KAD ZENE VOLE...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

remake
Posts: 369
Joined: 17/03/2006 14:28

#76

Post by remake »

teletrader wrote:
ztluhcs wrote:
Michun wrote: Kakve su to ruzne rijeci (zvijezdice). Ne, ne, biti nekulturan. :-D
A skliznuli smo s teme. Zamjerit ce nam ljudi.
Evo da se vratimo:

Ovo one rade za tvoje dobro... Ne čekaju da ohladiš, da te počnu nervirati, da ih počneš mrziti... Zato odu kad su najljepše, najpametnije, kad ih najviše voliš, par dana poslije "prvog davanja", nađu nekog seronju da se ti ne bi crnjačio da ima neko bolji od tebe, da bi ih imao u finom sjećanju... Uglavnom ne sekiraj se i ne razbijaj glavu - za tvoje dobro je... :D :D :D

Jeste one zhele da budu osvojene,a svako osvajanje i opsada ima svoj kraj..
I onda kada ti pokupis ratni plijen i kontas bice ti stalno ovako,ona ti kazhe da je ne razumijes..
Zato nije ponekad ni lose otici na kraj svijeta na par dana,biti malo onaj koga ne razumiju... :run:
nazalost, ali si u pravu... :(
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#77

Post by Gazz »

ztluhcs wrote:
CiCiban wrote::-) ma :? :P cudi meE ..ako je svima stereotip fuJ.. ko li su tii Dezurni kriVvci :? :skoljka:
:shock: ja jučer bio :run: :evil: :roll: ne znam majke mi :o :music: :skoljka: forum super :music2: :angry: :run: :dance: :!: :zoka: e recite vi meni sad nešto na to! :cry: :-x


:D :D :D :D :D :D
eh vidis.. ovdje je vec iskazan visok stupanj kreativnosti :D počinje mi se ovaj zltchus svidjati 8-) :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#78

Post by ztluhcs »

Gazz wrote:
ztluhcs wrote:
CiCiban wrote::-) ma :? :P cudi meE ..ako je svima stereotip fuJ.. ko li su tii Dezurni kriVvci :? :skoljka:
:shock: ja juèer bio :run: :evil: :roll: ne znam majke mi :o :music: :skoljka: forum super :music2: :angry: :run: :dance: :!: :zoka: e recite vi meni sad ne¹to na to! :cry: :-x


:D :D :D :D :D :D
eh vidis.. ovdje je vec iskazan visok stupanj kreativnosti :D poèinje mi se ovaj zltchus svidjati 8-) :D
:P
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#79

Post by Gazz »

ztluhcs wrote:
Gazz wrote:
ztluhcs wrote: :shock: ja jučer bio :run: :evil: :roll: ne znam majke mi :o :music: :skoljka: forum super :music2: :angry: :run: :dance: :!: :zoka: e recite vi meni sad nešto na to! :cry: :-x


:D :D :D :D :D :D
eh vidis.. ovdje je vec iskazan visok stupanj kreativnosti :D počinje mi se ovaj zltchus svidjati 8-) :D
:P
i po tvom misljenju... "Sta bude kad zene vole?" :P 8-) :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#80

Post by Vingo »

ztluhcs wrote:
Gazz wrote:
ztluhcs wrote: :shock: ja jučer bio :run: :evil: :roll: ne znam majke mi :o :music: :skoljka: forum super :music2: :angry: :run: :dance: :!: :zoka: e recite vi meni sad nešto na to! :cry: :-x


:D :D :D :D :D :D
eh vidis.. ovdje je vec iskazan visok stupanj kreativnosti :D počinje mi se ovaj zltchus svidjati 8-) :D
:P

A sad pogledaj ima li mrtvih golubova pred vratima....

:D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#81

Post by ztluhcs »

Vingo wrote:
ztluhcs wrote:
Gazz wrote: eh vidis.. ovdje je vec iskazan visok stupanj kreativnosti :D poèinje mi se ovaj zltchus svidjati 8-) :D
:P

A sad pogledaj ima li mrtvih golubova pred vratima....

:D
A ako ne golubova onda neko s kopljem... :D :D :D
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#82

Post by Gazz »

Vingo wrote:A sad pogledaj ima li mrtvih golubova pred vratima....

:D
:lol: :lol: :lol: dobar, dobar, :lol: :lol: :lol: taman imam golubarnik u blizini :lol: :lol: :lol:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#83

Post by ztluhcs »

Gazz wrote: i po tvom misljenju... "Sta bude kad zene vole?" :P 8-) :D
Ovo? :)

Autor: ztluhcs Poslano: 11/07/2006 09:43
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#84

Post by Pearl »

ljubav na forumski nacin :lol:
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#85

Post by Gazz »

ztluhcs wrote:
Gazz wrote: i po tvom misljenju... "Sta bude kad zene vole?" :P 8-) :D
Ovo? :)

Autor: ztluhcs Poslano: 11/07/2006 09:43
ne slazem se :(

eeeeehhh moj Boze, sto ti je reci lose iskustvo :( :P :D

zeeeneee, zeeneee :-) :-) vama pjevam jaaa :-)
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#86

Post by ztluhcs »

Gazz wrote:"Sta bude kad zene (za)vole?"
Ti tra¾i¹ drugu jer prva neæe dugo tako... :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#87

Post by Pearl »

svako musko se opece kad je u pitanju njihova prva ljubav, onda strpaju sve zene u isti kos, tretirajuju ih isto kao i njih ta jedna jedina.. njih zajebala jedna, oni sve naredne.... i onda mi ne valjamo..

:lol:

standardna muska sovinisticka ...

:zzzz: :D :D
La_Forge
Posts: 644
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#88

Post by La_Forge »

@ La_Forge - ne supljiraj sad okolo nego nam reci sta se s tvojom pricom desilo. Usutio si se, ne kukas... Da predpostavimo da je pao dogovor za odmor ili sl? Very Happy
p.s. svu raju zanima sta bi, ali svi kuliraju.
ja sam završio roman na onoj drugoj temi "... kad muškarci vole..." , prenio i prepričao sva svoja iskustva iz prošlih 15ak dana, raja je diskutovala... možda nisi upratila ... uglavnom ništa spektakularno, nikakva sapunica... realizam
:)
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#89

Post by Gazz »

ztluhcs wrote:
Gazz wrote:"Sta bude kad zene (za)vole?"
Ti tražiš drugu jer prva neće dugo tako... :D
... jedna za drugoooommmm,
takav zivot jeee tvooooojjj,
nisi ljubio stvaaarnoooo
vazan bio je broooj....

haman bi ja rekla da je bilo 'vako nekako :? :-? :roll: :D

samo se pitam dokle :? :roll: :D
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#90

Post by Gazz »

La_Forge wrote:
@ La_Forge - ne supljiraj sad okolo nego nam reci sta se s tvojom pricom desilo. Usutio si se, ne kukas... Da predpostavimo da je pao dogovor za odmor ili sl? Very Happy
p.s. svu raju zanima sta bi, ali svi kuliraju.
ja sam završio roman na onoj drugoj temi "... kad muškarci vole..." , prenio i prepričao sva svoja iskustva iz prošlih 15ak dana, raja je diskutovala... možda nisi upratila ... uglavnom ništa spektakularno, nikakva sapunica... realizam
:)
Meni je drago da si ti sad ok :-) a ja vec rekoh: "Sve je dobro kad se dobro svrsi." :oops: :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#91

Post by ztluhcs »

Gazz wrote: ... jedna za drugoooommmm,
takav zivot jeee tvooooojjj,
nisi ljubio stvaaarnoooo
vazan bio je broooj....

haman bi ja rekla da je bilo 'vako nekako :? :-? :roll: :D

samo se pitam dokle :? :roll: :D
Image

Kako mo¾e¹ tako kad sam ja
Image

:D
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#92

Post by neupucena »

Na vjezbama iz anatomije kolege dobise muski les s oruzjem "uvis". Pomislila sam da je "volio i junacki se borio do kraja", ali me razuvjerise. Kazu covjek se objesio a kad se objesi krv jurne... i covjek ostade pripravan i poslije zivota.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#93

Post by ztluhcs »

neupucena wrote:Na vjezbama iz anatomije kolege dobise muski les s oruzjem "uvis". Pomislila sam da je "volio i junacki se borio do kraja", ali me razuvjerise. Kazu covjek se objesio a kad se objesi krv jurne... i covjek ostade pripravan i poslije zivota.
Image
Image
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#94

Post by neupucena »

po uspjesno napunjenom zelucu, spremna sam prihvatiti da je offtopic, kao sto prihvacam i da je nebo rumene boje iako vidim da je sivo
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#95

Post by Michun »

La_Forge wrote:
@ La_Forge - ne supljiraj sad okolo nego nam reci sta se s tvojom pricom desilo. Usutio si se, ne kukas... Da predpostavimo da je pao dogovor za odmor ili sl? Very Happy
p.s. svu raju zanima sta bi, ali svi kuliraju.
ja sam završio roman na onoj drugoj temi "... kad muškarci vole..." , prenio i prepričao sva svoja iskustva iz prošlih 15ak dana, raja je diskutovala... možda nisi upratila ... uglavnom ništa spektakularno, nikakva sapunica... realizam
:)
Ma upratila sam ja. Cak sam te i ruzila ako se sjecas. :D
Pa nije moralo da se podrazumjeva da si se pomirio cim si izasao na kafu. Ali ocigledno po tvojoj smirenosti u pisanju da je sve OK.
La_Forge
Posts: 644
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#96

Post by La_Forge »

Na vjezbama iz anatomije kolege dobise muski les s oruzjem "uvis". Pomislila sam da je "volio i junacki se borio do kraja", ali me razuvjerise. Kazu covjek se objesio a kad se objesi krv jurne... i covjek ostade pripravan i poslije zivota.
:shock:
kakav je sad ovo detalj ?

@Michun.... slažem se skroz ... rasprava i svadja je jedno ... ali ono je bilo previše i nepotrebno ... posebno meni, ona se tu onako "ženski" poigrala
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#97

Post by neupucena »

detalj praznog zeluca, romana toka svijesti, cuda asocijacija koje sam bila objasnila prije nego sto cu napasti les jednog pileta. potpuno zanemarljiv detalj.
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#98

Post by FAtka »

kad zene vole- umiru od ljubavi
kad muskarci vole - zene umiru
Post Reply