Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked

Kandidati za mjesto bošnjačkog člana Predsjedništva BiH

Poll ended at 05/10/2018 23:32

Mirsad Hadžikadić - (Platforma za progres)
145
43%
Fahrudin Radončić[/b] - (SBB)
19
6%
Senad Šepić - (Nezavisni blok)
7
2%
Šefik Džaferović - (SDA)
44
13%
Denis Bećirović - (SDP)
116
35%
Amer Jerlagić - (Stranka za BiH)
3
1%
 
Total votes: 334

User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#451 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by sadie_forever »

mrjasmin wrote:
sadie_forever wrote:zasto je klixova anketa uvijek toliko razlicita od realnosti? na clanku o ispitivanju gradjana FBIH koji je objavo klix prije par dana vodi dzaferagic pa radoncic,pa becirevic...ovaj mirsad ima jedva 1% a ovdje on je najjaci

ipak mislim da niste relevantni ni 1%
Sve te ankete su stranacke. Razlika je praviti anketu u Zenici i u Sarajevu. Ankete gdje je uzorak 1000 ispitiani ne mogu biti relevantne.
uzorak je bio veci,a pogledaj tek ovu anketu sa 200 glasaca,bog zna koliko istih...mislim ipak da pravo istrazivanje sa 2000 je relevantnije.a i nije stranacako vec neutralno,nadji tekst
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2633
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#452 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Ja_Ja »

Ankete su generalno sve suplja prica. Kako ove sto provode nezavisne agencije tako i ove forumske. Na ovom forumu je u zadnjih 15 godina uvijek SDP odlicno kotirao a na izborima gotovo redovno lose prolazio. Forumska anketa samo pokazuje demografiju ljudi koji ucestvuju u raspravama. I po meni je pozitivno sto bas ta demografija ljudi komunicira.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#453 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Heller »

sadie_forever wrote:zasto je klixova anketa uvijek toliko razlicita od realnosti? na clanku o ispitivanju gradjana FBIH koji je objavo klix prije par dana vodi dzaferagic pa radoncic,pa becirevic...ovaj mirsad ima jedva 1% a ovdje on je najjaci

ipak mislim da niste relevantni ni 1%
Zato što polupismena krezava masa ne piše po forumu. A oni su ipak SDA glasači.
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#454 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Na ovom forumu u prosjeku pišu ljudi sa nešto progresivnijim političkim shvatanjima od nacionalnog prosjeka. Zato su rezultati ankete ovakvi, oni nisu netačni nego odražavaju stav forumskog pučanstva, a ne svih glasača.

S druge strane ona plaćena "anketa" koja je izašla na klixu prije neki dan ne predstavlja apsolutno ništa. Niko nikog nije ništa pitao, radi se o ručno uređenim procentima.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#455 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by sadie_forever »

Leverage wrote:Na ovom forumu u prosjeku pišu ljudi sa nešto progresivnijim političkim shvatanjima od nacionalnog prosjeka. Zato su rezultati ankete ovakvi, oni nisu netačni nego odražavaju stav forumskog pučanstva, a ne svih glasača.

S druge strane ona plaćena "anketa" koja je izašla na klixu prije neki dan ne predstavlja apsolutno ništa. Niko nikog nije ništa pitao, radi se o ručno uređenim procentima.
iznesi nam dokaz
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#456 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

sadie_forever wrote:
Leverage wrote:Na ovom forumu u prosjeku pišu ljudi sa nešto progresivnijim političkim shvatanjima od nacionalnog prosjeka. Zato su rezultati ankete ovakvi, oni nisu netačni nego odražavaju stav forumskog pučanstva, a ne svih glasača.

S druge strane ona plaćena "anketa" koja je izašla na klixu prije neki dan ne predstavlja apsolutno ništa. Niko nikog nije ništa pitao, radi se o ručno uređenim procentima.
iznesi nam dokaz
Za neke stvari ne treba dokaz, potrebno je samo u pogon pustiti moždane vijuge.

Ko je u mogućnosti, naravno.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#457 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by last mohicans »

Al upratiste li FACE TV vecerašnju anketu? Na pitanje za koju stranku cete glasati na nivou FBiH? Svi po mizernih destak, do 30 glasova dobilo, samo NB 10000 i nesta. Senad samo što nije puko od smijeha ili je sam istu krojio ili nije mogao ni lafo začuđenost odglumiti. Komedija, vjerovatno su ovu večer najvise keširali. Veli da BH Telecom stoji iza ankete i vjerodostojnosti podataka. Kifla je bio zanimljiv, po običaju. Reče da mu je Bake poslao poruku dok je bilo natezanja s njim, da se kani i batali naroda i priče o istom, jer je stranka vaznija i na prvom mjestu.Zajebi narod. Kaze da ima tu poruku i da ga osmica sve vrijeme prisluškuje dok i sa hanumom o ručku eglenise i beglenise.
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#458 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Očito da je NB odlučio ostavit' dojam na Faceu, žele da pokažu da su moćni ali im se obilo o glavu jer niko drugi nije ulagao tamo pa je postignut kontraefekat, tj. ispalo je kao lakrdija.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#459 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by soha96 »

Leverage wrote:Očito da je NB odlučio ostavit' dojam na Faceu, žele da pokažu da su moćni ali im se obilo o glavu jer niko drugi nije ulagao tamo pa je postignut kontraefekat, tj. ispalo je kao lakrdija.
Ne mozes uci na fb da ti ne iskoci Lijanovic. :D
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#460 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

soha96 wrote:
Leverage wrote:Očito da je NB odlučio ostavit' dojam na Faceu, žele da pokažu da su moćni ali im se obilo o glavu jer niko drugi nije ulagao tamo pa je postignut kontraefekat, tj. ispalo je kao lakrdija.
Ne mozes uci na fb da ti ne iskoci Lijanovic. :D
Mislio sam na FACE TV.

Na Facebooku se svi vrte ako ćemo iskreno.
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#461 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by soha96 »

Kod mene na fb Lijanovic 80% iskace ovo ostalo ponekad a ovaj opra na ruke :mrgreen:
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#462 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

soha96 wrote:Kod mene na fb Lijanovic 80% iskace ovo ostalo ponekad a ovaj opra na ruke :mrgreen:
Ne sjećam se da je kod mene bio.

Jel s metlom? :D
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#463 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by soha96 »

Leverage wrote:
soha96 wrote:Kod mene na fb Lijanovic 80% iskace ovo ostalo ponekad a ovaj opra na ruke :mrgreen:
Ne sjećam se da je kod mene bio.

Jel s metlom? :D
I sa metlom i bez nje :lol: :lol:

Sad najvise iskace njegov poziv bosnjacima da izaberu jednog kandidata a da ostali glasaju za njega da nam ne bi COvic sjedio u predsjednistvu. :mrgreen:
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#464 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Znači Komšićeva taktika. Čović dežurna babaroga za uzimanje glasova.

Ko je taj jedan kojeg Bošnjaci trebaju izabrat'. Jel Džafer-beg? :D
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#465 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by soha96 »

Bilo ko, samo da nam Lijanovic dodje kao hrvat i spasi drzavu. :mrgreen:
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#466 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Inače Čović je skonto fol. Ova njegova priča o tobožnjoj ljubavi prema BiH ima samo jedan cilj - odvratiti glasače od glasanja za Komšića. Cilj je da se pomisli kako on eto i nije tako opasan i kako nema nikakve svrhe glasati za Komšića. Igra vrlo prljavo, ali i Komšić je igrao prljavo od početka. Biće zanimljivo.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#467 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Kikibombona »

Leverage wrote:Inače Čović je skonto fol. Ova njegova priča o tobožnjoj ljubavi prema BiH ima samo jedan cilj - odvratiti glasače od glasanja za Komšića. Cilj je da se pomisli kako on eto i nije tako opasan i kako nema nikakve svrhe glasati za Komšića. Igra vrlo prljavo, ali i Komšić je igrao prljavo od početka. Biće zanimljivo.
Glavna taktika ustasa je forsiranje Denisa Becirevica. Ocekujte zestoke napade na njega od ustaskih portala kako bi stekao status ultra-nacionaliste, velikog protivnika Hrvata i tako oduzeo glasove Zeljku Komsicu.

BEĆIROVIĆ SE VEĆ PONAŠA KAO DIKTATOR? Počeo docirati Hrvatskoj što smije a što ne smije

Poskok

https://--- NO LINKS ---/becirovic-se-vec-po ... -ne-smije/

Becirevic ce oteti najmanje 50 000 glasova Komsicu. On sam ne moze pobijediti, nemoguce je. O tome je govorio i Pecanin kod Senada. On prakticno, svjestan ili ne, radi posao za Covica i donekle Radoncica.

- Becirevic ce oduzeti minimalno 50 000 glasova Komsicu
- za Covica ce glasati veliki broj mrtvih
- HDZ priprema augobuse kojima ce iz Hrvatske dovlaciti glasace

Sve to moze dovesti Covica do pobjede. SDP-eu je vaznija stranka od drzave. To je lijepo rekao Damir Hadzic. Konakovic kaze da je njemu isto rekao Bakir Izetbegovic. Nimalo ne cudi, SDA i SDP su jednojajcani blizanci.
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#468 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

E ako je Pećanin rek'o onda mora da je tako :lol:

Kakva bulumenta bezveznih likova napada SDP "iz dobrih namjera" u ovoj kampanji to je čudo. Jedva čekam sedmi, priznajem da neću odolit' najnižim porivima i da ću se naslađivat' po forumu.
Montana1
Posts: 169
Joined: 03/07/2012 14:09
Location: SA-X

#469 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Montana1 »

Leverage wrote:E ako je Pećanin rek'o onda mora da je tako :lol:

Kakva bulumenta bezveznih likova napada SDP "iz dobrih namjera" u ovoj kampanji to je čudo. Jedva čekam sedmi, priznajem da neću odolit' najnižim porivima i da ću se naslađivat' po forumu.
Da mi je znati na čemu temeljiš svoj optimizam? Kao i na dr temi niko mi od vas to nije odgovorio. Prilike nisu ni blizu kao 2010. SDP kao i SDA nemaju dobrog kandidata za predsjednika. A i na terenu, u narodu i strankama, mnoge stvari stoje drugačije. SDP ako nešto napravi, kao i do sad će to biti u tuzlanskom kantonu. SDA u sarajevskom. Ono što sam ovih dana saznao, ako Kuko podrži Šćepu, velike su šanse da ovaj prođe. A to baš i neće bit dobro.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#470 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by sadie_forever »

Kikibombona wrote:
Leverage wrote:Inače Čović je skonto fol. Ova njegova priča o tobožnjoj ljubavi prema BiH ima samo jedan cilj - odvratiti glasače od glasanja za Komšića. Cilj je da se pomisli kako on eto i nije tako opasan i kako nema nikakve svrhe glasati za Komšića. Igra vrlo prljavo, ali i Komšić je igrao prljavo od početka. Biće zanimljivo.
Glavna taktika ustasa je forsiranje Denisa Becirevica. Ocekujte zestoke napade na njega od ustaskih portala kako bi stekao status ultra-nacionaliste, velikog protivnika Hrvata i tako oduzeo glasove Zeljku Komsicu.

BEĆIROVIĆ SE VEĆ PONAŠA KAO DIKTATOR? Počeo docirati Hrvatskoj što smije a što ne smije

Poskok

https://--- NO LINKS ---/becirovic-se-vec-ponasa-kao-diktator-poceo-docirati-hrvatskoj-sto-smije-a-sto-ne-smije/

Becirevic ce oteti najmanje 50 000 glasova Komsicu. On sam ne moze pobijediti, nemoguce je. O tome je govorio i Pecanin kod Senada. On prakticno, svjestan ili ne, radi posao za Covica i donekle Radoncica.

- Becirevic ce oduzeti minimalno 50 000 glasova Komsicu
- za Covica ce glasati veliki broj mrtvih
- HDZ priprema augobuse kojima ce iz Hrvatske dovlaciti glasace

Sve to moze dovesti Covica do pobjede. SDP-eu je vaznija stranka od drzave. To je lijepo rekao Damir Hadzic. Konakovic kaze da je njemu isto rekao Bakir Izetbegovic. Nimalo ne cudi, SDA i SDP su jednojajcani blizanci.

a koliko glsova ce komsic oteti becirevicu? pravi ljevicari,i ako ih ima malo,ce glasati za njega, :D
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#471 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by pici »

ja kad vidjam koga bOsnje kandidiraju na izborima svaki put, allahami dodje mi, da mogu, da glasujem za ona snsd il sds goveda
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#472 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Novak20 »

AID protiv mafije. Pa onda opet skupa. :D

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/92 ... chicu.html

Image
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#473 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Montana1 wrote:
Leverage wrote:E ako je Pećanin rek'o onda mora da je tako :lol:

Kakva bulumenta bezveznih likova napada SDP "iz dobrih namjera" u ovoj kampanji to je čudo. Jedva čekam sedmi, priznajem da neću odolit' najnižim porivima i da ću se naslađivat' po forumu.
Da mi je znati na čemu temeljiš svoj optimizam? Kao i na dr temi niko mi od vas to nije odgovorio. Prilike nisu ni blizu kao 2010. SDP kao i SDA nemaju dobrog kandidata za predsjednika. A i na terenu, u narodu i strankama, mnoge stvari stoje drugačije. SDP ako nešto napravi, kao i do sad će to biti u tuzlanskom kantonu. SDA u sarajevskom. Ono što sam ovih dana saznao, ako Kuko podrži Šćepu, velike su šanse da ovaj prođe. A to baš i neće bit dobro.
Temeljim na tome što tu i tamo izađem iz kuće i osjetim raspoloženje ljudi.

Vidjećemo ko je u pravu, brzo će sedmi.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#474 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by sadie_forever »

bit ce knap ali dzafer pobjedjuje
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#475 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by sadie_forever »

Leverage wrote:
Montana1 wrote:
Leverage wrote:E ako je Pećanin rek'o onda mora da je tako :lol:

Kakva bulumenta bezveznih likova napada SDP "iz dobrih namjera" u ovoj kampanji to je čudo. Jedva čekam sedmi, priznajem da neću odolit' najnižim porivima i da ću se naslađivat' po forumu.
Da mi je znati na čemu temeljiš svoj optimizam? Kao i na dr temi niko mi od vas to nije odgovorio. Prilike nisu ni blizu kao 2010. SDP kao i SDA nemaju dobrog kandidata za predsjednika. A i na terenu, u narodu i strankama, mnoge stvari stoje drugačije. SDP ako nešto napravi, kao i do sad će to biti u tuzlanskom kantonu. SDA u sarajevskom. Ono što sam ovih dana saznao, ako Kuko podrži Šćepu, velike su šanse da ovaj prođe. A to baš i neće bit dobro.
Temeljim na tome što tu i tamo izađem iz kuće i osjetim raspoloženje ljudi.

Vidjećemo ko je u pravu, brzo će sedmi.
to je relevantno kao proslogodisnji snijeg,evo ja se krecem u drustvu gdje sda dominira,ima ih i iz pda

ali sdp je minimalno primjecen

sto ne znaci da je to stanje u drzavi
Locked