Kako skinuti prevod za film 300!

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3045
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#1 Kako skinuti prevod za film 300!

Post by suad-sarajevo »

Dobio sam danas film po imenu "300". Film je extra stvarno ali postoji jedan problem. Nema prevoda na naš jezik!!! Kako to da riješim, može li se negdje skinuti sa neta!!!? Unaprijed hvala!!!
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#2

Post by sinus »

Ja imam taj film na 2 cd-a i imam prevode za njih pa ako ti šta može pomoći javi se......I film je strahota dobar
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#3 Re: Kako skinuti prevod za film 300!

Post by mamica papucarka »

suad-sarajevo wrote:Dobio sam danas film po imenu "300". Film je extra stvarno ali postoji jedan problem. Nema prevoda na naš jezik!!! Kako to da riješim, može li se negdje skinuti sa neta!!!? Unaprijed hvala!!!
mi smo sad u Bosni od muzevog rodjaka uzeli hrpu filmova da pregledamo, kad 90 % nema prevoda :lol:
Jebem mu misa, pa ljudi gledaju film na slovenackom :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#4

Post by mamica papucarka »

sinus wrote:Ja imam taj film na 2 cd-a i imam prevode za njih pa ako ti šta može pomoći javi se......I film je strahota dobar
cula sam da je super i nameracila sam se da ga pogledam. Jel ima na DVD-u, ili je jako u kinima :D
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#5

Post by sinus »

mamica 31 wrote:
sinus wrote:Ja imam taj film na 2 cd-a i imam prevode za njih pa ako ti šta može pomoći javi se......I film je strahota dobar
cula sam da je super i nameracila sam se da ga pogledam. Jel ima na DVD-u, ili je jako u kinima :D
Ima i na DVD-u u videotekama. Svaka bolje opremljena videoteka mora imati ovaj film...
User avatar
boogy
Posts: 961
Joined: 28/04/2005 13:02

#6

Post by boogy »

bc_chupo
Posts: 1356
Joined: 02/08/2006 23:37
Location: Zla2

#7

Post by bc_chupo »

DAJ BA AKO IMAS FILM...
SAMO IDI NA STRANICU http://WWW.TITLOVI.NET
i ukucaj u search ili movie name... 300 i download

skini sebi i BSplayer ili ako vec imas pokreni film sa BSplayerom i samo dovci taj subtitle u bs player
bonez
Posts: 117
Joined: 14/05/2007 18:07

#8

Post by bonez »

u tom filmu nijedna scena nije realna !!
sve studio , ja gledao na FOX-u kako snimaju !

u studiju i samo ubace efekte , brda , doline !


THIS IS SPARTAAAA
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#9

Post by iceman ze »

meni je prvi put na losem dvd piratu iz videoteke bio bezveze, ali otisao sam u kino, i tek onda uzivao u filmu, mada nisam ljubitelj ovih filmskih animacija, kao sto su Sin City isto uradili, ali sigurno da film ima svoje vrijednosti nesumnjivo......

ostalo je sve receno, i sam skidam sa navedenih stranica titlove, mada nisu nekad bas najbolje uradeni, titlovi uradeni s brda s dola, pa preticu scene filma.... :-)
User avatar
pike
Posts: 921
Joined: 02/12/2004 05:21
Location: Canada

#10

Post by pike »

Film je uradjen po comicu zato ima tu animaciju ili texsturu koja se meni pravo doplala, dok recimo sin city mi je bio beze... sve zavisi od filma do filma.
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#11

Post by Pooll »

mamica 31 wrote:
sinus wrote:Ja imam taj film na 2 cd-a i imam prevode za njih pa ako ti šta može pomoći javi se......I film je strahota dobar
cula sam da je super i nameracila sam se da ga pogledam. Jel ima na DVD-u, ili je jako u kinima :D
Film je već igrao u kinima - Meeting Point...

Film je istorijski spektakl... rađen prema stripu ali zasnovan na bici kod termopila između Sparte (Leonid) i Perzijske vojske (Kserks)

Sto se tice kritika:
Od premijere, 300 je bio na meti kritika zbog načina na koji predstavlja ljude iz Perzijskog carstva. Razni kritičari, stručnjaci, novinari i iranski državnici, uključujući i predsjednika Mahmuda Ahmedinedžada, su osudili film. U filmu, "hiljadu nacija perzijskoh carstva", su prikazani kao barbarske i demonske horde, a kralj Kserks I je prikazan kao androginačan.

Glasnogovornik Warner Brosa je rekao: "Film 300 je fikcija inspirisana romanom Franka Millera, a labavo bazirano na historijskim događajem. Studio na napravio ovaj film čisto kao fikciju sa jedinom svrhom da zabavi publiku; njegova svrha nije da ismijava neki narod ili kulturu, niti da šalje bili kakvu političku poruku."
http://bs.wikipedia.org/wiki/300_(film)
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#12

Post by kaubojstina »

Pooll, zasto je historijski spektakl? Meni je licno bez'ze skroz. Nije ispunio moja ocekivanja. Kont'o sam da ce bit' vise realizma u njemu...jer je treb'o bit' zasnovan na "istinitom dogadjaju". (stavljam pod znake navoda jer zelim da kazem da je ta pobjeda pod znakom pitanja...ili sta god su grci/rimljani htjeli prenijeti da ohrabre svoje krstaske ratnike)
Pa onda Miller...trece po redu jeverejsko prezime u americi (autor romana) :-)
Pa onda...humor iz 21 vijeka i momci sa sabljama u rukama.
Gladijator + Alien vs Predator = 300
Licno mislim da bi Chuck Norris obavio pos'o bolje, barem znamo da je on bad a$$ :D
Kako su film iskvarili, zar ne mislis da su tako i samu historiju krojili?

Jarane, ne zamaraj se, bezveze ces dva sata presjedit' pred ekranom...i na kraju ces pljunut' na tepih. Obecavam ti. Bolje ti je izvedi djevojku na sok ili na sladoled.
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#13

Post by Pooll »

kaubojstina wrote:Pooll, zasto je historijski spektakl? Meni je licno bez'ze skroz. Nije ispunio moja ocekivanja. Kont'o sam da ce bit' vise realizma u njemu...jer je treb'o bit' zasnovan na "istinitom dogadjaju". (stavljam pod znake navoda jer zelim da kazem da je ta pobjeda pod znakom pitanja...ili sta god su grci/rimljani htjeli prenijeti da ohrabre svoje krstaske ratnike)
Pa onda Miller...trece po redu jeverejsko prezime u americi (autor romana) :-)
Pa onda...humor iz 21 vijeka i momci sa sabljama u rukama.
Gladijator + Alien vs Predator = 300
Licno mislim da bi Chuck Norris obavio pos'o bolje, barem znamo da je on bad a$$ :D
Kako su film iskvarili, zar ne mislis da su tako i samu historiju krojili?

Jarane, ne zamaraj se, bezveze ces dva sata presjedit' pred ekranom...i na kraju ces pljunut' na tepih. Obecavam ti. Bolje ti je izvedi djevojku na sok ili na sladoled.
Sve si ovo u pravu... kada sam napisao ovo gore: "Film je već igrao u kinima - Meeting Point...

Film je istorijski spektakl... rađen prema stripu ali zasnovan na bici kod termopila između Sparte (Leonid) i Perzijske vojske (Kserks) "
-niam pisao sta ja mislim, vec sam stavio par info. sto sam pokupio usput...

Mene licno, također film nije oduševio... Pogledao sam ga samo zato da vidim zasto se dize tolika prasina... Vise mi se svidio Spajdo broj III vjeruj... :-)
bc_chupo
Posts: 1356
Joined: 02/08/2006 23:37
Location: Zla2

#14

Post by bc_chupo »

pike wrote:Film je uradjen po comicu zato ima tu animaciju ili texsturu koja se meni pravo doplala, dok recimo sin city mi je bio beze... sve zavisi od filma do filma.
al 300 je drama ! naravno da je malo ne realan...al cekaj jel nekom spiderman realan...ccc ako je strip-movie onda imajte razumjevanja
User avatar
kaubojstina
Posts: 364
Joined: 30/03/2007 07:12
Location: Pitaj Bobija :)

#15

Post by kaubojstina »

bc_chupo wrote:
pike wrote:Film je uradjen po comicu zato ima tu animaciju ili texsturu koja se meni pravo doplala, dok recimo sin city mi je bio beze... sve zavisi od filma do filma.
al 300 je drama ! naravno da je malo ne realan...al cekaj jel nekom spiderman realan...ccc ako je strip-movie onda imajte razumjevanja
Brrrr...Boze sacuvaj!! Spiderman je opet druga prica. :D
Jedine spidermane ja mogu gledati su ovi http://www.youtube.com/watch?v=sHzdsFiBbFc :lol:
Post Reply