kako do posla u afganistanu,iraku i sl

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#76 Re: kako do posla u afganistanu,iraku i sl

Post by MehmedPasaMoric »

Pa sta ce te zvati kad su sravnili Afganistan sa zemljom, tamo vise nema posla ni za lesinare a kamoli za Bosnju :lol:
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#77 Re: kako do posla u afganistanu,iraku i sl

Post by MehmedPasaMoric »

misteriozni 666 wrote: 20/03/2021 14:33
MehmedPasaMoric wrote: 20/03/2021 13:19 Pa sta ce te zvati kad su sravnili Afganistan sa zemljom, tamo vise nema posla ni za lesinare a kamoli za Bosnju :lol:
Izgleda da nisi dobro pročitao.
Erbil je u Iraku,inače bio je sigurna zona i tu žive kurdi a ne muslimani.Tu se nalazi i kamp.
Ovo je prvi put da se talibani bombardirali tu zonu pa se sada digla frka.
Nisam ja aplicirao za Afganistan jer znam da je opasno.
Mada je opasno i u BiH pa i dalje smo tu
Pa i Kurdi su muslimani... Jedino ako si mislio na site, oni su malo normalniji od te ostale mrake sa Bliskog istoka
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#78 Re: kako do posla u afganistanu,iraku i sl

Post by karanana »

Ne kontam zasto ja dobijam obavjestenje da je mehmedpasa nesto odgovorio na ovo temi. Kao da mene kvota u odgovoru a nema mene na ovoj temi. Mozda sa nekad nesto napiso mrsko mi listat ali bas ne kontam.
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#79 Re: kako do posla u afganistanu,iraku i sl

Post by MehmedPasaMoric »

Zato sto je misteriozni podigao temu iz mrtvih nalon 6 godina :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#80 Re: kako do posla u afganistanu,iraku i sl

Post by karanana »

Nema veze tema je mozda jos aktuelna ali mi nije jasno kako ja dobijam obavjestenja za nju. Mozda sam negdje pritisno da se pretplatim na nju i da dobijem obavjestenje kad god je novi post upisan. Jer bio sam zainteresovan za odlazak tamo prije 10ak godina
User avatar
black_adrian
Posts: 4564
Joined: 15/02/2021 13:32
Location: Medeno Polje
Vozim: vjetar

#81 Re: kako do posla u afganistanu,iraku i sl

Post by black_adrian »

karanana wrote: 20/03/2021 17:34 Nema veze tema je mozda jos aktuelna ali mi nije jasno kako ja dobijam obavjestenja za nju. Mozda sam negdje pritisno da se pretplatim na nju i da dobijem obavjestenje kad god je novi post upisan. Jer bio sam zainteresovan za odlazak tamo prije 10ak godina
Vidiš gore ili dole gdje odgovaraš na ovu temu ako si preko mobitela, pa od toga desno ima kao ključ. Pritisni na taj ključ i odaberi prvu opciju po redu " Unsubscribe topic"
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#82 Re: kako do posla u afganistanu,iraku i sl

Post by karanana »

black_adrian wrote: 20/03/2021 17:38
karanana wrote: 20/03/2021 17:34 Nema veze tema je mozda jos aktuelna ali mi nije jasno kako ja dobijam obavjestenja za nju. Mozda sam negdje pritisno da se pretplatim na nju i da dobijem obavjestenje kad god je novi post upisan. Jer bio sam zainteresovan za odlazak tamo prije 10ak godina
Vidiš gore ili dole gdje odgovaraš na ovu temu ako si preko mobitela, pa od toga desno ima kao ključ. Pritisni na taj ključ i odaberi prvu opciju po redu " Unsubscribe topic"
To je bilo to. Bio sam subscribed.
Post Reply