Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40838
Joined: 21/05/2012 22:46

#3176 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AmiĐa_Idriz »

TDK-90 wrote:
groove wrote:
sherbett wrote:.. zapravo.. uopce nemam cipela :-)
+1 :D
+2 :D
+3 :D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#3177 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

BJB wrote:Znam da je offtopic,
ali ja nosim cipele, ali sto sam starija to vise trazim ili nesto ravno ili 2-3cm petice, niposto vise..
Image
Nisam mogla naci na planika website-u svoje, uglavnom model poput ovo ali ima rupice gore, i cijela cipela greige boje..Preudobne..
U zivotu nisam nista udobnije kupila..Na snizenju su 99KM ali vrijede sve marke i jos imaju onaj gumirani dio na peti da ih ne ogulis kad vozis auto..
Planiram cim odem u Mostar kupiti tamno plave..jer su nevjerovatno udobne a lagane.
Volim ja obuti tene ako cu trandati cijeli dan, ali se nisam usudila obuti ih prosle sedmice na jednodnevni put jer sam znala da bi crkla od vrucine...
Ja recimo ne bih nikad ovo natakla na nogu ali znam da su jako udobne jer se baš nose. Gabor obuća je generalno udobna. :thumbup:
Ja neki dan opet kupila Reebok crne kožne. Dobre su za hodanja na ravnom.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3178 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Na stranici 128 nema hajlajta, nadam se da ce sljedeca iznjedriti nesto dobro. :D
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#3179 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by BJB »

@sisterZoya, Ne izgledaju uopste ruzno na nogama..Ovako iz profila su ugly, na nogama su sexy.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3180 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

-Samo za setanje.

Image
User avatar
sve na kvadrat
Posts: 645
Joined: 02/02/2014 16:40

#3181 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sve na kvadrat »

Trebaju mi extra udobne tene za posla, puno hodam i stojim. Kakve su ove adidaske http://www.sportvision.ba/patike/527730 ... wift-r-gtx http://www.sportvision.ba/patike/527731 ... x-ax2r-gtx
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3182 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by groove »

to radis negdje u alpama pa ti treba ovaj tip obuce? :D
User avatar
sve na kvadrat
Posts: 645
Joined: 02/02/2014 16:40

#3183 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by sve na kvadrat »

Ma ne radim buraz, proizvodnja je u pitanju. Imam htz cipele ali su neudobne katastrofa, tabani i peta me poceli boljeti. Nemam problema sa stopalima sto se tice nekih deformiteta. Ako neko ima kakvu preporuku neka napise.
User avatar
konektovan
Posts: 40634
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3184 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

sve na kvadrat wrote:Ma ne radim buraz, proizvodnja je u pitanju. Imam htz cipele ali su neudobne katastrofa, tabani i peta me poceli boljeti. Nemam problema sa stopalima sto se tice nekih deformiteta. Ako neko ima kakvu preporuku neka napise.
Diadora i dunlop imaju pravo dobre htz cipele i patike, koje su jako udobne a i pruzaju odlicnu zastitu, mislim da se mogu kod nas nabaviti.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3185 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by groove »

pirmin wrote:Na stranici 128 nema hajlajta, nadam se da ce sljedeca iznjedriti nesto dobro. :D
PONAVLJAM: one moje su uzivo prelijepe 8-) :D
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3186 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

groove wrote:
pirmin wrote:Na stranici 128 nema hajlajta, nadam se da ce sljedeca iznjedriti nesto dobro. :D
PONAVLJAM: one moje su uzivo prelijepe 8-) :D
Razocarao si me i kao Werderaner i kao sneaker-fan :!: :oops:

:D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#3187 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Daryl Dixon »

crna duša crne nikeee oppp :-D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3188 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Imate li kakvu preporuku za obucu za vrijeme slicno onom od neki dan kad je pljustalo iz neba i iz zemlje ?

One salomonke (sto ih ima u intersportu) ili adidas, da li pustaju vodu?

Je li neko bio ovih dana u Intersportu i da li im je stigla merrel obuca?

http://www.intersport.ba/shop/salomon-o ... -r--p31972

Je li moguce da Salomon ima i patike i cizme istog naziva?
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#3189 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

channel10 wrote:Imate li kakvu preporuku za obucu za vrijeme slicno onom od neki dan kad je pljustalo iz neba i iz zemlje ?

One salomonke (sto ih ima u intersportu) ili adidas, da li pustaju vodu?

Je li neko bio ovih dana u Intersportu i da li im je stigla merrel obuca?

http://www.intersport.ba/shop/salomon-o ... -r--p31972

Je li moguce da Salomon ima i patike i cizme istog naziva?
Salomon radi obuću za offroad. Imaš i patike i gojzerice. Ako imaju oznaku goretex onda nepropuštaju.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#3190 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 01/11/2017 08:00, edited 1 time in total.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3191 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Better Man wrote:
channel10 wrote:Imate li kakvu preporuku za obucu za vrijeme slicno onom od neki dan kad je pljustalo iz neba i iz zemlje ?

One salomonke (sto ih ima u intersportu) ili adidas, da li pustaju vodu?

Je li neko bio ovih dana u Intersportu i da li im je stigla merrel obuca?

http://www.intersport.ba/shop/salomon-o ... -r--p31972

Je li moguce da Salomon ima i patike i cizme istog naziva?
Salomon radi obuću za offroad. Imaš i patike i gojzerice. Ako imaju oznaku goretex onda nepropuštaju.
Problem je sto su ovo patike, a ne gojzerice. Meni trenutno trebaju gojzerice,mada bi dobro došle i ove patike za prelaznog vremena dok su ove kiše ( ne za grada). A imam i onaj kupon od 30 posto od pika kartice pa i ne bi bile toliko skupe.
User avatar
konektovan
Posts: 40634
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3192 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Daryl Dixon wrote:ove salamon se furaju bas, vidim raja masovno nose, ja nisam htio da ih kupim - kupim sebi dva para najkica zato :D
Ja bi isto zaobisao salomon, prije bih uzeo neku drugu marku. Svaki šaban u gradu ih nosi. :mrgreen:
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#3193 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mali_balon »

Jbga kad bi ja izbjegavao sta svaki saban nosa hodao bi gologuz
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#3194 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mali_balon »

channel10 wrote:
Better Man wrote:
channel10 wrote:Imate li kakvu preporuku za obucu za vrijeme slicno onom od neki dan kad je pljustalo iz neba i iz zemlje ?

One salomonke (sto ih ima u intersportu) ili adidas, da li pustaju vodu?

Je li neko bio ovih dana u Intersportu i da li im je stigla merrel obuca?

http://www.intersport.ba/shop/salomon-o ... -r--p31972

Je li moguce da Salomon ima i patike i cizme istog naziva?
Salomon radi obuću za offroad. Imaš i patike i gojzerice. Ako imaju oznaku goretex onda nepropuštaju.
Problem je sto su ovo patike, a ne gojzerice. Meni trenutno trebaju gojzerice,mada bi dobro došle i ove patike za prelaznog vremena dok su ove kiše ( ne za grada). A imam i onaj kupon od 30 posto od pika kartice pa i ne bi bile toliko skupe.
Komplikujes bezveze i oko tena pravis nauku, uzmi bilo koje goretex tene (imam te solomonke sa slike i nepremocive su ali ako je vani minus onda je malo hladno po nogama) i ne sikiraj se mogu i za grada a i za setnje po vrletima
A za ozbiljnijeg vremena tipa snjeg hladnoca i bljuzga uzmes gojzerice ili cizme od goretex materijala.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3195 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by insomnia78 »

A i jesu brate prave ljakanske.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3196 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

@mali balon, komplikujem jer mi za to sto ti pričaš treba 500 kaemova. I meni su ljakanske, ali sta ću kad nema drugih u intersportu jer tu imam onaj popust od 30 posto.

I ne mislim ih po gradu nositi jer za grada imam hrpu patika.
A to sto sabani nose, nose vjerovatno one kopije sa pijace i pika. Uglavnom ove sa linka ne propuštaju, što me je i zanimalo :thumbup:

Hvala.
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#3197 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mali_balon »

channel10 wrote:@mali balon, komplikujem jer mi za to sto ti pričaš treba 500 kaemova. I meni su ljakanske, ali sta ću kad nema drugih u intersportu jer tu imam onaj popust od 30 posto.

I ne mislim ih po gradu nositi jer za grada imam hrpu patika.
A to sto sabani nose, nose vjerovatno one kopije sa pijace i pika. Uglavnom ove sa linka ne propuštaju, što me je i zanimalo :thumbup:

Hvala.
Kupi i ne sikiraj se...a to da su skupe jesu, ali neces ih svake godine kupovat ja jedne vec gazama evo 4 godine, a prosle kupio jos jedne.....nepoderive su...
A nek nosi ko sta hoce.....znas koilko me libo neka stvar jesam li nekom saban ili ne....(te price ionako vecinom zavidni jezici plasiraju)....kao sto rekoh nosim ono sto mi se svijda i sto mi je komotno....
User avatar
konektovan
Posts: 40634
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3198 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Helly hansen, reebok, adidas, under armour, merell imaju jako dobrih modela sa goretex membranom. Ono sto je intetesantno, nike ima jako slabu ponudu takvih modela, bar ovdje kod nas.
Za one malo ozbiljnije, tu je salewa, north face, columbia i drugi..
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3199 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

konektovan wrote:Helly hansen, reebok, adidas, under armour, merell imaju jako dobrih modela sa goretex membranom. Ono sto je intetesantno, nike ima jako slabu ponudu takvih modela, bar ovdje kod nas.
Za one malo ozbiljnije, tu je salewa, north face, columbia i drugi..
Imaju, ali gdje ih ima kupiti kod nas? Adidas sam znao vidjeti u sportlifu, merrel se takodjer moze naci kod nas, ali sve je to ogranicen broj modela u svim prodavnicama. Znaci svi nabave dva tri modela i to bi bilo to. Ni meni se nesto ne svidjaju ove salomonke, ali sta cu kad imam ovaj kupon sto sam dobio od konzuma, a moras priznati i da vrijedi (30 posto nije malo na ovakve cifre).
User avatar
konektovan
Posts: 40634
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3200 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

channel10 wrote:
Better Man wrote:
channel10 wrote:Imate li kakvu preporuku za obucu za vrijeme slicno onom od neki dan kad je pljustalo iz neba i iz zemlje ?

One salomonke (sto ih ima u intersportu) ili adidas, da li pustaju vodu?

Je li neko bio ovih dana u Intersportu i da li im je stigla merrel obuca?

http://www.intersport.ba/shop/salomon-o ... -r--p31972

Je li moguce da Salomon ima i patike i cizme istog naziva?
Salomon radi obuću za offroad. Imaš i patike i gojzerice. Ako imaju oznaku goretex onda nepropuštaju.
Problem je sto su ovo patike, a ne gojzerice. Meni trenutno trebaju gojzerice,mada bi dobro došle i ove patike za prelaznog vremena dok su ove kiše ( ne za grada). A imam i onaj kupon od 30 posto od pika kartice pa i ne bi bile toliko skupe.

Probaj nabaviti u butiku evropa, mislim da se tako zove u skenderiji, ulaz od koloseuma pa odmah lijevo je radnja. Covjek prodaje gotovo unikate od odjece do obuce.
Post Reply