KANAL1 Sarajevo

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
ala7
Posts: 1348
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#351 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by ala7 »

Kanal K1 je odlican, muzika dobra, muzicki spotovi izvodjaca od BiH,Hrvatske pa do USA..
Nebi se slozio da je bolja od mtv i vh1 ali pustaju dosta kvalitetnu muziku ..
Utakmice ce vjerovatno poceti prenositi tokom vremena, to sto ih nema trenutno nije razlog da mozete reci da je losa tv stanica.. "jare i pare" ne moze odma ;)

Samo naprijed ..
leviatan
Posts: 25
Joined: 23/11/2009 10:32

#352 Re: K1 - novi TV kanal

Post by leviatan »

KANAL1 wrote:Trenutno se trudimo da muzicki program dignemo na visok nivo i obradovani smo ako su gledaoci to primijetili. ))

Sljedeci korak je unapredjenje distribucije i dodatna poboljsanja programa, te kvaliteta emitovanog signala.

:lol: :lol: :lol:

kakav kanal 1 propalo je to davno
User avatar
So What!
Posts: 11155
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#353 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by So What! »

KANAL1 samo naprijed. Falio nam je jedan kvalitetan zabavno-muzički kanal. Kada biste kupili neke reality sa MTV ili VH1 mogli bi postat nešto kao regionalna VIVA.
adem_vaart
Posts: 47
Joined: 06/08/2011 02:51

#354 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by adem_vaart »

Kad se ovaj kanal moze ocekivati u ponudi telemacha
User avatar
Obuca9
Posts: 9627
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#355 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by Obuca9 »

adem_vaart wrote:Kad se ovaj kanal moze ocekivati u ponudi telemacha
Nije ovo nikakav kanal, ovo je radio sa slikom :D
dennxster
Posts: 4
Joined: 22/11/2007 10:52
Location: Lukavac

#356 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by dennxster »

Ja licno nemam K1 u ponudi svog kabl operatora u Lukavcu ( ne znam šta čekaju više ) , no namjenski odem na link koji ste postavili na ovom forumu i tako preko justin.tv slusam i gledam K1 :)
Odlicna muzika i mislim da bi pun pogodak bio i ako bi ostali samo na muzickom segmentu , jer imate sta ponuditi.
Muzicke emisije , top liste i par ino projekata zabavnog sadrzaka i to moze biti prva i prava muzicka televizija u BiH , ali i sire (obzirom na ponudu ostalih tv stanica) .
K1 samo naprijed :)

P.S. Kada ce K1 "stici" u Lukavac ?!
User avatar
ala7
Posts: 1348
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#357 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by ala7 »

Mnogi kazu da je los K1 kanal.. Milsim da upravo takvim su potrebni kanali kao sto su DMsat,TV Valentino,TV Alfa,BN i sl. gdje pustaju turbofolkere..
K1 , ponavljam, je i vise nego odlican kanal za razlika od ostalih muzickih kanala..

Pozdrav
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#358 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

Zahvaljujemo se na pohvalama i podrsci, ali i na konstruktivnim kritikama.

Nastavljamo raditi na unapredjenju programa i fukusiramo se na sirenje pokrivenosti signalom. Nadamo se da cemo vrlo brzo biti dostupni znatno siroj publici.
User avatar
arx
Posts: 77
Joined: 01/04/2011 18:09

#359 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by arx »

gdje radi marjan mijajlovic sad -- kao da sam cuo njega na sportklubu.jel otiso sa k1 nisam u toku pa neznam.
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#360 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by rossoner »

KANAL1 wrote:Zahvaljujemo se na pohvalama i podrsci, ali i na konstruktivnim kritikama.

Nastavljamo raditi na unapredjenju programa i fukusiramo se na sirenje pokrivenosti signalom. Nadamo se da cemo vrlo brzo biti dostupni znatno siroj publici.
Super je sve, samo hoće li biti kakvih prenosa kad podju sezone ? Hvala
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#361 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by campa_xxx »

hz__semir wrote:
adem_vaart wrote:Kad se ovaj kanal moze ocekivati u ponudi telemacha
Nije ovo nikakav kanal, ovo je radio sa slikom :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sto se ismijah majko moja :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. nemam nista protiv K1, naprotiv, svidja mi se muzika koju pustate :thumbup: ali morao sam se nasmijati ovom komentaru :mrgreen:
pravaistina
Posts: 134
Joined: 18/05/2010 12:13

#362 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by pravaistina »

puno su obecavali , jaih imam u kablu ali nema nista osim muzike kao da je stalno testni program ,sta spremaju za septembar ,ima li nesto sto neznamo :-) :-) ili su nas isfolirali :lol: :lol: :lol: odgovori nam gdje je marjan JELI VAS NAPUSTIO
leviatan
Posts: 25
Joined: 23/11/2009 10:32

#363 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by leviatan »

marjan prešo na sportsport.ba
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#364 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Ma muzika im je ok,dobra ,donekle i drugacija nego na drugim (normalnim) TV kanalima...zadovoljan sam ,manje vise.

Ali nije mzicka TV samo pustati spotove. To je blijedo i slabo,barem za mene. Mogu se napraviti neki news blokovi,kao mini vijesti 4-5 puta u toku dana..ne mora biti ni voditelja ni studija..samo sekvence u video izrazaju i citanje nekih novih informacija vezanih za muziku i show biz.

U krajnjem slucaju zasto ne i neka kontakt emisija...cak i tu ne moras imati studio,ako nemate love za to :D ,i to se moze odraditi kao radio emisija sa ukljucenjem raje ,razgovorom..mozda cak i muzicki kviz i slicno.

Ima se prostora za unapredjenje programa i za dizanje gledanosti,samo malo truda jos..ne mora cak ni neka velika ulaganja ako se vec nema ;-)

Ocito nista nema o otkupljivanja nekih liga i slicno...nema se love za to po svemu sudeci :sad:
ins
Posts: 2710
Joined: 12/05/2005 10:50

#365 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by ins »

Ovi sve bolji i bolji.

Jos uvijek je samo muzika, ali se vidi da se neko bavi time ozbiljno
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#366 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

KONCERTI JAZZ FESTA U PROGRAMU KANAL1

U sklopu saradnje tv kuće KANAL1 i Jazz Festa započete prošle godine, ovaj bh. kablovski kanal ekskluzivno će emitovati koncerte snimljene u novembru 2010. godine na scenama 14. Jazz Festa.

Sa isključivim fokusom na muziku, sport i zabavu, KANAL1 će ovim koncertnim serijalom obradovati poklonike jazza i zagrijati atmosferu pred 15. izdanje Jazz Festa Sarajevo 2011 koje će se održati od 1. do 6. novembra ove godine.

Riječ je nastupima španskog gitariste Gerarda Nuneza i njegovog projekta Flamenca Reunion u kojem je sudjelovala i flamenco plesačica Carmen Cortes, te tri solo koncerta: australskog autora i svirača ouda Josepha Tawadrosa, armenskog pijaniste kojeg s pravom nazivaju jazz-zvijezdom u usponu Tigrana Hamasyana, te bh. pijaniste sa austrijskom adresom Edina Bosnića.

Koncerte možete pogledati u sljedećim terminima:

Cetvrtak, 27. oktobar, 20.00 - Gearardo Nunez Flamenca Reunion
Petak, 28. oktobar, 20.00 - Joseph Tawados
Subota, 29. oktobar, 20.00 - Tigran Hamasyan
Nedjelja, 30. oktobar, 20.00 - Edin Bosnić

http://www.facebook.com/Kanal1.Sarajevo
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#367 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by rossoner »

Valja.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#368 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by sabina1 »

Kanak 1 je odličan ! Muzička selekcija je rijetko odlična (gotovo bez prigovora) uz sjajnu viziju uredništva. Mislim da će za par godina , svakom našem (regija) bendu biti "furka" i prestiž da se pojavi na K1. Također se nadam da će uredništvo i vlsanici uspjeti finansijski podržati sve ovo i da neće potpasti pod komercijalizaciju i pretvoriti se u još jednu šabansku televiziju kod nas. Sretno !!! :bih:
User avatar
chakany
Posts: 2918
Joined: 05/09/2010 14:05

#369 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by chakany »

Sve pohvale, konacno nesto normalno na nasim televizijama (sto se muzike tice).
Interesuje me samo, citao sam negdje u novinskim clancima, da su planirani i filmovi (niskobudžetni, evropski, itd.), pa me zanima kada mozemo to ocekivati?
Ili ipak mozda i ne bude toka.
U svakom slucaju, puno srece u daljem radu.
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#370 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

Hvala @chakany

Trudimo se da muzička selekcija KANAL1 bude jednistvena, svježa i zanimljiva našoj publici.

Različiti kratki filmovi se već emituju u sklopu emisije "Šortz" koja se je na programu svake sedmice. Radi se o kratkim, avangardnim animacijama i dukumentarcima. Toga će ubrzo biti još i više kada ustalimo termin emitovanja.

Dugometražni filmovi (kao i serije) su sljedeći korak.
User avatar
minjonja
Posts: 3597
Joined: 27/11/2009 09:17
Location: Došljakistan

#371 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by minjonja »

ja bi vas savjetovala, ako ne i molila, da sto se muzike tice da bude kao nekadasnja balkanmedia. oni su pustali muziku sa ex yu prostora, ali pop, rap, r'n'b, rock, electronica, znaci sve osim folka i samo sam taj kanal gledala dok nije otiso u helac.
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#372 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

minjonja wrote:ja bi vas savjetovala, ako ne i molila, da sto se muzike tice da bude kao nekadasnja balkanmedia. oni su pustali muziku sa ex yu prostora, ali pop, rap, r'n'b, rock, electronica, znaci sve osim folka i samo sam taj kanal gledala dok nije otiso u helac.
KANAL1 ima solidnu kolekciju klipova B-H i ex-YU izvodjaca, ali tesko je u kratkom skupiti sve sto izlazi. Pogotovo je tesko naci starije stvari koje su vecinom radjene u video formatima losijeg kvaliteta.

Nove stvari uzurbano skupljamo i pozivamo, bendove, producente i druge muzicare da nam posalju svoje video materijale koje cemo sa zadovoljstvom emitovati:

KANAL1
Zgrada "Energoinvest"
Hamdije Cemerlica 2/17
Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

[email protected]
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#373 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

KANAL1 nastavlja sa serijom TV premijera video klipova najrecentnijih muzičkih izdanja domaćih, internacionalnih i regionalnih artista. U ovoj sedmici emitujemo svjež izbor muzičkih i video radova koji će se ekskluzivno u programu KANAL1 po prvi put emitovati na TV ekranima u regiji.

Gledaoci imaju priliku pogledati premijerna izdanja video singlova renomiranog bečkog disco-boogie dvojca Makossa & Megablast, globalnih klupskih zvjezda Azari & III, a kao posebnu poslasticu i trailer za novi dokumentarni video uradak Edina Gacića posvećen sarajevkom umjetniku Dubravku Zanuttiniu iz serijala "This Is My Story".
Ovaj dokumentarni serijal, kao i autor Edin Gacić postali su poznati široj bh. javnosti nakon vrlo zapaženog prvog izdanja posvećenog uličnom plesaču iz sarajevske ulice Ferhadija, Suadu Valetanliću, takođe emitovanog na ovom kanalu.

Premijere će biti emitovanepo sljedećem rasporedu:

- 09. novembar, srijeda 21h - Makossa & Megablast "Kinky Ebony"

- 10. novembar, četvrtak 21h - Azari & III "Manic"
- 11. novembar, petak 18h – Edin Gacić "This Is My Story: Dubravko Zanuttini"
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#374 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by mrtva kokoš »

cekaj, nisam skuzio ima li telemach na listi kanal1 ?!

kome mogu i gdje poslati spot, od zg-st kolektiva, djecaci tj. njihov najnoviji spot-singl "lovrinac" kada izadje ?!

i da li bi imali prodju kod vas ?! hvala...
User avatar
KANAL1
Posts: 45
Joined: 04/02/2011 15:53
Location: Sarajevo
Contact:

#375 Re: KANAL1 Sarajevo

Post by KANAL1 »

Kao zagrijavanje za sutrašnji duel sa portugalom KANAL1 će danas i sutra (četvrtak i petak) emitovat reportaže o putovanjima Zmajeva u Atlantu i Luksemburg na odigravanje prijateljskih i kvalifikacionih mečeva.

Zanimljivi Marjan Mijajlović i ekipa KANAL1 pratili su naše momke i napravili interesantne putopisne reportaže o zemljama u kojima su gostovali naši reprezentativci.

Večeras (četvrtak) u 21.10h na programu KANAL1 gledaoci će imati priliku da sa našim fudbalerima “posjete” Atlantu, ili kako to Marjan kaže “Obećanu zemlju”. Uz dosta zabavnog materijala o našim fudbalerima i BH Fanaticosima, Marjan će gledaoce obasuti mnoštvom interesantnih detalja o samoj Atlanti.

Sutra (petak) u 19h, pred veliku utakmicu u Zenici, u programu je druga reportaža iz ovog serijala u kojoj Zmajevi putuju u Luksemburg na odigravanje prve kvalifikacione utakmice za EP 2012. Pobjeda zmajeva i mnoštvo interesantnih priloga Marjana Mijajlovića oduševiće gledaoce.

· 10.11. - četvrtak 21.10h - Sretno Zmajevi! “Atlanta: Obećana zemlja”
· 11.11. - petak 19h - Sretno Zmajevi! “Reportaža Luxemburg - BiH”
Post Reply