Kako se boriti protiv hrkanja

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#1 Kako se boriti protiv hrkanja

Post by hananah »

On hrce li hrce, ja ne mogu spavati i vise mi dodje da ga golim rukama udavim. Pomozite! :x :x
Sve sam probala, kona mi je rekla da ogulim jabuku u jednom dijelu oguljotina da bude i da mu stavim pod jastuk. Imao je nocne more tu noc. Negdje procitah da mu cehnju bijelog luka zaljepim flasterom pod nos. Ja spavala, on nije mogao od smrada. Procitah da je cimet dobar kad se usmrkne. Svu noc je kihao. Cula sam da kad dise na usta onda ne hrce, stavila sam mu stipaljku na nos. Tri dana nije mogao ici na posao poslije toga koliko mu je nos bio otekao.
Eto, imate li kakve prijedloge, pomozite mi, kako da on prestane hrkati. Ja vec ludim.
:x :x
User avatar
Truba
Posts: 81215
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2

Post by Truba »

bitno je usta držati zatvorena
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#3

Post by DonDavudes »

nadji drugog :D

salu nastranu, vazno je da se ne spava na ledjima, valjda

i bajdvej, ja nikad ne hrcem, pa ako prihvatis moj gore navedeni savjet ...:-) :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#4

Post by hananah »

:-) :-) eh tako je i on govorio da ne hrce, pa prethodnog zamjenih, i ti bi to done, ali ne vjeruj muskarcu koji hrce, nikad :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32004
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#5 Re: Kako se boriti protiv hrkanja

Post by Bobi »

hananah wrote:On hrce li hrce, ja ne mogu spavati i vise mi dodje da ga golim rukama udavim. Pomozite! :x :x
Sve sam probala, kona mi je rekla da ogulim jabuku u jednom dijelu oguljotina da bude i da mu stavim pod jastuk. Imao je nocne more tu noc. Negdje procitah da mu cehnju bijelog luka zaljepim flasterom pod nos. Ja spavala, on nije mogao od smrada. Procitah da je cimet dobar kad se usmrkne. Svu noc je kihao. Cula sam da kad dise na usta onda ne hrce, stavila sam mu stipaljku na nos. Tri dana nije mogao ici na posao poslije toga koliko mu je nos bio otekao.
Eto, imate li kakve prijedloge, pomozite mi, kako da on prestane hrkati. Ja vec ludim.
:x :x
Fakat je kreten ako je dozvolio sve ovo da mu uradis.Izgleda samo takve mozes da upoznas... :-)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by hananah »

Ma sta cu bobili, mene vazda takvi zapadnu, a ne fini kao ti :lol: :lol: :-) :-)
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#7

Post by tempora »

Zadavi ga. :shock:
hey
Posts: 578
Joined: 22/02/2004 00:00
Contact:

#8

Post by hey »

jes ti sigurna da ti spavas sa muskarcem ? :D ako jesi koliko ja znam postoje oni neki flasteri koji se stave na nos, oni sto ih sportisti isto koriste radi laskeg disanja
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#9

Post by hananah »

hey wrote:jes ti sigurna da ti spavas sa muskarcem ? :D ako jesi koliko ja znam postoje oni neki flasteri koji se stave na nos, oni sto ih sportisti isto koriste radi laskeg disanja
Pa vidis da ne spavam :x kako cu kad hrce :D
a vec sam napisla da sam probala flastere sa bijelim lukom, tad sam spavala :zzzz: , on nije mogao od mirisa luka :lol: :lol:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#10

Post by Danguba »

Hano,

nije ni tebi lahko :D ,mijenjaj dok ne naidjes na nekog kao sto sam ja :wink: spavam kao jagnje ali samo kad me se unina :lol: :lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#11

Post by hananah »

Pa spavaj s nama, ja cu te uninati a poslije ces biti zvucni zid :)
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#12

Post by Danguba »

hananah wrote:Pa spavaj s nama, ja cu te uninati a poslije ces biti zvucni zid :)

mislis ono kó u sendvicu :(

neka cekacu bolju kombinaciju :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#13

Post by hananah »

da bas kao u sendvicu, pa necu ja valjda u sredini, izmedju dva hrkaca :x :x
svi kazu da spavaju kao jagnjad a onda po noci zavijaju kao vukovi :x :x
meni nista drugo ne preostaje nego da skripim zubima :lol: :lol:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#14

Post by Danguba »

a onda po noci zavijaju kao vukovi

i to nesto znaci :D

ali ono klasicno hrkanje :roll: bas je bez veze :sad: legne na ledja kao kakvo bure i onda pilanje,pa zaganje i na kraju trokira kao da radi na dvije svjecice :x
Gemini
Posts: 10
Joined: 15/05/2004 23:12
Location: Sarajevo

#15

Post by Gemini »

To sto si navodno radila i te njegove posljedice zvuce kao neki osrednje isprican vic, al haj´ ako je tako bas bilo.

Nista, zavezi mu tenisku lopticu na ledja tako da se ne moze okrenuti i hrkat´! Nemoj nam samo poslije ispricat kako je poslije poprimio zulj od te loptice pa da se opet fatam za glavu!!!! :) :-)
pametnica
Posts: 108
Joined: 10/09/2003 00:00

#16

Post by pametnica »

hehehe to i je stvarno problem
imamo jednog takvog u kuci
tata
samo mislim da mama najvise ispasta
mad ga nekad cujemo i u susjednoj prostoriji
ona se uvijek jadna zali na to
nedavno izvali jedan biser
kaze da tata manje hrce kad popije pivu a vise kad pije zestoko pice
ja znam da ga ona malo prodrma,on se ne probudi jer ima tvrd san,i dok on pocne hrkati poonovo mama zaspe
samo sto ona ima lahak san,pa to ne traje dugo :lol:
a to sto si ti probavala ona nije,niti bi "smjela"
cuj bijeli luk i ostalo
hey
Posts: 578
Joined: 22/02/2004 00:00
Contact:

#17

Post by hey »

hananah wrote:
hey wrote:jes ti sigurna da ti spavas sa muskarcem ? :D ako jesi koliko ja znam postoje oni neki flasteri koji se stave na nos, oni sto ih sportisti isto koriste radi laskeg disanja
Pa vidis da ne spavam :x kako cu kad hrce :D
a vec sam napisla da sam probala flastere sa bijelim lukom, tad sam spavala :zzzz: , on nije mogao od mirisa luka :lol: :lol:
ma ti su flasteri bez ikakva mirisa
daca l
Posts: 192
Joined: 27/04/2004 19:56
Location: Svedska

#18

Post by daca l »

znas sta ces uraditi, probaj sve to sto si probala ali sve odjednom
8-)
Stari
Posts: 6795
Joined: 10/10/2003 00:00

#19

Post by Stari »

Ako si bas skroz nacisto da istog (zbog raznoraznih razloga) neces zadaviti. Alternativno rjesenje bi moglo biti ...preseli se u drugu sobu.

Sve ostalo je vise manje slabo i nefunkcionise 100%
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#20

Post by hananah »

Ma nasla sam rjesenje, skinula sam mu glavu, sad spava u podrumu, sa svim predhodnicima :lol: :lol: i ni jedan vise ne hrce :lol: :lol:
daca l
Posts: 192
Joined: 27/04/2004 19:56
Location: Svedska

#21

Post by daca l »

ti si zesca :lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#22

Post by hananah »

Pa naravno da sam zesca, pa ne mogu zamisliti da je neko mogao povjerovati u moj prvi post :lol: :lol: :lol: :lol: ja otvorila kao zezanciju i parodiju na one teme gdje traze ljudi savjete :lol: :lol: no sta je tu je, sad na red dolazi don i poslije njega danguba :lol: :lol:
Da vidim da li hrcu :x :-)
daca l
Posts: 192
Joined: 27/04/2004 19:56
Location: Svedska

#23

Post by daca l »

ti si moj heroj

dajes li lekcije da i ja se nesto naucim 8-)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#24

Post by hananah »

nemoj ja daco da ti dajem lekcije, jer svi muski ce prezati od tebe a zeljeti te u isto vrijeme, zene ce te u pakosnoj ljubomori napadati :lol: :lol: jedino ako si dovoljno jaka (a cini mi se da jesi) i ako nisi tipicna "nja, nja, nja cura" (to mi se cini da nisi) onda welcome u hananah world jakih i mocnih zena :)
daca l
Posts: 192
Joined: 27/04/2004 19:56
Location: Svedska

#25

Post by daca l »

kao muzika za moje usi :D
Post Reply