Kako da gledam Macu Diskreciju?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Mustang1
Posts: 28702
Joined: 29/12/2010 17:31

#751 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Mustang1 »

Ne mogu se nacuditi kako neko ovo gleda i malo procesljam po temi i skontam zapravo ko to gleda :-)
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#752 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by radiša »

Mustang1 wrote:Ne mogu se nacuditi kako neko ovo gleda i malo procesljam po temi i skontam zapravo ko to gleda :-)
E jesi nam ga sukno,jel ti sad lakse?
:lol:
User avatar
Mustang1
Posts: 28702
Joined: 29/12/2010 17:31

#753 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Mustang1 »

Auuuh koja glava :(
iscrtani čovek
Posts: 343
Joined: 10/03/2013 18:24

#754 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by iscrtani čovek »

Mustang1 wrote:Ne mogu se nacuditi kako neko ovo gleda i malo procesljam po temi i skontam zapravo ko to gleda :-)
A ti ne gledaš kao, nego si onako slučajno svrno na temu s nogu, da vidiš ko gleda... :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28702
Joined: 29/12/2010 17:31

#755 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Mustang1 »

Da
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#757 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Njanjavi »

Slusam zmaja kako brblja, pjeni nesta o radoji, i kontam se, kolka je vjerovatnoca da ce ludjaka prevrnut iza sna, pricit ce mu se neke babaroge, sejtani, vjestice, poklace sve iza sna ludjak :lol: ono psihicki presing i frajer prsne.
Pokolje lujka ukucane i et ti realitija :lol:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6744
Joined: 20/02/2013 14:14

#758 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Cherry-Cherry »

iscrtani čovek wrote:
Mustang1 wrote:Ne mogu se nacuditi kako neko ovo gleda i malo procesljam po temi i skontam zapravo ko to gleda :-)
A ti ne gledaš kao, nego si onako slučajno svrno na temu s nogu, da vidiš ko gleda... :D
Ma slučajno... fulio temu... pa ono da vidi šta ljudi pišu... pa onda ode malo na yt da vidi šta je to... sve naravno onkako usput i slučajno... U dokolici. :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#759 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

Ne gleda Parove

Image

zna sve sta se desava
iscrtani čovek
Posts: 343
Joined: 10/03/2013 18:24

#760 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by iscrtani čovek »

Nema kraja rijalitiju, trajaće do sudnjeg dana:
http://www.kurir.rs/stars/parovi-ce-tra ... ak-1791991
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#761 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by JThomas »

perpetuum mobile jebote. za štampanje love.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10180
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#762 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Benq »

Happy TV je bila bukvalno pred gasenjem jer joj je gledanost bila ispod svakog minimuma , nesto kao Farukova produkcija Akord u LZN :D , pa su dosli na ideju da naprave reality i pokupili su bukvalno sve prostitutke sa ulice , jer tamo nema ni jedna normalna i moralna zenska osoba , a to narod voli da gleda , pogotovo babe.. Posto su oni trebali da zavrse show do sredine Juna , gledanost bi naravno opet pala i vratili bi se na nulu , tako da su odlucili produziti to nemoralno smece sa obicnim ljudima jer su i sami svjesni da poslije "Parova" padaju na dno opet.. iako , blago receno , oni su sa ovim show-om dostigni samo dno , cak i nize od toga...
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#763 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Njanjavi »

Al care ovo nije nov show da se sjete neceg kao oni maxuz sad, parovi se emituju vec preko 10 godina haman, pa nikad nisu bili ovako popularni.
Happy-u je sjelo ko kec na desetku sto nema velikog brata i farme par godina vec, raja se zazelila ovih hajvana i psiho experimenata.
A to stoji sto je veci sljam medju ucesnicima, haman veca gledanost :roll:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10180
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#764 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Benq »

Njanjavi wrote:Al care ovo nije nov show da se sjete neceg kao oni maxuz sad, parovi se emituju vec preko 10 godina haman, pa nikad nisu bili ovako popularni.
Happy-u je sjelo ko kec na desetku sto nema velikog brata i farme par godina vec, raja se zazelila ovih hajvana i psiho experimenata.
A to stoji sto je veci sljam medju ucesnicima, haman veca gledanost :roll:
Znam da nije nov show , gledao sam na youtube neke isjecke od proslih Parova , ova Happy TV prezivljava samo zbog reality programa , inace bi se mogli komotno ugasit , nego ovako nakupe love od kvazi glasanja za favorite pa sa tim pokriju gubitke i sve u krug (a znamo svi odlicno da je to glasanje fiktivno sto se produkcije tice, jer oni upravljaju s tim koga ce izbacit a ko im stvara gledanost, tako da glasovi u ovom slucaju nista ne znace osim punit dzepove vlasniku Happy-a). Inace , ne sjecam se da je iko u jedan rijaliti ubacio sve prostitutke kao u ovoj sezoni "Parova", a naravno gledanost najvise podize reality-inventar zvani Jelena Golubovic.

Ali posto su svjesni sta ce se desit kad se parovi zavrse , za danas su najavili kasting za nove ucesnike - anonimuse , tako da ce to trajati dok ne pocne Farma6...

Inace , i sex i tuce se placaju u "Parovima" , nasao sam na nekom portalu cijene koje su izbacila dvojica insajdera.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#765 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Njanjavi »

Ja se sjecam one tuce kad se gru pobi sa onim ljakanom shatro fudbalerom sasom, bio je on i u velkom bratu birvaktile i pobjedio cini mi se.
Napila se dalabu i nesta lajo o gru-ovoj zeni i onaj ga razbije :lol:
A ta prica shatro jelena bitna, ne budite smjesni ba, x puta vas na istu pricu uzimaju.
Jelena nije favorit, jeleni se namjerno da do znanja da je shatro favorit da bi dobila krila i usrala sama sebi i ono malo shanse sto je imala ponasanjem nalozenim da je favorit kao.
Nema sanse da jelena bude prva, cak i ako ostane u zadnjih 2 ona i gastoz npr, gastoz uzima sto posto.
U svakom realitiju onaj najizvikaniji i najnafuraniji shatro favorit ostave do kraja da se potpuca kao neizvjesnost u ovcica pred ekranima, a pobjednik se vec odavno zna jbga :roll:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#766 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

Na jesen krece Veliki brat 100%, vec je spremno sve. Emitovali su slovenacku verziju ovog proljeca, na jesen ide balkan verzija.

Za Farmu ne znam, moguce da ce Mitrovic jos jednom u avanturu ali ne znam od kojih para. On ni Memi jos nije platio, Jeleni takodje.

Ovi Parovi su realno bezveze, ja nekad upalim navece kad sjednu za onaj sto pa se glupiraju, dernjaju, svadjaju, preko dana se valjaju i nista ne rade. Na Farmi bar muzu one koze i krave, i kopaju po basti i djubrivu, nesto se ko desava.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10180
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#767 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Benq »

Upravu si za pobjednika , to se vec zna sve, zato sam i rekao da je fiktivno glasanje , narod glup daje pare ni za sta :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ebd53t8kALo
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#768 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by radiša »

dječak sa šibicama wrote:Na jesen krece Veliki brat 100%, vec je spremno sve. Emitovali su slovenacku verziju ovog proljeca, na jesen ide balkan verzija.

Za Farmu ne znam, moguce da ce Mitrovic jos jednom u avanturu ali ne znam od kojih para. On ni Memi jos nije platio, Jeleni takodje.

Ovi Parovi su realno bezveze, ja nekad upalim navece kad sjednu za onaj sto pa se glupiraju, dernjaju, svadjaju, preko dana se valjaju i nista ne rade. Na Farmi bar muzu one koze i krave, i kopaju po basti i djubrivu, nesto se ko desava.
Tebi je interesantnije kad gledas kako muze kravu minutu dvije,mada se slabo i to prenosi ,vecinom idu svađe i ogovaranja tako je svaki taj riality osim velikog brata u 5 deka.Blejat kako neko kravu muze ili ganja ovcu,mislim.... :lol:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6744
Joined: 20/02/2013 14:14

#769 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Cherry-Cherry »

Ma vala su smorili više... i parovi i farma i vb... Vrijeme je da smisle nešto novo, ovo je izlapilo... Al ne znam šta se to još može smisliti...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#770 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by dječak sa šibicama »

Ne mislim doslovno da gledam kako muzu krave, vec nesto rade, necim se bave, ovi se povlace ko gliste po ovoj kuci.

Nego, Djani Curcic jedna od vecih budala koju je Bog dao. Zali Boze talenta.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10180
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#771 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Benq »

dječak sa šibicama wrote: Za Farmu ne znam, moguce da ce Mitrovic jos jednom u avanturu ali ne znam od kojih para. On ni Memi jos nije platio, Jeleni takodje.
Ne znam od kojih para ni kako , ali Farma6 pocinje 1. Septembra u 20h.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#772 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by radiša »

Sigurno ce bit isplata kao do sada,na dođem ti....
A para garant ima cim toliko kanala posjeduje+sponzori na farmi,glasanja,poruke...
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#773 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by radiša »

Napravise farmu od parova i ubacise ove dole aaaaaaaaaaaa :lol:
svaka cast produkciji :D
Mea_parvitas
Posts: 2519
Joined: 18/03/2015 01:36

#774 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by Mea_parvitas »

Sta se sad tacno izdesavalo, nisam gledao par dana?
iscrtani čovek
Posts: 343
Joined: 10/03/2013 18:24

#775 Re: Kako da gledam Macu Diskreciju?

Post by iscrtani čovek »

Maci danas rođendan :) glupa produkcija donela zamrznutu tortu noćas :D .
A Zmaj izgleda i nije neki ljubavnik: http://www.kurir.rs/stars/abela-ga-odal ... ak-1796337
Post Reply