Kako je bolje na moru?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Strong Liner
Posts: 31
Joined: 11/06/2019 15:53

#51 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Strong Liner »

:run:
Last edited by Strong Liner on 19/12/2019 15:04, edited 2 times in total.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#52 Re: Kako je bolje na moru?

Post by mali jomu »

Ja bez moje zene ne idem nigdje, bez djece mogu ali bez moje zene ne mogu.

Ako mi ikad dodje da negdje na odmor odem bez moje zene, onda i ne trebam snjom ikako vise i biti, tako da nema nikakve sanse da bilo gdje odem bez nje...


a djeca... koji cemo im mi kurac, a koji ce kurac oni i nama na odmoru :mrgreen:
User avatar
fortaleza
Posts: 5553
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#53 Re: Kako je bolje na moru?

Post by fortaleza »

mali jomu wrote:Ja bez moje zene ne idem nigdje, bez djece mogu ali bez moje zene ne mogu.

Ako mi ikad dodje da negdje na odmor odem bez moje zene, onda i ne trebam snjom ikako vise i biti, tako da nema nikakve sanse da bilo gdje odem bez nje...


a djeca... koji cemo im mi kurac, a koji ce kurac oni i nama na odmoru :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#54 Re: Kako je bolje na moru?

Post by SmokingMan »

Bio bi bolje da odeš bez žene,a i žena bez tebe,kako jedno drugom ne dosadite vremenom,Bože sačuvaj....
User avatar
TAFKAP
Posts: 10258
Joined: 30/09/2011 07:49

#55 Re: Kako je bolje na moru?

Post by TAFKAP »

Najbolje je piške

Iliti pješke, kako se kome više sviđa
User avatar
Point.
Posts: 27503
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#56 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Point. »

Sad kad sam stariji, kad cugam tri dana poslije bolujem, tako da ići na more sa rajom ne bih kondiciono izdržao.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#57 Re: Kako je bolje na moru?

Post by HAVANA »

SmokingMan wrote:Bio bi bolje da odeš bez žene,a i žena bez tebe,kako jedno drugom ne dosadite vremenom,Bože sačuvaj....
Kako bolan,nisam se zenio da idem bez zene po godisnjim,pijem i prcim povazdan.To se radilo dok se nije ozenilo.Bas mi i treba odmor sa njom,tu smo drugaciji,drugacija svakodnevnica,nema racuna,roditeljskog,gume od masine,vesa,rate kredita,roditeljskog,ispita...Resetujes i odmoris mozak i tijelo.Djeca nek idu,sta ce mi,a i ja njima.Nisam ni ja s tatom i mamom ljetovo.Nek zive mladost,bolja ce im biti starost.
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#58 Re: Kako je bolje na moru?

Post by mali jomu »

SmokingMan wrote: Bio bi bolje da odeš bez žene,a i žena bez tebe,kako jedno drugom ne dosadite vremenom,Bože sačuvaj....

Skim si to ti u braku Boze sacuvaj... :lol:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#59 Re: Kako je bolje na moru?

Post by zlo zlo »

HAVANA wrote:
SmokingMan wrote:Bio bi bolje da odeš bez žene,a i žena bez tebe,kako jedno drugom ne dosadite vremenom,Bože sačuvaj....
Kako bolan,nisam se zenio da idem bez zene po godisnjim,pijem i prcim povazdan.To se radilo dok se nije ozenilo.Bas mi i treba odmor sa njom,tu smo drugaciji,drugacija svakodnevnica,nema racuna,roditeljskog,gume od masine,vesa,rate kredita,roditeljskog,ispita...Resetujes i odmoris mozak i tijelo.Djeca nek idu,sta ce mi,a i ja njima.Nisam ni ja s tatom i mamom ljetovo.Nek zive mladost,bolja ce im biti starost.
kinky :lol:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7753
Joined: 03/06/2016 16:31

#60 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Dope_Man »

Point. wrote:Sad kad sam stariji, kad cugam tri dana poslije bolujem, tako da ići na more sa rajom ne bih kondiciono izdržao.
Nije uvijek biti s rajom=mrtvi od alkohola. Ja sam negdje na sredini, imam i stariju i mladju ekipu. Sa mladjima ce biti nesto blize tome al opet umjerenije, sa starijima onako kulturno par pica i to je to.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#61 Re: Kako je bolje na moru?

Post by HAVANA »

Pa ja,jebla je masina,to vrti povazdan, poletice.Vazda nesta na njoj treba. :roll:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#62 Re: Kako je bolje na moru?

Post by SmokingMan »

HAVANA wrote:
SmokingMan wrote:Bio bi bolje da odeš bez žene,a i žena bez tebe,kako jedno drugom ne dosadite vremenom,Bože sačuvaj....
Kako bolan,nisam se zenio da idem bez zene po godisnjim,pijem i prcim povazdan.To se radilo dok se nije ozenilo.Bas mi i treba odmor sa njom,tu smo drugaciji,drugacija svakodnevnica,nema racuna,roditeljskog,gume od masine,vesa,rate kredita,roditeljskog,ispita...Resetujes i odmoris mozak i tijelo.Djeca nek idu,sta ce mi,a i ja njima.Nisam ni ja s tatom i mamom ljetovo.Nek zive mladost,bolja ce im biti starost.
Ma ne moraš ići na more da bi prčio.Čisto da se odmoriš od njezinih pridika,de ovo,de ono,haj ovako,haj onako....De ba.Mudro ti je ovo sa djecom,hebi ga,imaju u glavi dovoljno pameti,neka se snalaze. :D

@Mali jomu.Ako se samnom neka strpi samo godinu,Allah će joj izgraditi vilu u Dženetu. :D :lol:
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#63 Re: Kako je bolje na moru?

Post by mali jomu »

SmokingMan wrote: ... Ma ne moraš ići na more da bi prčio.Čisto da se odmoriš od njezinih pridika,de ovo,de ono,haj ovako,haj onako....

sto ste se ozenili bezveze... ono da raja zna da ste ozenjeni :lol:

kod mene to nije tako, zena mi je dio mene, kao vazduh, ne bih mogao disat bez nje... a ni ona bez mene, cim je nema odmah nemam ni vazduha


vi ste katastrofa... :mrgreen:
MMM1977
Posts: 4363
Joined: 15/07/2009 12:56

#64 Re: Kako je bolje na moru?

Post by MMM1977 »

sadie_forever wrote:Jel vise volite na more ici sa svojim partnerom/icom ili sa vecom ekipom recimo rodbinom?
Sa svekrvom
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#65 Re: Kako je bolje na moru?

Post by detroit-mercy »

sadie_forever wrote:Jel vise volite na more ici sa svojim partnerom/icom ili sa vecom ekipom recimo rodbinom?
U mene mi zeni dusa ic sa svekrom i svekrvom a ja jos dodam punca i punicu pa svi nako coporativno na more :mrgreen: .
nlt
Posts: 2548
Joined: 18/05/2014 18:02

#66 Re: Kako je bolje na moru?

Post by nlt »

Moj jaran kad ide na more ide po 5 ili 6 auta u koloni. Porodica, kolege sa posla...jojjj
Bude ih po 15-20......
MMM1977
Posts: 4363
Joined: 15/07/2009 12:56

#67 Re: Kako je bolje na moru?

Post by MMM1977 »

detroit-mercy wrote:
sadie_forever wrote:Jel vise volite na more ici sa svojim partnerom/icom ili sa vecom ekipom recimo rodbinom?
U mene mi zeni dusa ic sa svekrom i svekrvom a ja jos dodam punca i punicu pa svi nako coporativno na more :mrgreen: .
Šta je sa šurom i zaovom? :D
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#68 Re: Kako je bolje na moru?

Post by detroit-mercy »

MMM1977 wrote:
detroit-mercy wrote:
sadie_forever wrote:Jel vise volite na more ici sa svojim partnerom/icom ili sa vecom ekipom recimo rodbinom?
U mene mi zeni dusa ic sa svekrom i svekrvom a ja jos dodam punca i punicu pa svi nako coporativno na more :mrgreen: .
Šta je sa šurom i zaovom? :D
I oni naravno, kad je dernek nek i hala gori :mrgreen: .
probook
Posts: 4581
Joined: 13/10/2013 22:38

#69 Re: Kako je bolje na moru?

Post by probook »

AmiĐa_Idriz wrote:Meni je vala more više umor nego odmor :mrgreen:
100% :thumbup:

Samo to niko nece da prizna :D
User avatar
Haris.ba
Posts: 24169
Joined: 08/09/2005 20:08

#70 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Haris.ba »

Najbolje je ići na more sam.

U odsustvu tih mogućnosti, može i sa puncem i punicom, svekrom i svekrvom, sve može, sve probao. :D

Da mi je neko pričao nakon tolike želje da se ide sa rajom i curom na more, da će doći vakav vakat. Nedavno mi se na put (poslovni) uvalio jedan iz rodbine. Kaže da ti ne bude dosadno, I još kao on meni uslugu čini da ne budem sam u autu.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#71 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Ommadawn »

Point. wrote:Sad kad sam stariji, kad cugam tri dana poslije bolujem, tako da ići na more sa rajom ne bih kondiciono izdržao.
Ići sa rajom podrazumijeva i ubiti se od alkohola?

Ja kad odem popijem koliko mogu bez da se moram nužno napiti i svi od moje raje znaju da kad ja kažem “Neću više, dosta mi je za danas” niko NE SMIJE reći “De ba koji ti je kurac, popij još jednu”.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#72 Re: Kako je bolje na moru?

Post by P308 »

Haris.ba wrote:Najbolje je ići na more sam.

U odsustvu tih mogućnosti, može i sa puncem i punicom, svekrom i svekrvom, sve može, sve probao. :D

Da mi je neko pričao nakon tolike želje da se ide sa rajom i curom na more, da će doći vakav vakat. Nedavno mi se na put (poslovni) uvalio jedan iz rodbine. Kaže da ti ne bude dosadno, I još kao on meni uslugu čini da ne budem sam u autu.
Ja sam na more isao i sa rodbinom, i sa rajom i sa djevojkom. Ali nikad nisam isao sam, a u zadnje vrijeme me to bas privlaci. :D Pitam se kako je ici sam :D
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#73 Re: Kako je bolje na moru?

Post by daddy-kool »

Haris.ba wrote: Nedavno mi se na put (poslovni) uvalio jedan iz rodbine. Kaže da ti ne bude dosadno, I još kao on meni uslugu čini da ne budem sam u autu.
Ovo i meni znaju često ponuditi, ali izbjegnem, neka hvala.
Uživam biti sam u autu.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24169
Joined: 08/09/2005 20:08

#74 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Haris.ba »

P308 wrote:
Ja sam na more isao i sa rodbinom, i sa rajom i sa djevojkom. Ali nikad nisam isao sam, a u zadnje vrijeme me to bas privlaci. :D Pitam se kako je ici sam :D
Ma ono više da se mozak odmori. Neka tri dana maksimum (više dva, žena zove nazad :D ). Ujutro ustaneš, doručkuješ, zauzmeš mjesto na plaži, vratiš se na kafu, meditiraš dok piješ kafu gledajući u more, odeš na plažu, malo kupanja, spavaš do ručka na plaži...

Malo jeste dosadno, jer ne dajem signale da mi je do priče, ali zato i jesam sam. Naveče svakako valja izvještaj podnositi gdje sam bio i radio. Tad se napričam.

Jest da se osjećam ko penzić (jer ih ima solo na moru), ali nije loše. Bitno je samo da ne želim da se družim ko penzići (zadnji put sam upratio jednog, koga nafata priča - umrla žena, fina penzija, teško je u samoći....). NIti te ko specijalno gleda, niti išta.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#75 Re: Kako je bolje na moru?

Post by P308 »

Haris.ba wrote:
P308 wrote:
Ja sam na more isao i sa rodbinom, i sa rajom i sa djevojkom. Ali nikad nisam isao sam, a u zadnje vrijeme me to bas privlaci. :D Pitam se kako je ici sam :D
Ma ono više da se mozak odmori. Neka tri dana maksimum (više dva, žena zove nazad :D ). Ujutro ustaneš, doručkuješ, zauzmeš mjesto na plaži, vratiš se na kafu, meditiraš dok piješ kafu gledajući u more, odeš na plažu, malo kupanja, spavaš do ručka na plaži...

Malo jeste dosadno, jer ne dajem signale da mi je do priče, ali zato i jesam sam. Naveče svakako valja izvještaj podnositi gdje sam bio i radio. Tad se napričam.

Jest da se osjećam ko penzić (jer ih ima solo na moru), ali nije loše. Bitno je samo da ne želim da se družim ko penzići (zadnji put sam upratio jednog, koga nafata priča - umrla žena, fina penzija, teško je u samoći....). NIti te ko specijalno gleda, niti išta.
:thumbup:
To upravo i hocu. Da mi se dva-tri dana niko ne obraca :D Sad mi se jos vise ide kad uzmem u obzir ovaj tvoj opis.
Jedini je problem sto imam ovu jednu sto bi me odrobijala da odem sam :D
Post Reply