Kako je bolje na moru?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Melbourne_Australia
Posts: 2566
Joined: 06/11/2012 14:20

#26 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Melbourne_Australia »

moonca wrote:
Melbourne_Australia wrote:Ni jedan muskarac ako ga pitas iskreno nece reci da vise voli sa partnericom :lol: Svaki bi sa dobrom muskom rajom da se opusti u svakom mogucem smislu :lol: :lol: Ali posto 90%muskaraca a pogotovu ozenjenih ne smiju bez zene i na bazen , oni ce ti reci da vise vole sa zenom ili djevojkom :D Ja svake godine i ako sam ozenjen imam svoju musku ekipu koja dodje iz Australije i sirom europe , opalimo 7 dana po moru uglavnom iznajmimo jedrlicu i skipera i picimo...
Mislim da ste vi jedina takva ekipa koja postoji. :lol: osim ovih ispod.. :-)

Image
Zato sto nas mentalitet podrazumijeva "nazalost" da ne mozes imati malo slobode u braku i odusak neki...Isto vazi i za zene...Ja od kako znam za sebe i prije braka uvjek sam isao par dana sa ljubavnicom ili djevojkom :D a poslije sa rajom, sad nema ljubavnica ili treba ali ima muska raja..
User avatar
krofnaa*
Posts: 188
Joined: 30/04/2013 00:50

#27 Re: Kako je bolje na moru?

Post by krofnaa* »

Ci-Nick wrote:Gledam jednom prilikom neki Česi do mene na plaži i kćerka izvalila sise pred ocem a punica pred zetom,.. ima li to smisla, nema,.. sisa ima ali smisla nema,.. :lol:
Do koje godine smijes zensku djecu vodit na more? Po toj logici dok ne krenu sise rasti pa onda postane sramota ili? :shock:
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#28 Re: Kako je bolje na moru?

Post by sumirprimus »

najbolje je u moru biti goL...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#29 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Tomahawk11 »

Melbourne_Australia wrote:Ni jedan muskarac ako ga pitas iskreno nece reci da vise voli sa partnericom :lol: Svaki bi sa dobrom muskom rajom da se opusti u svakom mogucem smislu :lol: :lol: Ali posto 90%muskaraca a pogotovu ozenjenih ne smiju bez zene i na bazen , oni ce ti reci da vise vole sa zenom ili djevojkom :D Ja svake godine i ako sam ozenjen imam svoju musku ekipu koja dodje iz Australije i sirom europe , opalimo 7 dana po moru uglavnom iznajmimo jedrlicu i skipera i picimo...
Pa ide se i jedna i druga varijanta :thumbup:
Tako se kum posvađao sa djevojkom (sadašnjom suprugom), hoćemo na vikend na more, u koliko te kupim i :autic: :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#30 Re: Kako je bolje na moru?

Post by sumirprimus »

cinjenica je, ni zena ni drustvo, izazov je sa svalerkom :D :skoljka: :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#31 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:cinjenica je, ni zena ni drustvo, izazov je sa svalerkom :D :skoljka: :run:
Ako ćemo realno, izazov je otići u nepoznato, pa šta se desi :lol:
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#32 Re: Kako je bolje na moru?

Post by sumirprimus »

a otic sa zenom a zavrsit sa drugom? eto zlatne medalje :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#33 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:a otic sa zenom a zavrsit sa drugom? eto zlatne medalje :lol:
Ma ima tih varijanti, al ponesi andola za svaki slučaj :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34 Re: Kako je bolje na moru?

Post by spreca »

sumirprimus wrote:cinjenica je, ni zena ni drustvo, izazov je sa svalerkom :D :skoljka: :run:
Ja nekad davno tako naletio na komsiju :oops: :lol: :lol: :lol: .....probudim se i pogledam a on dva peskira odmene isto sa svalerkom :lol: :lol: ali doduse tad nisam bio ni ozenjen :lol: :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#35 Re: Kako je bolje na moru?

Post by SmokingMan »

2 decenije nisam bio na moru,je li još slano kao nekada? :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#36 Re: Kako je bolje na moru?

Post by spreca »

jeste ali nije vise tako mokro :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Tomahawk11 »

spreca wrote:
sumirprimus wrote:cinjenica je, ni zena ni drustvo, izazov je sa svalerkom :D :skoljka: :run:
Ja nekad davno tako naletio na komsiju :oops: :lol: :lol: :lol: .....probudim se i pogledam a on dva peskira odmene isto sa svalerkom :lol: :lol: ali doduse tad nisam bio ni ozenjen :lol: :lol:
Jel bilo....voda, komšija :lol: :lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 31933
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#38 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Bobi »

_BataZiv_0809 wrote:Radije bi bio lucki radnik negdje na Sjevernom ledenom moru nego ljetovao sa rodbinom.
Pa to su extra placeni poslovi :mrgreen:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#39 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Ommadawn »

sumirprimus wrote:a otic sa zenom a zavrsit sa drugom? eto zlatne medalje :lol:
Nećeš vjerovati, znam lika što je iz Swe otišao sa curom Šveđankom u rodni Sandžak, odatle s drugom curom ode u Ulcinj na more a s trećom se vrati s mora :lol:
Al’ ta treća mu je i dohakala. Karma is da bitch
User avatar
teuta06
Posts: 1594
Joined: 28/03/2018 11:14

#40 Re: Kako je bolje na moru?

Post by teuta06 »

partnerom... :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#41 Re: Kako je bolje na moru?

Post by spreca »

Tomahawk11 wrote:
spreca wrote:
sumirprimus wrote:cinjenica je, ni zena ni drustvo, izazov je sa svalerkom :D :skoljka: :run:
Ja nekad davno tako naletio na komsiju :oops: :lol: :lol: :lol: .....probudim se i pogledam a on dva peskira odmene isto sa svalerkom :lol: :lol: ali doduse tad nisam bio ni ozenjen :lol: :lol:
Jel bilo....voda, komšija :lol: :lol:
Ma jok ba ...samo smo jedan drugom namignuli :lol:
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#42 Re: Kako je bolje na moru?

Post by stakasa »

Ommadawn wrote:
sumirprimus wrote:a otic sa zenom a zavrsit sa drugom? eto zlatne medalje :lol:
Nećeš vjerovati, znam lika što je iz Swe otišao sa curom Šveđankom u rodni Sandžak, odatle s drugom curom ode u Ulcinj na more a s trećom se vrati s mora :lol:
Al’ ta treća mu je i dohakala. Karma is da bitch
:D
Svedanka ceka vezu za Beograd na autobuskoj u Prijepolju...
Ci-Nick
Posts: 5062
Joined: 15/03/2015 17:38

#43 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Ci-Nick »

krofnaa* wrote:
Ci-Nick wrote:Gledam jednom prilikom neki Česi do mene na plaži i kćerka izvalila sise pred ocem a punica pred zetom,.. ima li to smisla, nema,.. sisa ima ali smisla nema,.. :lol:
Do koje godine smijes zensku djecu vodit na more? Po toj logici dok ne krenu sise rasti pa onda postane sramota ili? :shock:
Očito da je moj izraz " izvalile sise" pogrešno shvaćen,.. nisu problem sise,. nego gole sise,..
franceska
Posts: 320
Joined: 22/08/2008 20:05

#44 Re: Kako je bolje na moru?

Post by franceska »

Ci-Nick wrote:
krofnaa* wrote:
Ci-Nick wrote:Gledam jednom prilikom neki Česi do mene na plaži i kćerka izvalila sise pred ocem a punica pred zetom,.. ima li to smisla, nema,.. sisa ima ali smisla nema,.. :lol:
Do koje godine smijes zensku djecu vodit na more? Po toj logici dok ne krenu sise rasti pa onda postane sramota ili? :shock:
Očito da je moj izraz " izvalile sise" pogrešno shvaćen,.. nisu problem sise,. nego gole sise,..
Vala ni meni ovo nije ok :roll:
A nisam konzerva :D
Melbourne_Australia
Posts: 2566
Joined: 06/11/2012 14:20

#45 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Melbourne_Australia »

Tomahawk11 wrote:
Melbourne_Australia wrote:Ni jedan muskarac ako ga pitas iskreno nece reci da vise voli sa partnericom :lol: Svaki bi sa dobrom muskom rajom da se opusti u svakom mogucem smislu :lol: :lol: Ali posto 90%muskaraca a pogotovu ozenjenih ne smiju bez zene i na bazen , oni ce ti reci da vise vole sa zenom ili djevojkom :D Ja svake godine i ako sam ozenjen imam svoju musku ekipu koja dodje iz Australije i sirom europe , opalimo 7 dana po moru uglavnom iznajmimo jedrlicu i skipera i picimo...
Pa ide se i jedna i druga varijanta :thumbup:
Tako se kum posvađao sa djevojkom (sadašnjom suprugom), hoćemo na vikend na more, u koliko te kupim i :autic: :mrgreen:
Ma odmor sa zenom i djecom je nesto sto se podrazumijeva, ali isto tako ne bi mogao da ne odem sa muskom rajom...Gdje skontamo da ne mozemo ko nekad i da nismo bas za nekih ludih provoda do 6 ujutru :D ali eto pricamo i sjecamo se :lol: :lol: Zato zadnje 3 godine, jedrilica i 7 dana vozikanja i kupanja...Znaci, strava nam bude.. Mada meni odmor na moru sa porodicom nije klasicni odmor..Imamo stan u Splitu, pa nema sirkleta ne zuri ti se nigdje, lakse je u glavi kad znas da ne ides kuci za dva dana...Pa kad nam se ne ide na kupanje , pravac u kino uvece, ili ostanes u stanu uz tv ili film.. ..Starce povedem obavezno 15 dana , stariji su i da provedem ja i djeca sto vise vremena sa njima..Jer bice covjeku zao poslije, sto nije..ps..Ja sam vec tempirao da cu Svijestko prvenstvo u kosarci biti cijelo vrijeme dole sa djecom i zenom :lol:
Seyfo
Posts: 4318
Joined: 23/08/2011 14:12

#46 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Seyfo »

Neko vodi na more starce iako zna da se ne vole sa supružnikom. To ne kontam.
Melbourne_Australia
Posts: 2566
Joined: 06/11/2012 14:20

#47 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Melbourne_Australia »

Seyfo wrote:Neko vodi na more starce iako zna da se ne vole sa supružnikom. To ne kontam.
Rijetko gdje ima ljubavi izmedju svekrve i snahe ....Ali ono sto mora biti je postovanje...Eto ja sad volim nesto majku moje zene :D Iritira me, ali je postujem i tacka....Zato ja ne idem sa punicom na more, to pustim zeni mojoj da ide :lol: Sta cu sa punicom na moru :lol: :lol:
Seyfo
Posts: 4318
Joined: 23/08/2011 14:12

#48 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Seyfo »

Mislio sam općenito, rade to ljudi.
Ja ne bi ni sa svojim ni sa njenim. Ne znam šta bi mi gore bilo.
Idu moji sami, fino im bude, i ne predlažu ništa drugo. Svi zadovoljni.
Melbourne_Australia
Posts: 2566
Joined: 06/11/2012 14:20

#49 Re: Kako je bolje na moru?

Post by Melbourne_Australia »

Seyfo wrote:Mislio sam općenito, rade to ljudi.
Ja ne bi ni sa svojim ni sa njenim. Ne znam šta bi mi gore bilo.
Idu moji sami, fino im bude, i ne predlažu ništa drugo. Svi zadovoljni.
Ne znam koliko ti godina starci imaju, ali kad dodju u godine da se nazalost blizi kraj, treba otici i na more sa njima par dana...Ne mora zena ali moja zena nema problem sa tim...To njima vrijedi vise od svega..Djeca vole da su sa dedom i nanom na plazi i da setaju..Sve sto sam stariji, sve vise to osjecam...Starci su "Amin"
Last edited by Melbourne_Australia on 17/07/2019 11:04, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 80471
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#50 Re: Kako je bolje na moru?

Post by sumirprimus »

roditelji su uvijek dobrodosli, jos ako su u snazi da mogu pricuvat djecu da ne moras cekat gluho doba, bingo :thumbup:
dobro ne bas uvijek pretjerujem..
Post Reply