KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#51

Post by Fair Life »

harka wrote:
Fair Life wrote:
Ritam & blouse wrote:Evo stisno sam , zini da bolje cujes :D :P
KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH
na isti nacin kao ruski kriminalci i psihicki ruski bolesnici
koji su dobili srbijanska drzavljanstva i dovoditi u BiH da kolju,ubija i siluju.
I sta ima veze sto je brat vodje Hamasa?
Bravo Harka !! Kad vidis drugog da se brljuga u blatu... najbolje je i sam zaleci pored njega... i nastojati biti barem k'o i on, ako ne i prljaviji.

A to sto pitas: "I sta ima veze sto je brat vodje Hamasa?"... posalji pitanje redakciji "Slobodne Bosne", jer to je naslov njihovog teksta kojeg sam postirao.

Selam
harka
Posts: 726
Joined: 18/02/2007 20:32

#52

Post by harka »

Fair Life wrote:
harka wrote:
Fair Life wrote: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH
na isti nacin kao ruski kriminalci i psihicki ruski bolesnici
koji su dobili srbijanska drzavljanstva i dovoditi u BiH da kolju,ubija i siluju.
I sta ima veze sto je brat vodje Hamasa?
Bravo Harka !! Kad vidis drugog da se brljuga u blatu... najbolje je i sam zaleci pored njega... i nastojati biti barem k'o i on, ako ne i prljaviji.

A to sto pitas: "I sta ima veze sto je brat vodje Hamasa?"... posalji pitanje redakciji "Slobodne Bosne", jer to je naslov njihovog teksta kojeg sam postirao.

Selam
Dragi F.L ovi iz Rusije su dosli s namjerom da izvrse agresiju na BiH i okupiraju je,a ovi drugi valjda da pomognu golorukom narodu.Da ti kazem nisam ni za ove ni za one,al jes razlika.Sto se tice toga sta ima veze sto mu je brat .Uzmimo na primjer da ja imam sestru tamo neku koja je kriminalac,ne mora odmah da znaci da sam i ja takva samo zato sto je ona meni sestra.
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#53

Post by kekec »

harka wrote: Dragi F.L ovi iz Rusije su dosli s namjerom da izvrse agresiju na BiH i okupiraju je,a ovi drugi valjda da pomognu golorukom narodu.Da ti kazem nisam ni za ove ni za one,al jes razlika.
Nema tu razlike.
I jedni i drugi su "psi rata". :roll:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#54

Post by Fair Life »

harka wrote: Dragi F.L ovi iz Rusije su dosli s namjerom da izvrse agresiju na BiH i okupiraju je,a ovi drugi valjda da pomognu golorukom narodu.Da ti kazem nisam ni za ove ni za one,al jes razlika.
Govorila je moja baba: "Sacuvaj me boze i okupatora i oslobodilaca. Okupator dodje i bude otjeran, a oslobodioci dodju i ostanu... pa te jebu cijeli zivot."

Umrla je u 96. godini zivota.
nista od podjele
Posts: 30
Joined: 07/04/2007 17:06

#55

Post by nista od podjele »

Fair Life wrote:
harka wrote: Dragi F.L ovi iz Rusije su dosli s namjerom da izvrse agresiju na BiH i okupiraju je,a ovi drugi valjda da pomognu golorukom narodu.Da ti kazem nisam ni za ove ni za one,al jes razlika.
Govorila je moja baba: "Sacuvaj me boze i okupatora i oslobodilaca. Okupator dodje i bude otjeran, a oslobodioci dodju i ostanu... pa te jebu cijeli zivot."

Umrla je u 96. godini zivota.
Pametna ti baba :-) ako si se na nju bacio u pameti da li se ta dugovjecnost prenosi genetski i na unuke ? ! Nije valjda da cemo citati tvoje postove jos 50-tak godina :roll: :)
User avatar
So What!
Posts: 11148
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#56 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by So What! »

Bh. državljaninu Harisu Shehadi uprkos svim dozvolama Egipat ne dozvoljava evakuaciju iz Gaze
Image

Bh. državljanin Haris Shehada iz Tuzle, koji se nalazi u Gazi, uprkos svim dozvolama da bude evakuisan u BiH, po odluci znanoj samo Egiptu, ostao je u tampon zoni. Njegov otac dr. Ahmed Shehada smatra da je ovo veliki diplomatski skandal Egipta.

Dr. Ahmed Shehada koji živi u Bosni i Hercegovini 40-ak godina s nestrpljenjem čeka dolazak svog sina Harisa koji, s obzirom da nije bio na jugu Gaze, nije bio u mogućnosti u prvom mahu doći u BiH.
Međutim, uz sve prethodne saglasnosti Egipta i Izraela, pa i odobrenje BiH i Izraela s obzirom da se nalazi na "zelenoj listi", Egipat mu danas nije dao ući u državu.

"Haris je bh. državljanin, završio je Behram-begovu medresu u Tuzli, ima dvoje djece. Žena mu je izašla s prvom grupom, a on nije mogao jer je bio u Gazi i nije mogao doći do juga. U međuvremenu dok je bio u Gazi povrijeđen je od detonacije koja se dogodila nedaleko od njega. Njegovo ime se našlo na zelenoj listi da može napustiti Palestinu, odnosno preći u Egipat. Iako Egipat može pustiti koga hoće, oni slušaju naređenja Izraela", kaže dr. Shehada.

Image
Harisov otac dr. Ahmed Shehada

Međutim, tu nastaju problemi. Sedam dana Haris je čekao da neko dođe iz Ambasade BiH u Egiptu po njega na granični prijelaz, ali danas oko 13 sati kada su došli, Harisu nije odobren izlazak iako je imao svu potrebnu dokumentaciju i dozvole.

"Stigao je službenik iz bh. ambasade oko 13 sati po njega. Egipćani su došli do Harisa i rekli mu da ne može preći i da ništa ne pita, a uposlenika naše ambasade su vratili. Haris se nalazi sada između Palestine i Egipta, čeka rješenje situacije. Službenik naš se vratio u Kairo, a Haris je ostao tu gdje jeste. Ako se ništa ne riješi, oni će ga sutra ubaciti u auto i baciti u vrlo vjerovatno sigurnu smrt", dodaje naš sagovornik.

Kazao je da je ambasador Sabit Subašić kontaktirao dežurnu ambasadoricu za Balkan i tražio objašnjenje te da im je iz Egipta rečeno da se radi o sigurnosnim razlozima i da ga neće pustiti.

"To je dežurno obrazloženje za sve koje ne žele pustiti. On je strani državljanin, uposlenik ambasade je došao po njega, ide tranzitom do aerodroma i napušta Egipat. Nemaju razloga da ga zadržavaju i da mu ne daju ući ako ima sve - pasoš, papirologiju, dozvole. Neka ga oni voze pod pratnjom do aerodroma. Ovo je jako ozbiljan prekršaj, diplomatski prije svega od Egipta i naše Ministarstvo vanjskih poslova i ministar Elmedin Konaković moraju oštro i hitno čim prije reagovati i tražiti objašnjene zašto se bh. državljani šalju u smrt bez razloga", govori Harisov otac Ahmed.

Na kraju je naglasio da očekuje od MVP BiH i ministra Konakovića da hitno pozove amabasadora Egipta u BiH i zatraži konkretno objašnjenje prije nego bude kasno.
Klix
sumirprimus
Posts: 80740
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#57 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by sumirprimus »

i onda htio ili ne, procitas prvi post na ovoj temi... :skoljka:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10454
Joined: 27/04/2021 22:52

#58 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by tramvajtrojka »

sumirprimus wrote: 04/12/2023 15:33 i onda htio ili ne, procitas prvi post na ovoj temi... :skoljka:
I onda se pita sto mu ne daju izlazak a amidza mu bio vodja hamasa :lol: :lol: :mrgreen:, i ako je nas drzavljanin i otac mu zivi ovdje sta ce on dole da zivi koji vrag boga pitaj koje su to seme i semice
sumirprimus
Posts: 80740
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#59 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by sumirprimus »

The Palestinian doctor with Brazilian nationality Ahmed Shehada, 58 years old, was trapped at Tocumen International Airport, in Panama, for 32 hours, between last Thursday (16) and Saturday (18). Brother of a former leader of Hamas (a militant Islamic resistance group in Palestine) who was murdered in 2002, he says he was a victim of political persecution.
The doctor, who has had Brazilian citizenship since 2015, said he was connecting in Panama on a flight that had Colombia as its final destination, where he would participate in a meeting of the Palestinian community. He claims to have been the only one, out of a group of five people, to be stopped.

Taken to a room where he was interrogated, Shehada was allegedly repeatedly photographed by people who spoke different languages. At one point, he suspected that he would be handed over to Mossad – the Intelligence and Special Operations Institute linked to the Israeli government.
jel ovo isti lik? da nisu pomijesali dvojicu?
konami666
Posts: 2419
Joined: 11/05/2015 21:57

#60 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by konami666 »

Koliko samo ovih slučajeva X sa BH pasosem ima to niko ne zna. Umjesto da daju amerima da pročešljaju kroz dokumente i da traže savjet, to se krije već nekoliko desetljeća…
sumirprimus
Posts: 80740
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#61 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by sumirprimus »

ovaj nas haman i brazilac? jel to isti lik? :lol: :skoljka:
moimoi
Posts: 4471
Joined: 01/07/2006 12:59

#62 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by moimoi »

Ovaj je barem zavrsio medicinu :D
Hakiz
Posts: 39893
Joined: 30/07/2015 20:01

#63 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by Hakiz »

konami666 wrote: 04/12/2023 15:46 Koliko samo ovih slučajeva X sa BH pasosem ima to niko ne zna. Umjesto da daju amerima da pročešljaju kroz dokumente i da traže savjet, to se krije već nekoliko desetljeća…
Amerima?

Koliko rodbine Osame živi i/ili posluje sa SAD? Familijom Buš?

Država koja proslavi tvorca V1 i V2 raketa umjesto da ga osudi u Nirmbergu?

Oni da češljaju?
Bobi
Forum administrator
Posts: 31987
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#64 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by Bobi »

moimoi wrote: 04/12/2023 16:32 Ovaj je barem zavrsio medicinu :D
Kao jedna naša :D, ma lik je mutikaša prva liga, vidis da ga ima nema gdje ga nema :D.
konami666
Posts: 2419
Joined: 11/05/2015 21:57

#65 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by konami666 »

Hakiz wrote: 04/12/2023 16:35
konami666 wrote: 04/12/2023 15:46 Koliko samo ovih slučajeva X sa BH pasosem ima to niko ne zna. Umjesto da daju amerima da pročešljaju kroz dokumente i da traže savjet, to se krije već nekoliko desetljeća…
Amerima?

Koliko rodbine Osame živi i/ili posluje sa SAD? Familijom Buš?

Država koja proslavi tvorca V1 i V2 raketa umjesto da ga osudi u Nirmbergu?

Oni da češljaju?
Da.
moimoi
Posts: 4471
Joined: 01/07/2006 12:59

#66 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by moimoi »

Bobi wrote: 04/12/2023 17:06
moimoi wrote: 04/12/2023 16:32 Ovaj je barem zavrsio medicinu :D
Kao jedna naša :D, ma lik je mutikaša prva liga, vidis da ga ima nema gdje ga nema :D.
Takvi su se trazili ‘90ih :D
sumirprimus
Posts: 80740
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#67 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by sumirprimus »

Al ovaj kako pišu ima konekcije abu hamza, buraz, panama brazil
:skoljka:
giannibelif
Posts: 1907
Joined: 28/01/2017 22:11

#68 Re: KAKO JE BRAT VOĐE HAMASA POSTAO DRŽAVLJANIN BIH

Post by giannibelif »

Nek odu ambasador i Seseljuga po njega.
Post Reply