kako joj reći da je volim

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#101

Post by cHupjahalic@ »

mozes ti njoj i na druge nacine pokazati da ti je stalo do nje. :)

mislim da nije samo dovoljno reci "volim te" i ocekivati da sve ide svojim tokom. u svakom slucaju sretno. :)
A.i.d.A..
Posts: 31
Joined: 10/03/2007 21:50

#102

Post by A.i.d.A.. »

"helo damo,
maj nejm is Ramo.
Du ju wont
da zaigramo?"

ja mislim da je to dovoljno :-D :-D :-D :-D
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#103

Post by cHupjahalic@ »

Minnela wrote:ma gdje ce joj bolan govoriti da je voli ,a ni ne zna je :-) :lol: :lol: :D ..i ne hodaju,a on bi njoj govorio da je voli samo da bi joj se priblizio :-) :D
draga Minno, nisu svi muski isti. :D
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#104

Post by cHupjahalic@ »

premijera nije jos najavljena, ali ja nestrpljivo cekam. :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#105

Post by mamica papucarka »

platonska ljubav :D

neka, tema je bas simpaticna :)
User avatar
GODZZILA
Posts: 591
Joined: 20/12/2006 03:51
Location: Olimpijski grad

#106

Post by GODZZILA »

Vidi ovako brate..Pusti forumase zajebaju se.Hodam i ja sa starijom 4 godine od sebe.Znam kako je.Da ti drug kaze.Kreni sa dvosmislenim rijecima tipa "mrzim te",al neozbiljno.Forsiraj furku par dana,pa promijeni.Jer kao sto si rekao,ona igra toplo hladno.Takva jer te "TESTIRA",da vidi tvoju reakciju tj.kolko ti je stalo do nje.Nalazi joj konstantno neke mane i zezaj je za bilo sta (odjecu obucu)bilo sta.Brukaj je pred rajom,a pogotovo tu zezaj.Na kraju određenog perioda(zavisi kolko istrajes)pocece da drukcije razmislja,i da te gleda kao nekog vrijednog nje.E tek onda joj iskreno reci Volim te.I ja bi bio zhvalan da je meni ovo neko rekao,nego moro sam pasti hiljdu puta i gubiti ih zato sto sam previse otvoren.Znam da su ovo kratke upute,ali nadam se da ce ti pomoci.Nema srece samo vjestina.Sve najbolje.
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#107

Post by Sarafcina »

GODZZILA wrote:Vidi ovako brate..Pusti forumase zajebaju se.Hodam i ja sa starijom 4 godine od sebe.Znam kako je.Da ti drug kaze.Kreni sa dvosmislenim rijecima tipa "mrzim te",al neozbiljno.Forsiraj furku par dana,pa promijeni.Jer kao sto si rekao,ona igra toplo hladno.Takva jer te "TESTIRA",da vidi tvoju reakciju tj.kolko ti je stalo do nje.Nalazi joj konstantno neke mane i zezaj je za bilo sta (odjecu obucu)bilo sta.Brukaj je pred rajom,a pogotovo tu zezaj.Na kraju odreðenog perioda(zavisi kolko istrajes)pocece da drukcije razmislja,i da te gleda kao nekog vrijednog nje.E tek onda joj iskreno reci Volim te.I ja bi bio zhvalan da je meni ovo neko rekao,nego moro sam pasti hiljdu puta i gubiti ih zato sto sam previse otvoren.Znam da su ovo kratke upute,ali nadam se da ce ti pomoci.Nema srece samo vjestina.Sve najbolje.

tacno.
neocekivana_sila
Posts: 558
Joined: 22/09/2005 13:48

#108

Post by neocekivana_sila »

luciferino wrote:Pa tako nam brate reci. :)
Znaš, to "volim te" je odavno postalo ofucana fraza, i znam jako puno djevojaka koje se saspu od šege kada im momak to kaže-)
a sta mislis kako je "volim te" postalo ofucana fraza. Govori neko da je voli, za mjesec cuje da to govori nekoj drugoj, onda ga cuje kako skoro pred njom govori trecoj da je voli.
luciferino wrote:Kažeš da je dobro poznaješ, a onda vjerovatno znaš i šta voli i šta je interesuje. Iskoristi to. Ako ne znaš, raspitaj se diskretno, a onda iznenadi nečim (prijatno naravno) i budi orginalan. -)
to je obmanjivanje i prevara..navlacenje na tanak led. Mnogo gora prevara od fizicke. Nije ljudski navuci djevojku kako bi bio voljen jer ako je to preuvelicano, bice povrijedjena i sta si dobio.
Treba biti iskren prema svojim osjecanjima, treba biti iskren prema drugom. Pokazati joj samog sebe, a ne manipulisati njenim osjecajima.
Last edited by neocekivana_sila on 21/05/2007 20:16, edited 1 time in total.
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#109

Post by Bumbar »

mlada i zelena wrote:
Sarafcina wrote:
GODZZILA wrote:Vidi ovako brate..Pusti forumase zajebaju se.Hodam i ja sa starijom 4 godine od sebe.Znam kako je.Da ti drug kaze.Kreni sa dvosmislenim rijecima tipa "mrzim te",al neozbiljno.Forsiraj furku par dana,pa promijeni.Jer kao sto si rekao,ona igra toplo hladno.Takva jer te "TESTIRA",da vidi tvoju reakciju tj.kolko ti je stalo do nje.Nalazi joj konstantno neke mane i zezaj je za bilo sta (odjecu obucu)bilo sta.Brukaj je pred rajom,a pogotovo tu zezaj.Na kraju određenog perioda(zavisi kolko istrajes)pocece da drukcije razmislja,i da te gleda kao nekog vrijednog nje.E tek onda joj iskreno reci Volim te.I ja bi bio zhvalan da je meni ovo neko rekao,nego moro sam pasti hiljdu puta i gubiti ih zato sto sam previse otvoren.Znam da su ovo kratke upute,ali nadam se da ce ti pomoci.Nema srece samo vjestina.Sve najbolje.

tacno.
glupost :D
to je cupanje zivaca...mozda i cujes da te upita da li je volis...iako prije mislim da ce te prije toga nogirati...upravo zbog toplo - hladno...
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#110

Post by cHupjahalic@ »

toplo-hladno toplo-hladno :D
povlacim ono sto sam rekla prije :D ... ne govori joj da je volis :D ... koji ce joj to djavo :? :D
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#111

Post by maccarona »

ni za zivu glavu :D bice ti ko saianu :oops: :D
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#112

Post by Sarafcina »

mlada i zelena wrote:
Sarafcina wrote:
GODZZILA wrote:Vidi ovako brate..Pusti forumase zajebaju se.Hodam i ja sa starijom 4 godine od sebe.Znam kako je.Da ti drug kaze.Kreni sa dvosmislenim rijecima tipa "mrzim te",al neozbiljno.Forsiraj furku par dana,pa promijeni.Jer kao sto si rekao,ona igra toplo hladno.Takva jer te "TESTIRA",da vidi tvoju reakciju tj.kolko ti je stalo do nje.Nalazi joj konstantno neke mane i zezaj je za bilo sta (odjecu obucu)bilo sta.Brukaj je pred rajom,a pogotovo tu zezaj.Na kraju odreðenog perioda(zavisi kolko istrajes)pocece da drukcije razmislja,i da te gleda kao nekog vrijednog nje.E tek onda joj iskreno reci Volim te.I ja bi bio zhvalan da je meni ovo neko rekao,nego moro sam pasti hiljdu puta i gubiti ih zato sto sam previse otvoren.Znam da su ovo kratke upute,ali nadam se da ce ti pomoci.Nema srece samo vjestina.Sve najbolje.

tacno.
glupost :D

ma to za ... VOLIM TE .. stavi ruku na ringlu, ukljuci je ;), i onda mi reci kada je zabolilo... onda promijeni prst i ringlu ;)... pa opet ponovi eksperiment :D

a onda ukljuci obje ringle i sa dva prsta druge ruke... igraj po obje :D ... pipini i povuci :D ... ne boli previse ;) .. nema plikova :D.... jedino trosis duplo vise struje :D
Lutkicaaaaa!
Posts: 7
Joined: 20/05/2007 11:07

#113

Post by Lutkicaaaaa! »

prleitihi wrote:đeš joj to govoriti ako niste zajedno????.. :shock: :shock:


(zmiuga..iako nismo zajedno..volim te.. :skoljka: :D:D:D:D )
To tebi tako lako nekom reci volim te 8)
Lutkicaaaaa!
Posts: 7
Joined: 20/05/2007 11:07

#114

Post by Lutkicaaaaa! »

tech10 wrote:Reci joj da ti se svidja, ali ni za zivu glavu ne spominji da je volis. :-D
To da se ne bi ufurala poslije :-D
Flora
Posts: 20
Joined: 15/11/2003 00:00

#115

Post by Flora »

Sta dramite toliko? Ako je volis, reci joj to. Ali kako znas da je volis? Mene najvise zivciraju tipovi koji mi kazu 'volim te', a misle ili 'digao mi se', ili 'ljubomoran sam jer sam video kako te onaj tamo gleda, a mislim da si i ti pogledala njega' - pa brze bolje da zapisaju teritorij.
User avatar
In_side
Posts: 477
Joined: 18/12/2006 15:36
Location: SJJ/OSl/LIS

#116

Post by In_side »

Flora wrote:Sta dramite toliko? Ako je volis, reci joj to. Ali kako znas da je volis? Mene najvise zivciraju tipovi koji mi kazu 'volim te', a misle ili 'digao mi se', ili 'ljubomoran sam jer sam video kako te onaj tamo gleda, a mislim da si i ti pogledala njega' - pa brze bolje da zapisaju teritorij.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
madalen
Posts: 277
Joined: 31/12/2006 09:45
Location: daleko od Bosne

#117

Post by madalen »

pa evo reci cu mu da ga volim sa ovom lijepom pjesmicom



Slaba sam na tebe
Još od prve noći
Slaba sam na priče
Koje pričaju ti oči

Slaba sam na tebe
Na tvoje riječi,
Na tvoje pjesme

Slaba sam na tebe
I kad odlaziš od mene

Slaba sam na tebe
I uvijek ću biti
I prezirat ću sebe
Jer sam slaba na tebe

:kiss:
dadulle
Posts: 45
Joined: 12/01/2007 19:44

#118

Post by dadulle »

Umjetniče,sta se desilo? Jesi li joj rekao da je volis?
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#119

Post by zmijaIzmaj »

Lutkicaaaaa! wrote:
prleitihi wrote:đeš joj to govoriti ako niste zajedno????.. :shock: :shock:


(zmiuga..iako nismo zajedno..volim te.. :skoljka: :D:D:D:D )
To tebi tako lako nekom reci volim te 8)
nisam ja prletu bilo ko :oops: :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#120

Post by Saian »

maccarona wrote:ni za zivu glavu :D bice ti ko saianu :oops: :D
dobro je, :D :D uspio sam ovo u prihvatljiv kontekst smjestit' :D :P
Post Reply