Kako ste upoznali partnera :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#501 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by respo »

pozvao je na kafu na podforumu lj/s
pozvao je na kafu na podforumu auto
pozvao je na kafu na podforumu bez cenzure
pozvao je na kafu na podforumu razne diskusije
pozvao je na kafu na podforumu sarajevo




i tako ja imam 5 partnerki :)
Arax_diss
Posts: 64
Joined: 09/11/2012 18:45
Location: sarajevo

#502 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Arax_diss »

trenutno nemam zivotnu partnericu (ljubav), ali bivshu sam upoznao prije 4 godine ispod loze kod komshije u bashti :D pio kafu sa drugaricom koja je bila postanarka tu kod komshije (studentica), i iznenada mi rece u po kafe da joj dolazi prijateljica da rade seminarski skupa, krenuh da odem ali me odgovori, kako bih je upoznao. i eto, tri godine u vezi i na kraju nas rastavi ta njena i moja drugarica koja nas je i spojila :-)

eto moj prvi post :-D
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#503 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Ma.Le.Na »

pih ...i tako on meni koliko si ti visoka :roll: ... :lol:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#504 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by zlajapravaraja »

:zjev:
Last edited by zlajapravaraja on 01/12/2012 10:08, edited 1 time in total.
User avatar
Lucazode
Posts: 2743
Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.

#505 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Lucazode »

zlajapravaraja wrote:Mrtav-ladan joj uzeo dzoks iz usta na plesnom podiju, povukao 2 puta na miru, vratio joj ga medju usne i rekao hvala.

The rest is history :zjev:
Imal ba kakvih parova zlaja stipu se romantike:-D
User avatar
Joker88
Posts: 4398
Joined: 05/08/2012 17:07

#506 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Joker88 »

Ady88 wrote:Al' se nacita :) lijepa pricica. Ako neko nema vremena za citanje evo ukratko po sjecanju xD:


Ona krenula s rodicom u Budvu, prvi put same bez roditelja na more. Dodu, budu nekoliko dana i nije im nesto bilo lijepo do poslednje veceri. Iste te veceri isli gledati Jelenu Karleusu i kazu hebo Jecu dosadila hajmo na Radu Manojlovic. Dodu u restoran i ona vidi NJEGA, svira klavijature, upoznaju se, maznu se, on joj da broj telefona, pozdrave se.
Dode u Sarajevo, sazna da joj je mama oprala ves sa brojem telefona unutra. Nikako lika ne moze naci, misli o njemu godinu dana, sanja ga, zeli ga.
Doslo vrijeme da se opet ide na more, sad ide sa 3 drugarice. Odu u Budvu i normalno hoce izaci malo, kazu hebo Jecu hebo Radu hajmo na Dadu Polumentu. Dodu, kad tamo za klavijaturama opet on, nista se nije promijenio, smije se svakoj. Opet se oni maznu i ona uzme broj, na 10 papirica zapise. Dode u Sarajevo, ne vide se 4 mjeseca, ona ode u Beograd na 2 dana, maznu se i vrati se kuci. On nakon nekoliko mjeseci dolazi u Sarajevo, maznu se i opet se dugo ne vide. Ona ga kontala izbrisati iz zivota, sebe sa fb, itd., nije vise mogla tako. On ubrzo zove i pita da se preseli kod njega u Beograd, ona se malo neckala i pristane. Sad zive sretno pa aBd i vjencat ce se. :-D
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#507 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by todd_smith »

Zhìxin wrote:Sve se odigralo na nekom chatu(mirc-dalnet ako se sjecam dobro), novembra 2005 godine. Tako se mi standardno dopisivali, razmjenili slike, brojeve... Ona bila starija od mene 2 godine, pa ja rekao da imam 2 godine vise nego sto imam. Izasli nakon nekih 10-tak dana, skontali se :D Eto u novembru ce nam biti 7 godina i dogodine se zenimo :D

Sent from my XT910 using Tapatalk 2
i? je li ikada saznala za godine? :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#508 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Not My Idea »

Kontam-vidi teme, ne smijem se ni upisat na nju...kad ono-vec se upisala. :skoljka:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#509 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Zatamnjena stakla »

miki.ba wrote:U kafani...bila gužva, moje društvo nije imalo stola, odlucim da cu se privaliti nekom društvu, naravno ženskom.
Gledajuci naokolo, vidim jedan visoki hastal i tri djevojke za istim, sve prilicno atraktivne (mada djevojke u grupi vecinom izgledaju atraktivno dok se ne približiš).
Prvo sam privalio pice na njihov stol, uz izvinjenje i opravdanje da je gužva...zatim sam privalio pica moga društva na njihov stol (nije im bilo drago), ali sam sa par glupih šala i uz asistenciju društva ispravio siuaciju (bio smo dobro pripit).
Svi se upoznali... malo đuskali, a više cugali.
Nako par tura pica sam odlucio napasti, za mene u tom momentu najatraktivniju djevojku, naravno odluka je pala na osnovu izgleda. Ona je također bila raspoložena, pa smo izveli par jebozovnih plesova. :D :dance: :oops:
Bilo fino, razmjenili brojeve i svak svojoj kuci...ostali naloženi :lol:
Sutra dan sam je nazvao, otišli na kaficu, šetnja po gradu.........................sad smo 10 god. u braku. :D
Bra'o ti :D
User avatar
relativno84
Posts: 15323
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#510 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by relativno84 »

26.3. Podne, budim se duga noc iza mene cini mi se neka nba tekma ostavila traga na moj san. Stara dobacuje kako mi je nasla curu, ne kontam je bas jos sam bunovan. U nastavku shvatam da je pronasla mjesecnu od neke studentice i donijela je kuci da bi je ja pokusao naci na netu.

Pokusam na Fb ali problem je sto doticna ima neko cudno havajsko ime, sreca mail se podudara, javljam joj da je kod mene da se vise ne brine. Dogovaramo se u 19h da joj vratim na raskrsnici blizu njene zgrade. Ocekujem jednu kad idu tri, malo me poremetilo, cura je po kasnijim pricama cak pruzila ruku da se upozna i 10km zahvalnosti, naravno odbijam pare smijesno mi student je treba i njoj.

Pozdravljamo se ja krecem u setnju do kuce, ali sejtan mi ne da mira, saljem sms poprilicno direktan, odgovara mi i tako nastavljamo sve do kasno u noc, kad dogovaramo setnju za sutradan.
Od tada setamo svaku noc naredne 2 godine. Svaki put kad bi imali neku svadju ja trazim onih 10km ili ona nudi i da zaboravimo sve. :D
:pusi:
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#511 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Bluemore »

.
smack
Posts: 583
Joined: 28/05/2014 14:38

#512 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by smack »

Upoznao ju na autobuskoj stanici kada se vracala..nemam pojma odakle.
Ja jos uvijek putujem bez povratne.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#513 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Henry Chinaski »

Partnera su mi dodijelili u policijskoj stanici u Bronxu gdje sam bio iskusni borac protiv kriminala i nepotkupljivi detektiv. On je bio neiskusni novak, netom izašao sa akademije. Uvijek smo jedan drugom čuvali leđa i bili spremni da poginemo za svog partnera.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#514 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by klixoris »

Prilikom razmjene zarobljenika, na mostu Bratsvo i jedinstvo :D
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#515 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Russki »

u šumi, plavili balvane...


ostalo je povijest...
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#516 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by berenice »

Ko će ti ga znati kako i gdje tačno, ali bilo je to sredinom devedesetih u izbjeglištvu (tinejdžeri smo bili tada). Družili se, cugali, napušavali se.... bili raja... nas dvadest... trideset. Duga kosa, šutljiv - tipični basista - a ja sam voljela vokale :oops: Nisam ga nikada gledala kao potencijalnog.
Putevi nam se razišli, ali smo se našli preko fejsa, kao i svi drugi. Pisala mu ja kako imam momka gitaristu, smijali se... i tako.

15 godina kasnije smo se našli na istom mjestu na koje smo izlazili još devedesetih, a par mjesec kasnije smo se vjenčali i napravili bebu. Sada je ta beba malo dijete i ništa nas ne sluša. Eto.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#517 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by dobar osjecaj »

Osvojio je prvo mjesto na prestižnom bosanskohercegovačkom takmičenju iz konjugacije glagola "umočiti" i sve ostalo je ušlo u istoriju. Ko sam ja da odolim takvoj faci molim lijepo :lol:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#518 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by AmirBaa »

smack wrote:Upoznao ju na autobuskoj stanici kada se vracala..nemam pojma odakle.
Ja jos uvijek putujem bez povratne.
odavno nisam vise cool post procitao :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#519 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by supercali »

Eurosa wrote:Ja sam bivseg ispred Begove dzamije,zapuco se u mene,oborio mi djozle i skinuo maramu :) izvinjava se on a ja mislim: Allahu velik li si :-D
Zato je i bivsi kad je pred begovom i zahvaljujes se alahu
User avatar
Pobresita_Milica
Posts: 251
Joined: 15/03/2014 11:52

#520 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Pobresita_Milica »

Ja izasla s njegovim dobrim drugom na shishu, on prisao da se s njim pozdravi i tad smo se upoznali. Onda je pocelo smekanje kad se potrefimo na istom mjestu, pa dopisivanje na fb jedno 10 dana i onda konacno zvao da se vidimo. Tu noc smo se haos zagrijali jedno za drugo, pa smo odmah sutra opet izasli. I od tad je zvanicno, evo vec 10 mj. vrh.
mmedena
Posts: 15
Joined: 01/02/2014 04:46

#521 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by mmedena »

Na nekoj društvenoj mreži slao mi poruke. Dopisivanje trajalo 7 mjeseci. On prešao 2000 km i došao u moj grad da se upoznamo. Sad smo 2 godine u vezi, zaručeni smo. I uskoro planiramo brak.
Kraljica_tuge
Posts: 6
Joined: 30/10/2014 21:55

#522 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Kraljica_tuge »

Upoznali se preko zajedničkih prijatelja, njegov frend i ja se zabavlji :D , doduše ne dugo, ali smo ostali prijatelji i zajedno izlazili.... tako se rodila simpatija između NAS, a onda i ljubav. Zabavljali se 4 godine i sada smo u braku.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#523 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by McMoy »

Kraljica_tuge wrote:Upoznali se preko zajedničkih prijatelja, njegov frend i ja se zabavlji :D , doduše ne dugo, ali smo ostali prijatelji i zajedno izlazili.... tako se rodila simpatija između NAS, a onda i ljubav. Zabavljali se 4 godine i sada smo u braku.
Njegov Frend služio samo za zagrijavanje. :D
Kraljica_tuge
Posts: 6
Joined: 30/10/2014 21:55

#524 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by Kraljica_tuge »

McMoy wrote:
Kraljica_tuge wrote:Upoznali se preko zajedničkih prijatelja, njegov frend i ja se zabavlji :D , doduše ne dugo, ali smo ostali prijatelji i zajedno izlazili.... tako se rodila simpatija između NAS, a onda i ljubav. Zabavljali se 4 godine i sada smo u braku.
Njegov Frend služio samo za zagrijavanje. :D

:skoljka:
Frend je imao samo fizički izgled ali samo ta karta nikad nije dovoljna, nisamo se našli :roll: ... Za svog muža sam mislila da je površan (dok ga nisam upoznala) i da mi je neko tada reko da ću biti s njim rekla bih NEMA šANSE. Sudbina je čudna stvar :)
m-m
Posts: 93
Joined: 22/04/2012 21:07

#525 Re: Kako ste upoznali partnera :)

Post by m-m »

-
Last edited by m-m on 06/12/2014 00:41, edited 1 time in total.
Post Reply