Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked

Kandidati za mjesto bošnjačkog člana Predsjedništva BiH

Poll ended at 05/10/2018 23:32

Mirsad Hadžikadić - (Platforma za progres)
145
43%
Fahrudin Radončić[/b] - (SBB)
19
6%
Senad Šepić - (Nezavisni blok)
7
2%
Šefik Džaferović - (SDA)
44
13%
Denis Bećirović - (SDP)
116
35%
Amer Jerlagić - (Stranka za BiH)
3
1%
 
Total votes: 334

User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#676 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Smrcak15 »

cyprus wrote:
Smrcak15 wrote:Image
Ako je na Internetu Džaferović tako blizu Hadžikadiću, možeš mislit koliko će tek u stvarnosti više glasova dobit...
da dobit ce on sigurno od ljudi koji i ne znaju ko je Dzaferovic a kamoli ko je Hadzikadic, vidi samo SDA, i samo onako prekrizi, zna da je SDA covjek, od takvih ce sigurno dobiti.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#677 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Smrcak15 »

kakav covjek moze biti maloumnik pa glasati za SDA koja u 4 godine ne uradi 1m autoputa ali zato ima svecano otvaranje trotoara ispred predsjednistva

Predsjedništvo BiH pozvalo na svečani obilazak trotoara
Image
http://www.6yka.com/novost/117468/preds ... -trotoara-

dok dodik poziva na otvaranje autoputa kroz RS
Image

LJUDI PROBUDITE SE VISE , GLASAJMO ZA PROMJENE, JER ZALOSNO JE KAKO DOPUSTAMO DA NAS NASI BOSNJACKI PREDSTAVNICI PONIZAVAJU
JESMO LI TOLIKE BUDALETINE DA GLASAMO ZA ISTE ILI SLICNE, JESMO LI TOLIKI MAZOHISTI I DUSMANI SAMI SEBE, SVOJE FAMILIJE, SVOG NARODA I OVE DRZAVE DA DAJEM GLAS ISTIMA.

JESMO LI TOLIKO SKLRENULI SA PAMETI DA DAJEMO GLAS ONIMA KOJI TUCU NA ULICI BORCE , KOJI SU ODBRANILI OVU DRZAVU :(
DonieBrasco
Posts: 15989
Joined: 31/08/2016 16:09

#678 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by DonieBrasco »

Tesko da se boriti protiv SDA kriminalaca, uhljeba i poltrona, nadam se da ostali narod ima pameti da ih skinemo konacno. Ne radi se ovdje samo auto putu nego o zivotu generalno.

Zaista mi nece biti nimalo zao ovih boraca i bilo koga ko opet dadne glas SDA i kasnije se bude zalio, protestovao.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#679 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Hajvan »

SDA i SDP (sa svim svojim derivatima) ce razjebati ovu drzavu, a jedan narod mozda odvesti u nestanak.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#680 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by muzicar_iz_parka »

Bakir poručuje Denisu:
https://mobile.twitter.com/ZecBosna/sta ... 1759868928
Ne može zemlju predvoditi i Oružanim snagama komandovati neko ko je izbjegavao oružanu borbu. Dakle, neka živi na jaslama države i dalje, ali neka se Bećirović ne petlja tamo gdje mu nije mjesto."

- Bakir Izetbegović
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#681 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by It_is_a_Leclerc »

Treba biti realan.

Jedini koji ima ikakve šanse da politički eutanizira amofrnu masu Šefika Džaferovića je u ovom momentu Denis Bećirović. Sve prognoze idu u smjeru da će to biti između family guya Šefika i Denisa, a tu svi mi kojima je loše u ovoj državi nećemo imati dilemu.
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#682 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Lako je bilo Bećiroviću, da li on zna šta znači spavati na žuljavim zapadnonjemačkim markama u sred hladnog trezora, pa tu nema nigdje utičnice da se uključi grijalica. Da li on zna šta znači spavati u vreći u kojoj je nekad bilo zlato pa se sva iskrzala, puna rupa, zviždi vjetar kroz nju.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18581
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#683 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by GandalfSivi »

muzicar_iz_parka wrote:Bakir poručuje Denisu:
https://mobile.twitter.com/ZecBosna/sta ... 1759868928
Ne može zemlju predvoditi i Oružanim snagama komandovati neko ko je izbjegavao oružanu borbu. Dakle, neka živi na jaslama države i dalje, ali neka se Bećirović ne petlja tamo gdje mu nije mjesto."

- Bakir Izetbegović
Lazes svega mi da je ovo rekao :lol: :lol: :lol:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18581
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#684 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by GandalfSivi »

muzicar_iz_parka wrote:Bakir poručuje Denisu:
https://mobile.twitter.com/ZecBosna/sta ... 1759868928
Ne može zemlju predvoditi i Oružanim snagama komandovati neko ko je izbjegavao oružanu borbu. Dakle, neka živi na jaslama države i dalje, ali neka se Bećirović ne petlja tamo gdje mu nije mjesto."

- Bakir Izetbegović
I jos jednom da se nasmijemo :lol: :lol: :lol:

Image
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#685 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by asker »

It_is_a_Leclerc wrote:Treba biti realan.

Jedini koji ima ikakve šanse da politički eutanizira amofrnu masu Šefika Džaferovića je u ovom momentu Denis Bećirović. Sve prognoze idu u smjeru da će to biti između family guya Šefika i Denisa, a tu svi mi kojima je loše u ovoj državi nećemo imati dilemu.
Ne bih ja otpisivao Tornjaka, bio je blizu da Bakiru uzme tron a sad mu konkurencija nula bodova.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#686 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by It_is_a_Leclerc »

asker wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Treba biti realan.

Jedini koji ima ikakve šanse da politički eutanizira amofrnu masu Šefika Džaferovića je u ovom momentu Denis Bećirović. Sve prognoze idu u smjeru da će to biti između family guya Šefika i Denisa, a tu svi mi kojima je loše u ovoj državi nećemo imati dilemu.
Ne bih ja otpisivao Tornjaka, bio je blizu da Bakiru uzme tron a sad mu konkurencija nula bodova.
Radončić je u silaznoj putanji već neko vrijeme. Koalicija sa SDA ga je dodatno poljuljala. Ja bih rekao da on staje negdje na 90.000.

Šefik i Denis će biti u nekoliko hiljada.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 41029
Joined: 21/05/2012 22:46

#687 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by AmiĐa_Idriz »

Koliko porodica Čaušesku još stigne podijeliti seMdviča po Bosni, nema još puno.

Zamisli, kako je kratak put od straćare u dvorištu kuće Izetbegovića do Titove 16.
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#688 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by muzicar_iz_parka »

GandalfSivi wrote:
muzicar_iz_parka wrote:Bakir poručuje Denisu:
https://mobile.twitter.com/ZecBosna/sta ... 1759868928
Ne može zemlju predvoditi i Oružanim snagama komandovati neko ko je izbjegavao oružanu borbu. Dakle, neka živi na jaslama države i dalje, ali neka se Bećirović ne petlja tamo gdje mu nije mjesto."

- Bakir Izetbegović
Lazes svega mi da je ovo rekao :lol: :lol: :lol:
Ja to nasao na twitteru a ima i u faktoru clanak gdje se ta izjava spominje:
https://www.faktor.ba/vijest/narod-se-v ... e-sda/5795

Malo niže u tekstu. :D
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#689 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by asker »

It_is_a_Leclerc wrote:
asker wrote: Ne bih ja otpisivao Tornjaka, bio je blizu da Bakiru uzme tron a sad mu konkurencija nula bodova.
Radončić je u silaznoj putanji već neko vrijeme. Koalicija sa SDA ga je dodatno poljuljala. Ja bih rekao da on staje negdje na 90.000.

Šefik i Denis će biti u nekoliko hiljada.
Neznam, Fahro je okupio neku ekipicu oko sebe, ako ga pogura ovaj nas kantonalni Vito Corleone iz Banovica sve je moguce. 20 000 - 30 000 glasova nije malo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18581
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#690 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by GandalfSivi »

muzicar_iz_parka wrote: Ja to nasao na twitteru a ima i u faktoru clanak gdje se ta izjava spominje:
https://www.faktor.ba/vijest/narod-se-v ... e-sda/5795

Malo niže u tekstu. :D
Vidio sam ba, ima i na Klixu. Grob te jebo, pa to nema mrve obraza u zivotu. Ono ce momku koji je imao 16 godina kad je rat poceo pricati o izbjegavanju oruzane borbe. Sto je najgore, ja mislim da je on fakat sam sebe uvjerio da je borac bio...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 41029
Joined: 21/05/2012 22:46

#691 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by AmiĐa_Idriz »

On je samo bezobrazno glupo govno, i takav može biti idol samo istim takvim osobama.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18581
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#692 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by GandalfSivi »

AmiĐa_Idriz wrote:On je samo bezobrazno glupo govno, i takav može biti idol samo istim takvim osobama.
Glup je kite moje, izvalio je ovu glupost danas da ga niko do izbora ne bi mogao pitati o ovim nebulozama...
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#693 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by muzicar_iz_parka »

GandalfSivi wrote:
muzicar_iz_parka wrote: Ja to nasao na twitteru a ima i u faktoru clanak gdje se ta izjava spominje:
https://www.faktor.ba/vijest/narod-se-v ... e-sda/5795

Malo niže u tekstu. :D
Vidio sam ba, ima i na Klixu. Grob te jebo, pa to nema mrve obraza u zivotu. Ono ce momku koji je imao 16 godina kad je rat poceo pricati o izbjegavanju oruzane borbe. Sto je najgore, ja mislim da je on fakat sam sebe uvjerio da je borac bio...
Alternativna historija.
Još malo pa će biti da je Sebija osnovala SDA i bila istaknuti pokretač otpora. :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18581
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#694 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by GandalfSivi »

muzicar_iz_parka wrote:
GandalfSivi wrote:
muzicar_iz_parka wrote: Ja to nasao na twitteru a ima i u faktoru clanak gdje se ta izjava spominje:
https://www.faktor.ba/vijest/narod-se-v ... e-sda/5795

Malo niže u tekstu. :D
Vidio sam ba, ima i na Klixu. Grob te jebo, pa to nema mrve obraza u zivotu. Ono ce momku koji je imao 16 godina kad je rat poceo pricati o izbjegavanju oruzane borbe. Sto je najgore, ja mislim da je on fakat sam sebe uvjerio da je borac bio...
Alternativna historija.
Još malo pa će biti da je Sebija osnovala SDA i bila istaknuti pokretač otpora. :D
Jarane, sjecam se ja Seke kad je jurisala na Vraca u aprilu '92, Vikic je pratio...
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#695 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Kad bude objavljen registar boraca kladim se da ćemo vidjeti oboje tamo.
Last edited by Leverage on 05/10/2018 00:31, edited 1 time in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#696 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by General War »

asker wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
asker wrote: Ne bih ja otpisivao Tornjaka, bio je blizu da Bakiru uzme tron a sad mu konkurencija nula bodova.
Radončić je u silaznoj putanji već neko vrijeme. Koalicija sa SDA ga je dodatno poljuljala. Ja bih rekao da on staje negdje na 90.000.

Šefik i Denis će biti u nekoliko hiljada.
Neznam, Fahro je okupio neku ekipicu oko sebe, ako ga pogura ovaj nas kantonalni Vito Corleone iz Banovica sve je moguce. 20 000 - 30 000 glasova nije malo.
Ma Fahro suti i radi, vidi da nema nista od lamprdanja, tako je na proslim izborima razvalio u tuzli a pojma nemam ko je za njega glasao.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#697 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by General War »

GandalfSivi wrote:
muzicar_iz_parka wrote: Ja to nasao na twitteru a ima i u faktoru clanak gdje se ta izjava spominje:
https://www.faktor.ba/vijest/narod-se-v ... e-sda/5795

Malo niže u tekstu. :D
Vidio sam ba, ima i na Klixu. Grob te jebo, pa to nema mrve obraza u zivotu. Ono ce momku koji je imao 16 godina kad je rat poceo pricati o izbjegavanju oruzane borbe. Sto je najgore, ja mislim da je on fakat sam sebe uvjerio da je borac bio...
...Kakav borac? zvanicno "POKRETAC OTPORA"!! :-) :-)
User avatar
Leverage
Posts: 9552
Joined: 27/05/2018 16:32

#698 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by Leverage »

Svi ili skoro svi oni koji će sad glasati za Denisa.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#699 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by General War »

Leverage wrote:Svi ili skoro svi oni koji će sad glasati za Denisa.
Image
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#700 Re: Kandidati iz reda Bosnjackog naroda za Predsjednistvo BiH (ANKETA) IZBORI 2018.

Post by triconja »

Leverage wrote:Svi ili skoro svi oni koji će sad glasati za Denisa.
Nista to do prebrojavanja glasova, par forumasa nije nikakav pokazatelj stanja ostatka glasaca. Moze svega biti :lol:
Locked