Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#26 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by Dope_Man »

JThomas wrote: 14/10/2020 20:35 ma ima. pregoni se. samo fakat nezadimljeno nema...
Hebaji ga, to je nerazumno i ocekivati. Nema tog kluba da nije malo zadimljen. Cak i da uvedu zakon o zabrani pusenja na takvim mjestima sutra, to ce kod nas ostati tako minimum jos deceniju il duze.

Mada uopste nije strasno u vecini mjesta, nije bas scena iz filmova sa gustom maglom. Licno imam gora iskustva kad sjedim kod komsije.. nas 4 u sobi, povelikoj (dnevni + kuhinja), dvojica puse, i ja izadjem i smrdim sav. Nikad iz bilo kog od mjesta iz teme nisam izasao da smrdim na duhan kao sto redovno izadjem sa ovih druzenja.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 13280
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti

#27 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by Evolution_IV »

Dope_Man wrote: 18/10/2020 23:31
JThomas wrote: 14/10/2020 20:35 ma ima. pregoni se. samo fakat nezadimljeno nema...
Hebaji ga, to je nerazumno i ocekivati. Nema tog kluba da nije malo zadimljen. Cak i da uvedu zakon o zabrani pusenja na takvim mjestima sutra, to ce kod nas ostati tako minimum jos deceniju il duze.

Mada uopste nije strasno u vecini mjesta, nije bas scena iz filmova sa gustom maglom. Licno imam gora iskustva kad sjedim kod komsije.. nas 4 u sobi, povelikoj (dnevni + kuhinja), dvojica puse, i ja izadjem i smrdim sav. Nikad iz bilo kog od mjesta iz teme nisam izasao da smrdim na duhan kao sto redovno izadjem sa ovih druzenja.
nedavno grupica Engleza pije u Gastro pub-u i izadje ih pola,kontam sto odose,kad zapalise napolju 8-) ,kisa lije ko iz kabla al nema veze,nece je zapalit unutra :D :run:
User avatar
CikCikCikPogodi
Posts: 2734
Joined: 29/01/2020 08:39

#28 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by CikCikCikPogodi »

Evolution_IV wrote: 19/10/2020 09:58
Dope_Man wrote: 18/10/2020 23:31
JThomas wrote: 14/10/2020 20:35 ma ima. pregoni se. samo fakat nezadimljeno nema...
Hebaji ga, to je nerazumno i ocekivati. Nema tog kluba da nije malo zadimljen. Cak i da uvedu zakon o zabrani pusenja na takvim mjestima sutra, to ce kod nas ostati tako minimum jos deceniju il duze.

Mada uopste nije strasno u vecini mjesta, nije bas scena iz filmova sa gustom maglom. Licno imam gora iskustva kad sjedim kod komsije.. nas 4 u sobi, povelikoj (dnevni + kuhinja), dvojica puse, i ja izadjem i smrdim sav. Nikad iz bilo kog od mjesta iz teme nisam izasao da smrdim na duhan kao sto redovno izadjem sa ovih druzenja.
nedavno grupica Engleza pije u Gastro pub-u i izadje ih pola,kontam sto odose,kad zapalise napolju 8-) ,kisa lije ko iz kabla al nema veze,nece je zapalit unutra :D :run:
Kad se sjetim navijaca Celtica u Celtic Pubu, jednom deduki bilo drago sto moze rahat zapaliti kubanku
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#29 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by Blixen »

Trafalgar Law wrote: 23/08/2020 23:26 Samo se sluša "Žena od Sultana."..... Krv ti jebem.... :D
kako si tako okrutan :D
jabisesat napijo oba mi oca
Ildinog mi dijeta izprvoga braka

Srce sam ti dala neka ode glava
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by JThomas »

Dope_Man wrote: 18/10/2020 23:31
JThomas wrote: 14/10/2020 20:35 ma ima. pregoni se. samo fakat nezadimljeno nema...
Hebaji ga, to je nerazumno i ocekivati. Nema tog kluba da nije malo zadimljen. Cak i da uvedu zakon o zabrani pusenja na takvim mjestima sutra, to ce kod nas ostati tako minimum jos deceniju il duze.

Mada uopste nije strasno u vecini mjesta, nije bas scena iz filmova sa gustom maglom. Licno imam gora iskustva kad sjedim kod komsije.. nas 4 u sobi, povelikoj (dnevni + kuhinja), dvojica puse, i ja izadjem i smrdim sav. Nikad iz bilo kog od mjesta iz teme nisam izasao da smrdim na duhan kao sto redovno izadjem sa ovih druzenja.
sa našim mentalitetom i propisima, svakako jeste bar za neku srednju budućnost. ali da "nema rocka" kao što se govori, fakat nije istina.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#31 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by Dope_Man »

Ma naravno da nije. Da preovladava turbo sund to je tacno, ali da nema nijednog mjesta za raju koja to ne voli i zeli neki rokic slusati, to je definitivno pretjerivanje. Ono standardno kako se vole ljudi zaliti da nista ne valja, a realno vecina zivi bolje nego prije 10-15 godina.
Cak i manji gradovi imaju pokoje takvo mjesto.
sijalica+
Posts: 9
Joined: 15/05/2020 16:26

#32 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by sijalica+ »

Pozdrav
Ako smijem ja predložiti, pub Walter ego novo otvoren iza Holideja, odmah tamo gdje je Boss restoran. Imaju i na Kosevskom brdu. Samo rok se svira, fini ljudi a za cigare diskutabilno mada meni je normala. Ima svirka tubi tamo pa eto.Ne brkat sa onim walterom kod Vrazove.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#33 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by Dope_Man »

Upravo htjedoh pitati kakva je poveznica toga i ''glavnog'' gdje se bez pistolja ne ulazi :lol:
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#34 Re: Kafic/klub sa uzivo muzikom Pop/Rock zanra

Post by redhat »

Evolution_IV wrote: 14/10/2020 17:37 jbt,celctic pub,gastro pub,city pub,vucko,pivnica HS...ima jos samo mi mrsko nabrajat...
Navedeni puštaju Naxi radio, yu rock mix, pa sad ako je to uživo muzika onda to je to :)
Ne objekata poput nekadašnjeg Marquee kluba i Rock Theatera nejma - a i da se nađe neki entuzijasta i to otvori, zatvorio bi u roku od pola godine.
Brude ne slušaju rock, a ni bruderice....kako ćeš fatat instagram story a neki narkić ti u kadru, ne ide to. Samo fendi tašnica i gucci očale, nema labavo bajo moj.
Post Reply