te »

sigurnoable wrote:Vecina anketa pokazuje da ce Mirsad Hadzikadic dobro proci. Mozda ankete nisu neki pokazatelj ali mnogo toga govore ako jedan te isti kandidat vodi na razlicitim anketama...

Ako budemo pametni i proci ce... :thumbup: :bih: da i bosanski narod ugelda svjetlo iz tunela...

Samo on moze laktasenka dodu otresti na fin odmjeren demokratski nacin!!!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#669 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by General War »

Trebam te wrote:
sigurnoable wrote:Vecina anketa pokazuje da ce Mirsad Hadzikadic dobro proci. Mozda ankete nisu neki pokazatelj ali mnogo toga govore ako jedan te isti kandidat vodi na razlicitim anketama...

Ako budemo pametni i proci ce... :thumbup: :bih: da i bosanski narod ugelda svjetlo iz tunela...

Samo on moze laktasenka dodu otresti na fin odmjeren demokratski nacin!!!
AKo vidi MZ da smo dosli pameti, laktasenko ce biti bolji od hadzikadica kad mu se "sapne".
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#670 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Trebam te »

General War wrote:
Trebam te wrote:
sigurnoable wrote:Vecina anketa pokazuje da ce Mirsad Hadzikadic dobro proci. Mozda ankete nisu neki pokazatelj ali mnogo toga govore ako jedan te isti kandidat vodi na razlicitim anketama...

Ako budemo pametni i proci ce... :thumbup: :bih: da i bosanski narod ugelda svjetlo iz tunela...

Samo on moze laktasenka dodu otresti na fin odmjeren demokratski nacin!!!
AKo vidi MZ da smo dosli pameti, laktasenko ce biti bolji od hadzikadica kad mu se "sapne".
Treba nam svjetlosti, dosta je sjedenja u mraku !
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#671 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

General War wrote: Nije problem sto je ona na standu, vec sto je ujedno i birac.
I ko je sad elitista?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#672 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by General War »

Leverage wrote:
General War wrote: Nije problem sto je ona na standu, vec sto je ujedno i birac.
I ko je sad elitista?
...A elitista ti je neko ko kaze da "neko" nema pojma o cemu govori ? Da joj nisi kakav rodjak? :D
Ne znam sta ti je onda problem kod SDA kod takvih zajkljucaka.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#674 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by cyprus »

Smrcak15 wrote:Image
Ako je na Internetu Džaferović tako blizu Hadžikadiću, možeš mislit koliko će tek u stvarnosti više glasova dobit...
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#675 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by shake69 »

Slazem se s Nikozijom. Ako ne racunamo uhljebe, selo i oni daleko od interneta i modernih tehnologija su 3/4 SDA glasacke masinerije.
Locked