Kako naci zenu vrijednu braka?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3226 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by insomnia78 »

Inace ce ti kroz po godine nabiti na nos kako ti nije stalo
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#3227 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by Zoya »

insomnia78 wrote:Al kad pogledas tako je
A ljudi ne cuvaju. Poderase
Onda teško da vam se i 'kalupi' podudaraju :lol:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#3228 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by Zoya »

strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
A ja znam obrnuto. Čovjek oblači ženu kao da mu je prostitutka. Čarape na 'baklave' sandale sa platformom, crveni karmin i on sav ponosan pored nje. Stalno je slika i postavlja na fejsbuk :-D
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#3229 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by Guadalajara »

Zoya wrote:
strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
A ja znam obrnuto. Čovjek oblači ženu kao da mu je prostitutka. Čarape na 'baklave' sandale sa platformom, crveni karmin i on sav ponosan pored nje. Stalno je slika i postavlja na fejsbuk :-D
:lol: :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21578
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3230 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by MarlboroGold »

strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
Ne treba zabranjivati, ali bi ona sama trebala znati da to baš i nije prikladno oblačenje u mnogim situacijama.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3231 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by moonca »

MarlboroGold wrote:
strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
Ne treba zabranjivati, ali bi ona sama trebala znati da to baš i nije prikladno oblačenje u mnogim situacijama.
Ona je bila -provokativna i kada su se upoznali- i ako je prosla taj test- cemu zabrana nakon - :-) - na stranu- sta je prikladno za odredjene situacije - isto se odnosi i na muskarca koji je bio 'sredjen' kao momak -- za ocekivati je, da ce takav biti i u braku /vezi. :-)
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#3232 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by animals »

Zavisi sta je za koga provokacija..
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#3233 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by Xavier1 »

SmokingMan wrote:Tako je i na žalost našala i moja koleginica.Nekada je bila top riba,minići,štrample,štikle,a eno je sada,neprepoznatljiva.Trohnuala skroz.Pazite žene šta birate.Dok vas mami medom vas hrani...
Mnoge cekaju, probiru, a vrijeme brzo proleti. I onda problem.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3234 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by pizarro »

poslije svadbe odmah pod niqab :srce:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#3235 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by Xavier1 »

strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
Tako i treba.
Ti bi pustao da se oblaci provokativno? Mislim svakako da bi sama trebala znati da to ne ide, ali ako je neka slobodoumna mora ici zabrana.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3236 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by moonca »

Xavier- nije to problem- trebaju osobe da se formiraju same- pa tek onda ce biti sposobne da se nekome i prilagode.

Rana udaje, je i velika sansa za -razilazenjem- imali djece- sto neki navode da cini brak kompletnim i na okupu-- ili ne- . \

Moj zapazanje...
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#3237 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by Xavier1 »

moonca wrote:Xavier- nije to problem- trebaju osobe da se formiraju same- pa tek onda ce biti sposobne da se nekome i prilagode.

Rana udaje, je i velika sansa za -razilazenjem- imali djece- sto neki navode da cini brak kompletnim i na okupu-- ili ne- . \

Moj zapazanje...
Te sto se rano udaju se udaju. Drugim ostanu macke. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3238 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by moonca »

Xavier1 wrote:
moonca wrote:Xavier- nije to problem- trebaju osobe da se formiraju same- pa tek onda ce biti sposobne da se nekome i prilagode.

Rana udaje, je i velika sansa za -razilazenjem- imali djece- sto neki navode da cini brak kompletnim i na okupu-- ili ne- . \

Moj zapazanje...
Te sto se rano udaju se udaju. Drugim ostanu macke. :lol:
Hm- - dakle oko 30-te imas novu garnituru -izbora.. samo sada sa 'privjescima' :-) :-D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21578
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3239 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by MarlboroGold »

pizarro wrote:poslije svadbe odmah pod niqab :srce:
:lol:
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#3240 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by Zizi505 »

Zoya wrote:
strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
A ja znam obrnuto. Čovjek oblači ženu kao da mu je prostitutka. Čarape na 'baklave' sandale sa platformom, crveni karmin i on sav ponosan pored nje. Stalno je slika i postavlja na fejsbuk :-D
Jadno :-?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3241 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by insomnia78 »

Zoya wrote:
strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
A ja znam obrnuto. Čovjek oblači ženu kao da mu je prostitutka. Čarape na 'baklave' sandale sa platformom, crveni karmin i on sav ponosan pored nje. Stalno je slika i postavlja na fejsbuk :-D
De nam link da vdimo
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3242 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by moonca »

:roll:
o.svasta.. :lol:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#3243 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by alibaba_i_30_godina »

Pretvori se ova tema u puko mahalanje. :oops:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3244 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by moonca »

Pa -stosta otkrijes--.. ;-)
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#3245 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by Zoya »

insomnia78 wrote:
Zoya wrote:
strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
A ja znam obrnuto. Čovjek oblači ženu kao da mu je prostitutka. Čarape na 'baklave' sandale sa platformom, crveni karmin i on sav ponosan pored nje. Stalno je slika i postavlja na fejsbuk :-D
De nam link da vdimo
Haha, nikad! Ima još. Sa njegovom ženom je svaki njegov prijatelj bio i onda je on oženi i hvali kako samo on ima čast to...... cijelog života :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3246 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by SmokingMan »

alibaba_i_30_godina wrote:Pretvori se ova tema u puko mahalanje. :oops:
Najdosadnije,a mnogima naizgled zanimljive žene se okupljaju oko besmislica!Tako im dan protekne u "kolektivnoj zabavi".

Na kraju svega,pogrešan zaključak čovjeka odvede u raznorazne pretpostavke...Ali...

Nije uzalud ona izreka "People see what they want to see,and what people want to see never has anything to do with the truth..."

Poštujem da se i pogriješi,demokratsko pravo,a prije svega čovjekova slabost...
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#3247 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by strucnjakdemagog »

MarlboroGold wrote:
strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
Ne treba zabranjivati, ali bi ona sama trebala znati da to baš i nije prikladno oblačenje u mnogim situacijama.

Recimo izađu negdje na večeru... Šta tu nije prikladno?
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#3248 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by animals »

Kakve se sve mahaluse ne nakupise na ovome forumu..
strasno je ovo.. :-) :-)
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#3249 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by strucnjakdemagog »

Xavier1 wrote:
strucnjakdemagog wrote:Znam slučajeve gdje muž/momak ne dozvoljava supruzi/djevojci da se provokativno oblači, jer eto drugi će je gledati. :lol:
Tako i treba.
Ti bi pustao da se oblaci provokativno? Mislim svakako da bi sama trebala znati da to ne ide, ali ako je neka slobodoumna mora ici zabrana.

Naravno da sam puštao i puštaću i ubuduće. Ne vidim u tome ništa loše.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#3250 Re: Kako naci zenu vrijednu braka?

Post by biggrin »

Zoya wrote:
insomnia78 wrote:
Zoya wrote: A ja znam obrnuto. Čovjek oblači ženu kao da mu je prostitutka. Čarape na 'baklave' sandale sa platformom, crveni karmin i on sav ponosan pored nje. Stalno je slika i postavlja na fejsbuk :-D
De nam link da vdimo
Haha, nikad! Ima još. Sa njegovom ženom je svaki njegov prijatelj bio i onda je on oženi i hvali kako samo on ima čast to...... cijelog života :lol:
što je problem onda link ako je čovjek ponosan na to...i jos se hvali?
Post Reply