Kako su izvjesni stranački preletač Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post Reply

Da li Velija Katica treba biti smijenjen sa mjesta predsjednika Komisije za izbor imenovanja?

Poll ended at 02/03/2018 17:40

Da-
39
78%
Ne-
3
6%
Ne zanima me-
8
16%
 
Total votes: 50

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#101 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by Chmoljo »

mirsek wrote:Ne slazem se al OK. :thumbup:
Necu da se ovi supci od prebjega ili kupljenih koalicija kriju iza SDA za svoje (ne)djelovanje.
Da, mogao bi Erogan naljutiti na Miru Juric... Ili ko je vec glasao u toj komisiji.
GeeTnT wrote:Sta bolan dizes palac? Reci mu slobodno da esdea nije jedina pod sultanatom....sta se bojis.
Osupnut sam tvojom hrabroscu.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#102 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by GeeTnT »

Podsjeti me sta to bjese strah...
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#103 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by mirsek »

Chmoljo wrote:
mirsek wrote:Ne slazem se al OK. :thumbup:
Necu da se ovi supci od prebjega ili kupljenih koalicija kriju iza SDA za svoje (ne)djelovanje.
Da, mogao bi Erogan naljutiti na Miru Juric... Ili ko je vec glasao u toj komisiji.
Ne u tom kontekstu nego u kontekstu toga da oni nisu mogli da glasaju drugacije, a mogli su.
Al im se nije isplatilo, na finansijsko-interesni nacin.
Ista bagra u 5 deka na skoro svim stranama.
Eno bivsi drug iz SDP-a Igor Kamocaji postavljen na poziciju sefa informaticke sluzbe u kantonalnom zavodu za zaposljavanje, sa zavrsenim filozofskim fakultetom :roll:. Bio dobar i blizak sa SDA kadrom dok je sefovao kantonalnim SDP-om i uhljebio se na poziciju za koju nije strucno adekvatan ni 1% ali ga boli briga, i sebe i zenu poslovno rijesio dok je imao mandat.
E takvi su haman svi. Zive od prodaje nade jadnom narodu a sebe uhljebljuju gdje god stignu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55683
Joined: 15/12/2008 16:53

#104 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by ultima_palabra »

Matzan wrote:
palestinka wrote:Problem je što je nominacija Pamuka objeručke prihvaćena kao poznat čovjek, još Turčin, daj odmah, a onda se I ispostavilo da to nije 'taj'Erdoganov Turčin. Nećes se dodvoriti nego rasrditi I skida po naređenju. Sramota je nominivati, pa skinuti, a potom Pamuk govori o istini u Turskoj, o onom što I mi želimo da se zna o događajima I zočinima u BiH. Da neko negira genocid u Srebrenici ili umanjuje ga, ne bi valjao, je li tako? I zašto onda čovjek koji govori o bolnim temama iz prošlisti, pa I sadašnjosti Turske, ne valja?

Pamuk da valja, valjao bi prije svega svojoj domovini.
BiH nije USA da se može klinčiti svim državama Svijeta.
A, nemamo baš nešto puno prijatelja u Svijetu da bi ih se mogli tek tako odricati.
A ko to odlučuje da li neko valja svojoj domovini?
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#105 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by Matzan »

Amerika, Izrael, GB, Francuska ...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55683
Joined: 15/12/2008 16:53

#106 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by ultima_palabra »

Bio jednom jedan koji je odlucio da ni Einstein nije 'dobar vlastitoj domovini'.
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#107 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by ušće »

Izvjesni Velija i izvjesni Abdullah su zajebali tal dobrog čovjeka izvjesnog Uzunovića ...uložio čojk pare na štampanje knjiga ,pa nešto prodaja ne ide ...ali kad bi Pisac bio nagrađen ,pa došao u šeher ,pa promocija ,pa marketing ,onaj đabaluka ,joj koliko bi love sljeglo u džepić izvjesnog Uzunovića...Ovako jebo ćar fajdu .
Sad će meni odgovotiti oni što bolje znadu od mene :lol: imaju oni info iz prve ruke :lol: :lol:

Ne mogu na erende kora...pa me ubi :mrgreen:
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#108 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by palestinka »

ultima_palabra wrote:Bio jednom jedan koji je odlucio da ni Einstein nije 'dobar vlastitoj domovini'.
:thumbup: I puno je takvih primjera, a to često govori o uređenju I stanju te domovine u tom trenutku, a ne o Einsteinu npr.
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#109 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by piupiu »

ušće wrote:Izvjesni Velija i izvjesni Abdullah su zajebali tal dobrog čovjeka izvjesnog Uzunovića ...uložio čojk pare na štampanje knjiga ,pa nešto prodaja ne ide ...ali kad bi Pisac bio nagrađen ,pa došao u šeher ,pa promocija ,pa marketing ,onaj đabaluka ,joj koliko bi love sljeglo u džepić izvjesnog Uzunovića...Ovako jebo ćar fajdu .
Sad će meni odgovotiti oni što bolje znadu od mene :lol: imaju oni info iz prve ruke :lol: :lol:

Ne mogu na erende kora...pa me ubi :mrgreen:
Pamuk svakako dolazi u Sarajevo, piše scenarij za film o Bosni.

To ti ja iz druge ruke - pisalo u novinama. :)
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#110 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by piupiu »

Matzan wrote:Pamuk da valja, valjao bi prije svega svojoj domovini.
BiH nije USA da se može klinčiti svim državama Svijeta.
A, nemamo baš nešto puno prijatelja u Svijetu da bi ih se mogli tek tako odricati.
A što Pamuk ne valja svojoj domovini, pa nije odnio Nobelovu nagradu u Moskvu. :? I kad svi njegovi kritičari poumiru, Pamuk će još uvijek valjati svojoj domovini. :izet:

Nego, znaš šta je meni 'klinčenje'? Kad mi Turcima izvezemo pokvareno meso, to je klinčenje. Ovo? Ne kontam, čovjek živi u Istanbulu, ne živi u Londonu.
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#111 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by mirsek »

piupiu wrote:
ušće wrote:Izvjesni Velija i izvjesni Abdullah su zajebali tal dobrog čovjeka izvjesnog Uzunovića ...uložio čojk pare na štampanje knjiga ,pa nešto prodaja ne ide ...ali kad bi Pisac bio nagrađen ,pa došao u šeher ,pa promocija ,pa marketing ,onaj đabaluka ,joj koliko bi love sljeglo u džepić izvjesnog Uzunovića...Ovako jebo ćar fajdu .
Sad će meni odgovotiti oni što bolje znadu od mene :lol: imaju oni info iz prve ruke :lol: :lol:

Ne mogu na erende kora...pa me ubi :mrgreen:
Pamuk svakako dolazi u Sarajevo, piše scenarij za film o Bosni.

To ti ja iz druge ruke - pisalo u novinama. :)
Znaci ispunit ce uslove za nagradu poslije snimanja filma. :D
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#112 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by piupiu »

mirsek wrote:
piupiu wrote: Pamuk svakako dolazi u Sarajevo, piše scenarij za film o Bosni.

To ti ja iz druge ruke - pisalo u novinama. :)
Znaci ispunit ce uslove za nagradu poslije snimanja filma. :D
100%. :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#113 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by Edin H. »

piupiu wrote:
ušće wrote:Izvjesni Velija i izvjesni Abdullah su zajebali tal dobrog čovjeka izvjesnog Uzunovića ...uložio čojk pare na štampanje knjiga ,pa nešto prodaja ne ide ...ali kad bi Pisac bio nagrađen ,pa došao u šeher ,pa promocija ,pa marketing ,onaj đabaluka ,joj koliko bi love sljeglo u džepić izvjesnog Uzunovića...Ovako jebo ćar fajdu .
Sad će meni odgovotiti oni što bolje znadu od mene :lol: imaju oni info iz prve ruke :lol: :lol:

Ne mogu na erende kora...pa me ubi :mrgreen:
Pamuk svakako dolazi u Sarajevo, piše scenarij za film o Bosni.

To ti ja iz druge ruke - pisalo u novinama. :)
Kuku majko, sta li ce sad napisati :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#114 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by Chmoljo »

ušće wrote:Izvjesni Velija i izvjesni Abdullah su zajebali tal dobrog čovjeka izvjesnog Uzunovića ...uložio čojk pare na štampanje knjiga ,pa nešto prodaja ne ide ...ali kad bi Pisac bio nagrađen ,pa došao u šeher ,pa promocija ,pa marketing ,onaj đabaluka ,joj koliko bi love sljeglo u džepić izvjesnog Uzunovića...Ovako jebo ćar fajdu .
Sad će meni odgovotiti oni što bolje znadu od mene :lol: imaju oni info iz prve ruke :lol: :lol:

Ne mogu na erende kora...pa me ubi :mrgreen:
Pa jes. Bolje da je u smilje i shisha bar ulozio neg u knjige.

Ko da mu je dedo Hegela cit'o.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#115 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by Edin H. »

Zna li se, a ako se ne zna moze li se saznati kako je glasao Bajro BIBER? :D
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#116 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by ušće »

mirsek wrote:
piupiu wrote:
ušće wrote:Izvjesni Velija i izvjesni Abdullah su zajebali tal dobrog čovjeka izvjesnog Uzunovića ...uložio čojk pare na štampanje knjiga ,pa nešto prodaja ne ide ...ali kad bi Pisac bio nagrađen ,pa došao u šeher ,pa promocija ,pa marketing ,onaj đabaluka ,joj koliko bi love sljeglo u džepić izvjesnog Uzunovića...Ovako jebo ćar fajdu .
Sad će meni odgovotiti oni što bolje znadu od mene :lol: imaju oni info iz prve ruke :lol: :lol:

Ne mogu na erende kora...pa me ubi :mrgreen:
Pamuk svakako dolazi u Sarajevo, piše scenarij za film o Bosni.

To ti ja iz druge ruke - pisalo u novinama. :)
Znaci ispunit ce uslove za nagradu poslije snimanja filma. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma nema Uzunović ništa sa ovom hampom ...joook
Znao sam ja da ima neko ko sve bolje zna :-)
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#117 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by ušće »

Chmoljo wrote:
ušće wrote:Izvjesni Velija i izvjesni Abdullah su zajebali tal dobrog čovjeka izvjesnog Uzunovića ...uložio čojk pare na štampanje knjiga ,pa nešto prodaja ne ide ...ali kad bi Pisac bio nagrađen ,pa došao u šeher ,pa promocija ,pa marketing ,onaj đabaluka ,joj koliko bi love sljeglo u džepić izvjesnog Uzunovića...Ovako jebo ćar fajdu .
Sad će meni odgovotiti oni što bolje znadu od mene :lol: imaju oni info iz prve ruke :lol: :lol:

Ne mogu na erende kora...pa me ubi :mrgreen:
Pa jes. Bolje da je u smilje i shisha bar ulozio neg u knjige.

Ko da mu je dedo Hegela cit'o.
Auuu udarih na SDP :D teško meni :D
Ovo oko Hegela mi nije baš jasno ...Ono pametan je samo onaj ko Hegela čita :lol: :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#118 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by Connaisseur Karlin »

palestinka wrote:
ultima_palabra wrote:Bio jednom jedan koji je odlucio da ni Einstein nije 'dobar vlastitoj domovini'.
:thumbup:

I puno je takvih primjera, a to često govori o uređenju I stanju te domovine u tom trenutku, a ne o Einsteinu npr.
:thumbup:
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#119 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by piupiu »

ušće wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma nema Uzunović ništa sa ovom hampom ...joook
Znao sam ja da ima neko ko sve bolje zna :-)
Za Uzunovića ne znam, a za PEN BiH znam. Oni jesu digli hampu. Nego, je l' ti stvarno misliš da Pamuku treba promocija Abdulaha Skake da bi mu se u Sarajevu prodavale knjige? Fakat? :lol:
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#120 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by piupiu »

Edin H. wrote:Kuku majko, sta li ce sad napisati :D
:perverzna:
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#121 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by ušće »

piupiu wrote:
ušće wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma nema Uzunović ništa sa ovom hampom ...joook
Znao sam ja da ima neko ko sve bolje zna :-)
Za Uzunovića ne znam, a za PEN BiH znam. Oni jesu digli hampu. Nego, je l' ti stvarno misliš da Pamuku treba promocija Abdulaha Skake da bi mu se u Sarajevu prodavale knjige? Fakat? :lol:
Ono ja hajvan ti insan 8) ...Nigdje i nikad nisam ništa napisao protiv Orhana Pamuka ...ali jesam i hoću protiv Uzunovića...
jel ono PEN ne pika Avduku Sidrana za svog člana ...Čuj nije Uzunović nego PEN centar ...hajde raci da se zezaš moolim te ...
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#122 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by piupiu »

ušće wrote:
piupiu wrote:
Za Uzunovića ne znam, a za PEN BiH znam. Oni jesu digli hampu. Nego, je l' ti stvarno misliš da Pamuku treba promocija Abdulaha Skake da bi mu se u Sarajevu prodavale knjige? Fakat? :lol:
Ono ja hajvan ti insan 8) ...Nigdje i nikad nisam ništa napisao protiv Orhana Pamuka ...ali jesam i hoću protiv Uzunovića...
jel ono PEN ne pika Avduku Sidrana za svog člana ...Čuj nije Uzunović nego PEN centar ...hajde raci da se zezaš moolim te ...
A zašto to mene pitaš? Nisi li ti taj koji tvrdi da Buybooku trebaju gradske pare da bi se Orhanove knjige bolje prodavale? No sve je to nebitno. Bitno je sljedeće:

1. da Orhanu Pamuku ne treba titula počasnog gradjanina Sarajeva da bi mu se bolje prodavala knjiga
2. da jedino Sarajevo može imati koristi o Pamukovog 'počasnog gradjanstva', Pamuku ni u džep, ni iz džepa
3. da čovjek u martu svakako dolazi u Sarajevo jer piše scenarij za film (i to znamo sve vrijeme otkako je krenula ova priča, jer je to već pisalo u novinama)
4. da je čovjek multimilioner i sigurno mu nije potrebno da mu Avdo Skaka, ni Buybook plate sobu u Sarajevu, niti mu treba Buybookov marketing da bi mu se knjige bolje prodavale (cijena bi jedino mogla biti od pomoći)
5. da nas diletanti i dupelisci ofiraju svojom ulizičkom, kolonijalnom politikom.

Over and out. :)
Last edited by piupiu on 22/02/2018 22:08, edited 1 time in total.
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#124 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by ušće »

piupiu wrote:
ušće wrote:
piupiu wrote:
Za Uzunovića ne znam, a za PEN BiH znam. Oni jesu digli hampu. Nego, je l' ti stvarno misliš da Pamuku treba promocija Abdulaha Skake da bi mu se u Sarajevu prodavale knjige? Fakat? :lol:
Ono ja hajvan ti insan 8) ...Nigdje i nikad nisam ništa napisao protiv Orhana Pamuka ...ali jesam i hoću protiv Uzunovića...
jel ono PEN ne pika Avduku Sidrana za svog člana ...Čuj nije Uzunović nego PEN centar ...hajde raci da se zezaš moolim te ...
A zašto to mene pitaš? Nisi li ti taj koji tvrdi da Buybooku trebaju gradske pare da bi se Orhanove knjige bolje prodavale? No sve je to nebitno. Bitno je sljedeće:

1. da Orhanu Pamuku ne treba titula počasnog gradjanina Sarajeva da bi mu se bolje prodavala knjiga
2. da jedino Sarajevo može imati koristi o Pamukovog 'počasnog gradjanstva', Pamuku ni u džep, ni iz džepa
3. da čovjek u martu svakako dolazi u Sarajevo jer piše scenarij za film (i to znamo sve vrijeme otkako je krenula ova priča, jer je to već pisalo u novinama)
4. da je čovjek multimilioner i sigurno mu nije potrebno da mu Avdo Skaka, ni Buybook plate sobu u Sarajevu, niti mu treba Buybookov marketing da bi mu se knjige bolje prodavale
5. da nas diletanti i dupelisci ofiraju svojom ulizičkom, kolonijalnom politikom.

Over and out. :)
Ništa od ovog ja nisam tvrdio ..tvrdim da je halabuku digao Uzunović jer je očekivao da će hajrovati na Pamuku ...a ti me ubjedi da nije ...Drugo nema Avdo Skak ništa sa ovim niti Velija Katica ...Katica je predsjednik nečega u kojem ima prava kao i svi ostali ...Pitanje titule bi trebalo uputiti onima koji su glasali za pa se onda predomislili ...muka mi je više od pišanja po nekavom SDA da bi se pokrila vlastita sranja ...

Ende... :kiss:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40828
Joined: 29/06/2011 23:39

#125 Re: Kako su izvjesni Velija Katica, Abdulah Skaka i SDA ponovo obrukali Sarajevo

Post by dječak sa šibicama »

ko da nesto u ovom tamnom vilajetu i ucmaloj sarajevskoj kotlini covjeka jos moze iznenaditi
Post Reply