Kako varati na testu?

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#26

Post by tech10 »

Ovdje sve goli trimestrashi. :D
User avatar
van Basten
Posts: 7557
Joined: 21/09/2006 02:59

#27

Post by van Basten »

Ova tema nema mjesta na jednom ovako časnom podforumu kao što je nauka i edukacija... jer čemu nas uči i educira? :lol: :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#28

Post by zena21 »

Pa ljudi moji, uci li ovdje iko ista ili samo prepisujete :oops: :oops: :D
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#29

Post by Shoshana »

Suicidal Siberian wrote:
Shoshana wrote:Ti mene zavitlavas :x

Ovo cak i ja mogu napamet nauciti za dva sata...A meni jedno 3/4 od ovoga ne znaci ama bas nista :oops:

Nego, sjedi sad i procitaj to napisano jedno 15 puta, pa ga onda rukom napisi na drugi papir (odlicno za memorisanje), pa procitaj jos jedno deset puta :oops:

Ja odo' spavat, imam temperaturu, a moram sutra na posao :x

A tebi une grosse MERDE, pa da ti sutra cestitam :-D
Pa jedno je nauchiti napamet.....drugo je haplicirati :lol: :lol: :lol: ....hebote....shto me zhena napade :-)

laku noc....i hvala za drustvo :)

i potporu :)
Jasta nego napado' :x :D

Naravno da strebanje napamet nije isto sto i materiju savladati, al' je mnogo manje rizicno (a i postenije) nego pisati ceduljice :P

Nego, polozi li, ziv i zdrav bio?
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#30

Post by Suicidal Siberian »

Ljudi bilo je dobro! bolje nego sto sam ocekivao.....prepisivao sam k'o blentav.... :-)

rezultati su za 14 dana....a do tada....jel pocho dnevnik? :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#31 Re: Kako varati na testu?

Post by FFK as Lucy01 »

Suicidal Siberian wrote:Ljudi....

danas u 9 sati.....to jeste za neke sutra ujutro u 9 :D polazem ispit.....slabo sam se pripremio (katastrofalno) a ne bi bilo lose da ga polozim....

e sad napravio sam ove tzv...listice za prevaru :D ...e sad u koji font da ih dam? dajte ako ko ima dobar fol...neka podjeli sa rajom :)
Ja bih tebi usi na masnu svezala :D ....cuj kako da vara....a sta je sa ucenjem :? :D
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#32

Post by Suicidal Siberian »

auffff...shta ima? hehe

eni miiiins nesseeessseeseeeri...jebiga, tako je... :)

evo Hanke na hayatu.... :-)
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#33 Re: Kako varati na testu?

Post by Lace »

Lucy01 wrote:
Suicidal Siberian wrote:Ljudi....

danas u 9 sati.....to jeste za neke sutra ujutro u 9 :D polazem ispit.....slabo sam se pripremio (katastrofalno) a ne bi bilo lose da ga polozim....

e sad napravio sam ove tzv...listice za prevaru :D ...e sad u koji font da ih dam? dajte ako ko ima dobar fol...neka podjeli sa rajom :)
Ja bih tebi usi na masnu svezala :D ....cuj kako da vara....a sta je sa ucenjem :? :D
a magistar...i onda dodje u bosnu...pokaze CV i dobije posao :D ccc...ma i ja cu magistrirat pa makar...cim diplomiram :D
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#34

Post by gavrilo »

uaaa uaaa... varas na ispitima ... :D

ja nisam sposoban da take nesto uradim... mislim da bi cijelo vrijeme imao osjecaj da svi gledaju u mene, znojio bi se, bio bi nervozan i zasro bi stvar jos vise.

da me ne razumijete pogresno... nisam ja sad neki streber pa da sve polazem... mislim pado sam ja ... ne znam ni sam vise :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#35

Post by Skyfox »

Ko umije taj i uspije :D
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#36

Post by mostarac »

gavrilo wrote:uaaa uaaa... varas na ispitima ... :D

ja nisam sposoban da take nesto uradim... mislim da bi cijelo vrijeme imao osjecaj da svi gledaju u mene, znojio bi se, bio bi nervozan i zasro bi stvar jos vise.
:D
ziv cojek na sve navikne :D
Nije problem sto studenti gledaju u tebe, sta te bola briga i jos ga pitaj hoce li da i njemu pomognes :D
Samo ti pazi na profesora, a tu cesto pomaze, posebno kod starijih profesora, da kupis vise vrsta dnevne i sedmicne stampe i dok oni citaju ti polazes :D
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#37

Post by gavrilo »

mostarac wrote:Samo ti pazi na profesora, a tu cesto pomaze, posebno kod starijih profesora, da kupis vise vrsta dnevne i sedmicne stampe i dok oni citaju ti polazes :D
... ma ne gledaju kod nas profesori, mislim boli njih racku... nego bude tu oko 10 asistenata koji tako reci kontrolisu. pa u slucaju da te uhvate... jebo si jeza u ledja 8-)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#38

Post by mostarac »

gavrilo wrote:
mostarac wrote:Samo ti pazi na profesora, a tu cesto pomaze, posebno kod starijih profesora, da kupis vise vrsta dnevne i sedmicne stampe i dok oni citaju ti polazes :D
... ma ne gledaju kod nas profesori, mislim boli njih racku... nego bude tu oko 10 asistenata koji tako reci kontrolisu. pa u slucaju da te uhvate... jebo si jeza u ledja 8-)
mislis da u nas ne bude :D
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#39

Post by gavrilo »

ma nisam to reko... sta odma galamis :D
Post Reply