Kako se izvuci...?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Miau miau
Posts: 17
Joined: 09/11/2006 16:17

#1 Kako se izvuci...?

Post by Miau miau »

Imam veliki problem u zivotu, u vezi sam vec koju godinu s ozenjenim muskarcem koji nije nikad nista obecavao u smislu da ce izaci iz braka, ali je isto tako sve cinio da se previse ne udaljim, tj. cinio je, cini svasta da ostanemo u vezi... U pitanju je ljubav, tesko mi je, ali moram se izvlaciti iz toga, a ne znam kako... ja nemam nikakvu drugu vezu godinama... Oboje smo presli 30... Molim pomoc onih koji su imali neka iskustva i molim vas bez komentara tipa da to ne treba raditi, da ne treba nikome upadati u brak itd., to i ja znam... To je pocelo, to traje i to je sva istina, lako je uvijek drugome pametovati... Hvala!
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#2

Post by urbanagerila »

Odgovor je jednostavan. Vadi se iz toga ... c c c... (proradila savjest nakon godina djonaze aman). Za pocetak ja cu ti pomoci. Meni mozes reci sve :D
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#3

Post by water »

Sram te bilo. To ne treba raditi. Ne treba nekome u brak upadati! :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#4 Re: Kako se izvuci...?

Post by Salko sto je u vodu skako »

Miau miau wrote:Imam veliki problem u zivotu, u vezi sam vec koju godinu s ozenjenim muskarcem koji nije nikad nista obecavao u smislu da ce izaci iz braka, ali je isto tako sve cinio da se previse ne udaljim, tj. cinio je, cini svasta da ostanemo u vezi... U pitanju je ljubav, tesko mi je, ali moram se izvlaciti iz toga, a ne znam kako... ja nemam nikakvu drugu vezu godinama... Oboje smo presli 30... Molim pomoc onih koji su imali neka iskustva i molim vas bez komentara tipa da to ne treba raditi, da ne treba nikome upadati u brak itd., to i ja znam... To je pocelo, to traje i to je sva istina, lako je uvijek drugome pametovati... Hvala!
mislim da ti nebi trebala upadati u tudji brak... 8-)
Miau miau
Posts: 17
Joined: 09/11/2006 16:17

#5

Post by Miau miau »

Nije proradila savjest, savjest od pocetka zna da tu nema niceg dobrog, ali tako je bilo, tako traje i doslo je vrijeme da je tesko sve to izdrzati... ali ok, ako cemo sad ici s tim da se ja pravdam, onda nista, nisam to pitala...
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#6

Post by Salko sto je u vodu skako »

Miau miau wrote:Nije proradila savjest, savjest od pocetka zna da tu nema niceg dobrog, ali tako je bilo, tako traje i doslo je vrijeme da je tesko sve to izdrzati... ali ok, ako cemo sad ici s tim da se ja pravdam, onda nista, nisam to pitala...
jel ima on dijece sa tom svojom zenom??? 8-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#7 Re: Kako se izvuci...?

Post by anais_nin »

Miau miau wrote:Imam veliki problem u zivotu, u vezi sam vec koju godinu s ozenjenim muskarcem koji nije nikad nista obecavao u smislu da ce izaci iz braka, ali je isto tako sve cinio da se previse ne udaljim, tj. cinio je, cini svasta da ostanemo u vezi... U pitanju je ljubav, tesko mi je, ali moram se izvlaciti iz toga, a ne znam kako... ja nemam nikakvu drugu vezu godinama... Oboje smo presli 30... Molim pomoc onih koji su imali neka iskustva i molim vas bez komentara tipa da to ne treba raditi, da ne treba nikome upadati u brak itd., to i ja znam... To je pocelo, to traje i to je sva istina, lako je uvijek drugome pametovati... Hvala!
sama u sebi moras prelomiti da stvarno zelis da je gotovo... :roll: ponavljaj sebi ko mantru... :roll: pocni malo vise izlaziti, upoznavati druge ljude, vidjeces da ima more finih likova oko tebe, koje vjerovatno nisi primjecivala jer si bila previse zasljepljena supljim pricama koje ti ovaj servirao....izvini ako ovo brutalno zvuci, tu mozda jeste u pitanju ljubav, ali samo s tvoje strane, jer ta osoba s kojom si sada u vezi tebe iskoristava.....da je u pitanju ljubav, vi biste do sada bili u normalnoj vezi....brak iz obaveze, ne voli zenu, ali eto ostaje s njom itd itd to su sve suplje price....tj price za malu djecu....poradi malo na sebi, na stvarima koje zelis od zivota, koje volis, i fokusiraj energiju na to, a ne na njega....i daj sebi vremena da sve to prebolis, jer nece biti preko noci...okreni se prijateljima, hobijima, stvarima koje ti cine zadovoljstvo....njegov broj blokiraj tako neces biti u iskusenju da se javis kad te zove....ili jednostavno neko vrijeme ignorisi telefon kad zvoni, samo se ti javljaj ljudima kojima zelis da se javis...kad skonta da te gubi vjerovatno ce opet pokusavati te iste trikove kojima te drzi blizu sebe vec godinama :roll: nemoj mu to dozvoliti....nadam se da volis sebe dovoljno da pronadjes osobu kojoj ces TI biti na prvom (i jednom) mjestu, umjesto da trosis vrijeme i energiju na nekog kome ces uvijek biti BROJ 2....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#8

Post by anais_nin »

Salko sto je u vodu skako wrote:
Miau miau wrote:Nije proradila savjest, savjest od pocetka zna da tu nema niceg dobrog, ali tako je bilo, tako traje i doslo je vrijeme da je tesko sve to izdrzati... ali ok, ako cemo sad ici s tim da se ja pravdam, onda nista, nisam to pitala...
jel ima on dijece sa tom svojom zenom??? 8-)
to je totalno nebitno.... :roll: zena trazi savijete kako da se IZVUCE iz situacije u kojoj je trenutno, a ne da uvlaci jos citav forum u detalje iste :roll:
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#9

Post by urbanagerila »

Miau miau wrote:Nije proradila savjest, savjest od pocetka zna da tu nema niceg dobrog, ali tako je bilo, tako traje i doslo je vrijeme da je tesko sve to izdrzati... ali ok, ako cemo sad ici s tim da se ja pravdam, onda nista, nisam to pitala...
Izgleda seko da si ti to teoretski davno apsolvirala ali da ti se nesto ne da da se izvuces iz toga. Razloge mozemo nagadjati :D ... Is there any sexual problems ??? Kazem ti ja ti mogu pomoci a na tebi je da odlucis. btw iz mene progovara iskustvo :dance:
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#10

Post by Salko sto je u vodu skako »

anais_nin wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:
Miau miau wrote:Nije proradila savjest, savjest od pocetka zna da tu nema niceg dobrog, ali tako je bilo, tako traje i doslo je vrijeme da je tesko sve to izdrzati... ali ok, ako cemo sad ici s tim da se ja pravdam, onda nista, nisam to pitala...
jel ima on dijece sa tom svojom zenom??? 8-)
to je totalno nebitno.... :roll: zena trazi savijete kako da se IZVUCE iz situacije u kojoj je trenutno, a ne da uvlaci jos citav forum u detalje iste :roll:
herka, to je jako bitan podatak... 8-)
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#11

Post by water »

urbanagerila wrote:
Miau miau wrote:Nije proradila savjest, savjest od pocetka zna da tu nema niceg dobrog, ali tako je bilo, tako traje i doslo je vrijeme da je tesko sve to izdrzati... ali ok, ako cemo sad ici s tim da se ja pravdam, onda nista, nisam to pitala...
Izgleda seko da si ti to teoretski davno apsolvirala ali da ti se nesto ne da da se izvuces iz toga. Razloge mozemo nagadjati :D ... Is there any sexual problems ??? Kazem ti ja ti mogu pomoci a na tebi je da odlucis. btw iz mene progovara iskustvo :dance:
sta? jesi li i ti imao vezu sa ozenjenim muskarcem :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#12

Post by danas »

water wrote:
urbanagerila wrote:
Miau miau wrote:Nije proradila savjest, savjest od pocetka zna da tu nema niceg dobrog, ali tako je bilo, tako traje i doslo je vrijeme da je tesko sve to izdrzati... ali ok, ako cemo sad ici s tim da se ja pravdam, onda nista, nisam to pitala...
Izgleda seko da si ti to teoretski davno apsolvirala ali da ti se nesto ne da da se izvuces iz toga. Razloge mozemo nagadjati :D ... Is there any sexual problems ??? Kazem ti ja ti mogu pomoci a na tebi je da odlucis. btw iz mene progovara iskustvo :dance:
sta? jesi li i ti imao vezu sa ozenjenim muskarcem :D
:D :D :D :-)
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#13

Post by Salko sto je u vodu skako »

danas wrote:
water wrote:
urbanagerila wrote: Izgleda seko da si ti to teoretski davno apsolvirala ali da ti se nesto ne da da se izvuces iz toga. Razloge mozemo nagadjati :D ... Is there any sexual problems ??? Kazem ti ja ti mogu pomoci a na tebi je da odlucis. btw iz mene progovara iskustvo :dance:
sta? jesi li i ti imao vezu sa ozenjenim muskarcem :D
:D :D :D :-)
:-)
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#14

Post by urbanagerila »

Bavis se nagadjanjem. Za konkluziju potrebne dvije premise. Ako tebi treba pomoci samo reci radim i prekovremeno za razumnu cijenu :D
King Kikapu
Posts: 1162
Joined: 11/08/2005 09:56
Location: hrasno brdo

#15

Post by King Kikapu »

iz iskustva: okreni ledja i otidji. drukcije ne ide.
dana scully
Posts: 41
Joined: 29/04/2004 19:59

#16

Post by dana scully »

ima li on djece sa tom zenom?
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#17

Post by Salko sto je u vodu skako »

King Kikapu wrote:iz iskustva: okreni ledja i otidji. drukcije ne ide.
mozda ga ona pravo voli...nije to tek tako okreni ledja i idi... 8-)
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#18

Post by Salko sto je u vodu skako »

A wrote:Miau miau, Anais ti je rekla ono najvaznije - u sebi moras to prekinuti, a onda onaj formalni prekid dodje sam od sebe. To ti je kao prekid bilo koje druge veze - nekom su smetnja roditelji, nekom udaljenost, tebi to sto je tip ozenjen. Do tog udaljavanja dolazis - intenzivnim druzenjem sa drugim ljudima, upisi se na kurs yoge, karatea, kulinarstva - bilo sto sto ce te povuci drugim ljudima. Koje ces pozvati sebi kuci, koji smiju javno doci na vrata sa cvijecem za domacicu, koji mogu ostati dokle god sijelo traje, preko kojih ces upoznati nove ljude. I onda lik koji ne moze s tobom na skijanje, u pozoriste, na podnevnu kafu, jednostavno pocinje da blijedi.
zasto je saljes na kulinarstvo??? jel hoces reci da neudate zene ne znaju kuhati??? :P
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#19

Post by danas »

King Kikapu wrote:iz iskustva: okreni ledja i otidji. drukcije ne ide.
plus, nadji novog... :-)
User avatar
stripiii
Posts: 2216
Joined: 15/10/2006 21:44
Location: Zadnje sjediste auta

#20

Post by stripiii »

danas wrote:
King Kikapu wrote:iz iskustva: okreni ledja i otidji. drukcije ne ide.
plus, nadji novog... :-)
NEoženjenog :-)
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#21

Post by Salko sto je u vodu skako »

danas wrote:
King Kikapu wrote:iz iskustva: okreni ledja i otidji. drukcije ne ide.
plus, nadji novog... :-)
bravo danas...genijalno...to je najbolji lijek...i jos nesto...prije nego pocne traziti drugog nek trzne dvije loze onako sa nogu...to je rjesenje.... 8-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#22

Post by danas »

stripiii wrote:
danas wrote:
King Kikapu wrote:iz iskustva: okreni ledja i otidji. drukcije ne ide.
plus, nadji novog... :-)
NEoženjenog :-)
pa to se valjda ehem.... podrazumijeva...

pa klin se klinom izbija... :-) :-) :-)
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#23

Post by Tesssa »

ma da, naci novog je najbolje.I onda kad nekog drugog zavolis nije ti jasno kako si mogla voliti ovog prethodnog.Uz malo srece to ce tako i da bude.
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#24

Post by Salko sto je u vodu skako »

dinchy84 wrote:ma da, naci novog je najbolje.I onda kad nekog drugog zavolis nije ti jasno kako si mogla voliti ovog prethodnog.Uz malo srece to ce tako i da bude.
a mozda i nece biti tako..zna to sve biti i drugacije... :x
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#25

Post by danas »

A wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:zasto je saljes na kulinarstvo??? jel hoces reci da neudate zene ne znaju kuhati??? :P
Zna kuhati onaj ko voli ;)
To je, makar ovdje, jedno od "in" mjesta za sretanje nezenja, jer oni dolaze da nauce kuhati 8-) i to je sad dosta u modi.
evo kako i iskusna koleginica navodi vodu na vodenicu :D tj. na 'novog' :-)
Locked