KANAL1 Sarajevo

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

uhljug_s_koseva
Posts: 168
Joined: 31/12/2007 00:53
Location: sarajevska shambala

#376 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by uhljug_s_koseva »

Dobra je muzika,samo bi predložio malo više metala i jačeg roka,kad se već pusta alternativa.I što se tiče spotova,ima ih dosta eksplicitnih,mislim da neki nisu za prije 12 :-D A ti sportski sadržaji mi nekako ne idu uz sam koncept kanala,možda kad bi se radilo o nekim ekstremnim sportovima onda :P Ugl,samo naprijed i sretno sa radom.
Frooteky
Posts: 443
Joined: 20/09/2010 19:39

#377 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by Frooteky »

Čestitke za ovaj projekat sa ISK, nisam ranije znao pa nisam to gledao ali epizodu cu obavezno pogledat´ :-D
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#378 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

Frooteky wrote:Čestitke za ovaj projekat sa ISK, nisam ranije znao pa nisam to gledao ali epizodu cu obavezno pogledat´ :-D

User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#379 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

uhljug_s_koseva wrote:Dobra je muzika,samo bi predložio malo više metala i jačeg roka,kad se već pusta alternativa.I što se tiče spotova,ima ih dosta eksplicitnih,mislim da neki nisu za prije 12 :-D A ti sportski sadržaji mi nekako ne idu uz sam koncept kanala,možda kad bi se radilo o nekim ekstremnim sportovima onda :P Ugl,samo naprijed i sretno sa radom.
Najglasnijih 30 minuta u TV historiji!
KANAL1> SRIJEDOM u 22h (reprize PETAK 12h i PONEDELJAK 24h)

Image
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#380 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by bordo gandalf »

šime.sparina wrote:cekaj, nisam skuzio ima li telemach na listi kanal1 ?!

kome mogu i gdje poslati spot, od zg-st kolektiva, djecaci tj. njihov najnoviji spot-singl "lovrinac" kada izadje ?!

i da li bi imali prodju kod vas ?! hvala...
To su duzni oni da posalju.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#381 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by -LIBERO- »

KANAL1 wrote:
Frooteky wrote:Čestitke za ovaj projekat sa ISK, nisam ranije znao pa nisam to gledao ali epizodu cu obavezno pogledat´ :-D

A sta je zapravo ovo? Je l' to neka govorna emisija,gosti i ta prica ili..?

Vidim na najavnoj spici Saran sa bivse 202,pa predpostavljam da je on voditelj ili..?

U kojim terminima je to?

Hvala.
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#382 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

-LIBERO- wrote:
KANAL1 wrote:
Frooteky wrote:Čestitke za ovaj projekat sa ISK, nisam ranije znao pa nisam to gledao ali epizodu cu obavezno pogledat´ :-D

A sta je zapravo ovo? Je l' to neka govorna emisija,gosti i ta prica ili..?

Vidim na najavnoj spici Saran sa bivse 202,pa predpostavljam da je on voditelj ili..?

U kojim terminima je to?

Hvala.
Najglasnijih 30 minuta u TV historiji!
KANAL1> SRIJEDOM u 22h (reprize PETAK 12h i PONEDELJAK 24h)

vise info na: http://klix.com/82dok7q
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#383 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Aha,to je to...ok ,hvala :D

Hajd' nadam se da ce biti sve vise i vise emisija na vasem TV kanalu :thumbup:
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#384 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by Rottweiler »

Ima li kakvih sansi da se ovaj kanal pojavi na satelitu?????
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#385 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by Kinaski »

Sto vas telemach eskivira ?
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#386 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

Rottweiler wrote:Ima li kakvih sansi da se ovaj kanal pojavi na satelitu?????
Nema takvih planova u skoroj budućnosti.

Zašto pitaš?
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#387 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

187 wrote:Sto vas telemach eskivira ?
pitanje je na mjestu. da li znas odgovor?
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#388 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by Rottweiler »

KANAL1 wrote:
Rottweiler wrote:Ima li kakvih sansi da se ovaj kanal pojavi na satelitu?????
Nema takvih planova u skoroj budućnosti.

Zašto pitaš?
Zato jer zivim "vani", a kako ovdje citam pustate dobru muziku, pa bi rado da vas gledam ali ne putem streama, jer nije to to
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#389 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

Nova emisija!

EPP GROZNICA

Uzbudljiv izbor reklamnih spotova, marketinših jinglova i propagandnih klipova iz čitavog svijeta.

UTORAK 18.15h



Reprize:

* PON 18.15h
* SRI 13.15h i 21.15h
* ČET 13.15h i 21.15h
* NED 17.30h
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#390 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Dobro je,pomak je primjetan. Istina,jako malim koracima ali idete ka sve boljem i boljem programu,a cak je i muzika ostala priblizno dobrog kvaliteta ;-)

Muzika je super ,samo se treba potruditi da se uvede sto vise ovih dodatnih segmenata,pretezno,kolaznog tipa.
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#391 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by nOrMaLaC »

Pozdrav! Imam dva pitanja ako nije problem :)
1) Imate li ikako u planu da otkupite bar neku sezonu Simpsona ili Family Guy-a?? Mislim da bi vam gledanosti daleko skočila, jer ima nas dosta ljubitelja crtića za odrasle :D

2) Kada će te vaš program pustiti u pogun na područje Tešanjske regije? Pozdrav još jednom! :)
User avatar
Grof
Posts: 562
Joined: 24/02/2002 00:00

#392 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by Grof »

Je li se može ovaj Kanal1 pratiti u kablovskoj mreži Telemacha?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#393 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by -LIBERO- »

nOrMaLaC wrote:Pozdrav! Imam dva pitanja ako nije problem :)
1) Imate li ikako u planu da otkupite bar neku sezonu Simpsona ili Family Guy-a?? Mislim da bi vam gledanosti daleko skočila, jer ima nas dosta ljubitelja crtića za odrasle :D
Dobar prijedlog.

Shvatam da zeliti biti dominantno muzicki kanal, ali zaista mislim da je neophodno ubaciti barem jos jedan-dva , rekao bih, srodna programa .

Simpsoni su extra prijedlog, posto vejrovatno ne raspolazete sa nekom extra giga mega novcanom "masom" :D , zasto ne otkupiti neke stare serijale ove crtane serije, siguran sam da bi itekako podigli gledanost. ;-)
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#394 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by Jara »

Grof wrote:Je li se može ovaj Kanal1 pratiti u kablovskoj mreži Telemacha?
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#395 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

Jara wrote:
Grof wrote:Je li se može ovaj Kanal1 pratiti u kablovskoj mreži Telemacha?
Nažalost, još uvijek ne.

Distribucija signala KANAL1 putem Telemach kablovske mreže se očekuje vrlo brzo.
User avatar
ala7
Posts: 1346
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#396 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by ala7 »

nOrMaLaC wrote:Pozdrav! Imam dva pitanja ako nije problem :)
1) Imate li ikako u planu da otkupite bar neku sezonu Simpsona ili Family Guy-a?? Mislim da bi vam gledanosti daleko skočila, jer ima nas dosta ljubitelja crtića za odrasle :D

2) Kada će te vaš program pustiti u pogun na područje Tešanjske regije? Pozdrav još jednom! :)

Slazem se u potpunosti. Simpson, Family Guy, South Park i sl. Odlican prijedlog.
Koristim mojaTV uslugu, prvi muzicki kanal koji gledam/slusam je Kanal1 pa Hayat Music, ostale dzidze-midze od muzickih kanala ostaju u pozadini..
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#397 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

Program KANAL1 od sada dostupan u punoj distribuciji IPTV provajdera Logosoft SUPER TV.
User avatar
So What!
Posts: 11148
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#398 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by So What! »

Image HS#22: Pilot babo
____________________________________________________________________________________________________
Kolumna                                                                                                                                        Add comments

Možda ste u nekom trenutku pratili zbivanja vezana za televizijsko izdanje emisije “Izvan Svake Kontrole”. Pa znate da smo bili pozvani 2011. godine da radimo, pa smo vrijedno snimili i pilot (žiku dole klipa! :)), pa se onda desila određena frtutma na Kanalu1, pola menadžmenta je otišlo, ekipa se raspustila, pa smo godinu dana kasnije u januaru startovali sa muzičkim blokovima rock’n'rolla pod ISK imenom…

E sad, dešava se nešto veoma vrijedno pažnje, a to je iznenadno cvijetanje i malo bolja situacija na Kanalu1, što bi moglo omogućiti da emisiju vratimo koliko god je više moguće prvotnoj ideji, a to je ona da ISK TV predstavlja sedmični sabirnik dešavanja na underground rock’n'roll sceni, uz reporte, intervjue, recenzije i slično.

Ovo zapravo i nije kolumna na kakve ste nailazili ovdje. Nije ni omanja senzacija za rubriku vijesti, pa da je se dan-dva kasnije ne sjećate.

Dakle, ISK i Kanal1 od septembra će vas početi častiti sedmičnim budalaštinama kojih je urednik ovaj debeli ispod:

Image

A sad glavni razlog zbog kojeg smo se svi okupili ovdje – fantastična pilot emisija televizijskog izdanja “Izvan Svake Kontrole”. Ovako nekako smo mi to zamišljali još tamo u 2011. godine. Ovako nekako, a i bolje ćemo snimati, montirati, režirati i emitovati od septembra. Novac je oduvijek bio i ostao veliki problem za bilo šta što nije sponzorski isplativ projekt (pogodite koliko je ISK zanimljiv sponzorima), ali to vas i ne treba zanimati, no poenta priče je da bi bil lijepo da stanete na kočnicu ako nas budete gazili od septembra, te da umjesto gazanja nogama, bacite nam svoje prijedloge na [email protected]. Urednik tj. ja, jesam najpametniji, ali nisam i najmudriji, zato… pišite i to.

A sad… pilot babo!



Posted by Arnel Šarić Sharan at 15:45

(isk.int.ba)
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#399 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by afannedim »

Gedam ih neku noć onako malo mjuze kad ide reklama No1 music television u BIH, ostaju izgleda muzički kanal, i fakat imaju jaku muziku.
User avatar
chakany
Posts: 2911
Joined: 05/09/2010 14:05

#400 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by chakany »

Pozdrav, vidim pokrecete vlastitu produkciju, odlicno, zelim vam puno srece sa Sudom na celu :-D
Samo bih volio vidjeti jos kakvih igranih filmova, moze i kratkih, nekih nezavisnih produkcija, niskobudzetnih i tako to, iz cijelog svijeta.
To bi vam bilo odlicno, vidim da ce biti animiranih kratkih, pa bih volio i da bude igranih kratkih ili duzih svejedno :-D
Puno srece u radu.
Post Reply