Kako zaboraviti sve ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
senainter
Posts: 345
Joined: 12/12/2010 09:56

#1 Kako zaboraviti sve ?

Post by senainter »

Ne znam bas ni sto ovo sve pisem, valjda da mi bude malo lakse, al sigurno ima neko da mi potvrdi kako ce ovo 100 posto proci.
Bila sam u kratkoj vezi s jednim deckom, gdje sam na kraju mjesec dana shvatila da se tu radi vise o vezi bez obaveza, i da tu nikad nista nece biti. Bio je poprilicno ravnodusan i hladan po pitanju emocija, i rijetko bi se kad otvorio. Vrijeme smo provodili u supljiranju ili seksu. Izlazili .... jesmo, cak i cesto. Porukali se ..... jesmo, svakodnevno. Al on je kao uvijek negdje morao ici. Nekad se opustim i pomislim, taman, proveli smo dan zajedno, i nema pritiska, i on kaze moram ici. Ne kaze gdje, nit pita gdje ja idem posle njega.
Tako sam i shvatila da mu nije stalo pretjerano do mene, ja sam bila razbibriga, neko s kim da ubije vrijeme, dok ne zaboravi bivsu ili ne naidje nesto bolje. U pocetku nisam shvatala koliko mu je bivsa zapravo bitna, dok nisam skuzila kako se ponasa sa mnom tj. da takvo ponasanje odnosno jedan potpuni nedostatak brige o tome gdje ti se "djevojka" nalazi, ne ukazuje ni na sta dobro.
Ok. Ja sam zavrsila s tim, i ZNAM da me ne voli. Al sve to ipak prilicno boli.
Kako ste se uspjeli izvuci iz toga, preboljeti, zaboraviti, koliko vam je vremenski trebalo. O nekakvom povratku njemu, nema ni govora, jer ne mogu biti s nekim ko me ne voli. To je jos gore od svega.

Hvala.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58693
Joined: 03/08/2010 19:04

#2 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by kakavdanakneiskustvu »

znam da je glupa priča,ali vrijeme liječi sve,jesi li ti njega volila?
User avatar
divlji vjetar
Posts: 10087
Joined: 22/11/2013 11:32
Location: tu negdje oko tebe,

#3 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by divlji vjetar »

izvlaci te u cjeloj prici............ kratko............ stoga...daj vremena vremenu....... najsigurniji lijek.
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#4 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Zašto misliš da nije prebolio bivšu, ali ako si sigurna da je to razlog njegovog ponašanja ne trati svoje vrijeme. I da, proći će, ne govorim ti što to želiš da čuješ, mjesec dana je u pitanju koliko sam shvatila, ljudi ponekad moraju da zaborave godine :roll: ali zaborave.
User avatar
divlji vjetar
Posts: 10087
Joined: 22/11/2013 11:32
Location: tu negdje oko tebe,

#5 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by divlji vjetar »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:Zašto misliš da nije prebolio bivšu, ali ako si sigurna da je to razlog njegovog ponašanja ne trati svoje vrijeme. I da, proći će, ne govorim ti što to želiš da čuješ, mjesec dana je u pitanju koliko sam shvatila, ljudi ponekad moraju da zaborave godine :roll: ali zaborave.
:thumbup: :thumbup:


najgora je borba...razuma i osjecaja..........rezultat uspomene
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58693
Joined: 03/08/2010 19:04

#6 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by kakavdanakneiskustvu »

divlji vjetar wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote:Zašto misliš da nije prebolio bivšu, ali ako si sigurna da je to razlog njegovog ponašanja ne trati svoje vrijeme. I da, proći će, ne govorim ti što to želiš da čuješ, mjesec dana je u pitanju koliko sam shvatila, ljudi ponekad moraju da zaborave godine :roll: ali zaborave.
:thumbup: :thumbup:


najgora je borba...razuma i osjecaja..........rezultat uspomene


:thumbup:
User avatar
divlji vjetar
Posts: 10087
Joined: 22/11/2013 11:32
Location: tu negdje oko tebe,

#7 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by divlji vjetar »

kakavdanakneiskustvu wrote:
divlji vjetar wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote:Zašto misliš da nije prebolio bivšu, ali ako si sigurna da je to razlog njegovog ponašanja ne trati svoje vrijeme. I da, proći će, ne govorim ti što to želiš da čuješ, mjesec dana je u pitanju koliko sam shvatila, ljudi ponekad moraju da zaborave godine :roll: ali zaborave.
:thumbup: :thumbup:


najgora je borba...razuma i osjecaja..........rezultat uspomene


:thumbup:
pa da, samo treba biti iskren spram samog sebe...
;-)
senainter
Posts: 345
Joined: 12/12/2010 09:56

#8 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by senainter »

Ocito da nisam bila svjesna razmjere svojih emocija prema njemu, dok nisam to prekinula. Ne sumnjam u svoju odluku, bila sam ga zablokirala i na FB, pa kad sam odblokirala nakon dva-tri dana ludila (blok je bio jer nisam htjela da vidi moje postove), onda sam shvatila da je on mene skinuo sa liste prijatelja. Dakle, ZNAM ne voli me, nikad ni nece. Jasno. Shvatila.
Tesko se izboriti s onim sto je ostalo, a to je kao sto sami i kazete - borba razuma i osjecaja, rezultat uspomene.
Vrijeme, nadam se da ce zaborav doci sto prije.
Cinim sve, izlazim, upoznala sam tonu novih ljudi i dobri prijatelji me kupe lopatom sa asfalta. Samo mi fuckin nije jasno, cemu ovoliki crnjak, pa nije 3 god vec mjesec fuckin dana. Majko, da je seks bar bio nesto, ni to. Jednom, nako nista posebno.
Fuckin feelings.

Hvala vam na razumijevanju.
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#9 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Sada si ljuta na njega, što je vjeruj mi bolja varijanta, da si s njim takvim provela godinu dana, isto bi završilo ali bi bila ljuta na sebe. A sa sobom zna biti još i teže :oops:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#10 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by burek_in_space »

Klin se klinom izbija. :oops:
splinter
Posts: 7426
Joined: 08/10/2011 12:28

#11 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by splinter »

U čemu je problem?
User avatar
route_66
Posts: 99
Joined: 29/05/2014 23:58

#12 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by route_66 »

senainter wrote:Ne znam bas ni sto ovo sve pisem, valjda da mi bude malo lakse, al sigurno ima neko da mi potvrdi kako ce ovo 100 posto proci.
Bila sam u kratkoj vezi s jednim deckom, gdje sam na kraju mjesec dana shvatila da se tu radi vise o vezi bez obaveza, i da tu nikad nista nece biti. Bio je poprilicno ravnodusan i hladan po pitanju emocija, i rijetko bi se kad otvorio. Vrijeme smo provodili u supljiranju ili seksu. Izlazili .... jesmo, cak i cesto. Porukali se ..... jesmo, svakodnevno. Al on je kao uvijek negdje morao ici. Nekad se opustim i pomislim, taman, proveli smo dan zajedno, i nema pritiska, i on kaze moram ici. Ne kaze gdje, nit pita gdje ja idem posle njega.
Tako sam i shvatila da mu nije stalo pretjerano do mene, ja sam bila razbibriga, neko s kim da ubije vrijeme, dok ne zaboravi bivsu ili ne naidje nesto bolje. U pocetku nisam shvatala koliko mu je bivsa zapravo bitna, dok nisam skuzila kako se ponasa sa mnom tj. da takvo ponasanje odnosno jedan potpuni nedostatak brige o tome gdje ti se "djevojka" nalazi, ne ukazuje ni na sta dobro.
Ok. Ja sam zavrsila s tim, i ZNAM da me ne voli. Al sve to ipak prilicno boli.
Kako ste se uspjeli izvuci iz toga, preboljeti, zaboraviti, koliko vam je vremenski trebalo. O nekakvom povratku njemu, nema ni govora, jer ne mogu biti s nekim ko me ne voli. To je jos gore od svega.

Hvala.
AKo je dobar sex bio onda steta.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#13 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by sha_ba »

ja krenuh rec al evo burek me preduhitri :oops:
:thumbup:

a u kojim ste godinama, ako nije problem napisati?
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#14 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by burek_in_space »

sha_ba wrote:ja krenuh rec al evo burek me preduhitri :oops:
:thumbup:

a u kojim ste godinama, ako nije problem napisati?
Meni je preko 30, a shto me persirash? :? :lol:
User avatar
Capajebo
Posts: 20736
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Capajebo »

fuckin' 8-)
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#16 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by sha_ba »

:lol:
ma njima ba, a tebi znam da je preko 30 :oops: :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#17 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by burek_in_space »

sha_ba wrote:a tebi znam da je preko 30 :oops: :lol:
U hladnoj vodi. :oops:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#18 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by sha_ba »

aferim :thumbup: :mrgreen:
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#19 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by lavorpunvode »

Dobro ti neko rece, ljudi ostave godine iza sebe, a sta je mjesec dana. Prezivjet ces.
s.aint
Posts: 420
Joined: 10/12/2010 16:19

#20 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by s.aint »

senainter wrote: Ne sumnjam u svoju odluku, bila sam ga zablokirala i na FB, pa kad sam odblokirala nakon dva-tri dana ludila (blok je bio jer nisam htjela da vidi moje postove), onda sam shvatila da je on mene skinuo sa liste prijatelja.
Ako nekog blokiraš na FB automatski ga brišeš iz prijatelja, tako da te nije on izbrisao.
senainter
Posts: 345
Joined: 12/12/2010 09:56

#21 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by senainter »

Ma dobro za FB me bas i briga, ali hvala na informaciji, mada za mene to nista ne mijenja.
Ja 32, on 28 :D
Seks, nako, nista posebno, al bas nista posebno.
Ne mislim da ju je prebolio jer je dva puta nesto rekao za nju u losem kontekstu, a zna se kad pricas o bivsim kao ono, fuj grozni su ovo-on, zna se brate. Samo sto je meni tad to bilo smijesno, kontam : glupo dijete sta ti znas o zivotu.
I onda ti ga dijete :izet:
Mrzim glupost, a ispala sam valjda najveca glupaca na svijetu.
Idem radje na prijem u Jagomir, vec sto bih taj broj opet okrenula!!!! :twisted:

Hvala vam :thumbup:
radostan dan
Posts: 27091
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#22 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by radostan dan »

burek_in_space wrote:Klin se klinom izbija. :oops:

a klinka klinkom....
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#23 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by KPNCTNJAH »

Sve se moze kad se hoce, bitna je volja i snaga karaktera... i puno alkohola :mrgreen:

:meza1:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#24 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by Big Ang »

Joj. Podsjeti me. :cry:
Proci ce. Treba vremena ali ce proci. Vjerujem cak da ce Seno kod tebe proci i prije nego mislis ;-) .
Kad je mene proslo, svakog ce. A mislila sam da cu umrijeti. :cry:
Last edited by Big Ang on 31/05/2014 21:24, edited 1 time in total.
senainter
Posts: 345
Joined: 12/12/2010 09:56

#25 Re: Kako zaboraviti sve ?

Post by senainter »

Hvala vam puno, super ste . :thumbup:
Post Reply