Kada ste bile djevojcice...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40791
Joined: 29/06/2011 23:39

#51 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by dječak sa šibicama »

walter kurtz wrote:
dječak sa šibicama wrote:Ja bi vec toj od 18 mogao biti tata, recimo da sam "je napravio" tu negdje u njenim godinama... dakle, ne znam sta reci, koju poruku poslati.

O cemu bi ja sa njom pricao?
Zasto bi pricao :zoka:
Pa ne mogu je guziti, da prostite, non stop.

Nisam masina, iako ostavljam dojam 8-) :D
PurpleSky
Posts: 323
Joined: 13/04/2014 16:16

#52 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by PurpleSky »

sa 20 sam mislila da su oni sa 28-30 stari mačori :run: Ali bogme, znam neke koje su i u srednjoj sa oženjenim hodale .D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#53 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Ramzess Veliki »

PurpleSky wrote:sa 20 sam mislila da su oni sa 28-30 stari mačori :run: Ali bogme, znam neke koje su i u srednjoj sa oženjenim hodale .D
Znam ih i ja ... :oops:
PurpleSky
Posts: 323
Joined: 13/04/2014 16:16

#54 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by PurpleSky »

Ramzess Veliki wrote:
PurpleSky wrote:sa 20 sam mislila da su oni sa 28-30 stari mačori :run: Ali bogme, znam neke koje su i u srednjoj sa oženjenim hodale .D
Znam ih i ja ... :oops:
znaš ili znaaš znaš :D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#55 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by annoy »

Nikad me nisu zanimali dečki/muškarci previše stariji od mene, u tinejdžerskim godinama sam preferirala uglavnom vršnjake, nije mi smetalo ako su malo mlađi, ili koju godinu stariji, u dvadesetima mi je razlika od 5-6 godina nekakav maksimum maksimuma, trenutno sam u vezi sa 4 godine starijim i to mi je nekako taman :D

Sjećam se da sam se kao srednjoškolka uvijek osjećala užasno nelagodno kad bi mi se udvarao neki koji mi skoro može bit ćaća, a i moje prijateljice su uglavnom dijelile takve osjećaje. Ni sad mi baš nije najugodnije u takvoj situaciji.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40791
Joined: 29/06/2011 23:39

#56 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by dječak sa šibicama »

annoy wrote: Sjećam se da sam se kao srednjoškolka uvijek osjećala užasno nelagodno kad bi mi se udvarao neki koji mi skoro može bit ćaća, a i moje prijateljice su uglavnom dijelile takve osjećaje. Ni sad mi baš nije najugodnije u takvoj situaciji.
Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#57 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by annoy »

Sad mi fali Gabrielo da mi kaže nešto kao "ne bi ti bilo nelagodno da ti maše ključem od BMW-a ispred nosa"
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#58 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Ramzess Veliki »

PurpleSky wrote:
Ramzess Veliki wrote:
PurpleSky wrote:sa 20 sam mislila da su oni sa 28-30 stari mačori :run: Ali bogme, znam neke koje su i u srednjoj sa oženjenim hodale .D
Znam ih i ja ... :oops:
znaš ili znaaš znaš :D
Ne znam ti ja ništa ... :oops:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#59 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Ramzess Veliki »

PurpleSky wrote:sa 20 sam mislila da su oni sa 28-30 stari mačori :run: Ali bogme, znam neke koje su i u srednjoj sa oženjenim hodale .D
Jednom sam se našao u vrlo neprijatnoj situaciji kad su mi djevojčice, koje su imale možda maximum 16-tak godina poslale piće u kafiću, i počele otvoreno da koketiraju. U jednom manjem mjestu. Razumio bih da sam bio u bajkerskom outfitu, ali sam tada bio u odijelu ... ispario sam se u vidu magle da se ne zakomplikuje situacija. :run:
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#60 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by bezVolana »

ni ja nisam nesto starije ganjala, znam da mi je prvi kao momak bio 4 godine stariji ja taman napunila 17/18 on imao 21/22, ne sjecam se vise ni kada je to bilo..
i to mi je bilo puuuunooooooo, ja ba dijete tesko, bili skupa 3 neka mjeseca, sjecam se da sam glumila trebicu i da su mi jaranice govorile eh uradi sad ovo posalji mu ono napisi mu to :lol:

te godine, 28-35, negdje sa mojih oko 23-24
dugo sam bila u vezi sa likom mojih godina pa su tu prosle 20te
cini mi se da mi je optimalno oko 4-5 god razlike, mada nikad se ne zna
sto neko vec napisa, bilo mi je neugodno da se te neke chiche oko mene motaju kad sam bila mladja.

a realno, o cemu ce pricati stariji lik sa srednjoskolkom. o petici iz pismene? :-D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40791
Joined: 29/06/2011 23:39

#61 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by dječak sa šibicama »

bezVolana wrote:a realno, o cemu ce pricati stariji lik sa srednjoskolkom. o petici iz pismene? :-D
Pa to ja pitam.

Sta da radim sa njom, da pricamo o zloj profesorki matematike i kako joj je dala keca.

Ili o Dzastinu Biberu.

Mada, postoji jedna zen teorija... kako je u zivotu najopametnije pronaci mlad pupoljak, i onda ga uzgajati dok ne procvjeta :roll: :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#62 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Euridika »

dječak sa šibicama wrote:Mada, postoji jedna zen teorija... kako je u zivotu najopametnije pronaci mlad pupoljak, i onda ga uzgajati dok ne procvjeta :roll: :D
Ovo može vrijediti ako pupoljak ima 14-15-16 godina, a sve poslije toga dabogda... Dotad se već formira osnovni mentalni sklop, koji se kasnije nadograđuje. Mislim da ti je to premlado... :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#63 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Partizzanka »

a zasto bjezite od djevojaka 25+ koje su zavrsile fa xi imaju posao ?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40791
Joined: 29/06/2011 23:39

#64 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by dječak sa šibicama »

Postoji u pedagogiji jedna metoda koja se zove "preodgoj" 8-) :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40791
Joined: 29/06/2011 23:39

#65 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by dječak sa šibicama »

Partizzanka wrote:a zasto bjezite od djevojaka 25+ koje su zavrsile fa xi imaju posao ?
Meni se cini da one bjeze od mene, ali to je samo moje vidjenje :D
bezVolana
Posts: 1130
Joined: 14/08/2013 13:33

#66 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by bezVolana »

pa dobro ako neko trazi u vezi nesto da uzgaja ili da bude uzgajan, bujrum :D

ja ni biljke ne uspijem uzgojiti :ljulja:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#67 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Ramzess Veliki »

dječak sa šibicama wrote:Ili o Dzastinu Biberu.
:shock:
Joj bljak bljak Đastin Biber ... :run:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#68 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Ramzess Veliki »

Partizzanka wrote:a zasto bjezite od djevojaka 25+ koje su zavrsile fa xi imaju posao ?
Nađi mi neku ... :oops:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#69 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Euridika »

dječak sa šibicama wrote:Postoji u pedagogiji jedna metoda koja se zove "preodgoj" 8-) :D
Da, u istom spomenutom razdoblju života... kasnije ne... to su samo zajebi :(
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#70 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Partizzanka »

ja ih znam 4 single su

posao, fax, i super su cure!
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#71 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Ramzess Veliki »

Partizzanka wrote:ja ih znam 4 single su

posao, fax, i super su cure!
Super. :thumbup:
Samo još jedno pitanjce ...
Izgleda li neka od njih ovako? :thumbup:
Image
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#72 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by kritichar »

Partizzanka wrote:a zasto bjezite od djevojaka 25+ koje su zavrsile fa xi imaju posao ?
Zato što je omatorila, ganjala škole, a život prođe, trebala je se udat na vrijeme.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#73 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by nightvision »

Euridika wrote:
dječak sa šibicama wrote:Mada, postoji jedna zen teorija... kako je u zivotu najopametnije pronaci mlad pupoljak, i onda ga uzgajati dok ne procvjeta :roll: :D
Ovo može vrijediti ako pupoljak ima 14-15-16 godina, a sve poslije toga dabogda... Dotad se već formira osnovni mentalni sklop, koji se kasnije nadograđuje. Mislim da ti je to premlado... :)
Ma s obzirom kako su danas sadrzaji za odrasle dostupni i djeci taj pupoljak danas osusen procvjeta, a i tada ga obicno neko drugi ubere. :mrgreen:
Najbolje je naci zreo plod, neka je i prskan, samo da nema crva. :lol:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#74 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Matzan »

bezVolana wrote:ni ja nisam nesto starije ganjala, znam da mi je prvi kao momak bio 4 godine stariji ja taman napunila 17/18 on imao 21/22, ne sjecam se vise ni kada je to bilo..
i to mi je bilo puuuunooooooo, ja ba dijete tesko, bili skupa 3 neka mjeseca, sjecam se da sam glumila trebicu i da su mi jaranice govorile eh uradi sad ovo posalji mu ono napisi mu to :lol:

te godine, 28-35, negdje sa mojih oko 23-24
dugo sam bila u vezi sa likom mojih godina pa su tu prosle 20te
cini mi se da mi je optimalno oko 4-5 god razlike, mada nikad se ne zna
sto neko vec napisa, bilo mi je neugodno da se te neke chiche oko mene motaju kad sam bila mladja.

a realno, o cemu ce pricati stariji lik sa srednjoskolkom. o petici iz pismene? :-D

O jedinici iz kontrolnog.... Preko koljena pa po guzi. :izet:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#75 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by ljevoruki »

Kad sam pitao mog jarana kako je uspio da zbari 20 i koju god mladju i jos je ozeni kaze on meni: Kad odes u mesaru sta trazis - teletinu ili staru govedinu? :D

Jbg, u pravu je.

Ja opet volim malo starije, ovako mojih godina da su ocuvane, garazirane i malo presle. :D
Post Reply