kad sam bio mali

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#26 Re: kad sam bio mali

Post by Ma.Le.Na »

:D tKo zna :D
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#27 Re: kad sam bio mali

Post by dolmetscher »

Kad sam bila mala moj san je bio da radim u trafici i prodajem novine...kad sam skontala da trafika nema wc, onda sam zamisljala svoju trafiku sa wc-om :D

Kad sam bila mala uvijek sam se izvlacila na to "mala" kad je trebalo sta uraditi :)
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#28 Re: kad sam bio mali

Post by The Nightwatchman »

ne znam zašto ali meni se ova epizda sa hatižinom kakom do dan danas duboko urezala u pamcenje..... :D


ja nju obozavam, a ona kaki



pa fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D :D
User avatar
jedaneska
Posts: 396
Joined: 24/11/2010 19:40

#29 Re: kad sam bio mali

Post by jedaneska »

kad sam bio mali obozavao sam geografski atlas i samo sam cekao da budem veliki pa da furam po svijetu, odem na kilimandjaro, kubu, novu gvineju, amazon, vidim prave indijance, kauboje, nema kakve planove i pripreme nisam vrsio, sve dok jednog dana nisam skontao da mi za takva putovanja, osim love, trebaju i... vize :D tad sam i odustao :lol: srecom, pojavio se google earth :-)
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#30 Re: kad sam bio mali

Post by The Nightwatchman »

kad sam bio mali mrzio sam mrkvu. tetak mi je rekao da se od mrkve dobro vidi, a ja sam se na silu nazdero mrke jedan dan i kontao sam da cu iz hrasnog, s nebodera moci procitati natpis na onoj zgradi na skenderiji (nesto je pisalo "stednja je mudrost trosenja..." :D <<<<<<<<<<<9

kad sam skonto da ne mogu to procitati iz hrasnog, a pojeo sam kilo mrkve, onda sam plakao jedno tri dana....nikome nisam rekao zasot placem, ali sam mrzio tetka....
:lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#31 Re: kad sam bio mali

Post by todd_smith »

kad sam bio mali mislio sam da sam betmen Image
User avatar
WipeOut
Posts: 1449
Joined: 07/07/2010 09:15
Location: I'm Somewhere in Between What is real & just a dream

#32 Re: kad sam bio mali

Post by WipeOut »

Kad sam bila mala........... citala sam jednu knjigu nije bas klasicna slikovnica,i na njoj je je bio djecak kojem je iz usiju izraslo drvece i tu su se nastanile razne ptice,bubice i sl. Poenta knjige je bila da se usi moraju redovno cistiti.
Najzalosnije je sto mi je to postala opsesija i ne samo da ih cistim ko luda,nego koristim svaku priliku da ili svom sagovorniku ili prolazniku pogledam u usi :roll:
Sjecam se da mi se jadan momak strasno svidjao,a kada mi je napokon prisao.....usi mu nisu bile ciste....bljaaaaaaaaaaaaaaaak :roll: :sad: :-)

Zao mi je samo sto se ne sjecam naziva knjige ipak mi ona odredjuje dosta stvari u zivotu :roll: :-)
SKAFISKAFNJAK
Posts: 502
Joined: 12/01/2010 00:16

#33 Re: kad sam bio mali

Post by SKAFISKAFNJAK »

kad sam bio mali boj´o sam se da mi labud ne odgrize muda.
mislio da postoji zivotnija tadura zbog one pjesme kad si sretan vikni glasno tad hura(ura)
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#35 Re: kad sam bio mali

Post by jedna tamo »

SKAFISKAFNJAK wrote:kad sam bio mali boj´o sam se da mi labud ne odgrize muda.

:lol:
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#36 Re: kad sam bio mali

Post by saga »

kad sam bila mala roditelji su mi placali da sutim :sad: (tj. trebala sam sutit 10 minuta da dobijem pare, ja bih nakon 5 zaspala... pa nista od para :sad: )
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#37 Re: kad sam bio mali

Post by todd_smith »

saga wrote:kad sam bila mala roditelji su mi placali da sutim :sad: (tj. trebala sam sutit 10 minuta da dobijem pare, ja bih nakon 5 zaspala... pa nista od para :sad: )
xD
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#38 Re: kad sam bio mali

Post by Chemist »

Kad sam bio mali, uvijek bih pred spavanje prvo isao u WC, onda tek se napio vode, mislio sam da ce mi ako uradim obrnuto sva voda isteci :shock: :shock:
Jednom sam obilazio oko TV nadajuci se da cu vidjeti tortu na TV iz druge perspektive
:run: :run:
1906
Posts: 840
Joined: 19/06/2010 15:12

#39 Re: kad sam bio mali

Post by 1906 »

The Nightwatchman wrote:ne znam zašto ali meni se ova epizda sa hatižinom kakom do dan danas duboko urezala u pamcenje..... :D


ja nju obozavam, a ona kaki



pa fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :D :D

nego

proslo je 10, mislim da je Hana kakila do sad :lol: :lol:

Hatidja pardon :mrgreen:
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#40 Re: kad sam bio mali

Post by saga »

zaboravih...
ona teta u tom&jerry sto joj se ne vidi glava... mislila sam da imam veci tv, vidjela bih i glavu
pa sam jednom maksuz kod komsije otisla da gledam taj crtani, jer je on imao veci tv... razocarah se...
User avatar
elizabeth a
Posts: 2718
Joined: 10/04/2010 16:16

#41 Re: kad sam bio mali

Post by elizabeth a »

Svaki dan sam se u isto vrijeme nalazila sa dječakom čiji je balkon bio odmah do mog, i tako smo se po 15 minuta samo virili i smješkali kroz ogradu a da nikad nismo ni riječi progovorili( moja prva simpatija) :oops: :D

Mislila sam da su koke najbrže i najopasnije životinje na svijetu i da kad ideš pokraj koke ne smiješ ići brže od nje jer će se naljutiti i skočiti ti na glavu :lol: :D

Mislila sam da je konj kravin ''muž'' :mrgreen:

Eurosong mi je bio događaj godine :run:
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#42 Re: kad sam bio mali

Post by The Nightwatchman »

u blizini moje zgrade (dobro, ne bas toliko blizu, neki kilometar...) nalazila se neka fabrika koja je proizvodila nešto, ni sam ne znam do današnjih dana šta.... malo postrojenje...

uglavnom u ratu je to sve obustavljeno i nigdje nikoga....

kao djeca smo se tu igrali i penjali po onim silosima. jedan dan skontali smo da se sa zadnje strane nalazi jedan ogradjeni prostor pun do vrha nekog paperjastog materijala poput izmrvljenog stiropola, ali je ovo bilo sitnije i strašno gorko. znam da je bilo gorko jer smo s visine od 5 metara skakali u tu hrpu i naravno kad skočiš u ono, nagutaš se :D

taj materijal je bio jos uskladisten u nekim vrecama sa strane, zaista bih sada volio saznati sta je to....

uglavnom, te godine smo svi pali na popravni, a glave su nam se povećale i malo smo trzali u stranu..... :D :D
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#43 Re: kad sam bio mali

Post by Chemist »

elizabeth a wrote:Svaki dan sam se u isto vrijeme nalazila sa dječakom čiji je balkon bio odmah do mog, i tako smo se po 15 minuta samo virili i smješkali kroz ogradu a da nikad nismo ni riječi progovorili( moja prva simpatija) :oops: :D

Mislila sam da su koke najbrže i najopasnije životinje na svijetu i da kad ideš pokraj koke ne smiješ ići brže od nje jer će se naljutiti i skočiti ti na glavu :lol: :D

Mislila sam da je konj kravin ''muž'' :mrgreen:

Eurosong mi je bio događaj godine :run:

HAhahaha, isti sam :P
ja2
Posts: 300
Joined: 13/07/2010 19:41

#44 Re: kad sam bio mali

Post by ja2 »

Kad sam bila mala bila sam ubjedjena da u tv-u i radiju zive mali ljudi, u prvom osnovne sam se odvazila da konacno rastavim kasetofon da vidim te male ljudi....dobila batine
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#45 Re: kad sam bio mali

Post by Priorat »

nema kioska na kojem nismo isprobali:
prijatelj 1: dobar dan ciko, imate li najnoviroman od velikog bleka?
ciko: nema, iduce sedmice dolazi!
prijatelj 2: dobar dan ciko, imate li najnovi roman velikog bleka?
ciko: ne. nemamo iduce sedmice dolazi!!
pola sata kasnije!
prijatelj3: dobar dan ciko, imate li najnovi roman velikog bleka?
ciko (vec nakurcen): nemaa, nije dosao!!
prijatelj4: doobar dan ciko, imate li najnovi roman velikog bleka?
ciko (puko vec): neemmmaaaa..

pola sata kasnije:
ja: dobara dan , ja sam veliki blek jel` me koo trazio?
ciko: :x :x :evil: :evil: :x
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#46 Re: kad sam bio mali

Post by The Nightwatchman »

Priorat wrote:nema kioska na kojem nismo isprobali:
prijatelj 1: dobar dan ciko, imate li najnoviroman od velikog bleka?
ciko: nema, iduce sedmice dolazi!
prijatelj 2: dobar dan ciko, imate li najnovi roman velikog bleka?
ciko: ne. nemamo iduce sedmice dolazi!!
pola sata kasnije!
prijatelj3: dobar dan ciko, imate li najnovi roman velikog bleka?
ciko (vec nakurcen): nemaa, nije dosao!!
prijatelj4: doobar dan ciko, imate li najnovi roman velikog bleka?
ciko (puko vec): neemmmaaaa..

pola sata kasnije:
ja: dobara dan , ja sam veliki blek jel` me koo trazio?
ciko: :x :x :evil: :evil: :x
:-D mi smo ovo na telefon radili. nazovemo neki broj i pristojno pitamo ima li toga i toga.... i tako 5 puta.... nakon sto glas s druge strane popizdi, onda neko opet nazove i kaze "ja sam taj i taj, jel me neko trazio mozda?"
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#47 Re: kad sam bio mali

Post by spreca »

kad sam bio mali cudio sam se zasto curice cuce a mi djecaci stojecki piskimo :lol:
frngla
Posts: 3225
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#48 Re: kad sam bio mali

Post by frngla »

kad sam bio mali, mislio sam da nindze kornjace fakat zive u kanalizaciji i derao se u saht da izadju :D
User avatar
sposa0408
Posts: 308
Joined: 09/09/2007 10:04
Location: SARAJEVO
Contact:

#49 Re: kad sam bio mali

Post by sposa0408 »

Kad sam bila mala, gledala sam crtane fimove gdje princ i princeza plesu i onda nakon toga ljuljaju malu bebu u besiki, a kad su me starci jednom ostavili kod nane, pita me mama sta bi zeljela da mi donesu kad se vrate, a ja kazem : " Donesi mi seku" . Mama zacudjena pita a kako da ti donesem seku??? Ja kazem: Pa fino mama, plesi sa tatom i donesite mi seku!" :) :)
User avatar
Traktor`
Posts: 1774
Joined: 03/08/2010 23:36
Location: Sarajevo

#50 Re: kad sam bio mali

Post by Traktor` »

moja fix ideja je bila, kako bi bilo da napunim punu sobu vode, metar od plafona i da plivam i ronim po sobi... :lol:
Post Reply