kako nagovoriti curu na anal sex

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#251 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by Nastasia »

swanfilter wrote:Pojedini analni sex shvatate previse bukvalno. Anus je isprepleten nervima, i zenu ne dovodi do orgazma. Desava se kataklizma epskih razmjera. Naravno, ko zna.

Zoya, da pokusas, citirala bi me ...

Ovo oko kenjanja nakon istog. Pa, nemeres voditi curu na cevape i burek i onda navaliti trpati. Treba o nekim stvarima malo razmisliti ...
Ja ba. Ako već ideš to radit, onda treba se malo i pripremit. Google najbolji prijatelj današnjice, sve moš' naći šta te zanima.

Nesreće u seksu se dešavaju, zato ja ne gotivim ljude koji su na svašta gadljivi, ubije mi ćejf ako moram pazit da mi je sve na mjestu.

A i ovo što reče, u autu, meni je nezamislivo u autu se jebat u šupak, nekako, nema dovoljno prostora za pripremu.

Ovo mi je sve naravno prič'o rođakov jaran koji je slušo kako komšije prepričavaju šta im je zet pričo.
swanfilter
Posts: 7920
Joined: 06/06/2008 18:52

#252 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by swanfilter »

Nastasia wrote:
swanfilter wrote:Pojedini analni sex shvatate previse bukvalno. Anus je isprepleten nervima, i zenu ne dovodi do orgazma. Desava se kataklizma epskih razmjera. Naravno, ko zna.

Zoya, da pokusas, citirala bi me ...

Ovo oko kenjanja nakon istog. Pa, nemeres voditi curu na cevape i burek i onda navaliti trpati. Treba o nekim stvarima malo razmisliti ...
Ja ba. Ako već ideš to radit, onda treba se malo i pripremit. Google najbolji prijatelj današnjice, sve moš' naći šta te zanima.

Nesreće u seksu se dešavaju, zato ja ne gotivim ljude koji su na svašta gadljivi, ubije mi ćejf ako moram pazit da mi je sve na mjestu.

A i ovo što reče, u autu, meni je nezamislivo u autu se jebat u šupak, nekako, nema dovoljno prostora za pripremu.

Ovo mi je sve naravno prič'o rođakov jaran koji je slušo kako komšije prepričavaju šta im je zet pričo.
Dobar si ti, nije prica prosla previse ljudi dok je na kraju do tebe dosla :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#253 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by supercali »

zoomba wrote:
Zoya wrote:
zoomba wrote:Kme kme :D

Bar su moje slike ne stavljam googlane ko ti seljanko..

A drugo to je takva zezancija bila , al to ti neces nikad skontati posto si ogranicena..
Ah, pa iz zeze i dosade sve i počinje pa čak i trpanje u bulju. Nemoj da ti babo sazna, neće ti more bit zadnju platu isplatiti :D
To mozda kod tebe tako ide .. :D nemoj mene ravnati po sebi.. :oops:

Bas mora neko biti ocajan pa da te trpa.. il ne trpa pa ovuda sikces :lol:
Zoya je medju zgodnim djevojkama na forumu koje sam vidio tako da to tvoje nikako ne stoji
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#254 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by radiša »

Znaci i ona je pala na kafu :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#255 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by supercali »

To nije tema emisije al je glupo prozivati neciji izgled ako ga nisi bar vidio
Kakva je zoya onako psihicki necu ulaziti jer je to za svakoga drugacije
Za mene licno zoya je jedna od rijetkih ovdje koju bi u svakom trenutku izabrao za drustvo
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#256 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by radiša »

Nije svakom bitan izgled a ovo između njih je vise na suk osnovi,ko ce kome bolje.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#257 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by supercali »

Osvrnuo sam se na to niko te nece pa jedva cekas da te neko krrsne ili kako je vec napisao
Znaci samo da opovrgnem to a ostalo kakva je ona onako je sve na licnoj bazi i u to necu da ulazim osom sto sam rekao moje misljenje o njoj
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#258 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by radiša »

Ti ako si sa njom izasao par puta ne znaci da znas sve o njoj samim tim ne mozes nista ni da tvrdis.Nema potrebe branit ni nju ni njega eto ih pa nek se kolju :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#259 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by supercali »

Znam je najmanje 10 godina tako da mogu pricati o njoj na osnovu mojih zakljucaka kao sto sam i rekao
Ja nju ne branim samo iznosim cinjenicu da nije ocajnica koja ceka kad ce je neki pokupiti i sl
Na osnovu izgleda je suprotno od toga
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#260 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by radiša »

Pa ne misli ni on da je ocajnica samo joj zeli suknut pa iznosi nebuloze zato i kazem pusti ih nek se kolju.Ljepe osobe znaju suknut bez icije pomoci tako da ako je takva kakvom je predstavljas ne trebas se sekirat,znam iz licnog primjera :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#261 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by moonca »

Ako je izao po drugi put,bice da je imao valjan razlog. :)
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#262 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by zoomba »

supercali wrote:Znam je najmanje 10 godina tako da mogu pricati o njoj na osnovu mojih zakljucaka kao sto sam i rekao
Ja nju ne branim samo iznosim cinjenicu da nije ocajnica koja ceka kad ce je neki pokupiti i sl
Na osnovu izgleda je suprotno od toga
Svako ima svoje misljenje , znam je i ja odavno , davno je nekad stavljala sliku neke djevojke nije izgledala lose , medjutim kad sam malo istrazio ispalo je da slika nije bila njena vec sa googla , kontam sta me briga njena stvar, mozda je lijepa a mozda i nije u svakom slucaju sebi je, al to joj ne daje zapravo da se ponasa ko neka kucka, vrijedja i druge naziva mogucim pederima .. sto je predrasuda i ograniceno razmisljanje .. sto se mene tice obicna manipulatorka... a svoje frustracije nek ljeci tamo gdje je naucila jer meni nece..
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#263 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by Bloo »

radiša wrote:Znaci i ona je pala na kafu :lol:
Sa respom je ugodno na kafi.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#264 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by HAVANA »

Mene vazda na pivu izvede.Il donese. :?
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#265 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by pecpec »

gospodin covjek,jeste ga nagovarali na analni? :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#266 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by supercali »

zoomba wrote:
supercali wrote:Znam je najmanje 10 godina tako da mogu pricati o njoj na osnovu mojih zakljucaka kao sto sam i rekao
Ja nju ne branim samo iznosim cinjenicu da nije ocajnica koja ceka kad ce je neki pokupiti i sl
Na osnovu izgleda je suprotno od toga
Svako ima svoje misljenje , znam je i ja odavno , davno je nekad stavljala sliku neke djevojke nije izgledala lose , medjutim kad sam malo istrazio ispalo je da slika nije bila njena vec sa googla , kontam sta me briga njena stvar, mozda je lijepa a mozda i nije u svakom slucaju sebi je, al to joj ne daje zapravo da se ponasa ko neka kucka, vrijedja i druge naziva mogucim pederima .. sto je predrasuda i ograniceno razmisljanje .. sto se mene tice obicna manipulatorka... a svoje frustracije nek ljeci tamo gdje je naucila jer meni nece..
Ne ulazim u to sta je pisala
To da li se vi nesto natjecete ko ce kome suknuti jesi li ti nju prije nesto napao i uvrijedio ili sl pa sad vraca ili obratno ne zanima me
Ja govorim cisto fizicki izgled da je zgodna forumasica a to kako je ja dozivljavam je moje iskustvo
Dal jer joj odgovaram kao prijatelj dal joj se svidjam dal nesto trece ne znam niti me zanima sa mnom je ok sto iz prilozenog ne mora znaciti i za ostale kao npr tebe
Nekome vjesalica odgovara meni ne
isto vazi kod nekoga i za hopku cendlerku i sve ostale djevojke i zene na forumu meni i tebi mozda odgovaraju pomenute nekome dizu pritisak a tako i ja nekome sam ok neko me simpatise a neko mrzi iz ovog ili onog razloga sto je normalno

Ja bih se zapitao jesam li normalan kad bi me svako gotivio
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#267 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by zoomba »

Ma sta me briga na kraju , nit sam ja njoj sta duzan a ni ona meni.. nek me zaobilazi i vozdra.. :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#268 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by supercali »

To svakako kazem samo na sta sam se osvrnuo a to je izgled
E sad sto ona nece ne vidi uzitak u analnom sexu je druga prica i postujem je bez obzira sto se mozda ja ne slazem ili slazem
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#269 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by pecpec »

Iz neutralnog ugla,nazvala je muskarce koje ga vole zabit u guz latentnim pederima,od toga je sve pocelo.
Ne znam cemu takvi komentari ocigledno dama ne shvata kako muskarci gledaju na zene kad je sex u pitanju.Zena je zena i da ima 100 rupa muskarac bi joj u te rupe zavuko i to nema nikakve veze sa pederlucima.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#270 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by supercali »

Bloo wrote:
radiša wrote:Znaci i ona je pala na kafu :lol:
Sa respom je ugodno na kafi.
Hvala ;-)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#271 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by supercali »

pecpec wrote:Iz neutralnog ugla,nazvala je muskarce koje ga vole zabit u guz latentnim pederima,od toga je sve pocelo.
Ne znam cemu takvi komentari ocigledno dama ne shvata kako muskarci gledaju na zene kad je sex u pitanju.Zena je zena i da ima 100 rupa muskarac bi joj u te rupe zavuko i to nema nikakve veze sa pederlucima.
Pa ne znam sta psihologija kaze al nije daleko od istine vjerujem jer ima muskaraca i koji ne vole u guz
Ja sam onako pola pola
Jednom probao zgadilo mi se al bih opet da vidim mozda bude bolje cisto iz tog razloga a sada da toliko zudim za tim nema sanse
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#272 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by pecpec »

Ma imas svakakvih muskaraca neki ga ne vole ni zabit,samo bi da gledaju :lol:

Pederluk je nesto izopaceno i bolesno to je smjesno poredit sa necim na zeni.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#273 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by zoomba »

pecpec wrote:Iz neutralnog ugla,nazvala je muskarce koje ga vole zabit u guz latentnim pederima,od toga je sve pocelo.
Ne znam cemu takvi komentari ocigledno dama ne shvata kako muskarci gledaju na zene kad je sex u pitanju.Zena je zena i da ima 100 rupa muskarac bi joj u te rupe zavuko i to nema nikakve veze sa pederlucima.
Upravo tako a i ovaj post iznad :thumbup:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#274 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by ho oponopono »

...i šta sad na kraju bi...idemo li u anale...:pusi2:
REMB
Posts: 66
Joined: 25/01/2016 22:43

#275 Re: kako nagovoriti curu na anal sex

Post by REMB »

Samo u cosak stjerat, za kosu povuci, nedat se micat i udri. :skoljka:
Locked