kako prepoznati udvaranje???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#201 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Dinostula »

ovo_mi_je_nick wrote:
SmokingMan wrote:
KYLIE wrote:jedan moj drug kaze '' ja cim vidim musko i zensko na kafi... tu mora da ima nesto''
e hajd sad ti tu razgranici
Pokušaj da se uspostavi jedan ozbiljan međuljudski odnos,ili je to samo seks bez obaveze. :D
Žensko i neće biti s muškarcem na kafi osim ako nešto ne traži. Pa počevši od sexa, ramena za plakanje, nešto materijalne prirode (knjige, skripte, ispiti), izvlačenja informacija (u ovom slučaju 2 žene zovu jednog muškarca), pokušaj da se neki drugi muškarac napravi ljubomornim.

Žena može i smisli 1001 način da te kulturno odbije kad je muškarac ne zanima i kad joj ne treba. U suprotnom se piju kafe između M i Ž a nisu u vezi ili na papiru zajednici.
Kakvih crnih 1001 nacin zensko ima dva nacina da odbije i to en znas koji je gluplji:

1) Eto znas drag si mi ko prijatelj
2) Zauzeta je ko fol a grad citav zna da nije

Ovo pod dva je nekako najsigurnije da se ono ogradis kao satro momak mi neda da pijemo kafu,najlakse svalis krivicu na drugog. :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#202 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by JoseMujica »

Dozer wrote:Sta ti imas protiv lizanja?

jedini si upotrijebio tu mrsku riječ "protiv"
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#203 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Dozer »

:lol: :lol: :lol: :thumbup:

Eto, seke... Jose je mlad, njezan i neizbjezan, a pri tome i stela s oralom. Pa - bujrum. Jos malo, pa nestalo! :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#204 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by JoseMujica »

nije problem, al ne ližem na suho :D

samo dok nema vode i sve pliva u masnoći
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#205 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Dozer »

Zato je tu
Image
:lol:
dosada_ziva
Posts: 383
Joined: 04/02/2015 22:54

#206 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by dosada_ziva »

palestinka wrote:Pogled zaista, kad se stvarno nekome sviđaš, govori sve. Najbolji i najljepši je dok te neko gleda i u tom momentu i on tek shvata da mu se jako sviđaš. Tada se ne może pretvarati, ma šta kasnije rekao. Zjenice se rašire. Sviđaš mu se. Puno. Ko je dożivio ovaj pogled, zna o čemu pričam. Ili brzi pogled, nesiguran, sklanjajući, više puta. Već zaljubljen, a boji se da pokaże. A ima i fiksirajući, nelagodan, koji traje predugo, naporan pogled i čini da se osjećaš loše i samo pokazuje količinu ega u oku posmatrača. Kao, ako ne skinem oči s tebe, nećeš mi moći odoljeti. Čista gluma.
tačno :)

oči, ogledalo duše
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#207 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by pukepuke »

Dozer wrote::lol: :lol: :lol: :thumbup:

Eto, seke... Jose je mlad, njezan i neizbjezan, a pri tome i stela s oralom. Pa - bujrum. Jos malo, pa nestalo! :D
Joj, seke, otkad taj izraz nisam čula...
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#208 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by ovo_mi_je_nick »

@dinostula

Ma kakvi :D ona želi da je u igri i da joj poklanjaš pažnju ali čeka zagonđiju koji nju ignoriše (ako kaže da je zauzeta tada će doći na ignore listu pažnjom i sl. ).

● Imaš izgovore kao: iduće sedmice zovi, pa radim, već sam dogovorila, dolaze mi gosti/prijatelji, moram mami pomagati, imam ispite iduće sedmice (studira 5 godina a ostalo joj još dva ispita do uslova za drugu godinu), evo sad došla s kafe, boli je nešto od glave do pete (svaki put drugi dio tijela), ima trening, ode nani ovog vikenda, mora danas biti kod prijateljice jer je momak ostaviJo, ne baci seen nego ne otvara prozor pa tek sutra odgovori na poziv za kafu: "izvini bgt tek sad vidjela a izašli bi sigurno a danas nmg evo odo na razgovor za posao izvini bgt", ova sedmica mi je full ali vidimo se iduće 100 % (i tako svake sedmice :lol: ), moram na kurs (to je danas glavni izgovor)... itd
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#209 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by JoseMujica »

Dozer wrote:Zato je tu
Image
:lol:

to ti za ruke koristi...ja sam zakleti prirodnjak
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#210 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muha_sa »

pažljivo pratim
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#211 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by superiska »

ovo_mi_je_nick wrote:@dinostula

Ma kakvi :D ona želi da je u igri i da joj poklanjaš pažnju ali čeka zagonđiju koji nju ignoriše (ako kaže da je zauzeta tada će doći na ignore listu pažnjom i sl. ).

● Imaš izgovore kao: iduće sedmice zovi, pa radim, već sam dogovorila, dolaze mi gosti/prijatelji, moram mami pomagati, imam ispite iduće sedmice (studira 5 godina a ostalo joj još dva ispita do uslova za drugu godinu), evo sad došla s kafe, boli je nešto od glave do pete (svaki put drugi dio tijela), ima trening, ode nani ovog vikenda, mora danas biti kod prijateljice jer je momak ostaviJo, ne baci seen nego ne otvara prozor pa tek sutra odgovori na poziv za kafu: "izvini bgt tek sad vidjela a izašli bi sigurno a danas nmg evo odo na razgovor za posao izvini bgt", ova sedmica mi je full ali vidimo se iduće 100 % (i tako svake sedmice :lol: ), moram na kurs (to je danas glavni izgovor)... itd
:lol: istina. Pristojna :D neće da te povrijedi.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#212 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Bloo »

muha_sa wrote:pažljivo pratim
pažljivo pratim muhino pažljivo praćenje
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#213 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

Bloo wrote:
muha_sa wrote:pažljivo pratim
pažljivo pratim muhino pažljivo praćenje
+1
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#214 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muha_sa »

valja li ovako; otvorit prozor u aVtu, odvrnut Cecu il Bubamaru do daCke i laganini 30 na sat :thumbup:
mislim da bi od socijalnog do drvenije bar jednu potkacio
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#215 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

muha_sa wrote:valja li ovako; otvorit prozor u aVtu, odvrnut Cecu il Bubamaru do daCke i laganini 30 na sat :thumbup:
mislim da bi od socijalnog do drvenije bar jednu potkacio
O ruka kroz prozor, obavezno :thumbup:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#216 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Bloo »

muha_sa wrote:valja li ovako; otvorit prozor u aVtu, odvrnut Cecu il Bubamaru do daCke i laganini 30 na sat :thumbup:
mislim da bi od socijalnog do drvenije bar jednu potkacio
ciglu?
u glavu? :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#217 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muha_sa »

Tomahawk11 wrote:
muha_sa wrote:valja li ovako; otvorit prozor u aVtu, odvrnut Cecu il Bubamaru do daCke i laganini 30 na sat :thumbup:
mislim da bi od socijalnog do drvenije bar jednu potkacio
O ruka kroz prozor, obavezno :thumbup:
:thumbup:
Bloo wrote:
muha_sa wrote:valja li ovako; otvorit prozor u aVtu, odvrnut Cecu il Bubamaru do daCke i laganini 30 na sat :thumbup:
mislim da bi od socijalnog do drvenije bar jednu potkacio
ciglu?
u glavu? :mrgreen:
djevojku :-D još joj svirnem i kroz prozor velim--ks ks
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#218 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Bloo »

muha_sa wrote: djevojku :-D još joj svirnem i kroz prozor velim--ks ks
Image
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#219 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muha_sa »

nekad su pred slasticarnom Egipat njih par stajalo i djevojkama dobacivalo sa ks, ks, kssssssss :lol: :lol: :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#220 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by cendlerbing »

Dozer wrote:
cendlerbing wrote: P.S. Upravo sam shvatila da sam opisala nekoga iz svoje blizine :shock: .
Jos nam samo reci da li je on taj koji se ponasa onako prema tebi, ili ti prema njemu :D
on prema meni :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#221 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by jao_situacije »

ne radi se to tako muha

otvoriš prozor svirneš i samo gledaš u nju :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#222 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muha_sa »

jao_situacije wrote:ne radi se to tako muha

otvoriš prozor svirneš i samo gledaš u nju :mrgreen:
:lol:

meni je najdraže svirnut pa po gasu
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#223 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by jao_situacije »

muha_sa wrote:
jao_situacije wrote:ne radi se to tako muha

otvoriš prozor svirneš i samo gledaš u nju :mrgreen:
:lol:

meni je najdraže svirnut pa po gasu
:mrgreen:
pa nek ona onda konta i nek te traži

pametno :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#224 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by triconja »

muha_sa wrote:
jao_situacije wrote:ne radi se to tako muha

otvoriš prozor svirneš i samo gledaš u nju :mrgreen:
:lol:

meni je najdraže svirnut pa po gasu
U mene daidza kad vozi i vidi dobru svirne i nesto dobaci. Jednom isli mi nedje kad tamo cura predobra u haljini, znaci lola svirno i proturio glavu kroz prozor i kaze al lahori :lol: .

Znaci i zena mu u autu ali sta bi, zena vec naucila na to, skoro nikakve reakcije :lol:
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#225 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by mirsek »

palestinka wrote:Pogled zaista, kad se stvarno nekome sviđaš, govori sve. Najbolji i najljepši je dok te neko gleda i u tom momentu i on tek shvata da mu se jako sviđaš. Tada se ne może pretvarati, ma šta kasnije rekao. Zjenice se rašire. Sviđaš mu se. Puno. Ko je dożivio ovaj pogled, zna o čemu pričam. Ili brzi pogled, nesiguran, sklanjajući, više puta. Već zaljubljen, a boji se da pokaże. A ima i fiksirajući, nelagodan, koji traje predugo, naporan pogled i čini da se osjećaš loše i samo pokazuje količinu ega u oku posmatrača. Kao, ako ne skinem oči s tebe, nećeš mi moći odoljeti. Čista gluma.
Slazem se. Ovo pokazuje iskrenu i jaku zaljubljenost i slicno je ispoljavaju i muskarci i zene. Meni nije jasno sta koci te osobe da svoje zaljubljivanje otvoreno pokazu, cemu ta nesigurnost, suzdrzanost od otvorene komunikacije i pokazivanja svoje emocije drugoj osobi ??

E sad kako se prepoznaje udvaranje osoba( djevojaka u mom primjeru ), ima otvorenih udvaranja tipa ceduljica sa porukom ili brojem preko konobara ili drugarice, zadrzavanje ruke na tebi u prolazu vise nego sto je realno potrebno, okretanjem ledja dok te njene drugarice gledaju i prenose joj sta radis a ona povremeno baci pogled preko ramena prema tebi i onda se kikocu ,direktni komentari tebe ali da ti cujes taj komentar,kad vec pocnete da komunicirate pricama kako je neki muskarac pegla a ona ne zna kako da ga se otarasi,sredi se pa se "zali" kako joj dobacuju na ulici, namjestanje u mastovite poze tipa "ispadne" joj nesto na pod pa se sagne da to podigne uz prigodnu pozu, prica otvorenije o intimnijim stvarima ali kao dio neke druge price da ne bude preofirno i onda trazi tvoje misljenje, peckanje i provociranje mimo veceg drustva sa osmijehom od uha do uha, ima toga jos, dok se sjetim.
Ovo sve naravno ne mora biti pravilo ali to je moje iskustvo.
A nisam te skontao sa ovim fiksirajucim pogledom, jel to zaljubljenost ali je u pitanje osoba sa jakim egom pa to tako pokazuje ili ta osoba samo glumi neodoljivog zavodnika a nije u pitanju prava zaljubljenost ?
Last edited by mirsek on 02/10/2017 13:08, edited 3 times in total.
Post Reply