Kako pribliziti BiH svijetskoj javnosti?

Post Reply
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#1 Re: Kako pribliziti BiH svijetskoj javnosti?

Post by musicman80 »

Nista, samo im umjesto BIH, Srbija ili Hrvatska kazes Tito i Jugoslavija, I svi ce znati. :D
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#2 Re: Kako pribliziti BiH svijetskoj javnosti?

Post by Država »

Kaže se 'svjetskoj' a ne 'svijetskoj'...



:sax:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3 Re: Kako pribliziti BiH svijetskoj javnosti?

Post by cyprus »

Spoj istoka i zapada, multi-kulti, evropski Jeruzalem, balkanski Liban, džamije, crkve, sinagoge... I tako to... To je ono što BiH zaista čini jedinstvenom...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#4 Re: Kako pribliziti BiH svijetskoj javnosti?

Post by GeeTnT »

cyprus wrote:Spoj istoka i zapada, multi-kulti, evropski Jeruzalem, balkanski Liban, džamije, crkve, sinagoge... I tako to... To je ono što BiH zaista čini jedinstvenom...
Trebo si dodat SFF, Cevljanovicka korida, Medjugorje, Holiday In (obzitom da se "dug" vidi sa mjeseca), TLN, Vijecnica... sto nas ima mass-al-a..



Pa nije lik dobio zadatak da pise o federaciji nego o cijeloj BiH....

Mislim da treba napisat jednostavno.... coming soon!
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#5 Re: Kako pribliziti BiH svijetskoj javnosti?

Post by cyprus »

GeeTnT wrote:
cyprus wrote:Spoj istoka i zapada, multi-kulti, evropski Jeruzalem, balkanski Liban, džamije, crkve, sinagoge... I tako to... To je ono što BiH zaista čini jedinstvenom...
Trebo si dodat SFF, Cevljanovicka korida, Medjugorje, Holiday In (obzitom da se "dug" vidi sa mjeseca), TLN, Vijecnica... sto nas ima mass-al-a..



Pa nije lik dobio zadatak da pise o federaciji nego o cijeloj BiH....

Mislim da treba napisat jednostavno.... coming soon!
Sve to što si napisao postoji u na drugim mjestima... Multikulturalnost na bosanski način je ipak nešto specifično...
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#6 Re: Kako pribliziti BiH svijetskoj javnosti?

Post by VCorp »

Pa mi smo poznati u svijetu odavno, imamo epitet divljaka. Mozemo Holivudu ponuditi da snimaju filmove iz 50 - ih u realnom ambijentu, izaći će ih jeftinije :lol: A mozemo im se pribliziti kroz jos kakav rat, svake godine naletim na nekog šošona iz EU, Amerike, Australije koji misli da je kod nas jos rat haha
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#7 Re: Kako pribliziti BiH svijetskoj javnosti?

Post by musicman80 »

Molim moderatora za objasnjenje. Zasto na ovoj temi pise da sam je ja pokrenuo kada nisam? Orginalni post pokretaca teme je izbrisan, i prvi je moj post koji je bio odgovor na prvi post.
Post Reply