kako se 'rastaliti'

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#1 kako se 'rastaliti'

Post by krkan »

milion puta ste setali sa jaranom/com ili sjedili u nekom kaficu...
te se usmekali sa dvije ili dvojicom...i uvijek je jedno od to dvoje bilo puno ljepse,zgodnije...pa nesto kontam kako se rastaliti a da se ne posvadjamo sa haverom/com.... :D

samo par puta sam bio u situaciji da kazem 'meni jarane svejedno koju ces napasti' ...jer su doticne fakat rasturale :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#2

Post by zena21 »

bacajte novcic :D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#3

Post by Dori »

Pokupi obe :D
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#4

Post by krkan »

ovo krenuli nekakvi savjeti :D ko da sam trazio pomoc...
:D
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#5

Post by krkan »

bosmen wrote:dogovorite se
ne odmah KRKANski napast :D :D
kako se ti dogovori ili nema dogovora nego odmah po 'grobu'... :D siguran metak je cudo jedno :D
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#6

Post by PITARKA_SA »

cuj siguran metak :lol: pa jebo ga ljeljak,zar je bolje svugdje nego u gacama :-) :-) :-) :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#7

Post by anais_nin »

PITARKA_SA wrote:cuj siguran metak :lol: pa jebo ga ljeljak,zar je bolje svugdje nego u gacama :-) :-) :-) :D :D
ote mi misao iz glave :lol: :lol: :lol: :D


ja nemam tih problema :D vecina jaranica i ja nemamo isti ukus tako da ta "raspodjela" nikad nije problem :D samo jedna jaranica i ja imamo slican ukus ali izgledamo totalno razlicito i obicno idemo po tome koju frajer kuzi :D

nego moj savjet (ne tebi direktno nego onako generalno muskima) kad je muska dilema u pitanju nemojte se vi raspodjeljivati zivi bili, pustite zensku nek izabere :lol: :D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#8

Post by tech10 »

Ja koristim metod: "Meni veca (visocija), tebi manja", mada se cesto zeznem jer one velike prdache znaju biti i poruzne. :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#9

Post by anais_nin »

tech10 wrote:Ja koristim metod: "Meni veca (visocija), tebi manja", mada se cesto zeznem jer one velike prdache znaju biti i poruzne. :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

i ja preferiram visoke, ali se nikad tako ne ogranicavam :D
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#10

Post by maccarona »

ja samo kazem jednostavno :oops: cure :oops: moj! :oops:
i one se sve postroje iza mene :D:D:D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#11

Post by Tesssa »

Ja sa svojim prijateljicama fakat nemam problema sto se toga tice.Vjerovatno zbog razlicitog ukusa.Ali, ako se desi onda vazi pravilo "ko prvi momku njegov momak" :D i nema ljutnje :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#12

Post by anais_nin »

dinchy84 wrote:Ja sa svojim prijateljicama fakat nemam problema sto se toga tice.Vjerovatno zbog razlicitog ukusa.Ali, ako se desi onda vazi pravilo "ko prvi momku njegov momak" :D i nema ljutnje :D
a momak se tu nista ne pita?? :? :shock: :D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#13

Post by Tesssa »

anais_nin wrote:
dinchy84 wrote:Ja sa svojim prijateljicama fakat nemam problema sto se toga tice.Vjerovatno zbog razlicitog ukusa.Ali, ako se desi onda vazi pravilo "ko prvi momku njegov momak" :D i nema ljutnje :D
a momak se tu nista ne pita?? :? :shock: :D
taman posla :lol: :D :D :D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#14

Post by tech10 »

dinchy84 wrote:Ali, ako se desi onda vazi pravilo "ko prvi momku njegov momak" :D i nema ljutnje :D
Dinchy84 sa jaranicama u akciji. :D

Image
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#15

Post by Tesssa »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
O.o
Posts: 226
Joined: 06/06/2007 13:42

#16

Post by O.o »

U ljubavi i ratu sve je dopusteno ???
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#17

Post by anais_nin »

dinchy84 wrote:
anais_nin wrote:
dinchy84 wrote:Ja sa svojim prijateljicama fakat nemam problema sto se toga tice.Vjerovatno zbog razlicitog ukusa.Ali, ako se desi onda vazi pravilo "ko prvi momku njegov momak" :D i nema ljutnje :D
a momak se tu nista ne pita?? :? :shock: :D
taman posla :lol: :D :D :D
imam jednu poznanicu (ne do Bog da je jaranica :oops:) po kojoj je ona uvijek u takvim situacijama prva :lol: ta ne preza ni od cega :lol: i onda na kraju veceri "lafo" skonta da se nekoj drugoj u drustvu taj tip svidio, pa se kao izvinjava sto je imala monopol nad njim to vece :D naravno ima pravde, jos je nisam vidjela da je ijednog na taj nacin pokupila :lol: :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#18

Post by zena21 »

tech10 wrote:
dinchy84 wrote:Ali, ako se desi onda vazi pravilo "ko prvi momku njegov momak" :D i nema ljutnje :D
Dinchy84 sa jaranicama u akciji. :D

Image
budaletino jedna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

oplakah :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#19

Post by danas »

anais_nin wrote:
PITARKA_SA wrote:cuj siguran metak :lol: pa jebo ga ljeljak,zar je bolje svugdje nego u gacama :-) :-) :-) :D :D
ote mi misao iz glave :lol: :lol: :lol: :D


ja nemam tih problema :D vecina jaranica i ja nemamo isti ukus tako da ta "raspodjela" nikad nije problem :D samo jedna jaranica i ja imamo slican ukus ali izgledamo totalno razlicito i obicno idemo po tome koju frajer kuzi :D

nego moj savjet (ne tebi direktno nego onako generalno muskima) kad je muska dilema u pitanju nemojte se vi raspodjeljivati zivi bili, pustite zensku nek izabere :lol: :D
ma ja izaberem onoga koji se nikome ne dopada, kojeg nijedna nece :D
nema srkleta sa jaranicama :D a sretan i on sto se neko njega sjetio pa vazda hoce :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#20

Post by anais_nin »

danas wrote: ma ja izaberem onoga koji se nikome ne dopada, kojeg nijedna nece :D
nema srkleta sa jaranicama :D a sretan i on sto se neko njega sjetio pa vazda hoce :D
:lol: :lol: :lol: od sad te zovem "merhamet" :lol: :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#21

Post by danas »

anais_nin wrote:
danas wrote: ma ja izaberem onoga koji se nikome ne dopada, kojeg nijedna nece :D
nema srkleta sa jaranicama :D a sretan i on sto se neko njega sjetio pa vazda hoce :D
:lol: :lol: :lol: od sad te zovem "merhamet" :lol: :D
to se bona zove stratedzi :lol: :lol: :lol: kako mislis ti da sam se ja udala :lol: :lol: :lol:
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#22

Post by Leonid Breznjev »

anais_nin wrote:
PITARKA_SA wrote:cuj siguran metak :lol: pa jebo ga ljeljak,zar je bolje svugdje nego u gacama :-) :-) :-) :D :D
ote mi misao iz glave :lol: :lol: :lol: :D


ja nemam tih problema :D vecina jaranica i ja nemamo isti ukus tako da ta "raspodjela" nikad nije problem :D samo jedna jaranica i ja imamo slican ukus ali izgledamo totalno razlicito i obicno idemo po tome koju frajer kuzi :D

nego moj savjet (ne tebi direktno nego onako generalno muskima) kad je muska dilema u pitanju nemojte se vi raspodjeljivati zivi bili, pustite zensku nek izabere :lol: :D
imam osjecaj da bi ostarili cekajuci...
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#23

Post by krkan »

PITARKA_SA wrote:cuj siguran metak :lol: pa jebo ga ljeljak,zar je bolje svugdje nego u gacama :-) :-) :-) :D :D
ma samo da nije suh :D znaci znase gdje mu je najljepse :D
User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#24

Post by jaba »

Ja uvjek dogovorim sa jaranom da meni ide ona sa vecim sisama 8-) sad nemoram nista ni govorit oni to vec znaju :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#25

Post by Lace »

danas wrote:
anais_nin wrote:
danas wrote: ma ja izaberem onoga koji se nikome ne dopada, kojeg nijedna nece :D
nema srkleta sa jaranicama :D a sretan i on sto se neko njega sjetio pa vazda hoce :D
:lol: :lol: :lol: od sad te zovem "merhamet" :lol: :D
to se bona zove stratedzi :lol: :lol: :lol: kako mislis ti da sam se ja udala :lol: :lol: :lol:
a znaci tako se to radi? :-? :D :D
Post Reply