Kako izgubiti kile za 3 hevte!!!

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#26

Post by chuchumbamayumbe »

Ja sam svojevremeno koristio Hydroxycut http://www.hydroxycut.com/ i stvar djeluje! Radi se o toliko popularnim fat burnerima, koji se pocinju pojavljivati i kod nas. 75% sredstava na trzistu nema nikakav ucinak. Ova stvar je kod mene djelovala, ali sam promijenio nacin ishrane u potpunosti. Znaci, smanjen unos kalorija, i to posebno onih losih. Proteini, meso, mlijeko, zitarice, to je glavno, i onda trosenje kalorija. Meni su najbolji bili "steperi" i obisno trcanje. Biciklo mi se nije tako dobro pokazao. Smrsao sam 16 kg za 2 mjeseca. Medjutim, ako zelite da odrzavate tu tezinnu, morate u potpunosti promijeniti nacin zivota. Neke su stvari i genetski upisane u nas kod i protiv toga se tesko boriti. Moj jaran pojede 3 tanjira graha i cijeli hljeb za rucak i nema vise 45 kg, i ne moze se udebljati, a ja popijem casu vode i primi mi se. Znacim sto vise kretnje, sto manje auta, umjerena ishrana, po mogucnosti izbaciti (ali ne skroz) slatkise, alkohol i zasicene masnoce. Redovne sedmicne aktivnosti, bazen, setnja...
Naravno, niko nam ne brani za Bajram da pojedemo tepsiju baklava, ali samo tada i nikada vise... :D
Sretno!
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#27

Post by Vozdra_123 »

debela wrote:
Vozdra_123 wrote:
debela wrote: jedini pravi nacin za gubljenje kila. tabletice i muckalice mazanje ociju.
ali jedno mi nije jasno. zar vi tako malo poznajete svoje tijelo da vam uopste padaju na pamet ove 'cudotvorne dijete' :? i uopste od cega smo napravljeni i kako funkcionisemo. ovakve stvari bi trebalo ukljuciti u osnovno obrazovanje.
da ga ti poznajes smrsala bi :D

hos mi reci da se covjek ugoji eto tek tako?
ugoji se jer jede previse!
vozdra, ti bas na vozdra sa ocima :lol: citirala sam te uz komentar da si jedini dao pravi recept za mrsanje, smanji hranu - povecaj aktivnosti. ok?

a jasta nego se deblja od hrane. ta nece od have :roll: najbolje su mi one ja se i od vode udebljam :lol: ahaaaa sta ima od vode..

a za moje kile ne brini :D
ok izvini oci mi preskacu tekst :D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#28

Post by Vozdra_123 »

chuchumbamayumbe wrote:Ja sam svojevremeno koristio Hydroxycut http://www.hydroxycut.com/ i stvar djeluje! Radi se o toliko popularnim fat burnerima, koji se pocinju pojavljivati i kod nas. 75% sredstava na trzistu nema nikakav ucinak. Ova stvar je kod mene djelovala, ali sam promijenio nacin ishrane u potpunosti. Znaci, smanjen unos kalorija, i to posebno onih losih. Proteini, meso, mlijeko, zitarice, to je glavno, i onda trosenje kalorija. Meni su najbolji bili "steperi" i obisno trcanje. Biciklo mi se nije tako dobro pokazao. Smrsao sam 16 kg za 2 mjeseca. Medjutim, ako zelite da odrzavate tu tezinnu, morate u potpunosti promijeniti nacin zivota. Neke su stvari i genetski upisane u nas kod i protiv toga se tesko boriti. Moj jaran pojede 3 tanjira graha i cijeli hljeb za rucak i nema vise 45 kg, i ne moze se udebljati, a ja popijem casu vode i primi mi se. Znacim sto vise kretnje, sto manje auta, umjerena ishrana, po mogucnosti izbaciti (ali ne skroz) slatkise, alkohol i zasicene masnoce. Redovne sedmicne aktivnosti, bazen, setnja...
Naravno, niko nam ne brani za Bajram da pojedemo tepsiju baklava, ali samo tada i nikada vise... :D
Sretno!
ovo je previse
koliko si ih dobio nazad?
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#29

Post by chuchumbamayumbe »

nNsam dobio nista nazad sve dok sam se pridrzavao normalnog nacina ishrane i aktivnosti prvu godinu-dvije.
Zatim sam se oženio, dobio dijete! :D
Nakon 2-3 godine nabacio jedno 20kg!
Sta cu kada me zena hrani ko kralja, a meni to "veoma" tesko pada! :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#30

Post by debela »

16 kila dole pa 20 gore :shock:
covjece, sta radis od sebe..
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#31

Post by shin »

chuchumbamayumbe wrote:nNsam dobio nista nazad sve dok sam se pridrzavao normalnog nacina ishrane i aktivnosti prvu godinu-dvije.
Zatim sam se oženio, dobio dijete! :D
Nakon 2-3 godine nabacio jedno 20kg!
Sta cu kada me zena hrani ko kralja, a meni to "veoma" tesko pada! :D
Dobro je tebi, 20 kila od zenine kuhinje je zavidan rezultat. Ja znam mnoge koji mrsave radi zenine kuhinje :D
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#32

Post by chuchumbamayumbe »

debela wrote:16 kila dole pa 20 gore :shock:
covjece, sta radis od sebe..
Pa, opste poznato je da smo se manje-vise svi udebljali polije rata, a sve ove gore varijacije su se desile u periodu 1999-2006. Jbga, kupio se auto, izaslo se iz puberteta, ostarilo se, pije se pivo a ne sok :-), znate kako to vec ide... A tu je i zena, palacinke, sarme, dolme, sos ovaj, sos onaj, kolaci... A sada ce i hagra, zimnica...
I jos nesto, ne patim nesto specijalno od kila, gore dole 20 kg, to je za mene relativno malo posto vagam 120kg! :D
Nisam ja dzaba Chuchumbamayumbe ba! :-D
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#33

Post by neutral »

FEED el-Castro wrote:
neutral wrote:narucila... potrosila i rezultata nije bilo... ni jedan jedini gram manje :) a zeljela sam 3 kg manje... oni su mi garantovali ako se ne varam 5 do 8 kg... maaaaaaaaaaa :)
oni idu na tu kartu da ces biti lijen da trazis povrat... btw kako oni mogu znati da ti nisi imao nikakve koristi...
Prije par mjeseci sam htjela da postavim temu o tome kako ne bi i drugi bili budale...
:oops:
Eh super, to me zanima jesil poslala nazad i jesu li ti vratili pare. Nemora se smrsat, al nemoj da me jos povrh toga i opale po usima, nije bas na ulici nac 80kaemova :roll:

???vratise li ili ne ???

ne nisam isla na taj povrat novca... jer sam lijena i oni upravo idu na tu kartu... tako dolaze do zarade...
i da pojasnim taj proizvod je otprilike 1, 5 do 2 decilitra nekog sirupa... traje oko 5 do 6 dana... rekoh bez ikakvog efekta...
Nisam imala zivaca da im vracam.... jer sam lijena i jer sam bila ljuta na sebe sto sam nasjela tako naivno na te glupe reklame...
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#34

Post by shadow »

debela wrote:16 kila dole pa 20 gore :shock:
covjece, sta radis od sebe..
cuj sta radi? :-? sve je po planu i programu odradjeno, covjek smrsho da bi se ozenio, otkako se ozenio vise ga kilaza ne interesuje, stanca djecu i trazi repetu :D
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#35

Post by dashing »

Dijeta u obliku bilo kakvog seika ,djusa tableta je jako stentna na unutarnje organe , posebno jetru i bubrege.
Sa tijelom se ne treba izivljavat, odnosno prezderavat. Minimalizirati unos crvenog mesa, krompira rize i tjestenine a sto vise povrca ,voca i morskie hrane, ucinak je vrlo brzo primjetan.
I naravno voda u sto vecim kolicinama i bilo kakva vrsta tijelsne aktivnosti; ( trcanje , brzo hodanje). :o
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#36

Post by ziggy »

chuchumbamayumbe wrote:nNsam dobio nista nazad sve dok sam se pridrzavao normalnog nacina ishrane i aktivnosti prvu godinu-dvije.
Zatim sam se oženio, dobio dijete! :D
Nakon 2-3 godine nabacio jedno 20kg!
Sta cu kada me zena hrani ko kralja, a meni to "veoma" tesko pada! :D
To se ti udebljao u trudnoci? :-)
LeKo
Posts: 1489
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#37

Post by LeKo »

Ja se udebljao nakon što sam prestao konzumirati cigarete, nisam povecao unos hrane, a povećao sam fizicke aktivnosti, krajni rezultat je sa 82 kg za 6 mjeseci na 102 kg, otisao kod doktora na pregled poslije cega je uslijedio zaključak, udebljao se zbog povećanja nervoze. To je bilo prije 4g i dan danas redovno treniram, masan nisam ali 102 kg i danas imam. BTW. sve je do gradje i organizma čovjeka, tako da ni za debljanje ni za mršavljenje nemamo šta tražiti od drugih ljudi, svaka individua je specifična na svoj način.
Post Reply