Kada je vrijeme za brak?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Nije bitno
Posts: 16
Joined: 21/09/2007 12:51
Location: Sarajevo

#1 Kada je vrijeme za brak?

Post by Nije bitno »

Rekoh da vidim kako razmisljate o savrsenom "tajmingu" za brak..Neki ne zavrse ni fax, a eto cujes trube auta po Sarajevskim ulicama utorkom i subotom poslijepodne.. :shock:
Je li stvarno moguce uci u brak sa nekim s kim si imao vezu jako dugo (npr prva ljubav), da li oni koji su sada u braku sa takvom osobom misle da su nesto propustili? :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#2

Post by zena21 »

zar postoji savrsen tajming za to :shock:
mislim da u brak svako treba uci kada se osjeti spremnim za to... eh sad, zavisi od osobe do osobe sta mu/joj treba da se osjeti spremnim/om.
nekome je bitno da zavrsi fax, nekome je bitno da ima stan, nekome da ima dobar posao... a nekome je dovoljno da su samo ludo zaljubljeni jedno u drugo :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#3

Post by zena21 »

veca_sa wrote:
zena21 wrote:zar postoji savrsen tajming za to :shock:
mislim da u brak svako treba uci kada se osjeti spremnim za to... eh sad, zavisi od osobe do osobe sta mu/joj treba da se osjeti spremnim/om.
nekome je bitno da zavrsi fax, nekome je bitno da ima stan, nekome da ima dobar posao... a nekome je dovoljno da su samo ludo zaljubljeni jedno u drugo :D


dje si zeno boHna, pozelio sam te
jel to hoces da me zaprosis :kiss: :kiss:

tu sam maleni... nego tebe nema :roll: :D
*mima*

#4 Re: Kada je vrijeme za brak?

Post by *mima* »

Nije bitno wrote:Rekoh da vidim kako razmisljate o savrsenom "tajmingu" za brak..Neki ne zavrse ni fax, a eto cujes trube auta po Sarajevskim ulicama utorkom i subotom poslijepodne.. :shock:
Je li stvarno moguce uci u brak sa nekim s kim si imao vezu jako dugo (npr prva ljubav), da li oni koji su sada u braku sa takvom osobom misle da su nesto propustili? :D
A sta nam ti imas rec?
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#5

Post by krkan »

muski- od 25 do 30

zene - od 22 do 27
:-)

ma brate kad se dobro isfuras ...i naravno nadjes nekog kome ces sa radoscu i osmjehom trcati nakon zavrsenog radnog dana :D
Nije bitno
Posts: 16
Joined: 21/09/2007 12:51
Location: Sarajevo

#6

Post by Nije bitno »

ja mislim da je nekada bolje malo i pricekati..i ne razumijem zasto ljudi zure u brak, sta je to, neka garancija za vjecnu srecu? ja na to gledam kao na komad papira koji se potpise i koji ima smisla kada imas djecu (zbog administrativnih olaksica:p)...voljeti se moze i bez papira u ruci..:)...
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#7

Post by _BosanaC »

krkan wrote:muski- od 25 do 30

zene - od 22 do 27
:-)

ma brate kad se dobro isfuras ...i naravno nadjes nekog kome ces sa radoscu i osmjehom trcati nakon zavrsenog radnog dana :D
8-)
*mima*

#8

Post by *mima* »

Nije bitno wrote:ja mislim da je nekada bolje malo i pricekati..i ne razumijem zasto ljudi zure u brak, sta je to, neka garancija za vjecnu srecu? ja na to gledam kao na komad papira koji se potpise i koji ima smisla kada imas djecu (zbog administrativnih olaksica:p)...voljeti se moze i bez papira u ruci..:)...
:?
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#9

Post by Amazonka27 »

krkan wrote:muski- od 25 do 30

zene - od 22 do 27
:-)

ma brate kad se dobro isfuras ...i naravno nadjes nekog kome ces sa radoscu i osmjehom trcati nakon zavrsenog radnog dana :D
eto...okasnih ja :D
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#10 Re: Kada je vrijeme za brak?

Post by chuchumbamayumbe »

Nije bitno wrote:Rekoh da vidim kako razmisljate o savrsenom "tajmingu" za brak..Neki ne zavrse ni fax, a eto cujes trube auta po Sarajevskim ulicama utorkom i subotom poslijepodne.. :shock:
Je li stvarno moguce uci u brak sa nekim s kim si imao vezu jako dugo (npr prva ljubav), da li oni koji su sada u braku sa takvom osobom misle da su nesto propustili? :D
Machak,
Hade mi, molim te, objasni sta ovo gore znaci? Cuj, neki ne zavrse ni fax...? Da ne treba da doktoriram kao preduslov da bih se ozenio?
Ne kontam, je li to fax preduslov za brak ili vec sta?
Ja sam sretno ozenjen, imam srednju skolu, kao i supruga.
Poznajem suprugu od prvog osnovne...isli smo zajedno u razred, 8 godina...Ja sam jos u osnovnoj bio zaljubljen u nju, cekao, cekao i docekao! I nisam se pokajao, niti namjeravam.
Ozenio sam se sa 28, ne mislim da sam nesto previse propustio.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#11

Post by _BosanaC »

Mislim da bi najbolje bilo prvo se rijesiti sto vise vlastitih kompleksa kako bi se bilo u stanju sutra nositi sa tudjim kompleksima. A u ovo sam sve vise siguran citajuci postove generalno na ovom forumu i slusajuci ljude oko sebe...
Yamahalac
Posts: 1287
Joined: 27/11/2006 10:11
Location: Tu i tamo

#12

Post by Yamahalac »

najbolje vrijeme je negdje oko 11:30-12:30, taman ono dok se svi iskupe i dok se ceremonije zavrse da se moze otici fino na rucak i tako to
krkan
Posts: 367
Joined: 31/12/2004 04:13

#13

Post by krkan »

Amazonka27 wrote:
krkan wrote:muski- od 25 do 30

zene - od 22 do 27
:-)

ma brate kad se dobro isfuras ...i naravno nadjes nekog kome ces sa radoscu i osmjehom trcati nakon zavrsenog radnog dana :D
eto...okasnih ja :D

nikad nije kasno uvijek je rano :lol: :lol:
User avatar
triton
Posts: 523
Joined: 09/08/2006 13:42

#14

Post by triton »

cim parket legne
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#15

Post by zena21 »

veca_sa wrote:
Amazonka27 wrote:
krkan wrote:muski- od 25 do 30

zene - od 22 do 27
:-)

ma brate kad se dobro isfuras ...i naravno nadjes nekog kome ces sa radoscu i osmjehom trcati nakon zavrsenog radnog dana :D
eto...okasnih ja :D
nikad nije kasno, da se ljubi strasno (mescini da je zena21 ovo pisala)
indid :D
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#16

Post by maccarona »

njemu ce biti vrijeme kad mu ja to kazem :D :D :D
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#17

Post by Phia »

_BosanaC wrote:Mislim da bi najbolje bilo prvo se rijesiti sto vise vlastitih kompleksa kako bi se bilo u stanju sutra nositi sa tudjim kompleksima. A u ovo sam sve vise siguran citajuci postove generalno na ovom forumu i slusajuci ljude oko sebe...
Istina ali malo ko će priznati da uopšte ima komplekse ako ih je uopšte svjestan/svjesna.Druga stvar opet kad neko želi da se riješi tih negativnosti a ne može..suviše komplikovano za 'običnog' čovjeka..
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#18

Post by maccarona »

veca_sa wrote:
maccarona wrote:njemu ce biti vrijeme kad mu ja to kazem :D :D :D
ti ko moja hanuma
sa srecom :D:D
User avatar
mema mo
Posts: 379
Joined: 31/08/2007 15:32
Location: spavaca soba

#19

Post by mema mo »

ne treba ti brate ni osnovna za zenidbu a kamoli fakultet :lol: :lol: :lol:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#20

Post by _BosanaC »

Phia wrote:
_BosanaC wrote:Mislim da bi najbolje bilo prvo se rijesiti sto vise vlastitih kompleksa kako bi se bilo u stanju sutra nositi sa tudjim kompleksima. A u ovo sam sve vise siguran citajuci postove generalno na ovom forumu i slusajuci ljude oko sebe...
Istina ali malo ko će priznati da uopšte ima komplekse ako ih je uopšte svjestan/svjesna.Druga stvar opet kad neko želi da se riješi tih negativnosti a ne može..suviše komplikovano za 'običnog' čovjeka..
Ma hebeno je kad covjek ne zna zivjeti sa vlastitim a jos dovede u kucu i tudje... Tu hajra nema...
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#21

Post by karabaja-x »

kad si u braku ko da si u cuzi, puno belaja a slabo se guzi, pricaju mi stariji ljudi
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#22

Post by Phia »

_BosanaC wrote:
Phia wrote:
_BosanaC wrote:Mislim da bi najbolje bilo prvo se rijesiti sto vise vlastitih kompleksa kako bi se bilo u stanju sutra nositi sa tudjim kompleksima. A u ovo sam sve vise siguran citajuci postove generalno na ovom forumu i slusajuci ljude oko sebe...
Istina ali malo ko će priznati da uopšte ima komplekse ako ih je uopšte svjestan/svjesna.Druga stvar opet kad neko želi da se riješi tih negativnosti a ne može..suviše komplikovano za 'običnog' čovjeka..
Ma hebeno je kad covjek ne zna zivjeti sa vlastitim a jos dovede u kucu i tudje... Tu hajra nema...
Ma kako god okreneš nema hajra..uglavnom uvijek mora biti neko žrtva da popušta ili ode sve dovraga..
kozmopolitanac
Posts: 182
Joined: 10/09/2007 11:51

#23 Re: Kada je vrijeme za brak?

Post by kozmopolitanac »

Nije bitno wrote:Rekoh da vidim kako razmisljate o savrsenom "tajmingu" za brak..Neki ne zavrse ni fax, a eto cujes trube auta po Sarajevskim ulicama utorkom i subotom poslijepodne.. :shock:
Je li stvarno moguce uci u brak sa nekim s kim si imao vezu jako dugo (npr prva ljubav), da li oni koji su sada u braku sa takvom osobom misle da su nesto propustili? :D
brak je arhaicna nstitucija.
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#24

Post by tech10 »

Ja jos nisam spreman, ni fizicki, ni psihicki. :D
*mima*

#25

Post by *mima* »

Pa hoce li iko napisat kad je vrijeme za brak i koja strucna sprema treba za brak?
Post Reply