Kako zaštitit psa od krpelja?

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Critty Bo
Posts: 397
Joined: 16/04/2011 21:25

#151 Re: Kako zaštitit psa od krpelja?

Post by Critty Bo »

[quote="mirzet87sa"
Ne salji slike, jos cu se raznjeziti pa uzeti nesta malo klempavo, pa cu ga morat u kuci drzat.. poznavajuci sebe kakav sam, prvi dan bi spavao na podu, drugi samnom u krevetu :oops:[/quote]

Tako je meni bilo. Jednu noć se probudila na noćnom ormariću, on na jastuku :lol:
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#152 Re: Kako zaštitit psa od krpelja?

Post by mirzet87sa »

Na sta bi vi mene navratili/e, muka me natjera da pitam gledaj dokle dodjoh :oops: pu :D
migulica
Posts: 58
Joined: 21/06/2013 09:06

#153 Re: Kako zaštitit psa od krpelja?

Post by migulica »

mirzet87sa wrote:Na sta bi vi mene navratili/e, muka me natjera da pitam gledaj dokle dodjoh :oops: pu :D
Hehehehe juhuuuu ajdeee bas cool... baci se u potragu... a nabaviti cemo i ampule i nema da brines :thumbup:

:D
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#154 Re: Kako zaštitit psa od krpelja?

Post by mirzet87sa »

migulica wrote:
mirzet87sa wrote:Na sta bi vi mene navratili/e, muka me natjera da pitam gledaj dokle dodjoh :oops: pu :D
Hehehehe juhuuuu ajdeee bas cool... baci se u potragu... a nabaviti cemo i ampule i nema da brines :thumbup:

:D
Ako koga znas da prodaje stenad njemackog ovcara ili dobermana, da je muzjak salji pp
A ti mi do tad zbavi ampule :D
migulica
Posts: 58
Joined: 21/06/2013 09:06

#155 Re: Kako zaštitit psa od krpelja?

Post by migulica »

mirzet87sa wrote:
migulica wrote:
mirzet87sa wrote:Na sta bi vi mene navratili/e, muka me natjera da pitam gledaj dokle dodjoh :oops: pu :D
Hehehehe juhuuuu ajdeee bas cool... baci se u potragu... a nabaviti cemo i ampule i nema da brines :thumbup:

:D
Ako koga znas da prodaje stenad njemackog ovcara ili dobermana, da je muzjak salji pp
A ti mi do tad zbavi ampule :D
:thumbup: moze dogovoreno... ako sta cujem javim :)
User avatar
Critty Bo
Posts: 397
Joined: 16/04/2011 21:25

#156 Re: Kako zaštitit psa od krpelja?

Post by Critty Bo »

mirzet87sa wrote:Na sta bi vi mene navratili/e, muka me natjera da pitam gledaj dokle dodjoh :oops: pu :D
Život je s njima ljepši :)
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#157 Re: Kako zaštitit psa od krpelja?

Post by pakica_ »

Image
KONACNO! oho vam se, krpeljcine! muahahahaha :evil:
Post Reply