Kako da se nosim sa laganim flertom?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#326 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by JThomas »

mido. ili majstor mido, moler mido, mehaničar mido...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#327 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by ladyblue18 »

Na slovo, na slovo...
Amy82
Posts: 388
Joined: 03/07/2006 10:19
Location: LaLaLand

#328 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by Amy82 »

burek_in_space wrote:Mirza
Mirsad
Meho
Murat
Muhamed
Marko
Miloš
Momir
Mladen

...a ona zhena iz javnog zhivota, koja upoznaje MMMMmnoge MMMMMushkarce...

..mislim, samo konstatujeM...
:mrgreen: :mrgreen:
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#329 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by golman »

Koliko sam ja zaključio iz ovog prvog posta,ta gospođa pošto je poznata a vjerovatno je i dobro očuvana i dobro izgleda,ima podosta napadača i potencijalnih švalera,kojima jednostavno ne može da odoli.Angel,jesi li ti baš 100 % siguran da si ti jedini,koji dolaziš kod nje na sex? Vjerovatno je zaljubljena u tebe i kako i sam kažeš tretira te kao Boga,ali kad ti nisi tu,njoj je veoma dosadno i mora da se dopisuje s nekim,a možda ide i dalje od pukog dopisivanja.To samo ona zna....prošla je ta druže moj,sito i rešeto,u to budi siguran...
šta dalje..??
Tu ti ne možemo mi pomoći,ali po tvom pisanju vidim da nisi baš glup,tako da...snaći ćeš se ti već nekako.
Sretno .. :izet:
angeldimov
Posts: 155
Joined: 06/04/2014 06:27

#330 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by angeldimov »

golman wrote:Koliko sam ja zaključio iz ovog prvog posta,ta gospođa pošto je poznata a vjerovatno je i dobro očuvana i dobro izgleda,ima podosta napadača i potencijalnih švalera,kojima jednostavno ne može da odoli.Angel,jesi li ti baš 100 % siguran da si ti jedini,koji dolaziš kod nje na sex? Vjerovatno je zaljubljena u tebe i kako i sam kažeš tretira te kao Boga,ali kad ti nisi tu,njoj je veoma dosadno i mora da se dopisuje s nekim,a možda ide i dalje od pukog dopisivanja.To samo ona zna....prošla je ta druže moj,sito i rešeto,u to budi siguran...
šta dalje..??
Tu ti ne možemo mi pomoći,ali po tvom pisanju vidim da nisi baš glup,tako da...snaći ćeš se ti već nekako.
Sretno .. :izet:
Hvala ti na odgovoru druze.

1. Siguran sam 99% da ne dovodi druge jebace. Nista meni cudno ne bi bilo ni da to radi, imao sam i takve partnerice.
2. Kada nisam tu njoj zaista jeste dosadno i vjerovatno se zato i dopisuje i krati vrijeme. Medjutim to dopisivanje jako udara na moj ego jer se ja u toj vezi ne ponasam kao sam jebac, tj. vec sam opisao kako funkconisemo.
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#331 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by LieToMe »

Ova saga jos uvijek traje :roll:
Kako do sad nisi shvatio da "matora" (kako je od milja zoves), zna sta NECE u zivotu i uzima sama ono sto hoce, kad hoce i kako hoce! :mrgreen: Lijepo ti tu tvoju "sarenu lazu" upakuje u skupi, novi i sareni celofan, stavi i masnu sa posvetom i ti se onda ko ono razigrano kuce obradujes koski i mases repom otpakivajuci tu sarenu lazu :wink:

Zena je ocito postigla u zivotu sto je htjela (ima karijeru, situirana, ostvarila se i kao majka i kao poslovna zena) ocito lijepo izgleda, njegovana je i drzi do sebe cim moze da privlaci paznju mnogim muskarcima... do sada je kroz zivot (po mojim slobodnim procjenama ima negdje izmedju 40-50 godina) naucila da se bori, postigne sta hoce, zavodi, manipulise, kalkulise, zavrti pamet i glavu... (nije da je sad nesto hvalim ali svaka njoj cast :mrgreen: ). Ocito je i dobra u krevetu jelte :mrgreen: Sto bi se reklo zena par ekselans :mrgreen:

Tebi ocito imponuje sto se jedna takva "matora" zagrijala za tebe, sto ti ponesto skuha, sto kupi koji pokloncic (sto rece neko prava muska sponzorusa)... Imponuje ti i to sto odlazis i dolazis kad hoces, sto imas i "djevojku"... U stvari, ti samo MISLIS da radis ono sto hoces i kad hoces i kako hoces jer ona je ta koja je ovdje iskusnija i mudrija i izvini na sljedecem ali i PAMETNIJA od tebe. Ja koliko skontah jedino je tvoj EGO u pitanju. To sto nisi one and only sto se ona dopisuje i sa drugima. Kaze ti da te voli a dopisuje se sa drugima :-) Jednom rijecju MOZE JOJ SE!!! :mrgreen: Ukrako moglo joj se, moze joj se i moci ce joj se sve dok bude naivnih budala kao sto si ti i svaka njoj cast :mrgreen: Vec gore napisah da si ko malo razdragano kuce kojem neko baci kosku pa ono zahvalno i umiljato skakuce i mase repom (e tako ti meni izgledas, sorry ali to je moje vidjenje).

I ja na ovih 14 strana nekako vise imam kompletniju sliku nje nego tebe. A tebi ako smeta ikakav flert pa makar i taj neki mali letimicni fino se zahvalis i odes. Meni se nekako cini da ti tu imas koristi od nje koliko i ona od tebe :roll: i da ti radi te koristi "trpis" to sto te nervira i sto ti smeta. Znaci, ili ili. nema tu pameti. Ako ti godi uzivas dok traje, ako ti ne odgovara poljubis pa ostavis :mrgreen:

Tebi neko fino rece uzivaj dok mozes, uzmi najbolje od toga (ocito uzimas jel :mrgreen: )I ne ulazi u razloge sta, kakoi zasto...samo ti se kazalo na ovih 14 strana. MOZE JOJ SE! :mrgreen:
Last edited by LieToMe on 16/04/2014 10:31, edited 1 time in total.
angeldimov
Posts: 155
Joined: 06/04/2014 06:27

#332 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by angeldimov »

LieToMe wrote:Ova saga jos uvijek traje :roll:
Kako do sad nisi shvatio da "matora" (kako je od milja zoves), zna sta NECE u zivotu i uzima sama ono sto hoce, kad hoce i kako hoce! :mrgreen: Lijepo ti tu tvoju "sarenu lazu" upakuje u skupi, novi i sareni celofan, stavi i masnu sa posvetom i ti se onda ko ono razigrano kuce obradujes koski i mases repom otpakivajuci tu sarenu lazu :wink:

Zena je ocito postigla u zivotu sto je htjela (ima karijeru, situirana, ostvarila se i kao majka i kao poslovna zena) ocito lijepo izgleda, njegovana je i drzi do sebe cim moze da privlacipaznu mnogim muskarcima... do sada je kroz zivot (po mojim slobodnim procjenama ima negdje izmedju 40-50 godina) naucila je da se bori, postigne sta hoce, zavodi, manipulise, kalkulise, zavrti pamet i glavu... (nije da je sad nesto hvalim ali svaka njoj cast :mrgreen: ). Ocito je i dobra u krevetu jelte :mrgreen: Sto bi se reklo zena par ekselans :mrgreen:

Tebi ocito imponuje sto se jedna takva "matora" zagrijala za tebe, sto ti ponesto skuha, sto kupi koji pokloncic (sto rece neko prava muska sponzorusa)... Imponuje ti i to sto odlazis i dolazis kad hoces, sto imas i "djevojku"... U stvari, ti samo MISLIS da radis ono sto hoces i kad hoces i kako hoces jer ona je ta koja je ovdje iskusnija i mudrija i izvini na sljedecem ali i PAMETNIJA od tebe. Ja koliko skontah jedino je tvoj EGO u pitanju. To sto nisi one and only sto se ona dopisuje i sa drugima. Kaze ti da te voli a dopisuje se sa drugima :-) Jednom rijecju MOZE JOJ SE!!! :mrgreen: Ukrako moglo joj se, moze joj se i moci ce joj se sve dok bude naivnih budala kao sto si ti i svaka njoj cast :mrgreen: Vec gore napisah da si ko malo razdragano kuce kojem neko baci kosku pa ono zahvalno i umiljato skakuce i mase repom (e tako ti meni izgledas, sorry ali to je moje vidjenje).

I ja na ovih 14 strana nekako vise imam kompletniju sliku nje nego tebe. A tebi ako smeta ikakav flert pa makar i taj neki mali letimicni fino se zahvalis i odes. Meni se nekako cini da ti tu imas koristi od nje koliko i ona od tebe :roll: i da ti radi te koristi "trpis" to sto te nervira i sto ti smeta. Znaci, ili ili. nema tu pameti. Ako ti godi uzivas dok traje, ako ti ne odgovara poljubis pa ostavis :mrgreen:

Tebi neko fino rece uzivaj dok mozes, uzmi najbolje od toga (ocito uzimas jel :mrgreen: )I ne ulazi u razloge sta, kakoi zasto...samo ti se kazalo na ovih 14 strana. MOZE JOJ SE! :mrgreen:
Ok, ako je toliko gornja i ako je sve izrezirala, zasto je plakala bezbroj puta? Ako glumi, zasto joj nije mrsko glumiti to? Pa svakako me ima, ne mora plakati ako se ne javim 5 dana. Zasto dopusta da joj razbijam stvari po kuci psujem boga i vrijedjam porodicu?
Zasto sada prihvata da ce dolaziti meni na noge i to u neki zabaceni motel na perfiferiji, kako bih je 2,3 dana izjebao i vraca se kuci?
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#333 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by LieToMe »

angeldimov wrote:
LieToMe wrote:Ova saga jos uvijek traje :roll:
Kako do sad nisi shvatio da "matora" (kako je od milja zoves), zna sta NECE u zivotu i uzima sama ono sto hoce, kad hoce i kako hoce! :mrgreen: Lijepo ti tu tvoju "sarenu lazu" upakuje u skupi, novi i sareni celofan, stavi i masnu sa posvetom i ti se onda ko ono razigrano kuce obradujes koski i mases repom otpakivajuci tu sarenu lazu :wink:

Zena je ocito postigla u zivotu sto je htjela (ima karijeru, situirana, ostvarila se i kao majka i kao poslovna zena) ocito lijepo izgleda, njegovana je i drzi do sebe cim moze da privlacipaznu mnogim muskarcima... do sada je kroz zivot (po mojim slobodnim procjenama ima negdje izmedju 40-50 godina) naucila je da se bori, postigne sta hoce, zavodi, manipulise, kalkulise, zavrti pamet i glavu... (nije da je sad nesto hvalim ali svaka njoj cast :mrgreen: ). Ocito je i dobra u krevetu jelte :mrgreen: Sto bi se reklo zena par ekselans :mrgreen:

Tebi ocito imponuje sto se jedna takva "matora" zagrijala za tebe, sto ti ponesto skuha, sto kupi koji pokloncic (sto rece neko prava muska sponzorusa)... Imponuje ti i to sto odlazis i dolazis kad hoces, sto imas i "djevojku"... U stvari, ti samo MISLIS da radis ono sto hoces i kad hoces i kako hoces jer ona je ta koja je ovdje iskusnija i mudrija i izvini na sljedecem ali i PAMETNIJA od tebe. Ja koliko skontah jedino je tvoj EGO u pitanju. To sto nisi one and only sto se ona dopisuje i sa drugima. Kaze ti da te voli a dopisuje se sa drugima :-) Jednom rijecju MOZE JOJ SE!!! :mrgreen: Ukrako moglo joj se, moze joj se i moci ce joj se sve dok bude naivnih budala kao sto si ti i svaka njoj cast :mrgreen: Vec gore napisah da si ko malo razdragano kuce kojem neko baci kosku pa ono zahvalno i umiljato skakuce i mase repom (e tako ti meni izgledas, sorry ali to je moje vidjenje).

I ja na ovih 14 strana nekako vise imam kompletniju sliku nje nego tebe. A tebi ako smeta ikakav flert pa makar i taj neki mali letimicni fino se zahvalis i odes. Meni se nekako cini da ti tu imas koristi od nje koliko i ona od tebe :roll: i da ti radi te koristi "trpis" to sto te nervira i sto ti smeta. Znaci, ili ili. nema tu pameti. Ako ti godi uzivas dok traje, ako ti ne odgovara poljubis pa ostavis :mrgreen:

Tebi neko fino rece uzivaj dok mozes, uzmi najbolje od toga (ocito uzimas jel :mrgreen: )I ne ulazi u razloge sta, kakoi zasto...samo ti se kazalo na ovih 14 strana. MOZE JOJ SE! :mrgreen:
Ok, ako je toliko gornja i ako je sve izrezirala, zasto je plakala bezbroj puta? Ako glumi, zasto joj nije mrsko glumiti to? Pa svakako me ima, ne mora plakati ako se ne javim 5 dana. Zasto dopusta da joj razbijam stvari po kuci psujem boga i vrijedjam porodicu?
Zasto sada prihvata da ce dolaziti meni na noge i to u neki zabaceni motel na perfiferiji, kako bih je 2,3 dana izjebao i vraca se kuci?
Vidi decko, nije mi placeno da se zavlacim ni u tvoj ni u njen mozak :mrgreen: meni u ovoj tvojoj prici ima toliko rupa i gresaka da to nije humano :roll: i mogla bih sad redom krenuti na tenane ali NECU 8-)

Ja mislim da ti imas ne mali, nego veliki problem sa ovim svojim EGO TRIPOM :wink: da ti nas, forumske mase, malo sviju ovdje saltas (ali eto lijepo si nas zabavljao sa onim peskirima i koliko ko puta moze i gdje kako sta :lol: ) i bas zbog tih nekih rupa ti se konstantno sa nama ovdje vrtis u krug :-) a da ti budem iskrena ni mi vise ovdje neznamo sta ti hoces, sta se kad zbilo i kako... koji je u stvari tvoj "veliki" problem (ovako sam se osjecala u srednjoj kad sam citala Put k Swannu od Marsela Prusta pa se svako malo vracala par stranica unazad da utvrdim gradivo) :-)

Ja ti fino rekoh gore uzivaj dok traje ako ti odgovara a ako ti ne odgovara produzi dalje sto bi cola rekao :wink: nema tu brate neke velike pameti. Zena ima ocito za sve neke svoje razloge poznate samo njoj (a mozda i tebi)... Zene dopustaju mnoge stvari da im se rade (nikad mi nece biti jasno zasto :roll: ) ali dopustaju i jos uzivaju u njima. Tako da ti ni tu ne mogu pomoci :wink: I na ovo ti nekonece dati konkretan odgovor jer koliko je nas toliko je i percepcija ovog tvog "problema" i rjesenja na isti :-)
Prihvata uslove koje postavljas zato sto joj se moze i sto hoce tako. Da nece ne bi prihvatala i eto tacka :run:
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#334 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by Bluemore »

veci problem u toj relaciji si ti ne ona
sabansaulic1
Posts: 156
Joined: 24/12/2012 18:16

#335 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by sabansaulic1 »

angeldimov wrote:
LieToMe wrote:Ova saga jos uvijek traje :roll:
Kako do sad nisi shvatio da "matora" (kako je od milja zoves), zna sta NECE u zivotu i uzima sama ono sto hoce, kad hoce i kako hoce! :mrgreen: Lijepo ti tu tvoju "sarenu lazu" upakuje u skupi, novi i sareni celofan, stavi i masnu sa posvetom i ti se onda ko ono razigrano kuce obradujes koski i mases repom otpakivajuci tu sarenu lazu :wink:

Zena je ocito postigla u zivotu sto je htjela (ima karijeru, situirana, ostvarila se i kao majka i kao poslovna zena) ocito lijepo izgleda, njegovana je i drzi do sebe cim moze da privlacipaznu mnogim muskarcima... do sada je kroz zivot (po mojim slobodnim procjenama ima negdje izmedju 40-50 godina) naucila je da se bori, postigne sta hoce, zavodi, manipulise, kalkulise, zavrti pamet i glavu... (nije da je sad nesto hvalim ali svaka njoj cast :mrgreen: ). Ocito je i dobra u krevetu jelte :mrgreen: Sto bi se reklo zena par ekselans :mrgreen:

Tebi ocito imponuje sto se jedna takva "matora" zagrijala za tebe, sto ti ponesto skuha, sto kupi koji pokloncic (sto rece neko prava muska sponzorusa)... Imponuje ti i to sto odlazis i dolazis kad hoces, sto imas i "djevojku"... U stvari, ti samo MISLIS da radis ono sto hoces i kad hoces i kako hoces jer ona je ta koja je ovdje iskusnija i mudrija i izvini na sljedecem ali i PAMETNIJA od tebe. Ja koliko skontah jedino je tvoj EGO u pitanju. To sto nisi one and only sto se ona dopisuje i sa drugima. Kaze ti da te voli a dopisuje se sa drugima :-) Jednom rijecju MOZE JOJ SE!!! :mrgreen: Ukrako moglo joj se, moze joj se i moci ce joj se sve dok bude naivnih budala kao sto si ti i svaka njoj cast :mrgreen: Vec gore napisah da si ko malo razdragano kuce kojem neko baci kosku pa ono zahvalno i umiljato skakuce i mase repom (e tako ti meni izgledas, sorry ali to je moje vidjenje).

I ja na ovih 14 strana nekako vise imam kompletniju sliku nje nego tebe. A tebi ako smeta ikakav flert pa makar i taj neki mali letimicni fino se zahvalis i odes. Meni se nekako cini da ti tu imas koristi od nje koliko i ona od tebe :roll: i da ti radi te koristi "trpis" to sto te nervira i sto ti smeta. Znaci, ili ili. nema tu pameti. Ako ti godi uzivas dok traje, ako ti ne odgovara poljubis pa ostavis :mrgreen:

Tebi neko fino rece uzivaj dok mozes, uzmi najbolje od toga (ocito uzimas jel :mrgreen: )I ne ulazi u razloge sta, kakoi zasto...samo ti se kazalo na ovih 14 strana. MOZE JOJ SE! :mrgreen:
Ok, ako je toliko gornja i ako je sve izrezirala, zasto je plakala bezbroj puta? Ako glumi, zasto joj nije mrsko glumiti to? Pa svakako me ima, ne mora plakati ako se ne javim 5 dana. Zasto dopusta da joj razbijam stvari po kuci psujem boga i vrijedjam porodicu?
Zasto sada prihvata da ce dolaziti meni na noge i to u neki zabaceni motel na perfiferiji, kako bih je 2,3 dana izjebao i vraca se kuci?
da bi skratili ovo, evo ti odgovora koji ce te zadovoljiti: jer ti si najbolji jebac na svijetu. daleko.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#336 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by sha_ba »

:lol: :lol: :lol: :lol:
angeldimov
Posts: 155
Joined: 06/04/2014 06:27

#337 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by angeldimov »

Bluemore wrote:veci problem u toj relaciji si ti ne ona
Pojasni ako mozes zasto je tako.
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#338 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by Bluemore »

angeldimov wrote:
Bluemore wrote:veci problem u toj relaciji si ti ne ona
Pojasni ako mozes zasto je tako.
hehe, sizifov posao bi to bio

ona se prilagodjava, ti si taj koji je nesiguran
Last edited by Bluemore on 16/04/2014 10:34, edited 1 time in total.
GaRGa
Posts: 2761
Joined: 25/02/2009 15:00

#339 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by GaRGa »

sobzirom sta sve guzis ( po tvojoj prici ) dobro nemas sidu do sad :D
angeldimov
Posts: 155
Joined: 06/04/2014 06:27

#340 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by angeldimov »

GaRGa wrote:sobzirom sta sve guzis ( po tvojoj prici ) dobro nemas sidu do sad :D
Sve su to bile normalne, nepromiskuitetne zene. Nikad nisam koristio ni zastitu. Znam sa kim spavam, samo ne znam zasto imaju potrebu da mi govore da me obozavaju, ako vec ne mogu iza toga djelima stati.
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#341 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by LieToMe »

angeldimov wrote:
GaRGa wrote:sobzirom sta sve guzis ( po tvojoj prici ) dobro nemas sidu do sad :D
Sve su to bile normalne, nepromiskuitetne zene. Nikad nisam koristio ni zastitu. Znam sa kim spavam, samo ne znam zasto imaju potrebu da mi govore da me obozavaju, ako vec ne mogu iza toga djelima stati.
Znas ti s kim ti spavas ali ne znas s kim ONE spavaju :mrgreen:
I opet se vrtis u krug konstantno, vec ti je odgovoreno na sva tvoja pitanja ali eto, uporan si...i dosadan...mozda ti i zato govore da te skinu sa ... dnevnog reda :wink:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#342 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by sha_ba »

angeldimov wrote:
GaRGa wrote:sobzirom sta sve guzis ( po tvojoj prici ) dobro nemas sidu do sad :D
Sve su to bile normalne, nepromiskuitetne zene. Nikad nisam koristio ni zastitu. Znam sa kim spavam, samo ne znam zasto imaju potrebu da mi govore da me obozavaju, ako vec ne mogu iza toga djelima stati.
Apolon a da doktora posjetis? Urologa!
ne salim se
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#343 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by CaneBos »

angeldimov wrote:
Bluemore wrote:veci problem u toj relaciji si ti ne ona
Pojasni ako mozes zasto je tako.
Pa kratko, ti si taj koji je u zabludi da si reziser veze, a ne ona.
Pricas kako ona place, dopusta ovo i ono..he jarane zenska suza je oruzje, ne odgovor..ona rabi tvoje testosterone i moze joj se, u sustini ne znam dje je problem, dobro tebi, dobro njoj. Nesh je zenit pa prema tome sta se uzivljavas u ulogu glavnog Chite :) Lijepo ti ljudi rekli uzivaj dok traje.. :D
angeldimov
Posts: 155
Joined: 06/04/2014 06:27

#344 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by angeldimov »

1. Ja nikoga ne mogu natjerati da odgovara na ovu temu
2. Ponavljanje nekome da ga obozavamo iako on to ne trazi ga skidamo sa dnevnog reda?
angeldimov
Posts: 155
Joined: 06/04/2014 06:27

#345 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by angeldimov »

CaneBos wrote:
angeldimov wrote:
Bluemore wrote:veci problem u toj relaciji si ti ne ona
Pojasni ako mozes zasto je tako.
Pa kratko, ti si taj koji je u zabludi da si reziser veze, a ne ona.
Pricas kako ona place, dopusta ovo i ono..he jarane zenska suza je oruzje, ne odgovor..ona rabi tvoje testosterone i moze joj se, u sustini ne znam dje je problem, dobro tebi, dobro njoj. Nesh je zenit pa prema tome sta se uzivljavas u ulogu glavnog Chite :) Lijepo ti ljudi rekli uzivaj dok traje.. :D
Nemoguce je ne unijeti se!!! Ako te neko doceka doruckom kakvkim volis u krevetu, kapucinom kakvim volis, seksom kakvim volis, izalzkom na rucak kakvim volis, provodom uz muziku koju volis, uz neprestani osmijeh i poljupce, shvatas li da se po povratku kuci osjecam kao da sam bio u nekom malom raju.
Nije to nikad bilo guzimo se 2,3 sata, e cao sad moram kuci.

Kako postaviti te granice kada bi odlaskom kod nje ponovo bio izlozen "kliznim" situacijama. Odemo kod sestre na rucak, pricam sa njenim sestricem. Sta sam ja tu? Dio porodice? Prihvacen, "glavni" momak? Kome se radi iza ledja. Odemo na zajednicki prvi maj kod prijatelja. Sta ja tu radim? Potvrdjujem pred drugima da smo zajedno, da smo prava veza, dok me se ponizava tipkajuci sa drugima?
Kako postaviti granice u takvim okolnostima
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#346 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by LieToMe »

angeldimov wrote:1. Ja nikoga ne mogu natjerati da odgovara na ovu temu
2. Ponavljanje nekome da ga obozavamo iako on to ne trazi ga skidamo sa dnevnog reda?
1. mozes :wink: jer mnogima treba razonode, zajebancije i nekih "supljih lovackih prica" da se odmaknu od svoje svakodnevnice... i dosadan si pa konstantno odgovaras i postavljas pitanja iako si na njih dobio vec milion puta odgovore...
2. ja u ovoj tvojoj prici stekoh nekako "refleks ogledala" sve ono si rekao da nisi ti to u stvari JESI..znaci ja sam dozivjela da ti njih pitas volis li me, jesam li ti drag, koliko me volis, zasto me volis, hoces li ovo hoces liono, hajd ovo hajd ono... :-) i da, zato ti govore da te vole: da te skinu sa... dnevnog reda jer si opet eto dosadan (zao mi je al je tako) :skoljka: :run:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#347 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by ladyblue18 »

angeldimov wrote:imaju potrebu da mi govore da me obozavaju
U pravnoj nauci postoji podjela vlasti, jedna od njih je i karizmatska gdje buranija obozava vladara jer su uvjereni kako on ima neke specijalne moci nedostizne njima, samo je problem sto je takva vlast kratkog vijeka jer skontaju da im prodaje suplju. :mrgreen:
Pa eto, mozda ima kakve simbolike. :mrgreen:
angeldimov
Posts: 155
Joined: 06/04/2014 06:27

#348 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by angeldimov »

LieToMe wrote:
angeldimov wrote:1. Ja nikoga ne mogu natjerati da odgovara na ovu temu
2. Ponavljanje nekome da ga obozavamo iako on to ne trazi ga skidamo sa dnevnog reda?
1. mozes :wink: jer mnogima treba razonode, zajebancije i nekih "supljih lovackih prica" da se odmaknu od svoje svakodnevnice... i dosadan si pa konstantno odgovaras i postavljas pitanja iako si na njih dobio vec milion puta odgovore...
2. ja u ovoj tvojoj prici stekoh nekako "refleks ogledala" sve ono si rekao da nisi ti to u stvari JESI..znaci ja sam dozivjela da ti njih pitas volis li me, jesam li ti drag, koliko me volis, zasto me volis, hoces li ovo hoces liono, hajd ovo hajd ono... :-) i da, zato ti govore da te vole: da te skinu sa... dnevnog reda jer si opet eto dosadan (zao mi je al je tako) :skoljka: :run:
Mozes da napises sta hoce, ne dotice me i nisam osjetljiv. Ja ne lazem nikad. Nikad nisam pitao zenu takvo nesto, nikada. Niti dao bilo kakav povod za duboko zblizavanje. Dajes stereotipne i pausalne komentare, ali i to je ok.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#349 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by madner »

ladyblue18 wrote:
angeldimov wrote:imaju potrebu da mi govore da me obozavaju
U pravnoj nauci postoji podjela vlasti, jedna od njih je i karizmatska gdje buranija obozava vladara jer su uvjereni kako on ima neke specijalne moci nedostizne njima, samo je problem sto je takva vlast kratkog vijeka jer skontaju da im prodaje suplju. :mrgreen:
Pa eto, mozda ima kakve simbolike. :mrgreen:
Forum zna da ovo postoji. :D
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#350 Re: Kako da se nosim sa laganim flertom?

Post by LieToMe »

ladyblue18 wrote:
angeldimov wrote:imaju potrebu da mi govore da me obozavaju
U pravnoj nauci postoji podjela vlasti, jedna od njih je i karizmatska gdje buranija obozava vladara jer su uvjereni kako on ima neke specijalne moci nedostizne njima, samo je problem sto je takva vlast kratkog vijeka jer skontaju da im prodaje suplju. :mrgreen:
Pa eto, mozda ima kakve simbolike. :mrgreen:
To ti je isto kad dijete pitas hoces li jabuku sad ili za 10 minuta :mrgreen: dao si mu prostor da odluci, da izabere a u stvari IMA da pojede jabuku 8-) samo si fin roditelj, da si mogucnost i prostor da odabere kad zeli da je pojede :mrgreen:
Post Reply