Kada ste bile djevojcice...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#26 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

DaffyDuck wrote: Ti volis ove mangupe :lol:
znam ja jednu u koju bi se garant zaljubio, njoj je oko 26-27, vise lici na onu prvu sliku :D
Buntovnice volem... ovakve...



:pijani:
User avatar
Leo_alfa
Posts: 2458
Joined: 06/11/2013 18:33
Location: Pale Blue Dot

#27 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Leo_alfa »

@Kikibombona

Jesi gledao film Lolita? Ukoliko nisi, preporucujem ti ga, vjerovatno ce ti biti interesantan s obzirom na pitanja koja postavljas.

A sto se pitanja tice...
Do sad o tome nisam razmisljao, nikad mi djevojke koje tek postaju punoljetne nisu djelovale premlade, ali ove godine sam napunio 29. tako da... bas ti hvala sto si mi dao jos jedan nacin da gledam kako starim :mrgreen: (kad pomislim da ce za par godina 2000. godiste biti punoljetno osjecam se kao cica koji se sjeca Drugog svjetskog rata :lol:)

Ne znam, okvirno mozda desetak godina mladja je ok sto bi za mene danas znacilo da se mogu zamisliti u vezi sa djevojkom od 18. Opet ljubav je cudna... Moja djevojka (s kojom sam u braku) je 4 godine mladja od mene, ta razlika mi je savrsena :)
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#28 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by supercali »

detroit-mercy wrote:
supercali wrote:
hanamontanaa wrote:Čiko, čiko...taj broj izbriši ili sačekaj godinu bar. Naravno, ako zelis samo avanturu jer iskreno s djevojkom tih godina nemaš sigurno zajedničkih tema. 10-tak godina razlike je ok.kad djevojka ima 20+, ovako...
Kad sam uzimala taj raspon kao opciju? Kad sam bila mladja od nje :mrgreen: a moja prva "veza" sa momkom na granici koju si postavio. Navodnici jer je to bio odnos pedofila i malo naprednije srednjoškolke, kojoj je puhalo kroz glavu da i kojoj je bila furka da izlazi sa starijim frajerom i to rokerom :-)
Šta se u njegovoj dešavalo danas mi nije jasno. Tad nisam ni razmišljala :cry:
hanci a koliko ti imas ljeta?
Tek joj drugi zubi krenuli :mrgreen: .
taman :D
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#29 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Matzan »

Kikibombona wrote:Danas bio na trcanju. Krajickom oka vidim na travi dvije djevojke. Kratko ih pogledam i vidim da se jedna smjeska. Kada sam se vracao nazad pogledam bolje... Hej, cista ljepota! Opet se smjeska. Dotrcim do njih, uz pomisao da ova sto se smjeskala ima 22-23 god. I to je malo za moje godine, ali hajde, mozda moze proci nekako. :D Kada sam pogledao izbliza pomislio sam da nikada nisam vidio ljepse lice. Mozda jednako lijepo, al ljepse valjda nema, makar kada je moj ukus u pitanju. Lici na djevojku Dzo Vilfrid Conge, samo prirodna, bez imalo sminke. Prozborimo koju, pitam za broj... Kada se nasmijala, lijepim djetinjim osmijehom, vidio sam da tu nesto ne stima. Pitam koliko ima godina. Kaze, sedamnaest! :oops: :zzzz: :evil: Ma nemoguce! Kada sam isao u srednju cini mi se da djevojcice nisu ovako izgledale. Naravno, odustanem od broja, nasalim se malo i raspalim dalje.

Pitanje za ekipu 28-35...

Da li bi se upustili u vezu sa djevojkom od 18-20 god.?

Pitanje za djevojke, koje me posebno zanima...

U kojim godinama su vam muskarci 28-35 postali opcija? :D

Nazovi slobodno. ;-) :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#30 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by SaraFina »

Meni su od dvadesete tipovi 5-8godina stariji izazov. Jednom sam liku prije par godina tako slagala da imam tri godine vise :D
Kasnije sam se izbrbljala, ali bez posljedica. Bilo mu je cak sta vise i simpaticno. Sad mislim da je granica osamdeseto godiste nekako :)
detroit-mercy
Posts: 16093
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#31 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by detroit-mercy »

SaraFina wrote:Meni su od dvadesete tipovi 5-8godina stariji izazov. Jednom sam liku prije par godina tako slagala da imam tri godine vise :D
Kasnije sam se izbrbljala, ali bez posljedica. Bilo mu je cak sta vise i simpaticno. Sad mislim da je granica osamdeseto godiste nekako :)
Doslo vrijeme da mece i u osamdesettrece :mrgreen: .
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#32 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by supercali »

detroit-mercy wrote:
SaraFina wrote:Meni su od dvadesete tipovi 5-8godina stariji izazov. Jednom sam liku prije par godina tako slagala da imam tri godine vise :D
Kasnije sam se izbrbljala, ali bez posljedica. Bilo mu je cak sta vise i simpaticno. Sad mislim da je granica osamdeseto godiste nekako :)
Doslo vrijeme da mece i u osamdesettrece :mrgreen: .
ja sam davno meto u 95-o :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#33 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by SaraFina »

Kaj je ovo? Skup prikrivenih pedofila? Respo bolan ti imas cetiri banke. Tccccc
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#34 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by karanana »

kada djevojcica postaje zena?




kad kaze helo kiti
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#35 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Matzan »

Samo neka je 18+ i slobodno :izet: :izet:

Nismo mi krvi što djevojke vole zrelije i iskusnije.
libra123
Posts: 4241
Joined: 07/06/2015 17:23

#36 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by libra123 »

Tek mozda od 25-te su mi te razlike u godinama postale nebitne i danas mislim isto:)
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#37 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Euridika »

Mis mekinjas wrote:Sa 20, ovi sa 28, pa godina meni gore, godina njemu gore. Zlatnih 7 godina razlike je magicna brojka. :mrgreen:
I kod mene slično... s tim da je kod mene razlika znala ići i više od 7 godina...
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#38 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by nightvision »

karanana wrote:kada djevojcica postaje zena?




kad kaze helo kiti
:lol:
Neko ovde rece kako curice danas crtaju ptice - stave papir pred sebe i udare glavom od sto, misleci na to da se obrve preslikaju na papir jer se curice danas sminkaju vec u osnovnoj skoli. uzas. :lol:
@Kikibombona
sto bolan odustade, zakonski dobna granica za dobrovoljne spolne odnose je 16god, znaci ne bi nista lose uradio. :oops:
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#39 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Truba »

ja mislio kiki starac s obzirom na količinu smaranja na političkim temama :D

imao sam negativno iskustvo s trebama koje su bile mlađe od mene 4 godine i za njih sam bio "deda"...valjda zato što nisam imao kola i kapital

također sam za starije cure bio dječak :D vjerojatno što nisam imao stan :D a inača uvijek sam starije izgledao

tako sam skovao teoriju o +-10% u odnosu na svoje godine i to je to
8-)
ako imaš 30 ganjaj do 33 i od 27
ako imaš 50 ganjaj do 55 i od 45 :D
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#40 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by zijancer »

to ti se vjerovatno desilo zato sto svi toliko lice jedni na druge, da je to bio ugodan shock :-D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#41 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Euridika »

Black swan wrote:tako sam skovao teoriju o +-10% u odnosu na svoje godine i to je to
8-)
ako imaš 30 ganjaj do 33 i od 27
ako imaš 50 ganjaj do 55 i od 45 :D
Vidjećeš sad kad te napadnu ovi stariji što vole mlađe... :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#42 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by supercali »

SaraFina wrote:Kaj je ovo? Skup prikrivenih pedofila? Respo bolan ti imas cetiri banke. Tccccc
kakve bona 4 banke?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#43 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by supercali »

nightvision wrote:
karanana wrote:kada djevojcica postaje zena?




kad kaze helo kiti
:lol:
Neko ovde rece kako curice danas crtaju ptice - stave papir pred sebe i udare glavom od sto, misleci na to da se obrve preslikaju na papir jer se curice danas sminkaju vec u osnovnoj skoli. uzas. :lol:
@Kikibombona
sto bolan odustade, zakonski dobna granica za dobrovoljne spolne odnose je 16god, znaci ne bi nista lose uradio. :oops:
zakonski dobna granica u bih je 14
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#44 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by supercali »

ja imam teoriju da ganjam sve sto je punoljetno a ovo mladje te od 17 ako su nagodne i ako zele :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#45 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by _BataZiv_0809 »

U vezu ne bih nikako :evil:

Nedavno sam imao aferu sa jednom sto je barely legal i vala nije neka pljacka. Nit' imamo puno tema za pricu, niti zna sta voli u seksu, sve u svemu nista posebno. Sto ne znaci da ih nema zrelih i iskusnih u tim godinama. Ali generalno nisam kontao te likove sto vodaju premlade djevojke kojima puse kroz glavu.

Studentice, 21-24 su taman :evil:

Inace razlika od 5-6 godina je sasma okej, ali nije isto kad je tebi 24, a njoj 18 i kad je njoj 25, a tebi 30 8-)
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#46 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by walter kurtz »

Barely legal :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#47 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Ramzess Veliki »

_BataZiv_0809 wrote:U vezu ne bih nikako :evil:

Nedavno sam imao aferu sa jednom sto je barely legal i vala nije neka pljacka. Nit' imamo puno tema za pricu, niti zna sta voli u seksu, sve u svemu nista posebno. Sto ne znaci da ih nema zrelih i iskusnih u tim godinama. Ali generalno nisam kontao te likove sto vodaju premlade djevojke kojima puse kroz glavu.

Studentice, 21-24 su taman :evil:

Inace razlika od 5-6 godina je sasma okej, ali nije isto kad je tebi 24, a njoj 18 i kad je njoj 25, a tebi 30 8-)
Stara poslovica - ko sa djecom spava popišan se budi.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40840
Joined: 29/06/2011 23:39

#48 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by dječak sa šibicama »

Ja bi vec toj od 18 mogao biti tata, recimo da sam "je napravio" tu negdje u njenim godinama... dakle, ne znam sta reci, koju poruku poslati.

O cemu bi ja sa njom pricao?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40840
Joined: 29/06/2011 23:39

#49 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by dječak sa šibicama »

karanana wrote:kada djevojcica postaje zena?




kad kaze helo kiti
Image

ticicaaaaa
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#50 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by walter kurtz »

dječak sa šibicama wrote:Ja bi vec toj od 18 mogao biti tata, recimo da sam "je napravio" tu negdje u njenim godinama... dakle, ne znam sta reci, koju poruku poslati.

O cemu bi ja sa njom pricao?
Zasto bi pricao :zoka:
Post Reply