Kako stranci dozivljavaju Bosance - nije politika.

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#201 Re: Kako stranci dozivljavaju Bosance - nije politika.

Post by zlajapravaraja »

graue_maus wrote::D ubrzo ce 10-to godisnjica od otvaranja teme :izet:
Ondašnji Bosanci u međuvremenu svi postali stranci :lol:

Wie geht's Mäuschen? ;-) :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#203 Re: Kako stranci dozivljavaju Bosance - nije politika.

Post by Ramzess Veliki »

Libijci - oni mrze sve koji nisu libijci a mrze i sve druge libijce. O nama ne znaju nista ali nas mrze iz predostroznosti jer mrze engleze, amerikance I evropljane radi ljubomore, pa kako smo mi bijele koze lakse im je mrziti nas nego nas upoznavati.
Pakistanci nas vole, blago receno. I veoma cijene.
Englezima smo simpaticni i cijene nas humor I smatraju nas veoma vrijednim i inteligentnim, ali to pokusavaju zadrzati za sebe.
Irci k'o i mi, ko da sretnes brata u tudjini.
Skote ne interesuje niko osim drugih skota. Ostale dostojanstveno i sa distance trpe.
Malezijci nas gotive i postuju, ali im se ne uklapamo u njihov nacin rada, oni ne vole plaho zurbe u poslu.
Filipinci su tek sisli sa grana pa se jos ne uklapaju u dunjaluk, ali pokusavaju. Tek su shvatili da postoji svijet i van njihovog ostrva.
Kinezima smo interesantni ali njima su svi interesantni ako nisu iz Kine.

Toliko od mene ...
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#204 Re: Kako stranci dozivljavaju Bosance - nije politika.

Post by славянин »

TheMule wrote:Ne cudime da Amerikanci ne znaju o BiH, ali me cudi to sto kazete da zemlje u sred Evrope ne znaju druge zemlje u Evropi. Pa ja sam u 7 razredu ucio kompletnu geografiju Evrope, ne samo zemlje, vec i sve vaznije rijeke, klime, planine, zivotinje i biljke, itd. Zar su stvarno tako glupi?
Znas li ti gdje se tacno nalazi savezna drzava Utah - sa kojim s.drzavama granici i koji joj je glavni grad pa mozes malo i o historiji ubaciti.Onako bez googla da to kazes :lol: vidis i ti si njima glup :wink:
Post Reply