Kalistenika

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#1 Kalistenika

Post by sizifinho »

Pozdravo forumaši.
Da li je iko od vas pokušao do željene forme doći preko uličnih treninga, i treninga sa vlastitom težinom?
Gdje u Sarajevu mogu otići i trenirati, ako već ima nekakav park za "street-workout"? Znam da ima na dobrinji gore, ima li još negdje?

Svaki komentar je poželjan.
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#2 Re: Kalistenika

Post by Kinesko prkno »

Puno zavisi od tvoje opste kondicije,licno kalisteniku vidim kao napredni nivo trenaznog procesa.
U svakom slucaju trebao bi steci solidnu bazu,smanjiti kilazu na minimum sto je pravo zajebano jer moras puno jesti da bi misic rastao tako da nije lose uzeti whey proteine. Ispocetka izbjegavaj raditi vjezba za ledja vlastitom tezinom,cuvaj zglobove i nabavi preparate koji sadrze glukozamin.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#3 Re: Kalistenika

Post by kritichar »

Jesu li šta napravili u Safeta Zajke?
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#4 Re: Kalistenika

Post by sizifinho »

Kinesko prkno wrote:Puno zavisi od tvoje opste kondicije,licno kalisteniku vidim kao napredni nivo trenaznog procesa.
U svakom slucaju trebao bi steci solidnu bazu,smanjiti kilazu na minimum sto je pravo zajebano jer moras puno jesti da bi misic rastao tako da nije lose uzeti whey proteine. Ispocetka izbjegavaj raditi vjezba za ledja vlastitom tezinom,cuvaj zglobove i nabavi preparate koji sadrze glukozamin.
ma sto se tice tog ne brini, trenirao sam ranije godinu danau kontinuitetu a ovako sam u pauzama jos godinu dana, studiram medicinu tako da znam sve o prehrani i rastu misica, a sto se wheya tice nemam bas novca za njeg.
Nemam novca ni za teretane pa zato sam i pitao.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#5 Re: Kalistenika

Post by sizifinho »

kritichar wrote:Jesu li šta napravili u Safeta Zajke?
ako mislis na ono preko puta studentskih domova,kazu da je tamo bas sredjeno..
Post Reply