Kako ste upoznali partnera :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#526 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Dr Kova »

Išli skupa u srednju. Putevi nam se razišli 2005 kad smo završili. Početkom 2012 me dodala na fejsu, beze se dopisivali, izlazili, družili se i prohodali. Skupa smo 2,5 godine
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#527 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by kritichar »

Sasvim iznenada i neočekivano, iz daljine se pojavio objekat
bio je crven, žute boje i iznenada je promjenio boju........
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#528 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by arslanbey »

Na nekom chatu :lol:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#529 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by dobar osjecaj »

Pristala sam izaći s njim samo jer sam bila sigurna da nas dvoje nemamo nikakve šanse. Odjednom mi je bila zanimljiva ideja da izađem s tipom koji je drugačiji od svega što se uklapa u moje ideje o životu i o partneru s kojim želim/trebam biti.

I eto, ispostavilo se da mi baš treba neko s kim se u normalnim okolnostima nikad ne bih usudila izaći.
Život može biti čudesno zanimljiv kada probaš nešto što se ne uklapa u tvoje svakodnevne uhodane rutine i ustaljene ideje šta je dobro za tebe.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#530 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Ramzess Veliki »

dobar osjecaj wrote:Pristala sam izaći s njim samo jer sam bila sigurna da nas dvoje nemamo nikakve šanse. Odjednom mi je bila zanimljiva ideja da izađem s tipom koji je drugačiji od svega što se uklapa u moje ideje o životu i o partneru s kojim želim/trebam biti.

I eto, ispostavilo se da mi baš treba neko s kim se u normalnim okolnostima nikad ne bih usudila izaći.
Život može biti čudesno zanimljiv kada probaš nešto što se ne uklapa u tvoje svakodnevne uhodane rutine i ustaljene ideje šta je dobro za tebe.
:thumbup:
Aj lajkit. :D
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#531 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Jokericious »

dobar osjecaj wrote:Pristala sam izaći s njim samo jer sam bila sigurna da nas dvoje nemamo nikakve šanse. Odjednom mi je bila zanimljiva ideja da izađem s tipom koji je drugačiji od svega što se uklapa u moje ideje o životu i o partneru s kojim želim/trebam biti.

I eto, ispostavilo se da mi baš treba neko s kim se u normalnim okolnostima nikad ne bih usudila izaći.
Život može biti čudesno zanimljiv kada probaš nešto što se ne uklapa u tvoje svakodnevne uhodane rutine i ustaljene ideje šta je dobro za tebe.
Reci nam sto se nisi mogla zamisliti sa njim?
Sto si na kraju ipak zavrsila sa njim?
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#532 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by dobar osjecaj »

Jokericious wrote: Reci nam sto se nisi mogla zamisliti sa njim?
Ne znam. Bilo mi je lakše viđati se s običnijim, prosječnim muškarcima s kojima uvijek znaš na čemu si. Ili se možeš tako zavaravati.
Jokericious wrote: Sto si na kraju ipak zavrsila sa njim?
Prvi put sam pristala izaći s njim u stanju kad mi je bilo svejedno šta on ili bilo ko misli o meni. I hvala Bogu na tome.
Otvoren mi je čitav jedan novi i meni zanimljiviji svijet. Ne bi se nikad više svojom voljom vratila na bilo šta od prije.
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#533 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Jokericious »

Obicniji? Prosjecni? Uopsteno pises a nista nisi rekla. Zbog cega taj nije bio prosjecan?
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#534 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by dobar osjecaj »

Jokericious wrote:Obicniji? Prosjecni? Uopsteno pises a nista nisi rekla. Zbog cega taj nije bio prosjecan?
Nemoj se ljutiti ali to nije bitno. Jednostavno zamisli da se nađeš u situaciji da se viđaš s djevojkom koja je sve o čemu si maštao u svojim najskrivenijim mislima a nikad se nisi usudio pokušati ostvariti nešto takvo jer si ili mislio da nisi dovoljno dobar ili da ne možeš da se nosiš s nekim izazovima koje neko prodorniji od tebe nosi sa sobom.
User avatar
aCme
Posts: 3461
Joined: 23/04/2010 01:06

#535 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by aCme »

Možda bi bilo bolje da ju nisam upoznao...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#536 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by supercali »

Ne znam jos dok je nadjem al nezvanicno u hacijendi :)
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#537 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by ho oponopono »

...ma zini da ti kažem...Image
User avatar
provjerena
Posts: 24
Joined: 07/11/2014 12:58

#538 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by provjerena »

aaah vracaju se sjecanja :djidovoma:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#539 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by KPNCTNJAH »

na forumu :skoljka:
betametazon
Posts: 1606
Joined: 22/06/2011 23:56

#540 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by betametazon »

cini se da su ovdjeprisutni forumasi ispucali sva ona filmska upoznavanja :)
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#541 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by ganjeta »

Ja radio u jednoj poliklinici i ona došla na konkurs, i ostala tu, a Bogami i u mom životu evo već 5. godina...
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#542 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by amiliana »

Upoznali se u metrou u Pragu, on mi prisao obratio mi se na svom maternjem jeziku mislio je da sam cehinja a ne strankinja :D zezali smo se jer oboje dobro poznajemo engleski :D i cijeli sljedeci dan proveli zajedno

Evo sad smo zajedno ako potraje :D
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#543 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by kritichar »

amiliana wrote:Upoznali se u metrou u Pragu, on mi prisao obratio mi se na svom maternjem jeziku mislio je da sam cehinja a ne strankinja :D zezali smo se jer oboje dobro poznajemo engleski :D i cijeli sljedeci dan proveli zajedno

Evo sad smo zajedno ako potraje :D
isto kao da ovaj profil koristi 367 osoba
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#544 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by amiliana »

kritichar wrote:
amiliana wrote:Upoznali se u metrou u Pragu, on mi prisao obratio mi se na svom maternjem jeziku mislio je da sam cehinja a ne strankinja :D zezali smo se jer oboje dobro poznajemo engleski :D i cijeli sljedeci dan proveli zajedno

Evo sad smo zajedno ako potraje :D
isto kao da ovaj profil koristi 367 osoba
Nekontam :?
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#545 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by walter kurtz »

amiliana wrote:Upoznali se u metrou u Pragu, on mi prisao obratio mi se na svom maternjem jeziku mislio je da sam cehinja a ne strankinja :D zezali smo se jer oboje dobro poznajemo engleski :D i cijeli sljedeci dan proveli zajedno

Evo sad smo zajedno ako potraje :D
Image
:P :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#546 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by VenomousV »

walter kurtz wrote:
amiliana wrote:Upoznali se u metrou u Pragu, on mi prisao obratio mi se na svom maternjem jeziku mislio je da sam cehinja a ne strankinja :D zezali smo se jer oboje dobro poznajemo engleski :D i cijeli sljedeci dan proveli zajedno

Evo sad smo zajedno ako potraje :D
Image
:P :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(btw ubjedjivali su me da sam umislila postojanje te reklame)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#547 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by supercali »

amiliana wrote:Upoznali se u metrou u Pragu, on mi prisao obratio mi se na svom maternjem jeziku mislio je da sam cehinja a ne strankinja :D zezali smo se jer oboje dobro poznajemo engleski :D i cijeli sljedeci dan proveli zajedno

Evo sad smo zajedno ako potraje :D
a sa crncem u metrou u neumu
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#548 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by amiliana »

supercali wrote:
amiliana wrote:Upoznali se u metrou u Pragu, on mi prisao obratio mi se na svom maternjem jeziku mislio je da sam cehinja a ne strankinja :D zezali smo se jer oboje dobro poznajemo engleski :D i cijeli sljedeci dan proveli zajedno

Evo sad smo zajedno ako potraje :D
a sa crncem u metrou u neumu
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Olivia
Posts: 13
Joined: 27/04/2013 22:54

#549 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Olivia »

Vozio je motor (po propisu, sa opremom, nije nikakva 'divlja' varijanta) iza mog auta. Ja se maknem u stranu da moze proci. Crveno na semaforu, on gleda ispod kacige. Idemo dalje, sljedeće crveno on opet.. Podigne vizir da me pita gdje preporucujem da se popije pice jer nije iz Sa..
Ja mu pokazem da me prati. Odvezem se do baste pored Parkuse i pokazem da je tu ok. On kaze: kad si vec tu, hajde da popijemo nesto zajedno..
Na kraju trazi broj tel. Teska srca dam (jer nisam uopste razmisljala da bih mogla biti s njim, a vidim da on vise ide na 'nesto')..
Vec drugu godinu smo zajedno (nazalost na daljinu :sad: )
Nekada ti se desi upravo ono sto ni ne sanjas da je za tebe.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#550 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by todd_smith »

Olivia wrote:Vozio je motor (po propisu, sa opremom, nije nikakva 'divlja' varijanta) iza mog auta. Ja se maknem u stranu da moze proci. Crveno na semaforu, on gleda ispod kacige. Idemo dalje, sljedeće crveno on opet.. Podigne vizir da me pita gdje preporucujem da se popije pice jer nije iz Sa..
Ja mu pokazem da me prati. Odvezem se do baste pored Parkuse i pokazem da je tu ok. On kaze: kad si vec tu, hajde da popijemo nesto zajedno..
Na kraju trazi broj tel. Teska srca dam (jer nisam uopste razmisljala da bih mogla biti s njim, a vidim da on vise ide na 'nesto')..
Vec drugu godinu smo zajedno (nazalost na daljinu :sad: )
Nekada ti se desi upravo ono sto ni ne sanjas da je za tebe.
eh jasta :mrgreen:
Post Reply