Kad muskarci vole....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#1 Kad muskarci vole....

Post by kriticarka_nikova »

Kad muskarci vole ,zasto se odlucuju za kraj veze....a vole....???Ajde muskarci pojasnite mi ovo....ovo fakat ne kontam :?
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#2

Post by Meshtar »

Hm, ako zaista vole onda ima neki razlog (ja sam jednom raskinuo iako sam volio, jer jednostavno nije funkcionisalo i bilo je bolje za oboje)

A isto tako može biti i šuplja....
User avatar
black
Posts: 17166
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#3

Post by black »

muskarci uvijek jace vole vec zene.. 8)
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#4

Post by kriticarka_nikova »

Meshtar wrote:Hm, ako zaista vole onda ima neki razlog (ja sam jednom raskinuo iako sam volio, jer jednostavno nije funkcionisalo i bilo je bolje za oboje)

A isto tako može biti i šuplja....
Ma zna se sta je suplje a sta je pravo-to se odmah prepozna :-)

@black ali kad muskarci vole da li mogu lako preboljeti onu koju vole?
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#5

Post by Meshtar »

@black....istinu zboriš
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#6

Post by kriticarka_nikova »

Meshtar wrote:@black....istinu zboriš
Ja ne vjerujem u ovu "istinu" :roll:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#7

Post by Ahmmed »

Uh, kritičarko, što ti večeras postavljaš teška pitanja.....


Da, dešava se da čovjek voli, a ipak odlučuje da prekine s onim koga voli....Ili, jednostavno, nikada ne prizna da voli....Jer zna, osjeća, ima iskustvo, da bez obzira ne ljubav, mnogo toga, što reče Meshtar, ne funkcionira.....


A što se tiče toga....brzog"preboljevanja"....ako čovjek iskreno voli, ne može ni brzo ni lako preboljeti....Jer, u suprotnom, to nije ljubav, već zanesenost, trenutak, sticaj okolnosti.....
User avatar
black
Posts: 17166
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#8

Post by black »

..edit...
Last edited by black on 27/04/2006 21:29, edited 1 time in total.
User avatar
black
Posts: 17166
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#9

Post by black »

@kriticarko puno puno teze i sporije vec vi zene...

.....zar mislis da je Medznun sam sebe poremetio..Lejlin bljesak je bilo to sto ga je uznijelo medju zvjezde...
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#10

Post by micika »

black wrote:@kriticarko puno puno teze i sporije vec vi zene...

.....zar mislis da je Medznun sam sebe poremetio..Lrjlin bljesak je bilo to sto ga je uznijelo medju zvjezde...
Iskustvo iz tebe progovara,black 8-)

Kriticarko...to on tebe laze,mislim taj tvoj :D :D ne voli on tebe bona,puca ti satrologiju :D :D
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#11

Post by kriticarka_nikova »

black wrote:@kriticarko puno puno teze i sporije vec vi zene...

.....zar mislis da je Medznun sam sebe poremetio..Lejlin bljesak je bilo to sto ga je uznijelo medju zvjezde...
Joj kako mi se ovo svidja :)
Nek si ponovio dva put,nek stoji....ako moze jos koji put :)
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#12

Post by maccarona »

kad musko voli onda voli :oops:
to znam iz iskustva :D tita mi :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#13

Post by Lace »

kriticarka_nikova wrote:
Meshtar wrote:@black....istinu zboriš
Ja ne vjerujem u ovu "istinu" :roll:
ni ja :-? :D
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#14

Post by kriticarka_nikova »

Ahmmed wrote:Uh, kritičarko, što ti večeras postavljaš teška pitanja.....


Da, dešava se da čovjek voli, a ipak odlučuje da prekine s onim koga voli....Ili, jednostavno, nikada ne prizna da voli....Jer zna, osjeća, ima iskustvo, da bez obzira ne ljubav, mnogo toga, što reče Meshtar, ne funkcionira.....


A što se tiče toga....brzog"preboljevanja"....ako čovjek iskreno voli, ne može ni brzo ni lako preboljeti....Jer, u suprotnom, to nije ljubav, već zanesenost, trenutak, sticaj okolnosti.....
A sta kad funkcionira? :?
Kako ste vi muskarci cudna sorta!
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#15

Post by Meshtar »

Muškarci vole, kako bi to moja prijateljica rekla, tragičnije....samo što je tragedija u njima, trpe i nekad prave gluposti...

Žene nekako znaju biti dostojanstvenije, i uvijek mogu da se isplaču prijateljici....

I mislim da muškarci teže zaboravljaju prošlu ljubav nego žene.
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#16

Post by Ahmmed »

Očima kao u gazele, mogla je u svakom trenu, iz zasjede, jednim jedinim pogledom hiljadu duša prostrijeliti. Šta rekoh? Jednim treptajem oka mogla je sav svijet usmrtiti."



"Ti sam si tvoja sudbina, tvoja smrt i tvoj život. Posljedica dobra je dobro, a zla zlo. Tvoju tajnu eho od brda odaje, otkrivajući samo ono što si mu prije povjerio."


Nizami....Medžnun i Lejla :)
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#17

Post by micika »

Lace wrote:
kriticarka_nikova wrote:
Meshtar wrote:@black....istinu zboriš
Ja ne vjerujem u ovu "istinu" :roll:
ni ja :-? :D

Ni ja :D :D :?
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#18

Post by Ahmmed »

kriticarka_nikova wrote:
Ahmmed wrote:Uh, kritičarko, što ti večeras postavljaš teška pitanja.....


Da, dešava se da čovjek voli, a ipak odlučuje da prekine s onim koga voli....Ili, jednostavno, nikada ne prizna da voli....Jer zna, osjeća, ima iskustvo, da bez obzira ne ljubav, mnogo toga, što reče Meshtar, ne funkcionira.....


A što se tiče toga....brzog"preboljevanja"....ako čovjek iskreno voli, ne može ni brzo ni lako preboljeti....Jer, u suprotnom, to nije ljubav, već zanesenost, trenutak, sticaj okolnosti.....
A sta kad funkcionira? :?

Kako ste vi muskarci cudna sorta!



E, kad funkcionira, onda ni meni nije jasno! Onda folira!
Last edited by Ahmmed on 27/04/2006 21:39, edited 1 time in total.
User avatar
black
Posts: 17166
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#19

Post by black »

Bio jednom jedan kralj. Čuo je za priču o dvoje ludo zaljubljenih - Lejli i Medžnunu. Saznao je da je Medžnun napustio svoj dotadašnji život u gradu i počeo živiti u pustinji i na poljima.
Kralj pozva svoje vezire i vojnike te im naredi da mu dovedu Medžnuna u palaču. Vojnici odoše na polja, pronađoše Medžnuna i dovedoše ga pred kralja.
“Zašto si napustio društveni život, ostavio svoj dom a nastanio pećine i pustinje? Kako to da nisi osjetio slatkoću druženja?”, upita kralj.
“Ostavio sam svoju rodbinu i prijatelje jer su me krivili zbog ljubavi prema Lejli. Ah, kako bih volio da dođe dan kada će oni vidjeti njenu ljepotu i svi se u nju zaljubiti, i požaliti zbog svih ukora koje mi zbog nje uputiše!”, odgovori Medžnun.
Nastavio je pričati i pričati o Lejlinoj ljepoti do te mjere da je i kralj poželio viditi Lejlu. Naredio je vojnicima da mu ju dovedu.
Vojnici odoše do Lejlinoga plemena, pronađoše je i dovedoše pred kralja. Na kraljevo iznenađenje, Lejla bijaše mršava, tamnoputa i nimalo lijepa.
“Pa ona nije ništa posebno, sasvim je obična. Moje sluškinje ljepše su od nje. Nema sjaja, niti ljepote”, pomisli kralj.

Medžnun, osjetivši kraljeve misli, reče:
“Kralju, trebaš vidjeti Lejlin sjaj i ljepotu mojim očima. Moraš imati Medžnunovo oko kako bi ti se tajna njene ljepote otkrila.”

Dvoje zaljubljenih ploviše morem,
Iznenadna oluja sađe i plovidbu dalju ugasi,
Pohiti ribar, htjede dječaka da zgrabi
Al’ ovaj reče: “Tamo ljubav je moja, nju ti hajde spasi!”
I prije neg’ se utopio i umro, tiho šapnu:
“Ljubav o kojoj samo slušaš nije prava, nek te to ne obuzme,
prava ljubav je ne zaboraviti nikada dragu
čak ni kada dođe oluja, dušu da ti uzme.”
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#20

Post by kriticarka_nikova »

micika wrote:
black wrote:@kriticarko puno puno teze i sporije vec vi zene...

.....zar mislis da je Medznun sam sebe poremetio..Lrjlin bljesak je bilo to sto ga je uznijelo medju zvjezde...
Iskustvo iz tebe progovara,black 8-)

Kriticarko...to on tebe laze,mislim taj tvoj :D :D ne voli on tebe bona,puca ti satrologiju :D :D
Kriticarka zna iz iskustva sta je satrologija a sta ne.Kad muskarac voli zene to osjete i ne mora im to ni reci,jel tako zemljakinjo? :-)
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#21

Post by micika »

kriticarka_nikova wrote:
micika wrote:
black wrote:@kriticarko puno puno teze i sporije vec vi zene...

.....zar mislis da je Medznun sam sebe poremetio..Lrjlin bljesak je bilo to sto ga je uznijelo medju zvjezde...
Iskustvo iz tebe progovara,black 8-)

Kriticarko...to on tebe laze,mislim taj tvoj :D :D ne voli on tebe bona,puca ti satrologiju :D :D
Kriticarka zna iz iskustva sta je satrologija a sta ne.Kad muskarac voli zene to osjete i ne mora im to ni reci,jel tako zemljakinjo? :-)
Nije....tako...zemljakinjo.
kako to oni znaju odglumiti,jojjjjjjjjjjj....samo da bi dosli do nekog njihovog bolesnog cilja :D :D :D
Moras dobro otvoriti okice....pa razabrati sta je sta,inace...e yebiga mi zene kad se zaljubimo....on kad bi reko jel vjerujes svojim ocima il meni....mi bi rekle da njemu vjerujemo.Kad smo glupace :oops: :D :D :D
Zato ja imam lijek protiv zaljubljivanja :D :D :D
A mogu i oni voljeti...ja jos uvijek vjerujem da ima dzentlmena koji ce djevojci pridrzati stolicu,ubrati cvijet negdje u basti....napisati stih :-) :-) :-)
Treba ih klonirat,da se razmnoze......izumiru polako.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#22 Re: Kad muskarci vole....

Post by manijak1 »

kriticarka_nikova wrote:Kad muskarci vole ,zasto se odlucuju za kraj veze....a vole....???Ajde muskarci pojasnite mi ovo....ovo fakat ne kontam :?
Zato što se boje :D da neće moći ispuniti očekivanja :D voljene :? :? :D :D
Isto opravdanje rabe i koke :oops: :D
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#23

Post by kriticarka_nikova »

@ black,ganu me ova prica covjece
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#24

Post by kriticarka_nikova »

micika wrote:
kriticarka_nikova wrote:
micika wrote: Iskustvo iz tebe progovara,black 8-)

Kriticarko...to on tebe laze,mislim taj tvoj :D :D ne voli on tebe bona,puca ti satrologiju :D :D
Kriticarka zna iz iskustva sta je satrologija a sta ne.Kad muskarac voli zene to osjete i ne mora im to ni reci,jel tako zemljakinjo? :-)
Nije....tako...zemljakinjo.
kako to oni znaju odglumiti,jojjjjjjjjjjj....samo da bi dosli do nekog njihovog bolesnog cilja :D :D :D
Moras dobro otvoriti okice....pa razabrati sta je sta,inace...e yebiga mi zene kad se zaljubimo....on kad bi reko jel vjerujes svojim ocima il meni....mi bi rekle da njemu vjerujemo.Kad smo glupace :oops: :D :D :D
Zato ja imam lijek protiv zaljubljivanja :D :D :D
A mogu i oni voljeti...ja jos uvijek vjerujem da ima dzentlmena koji ce djevojci pridrzati stolicu,ubrati cvijet negdje u basti....napisati stih :-) :-) :-)
Treba ih klonirat,da se razmnoze......izumiru polako.
Zemljakonjo,dobro si rekla izumiru polako kao dinosauri....ma dzaba meni od 4 oka kad me uvijek neko moze ZAJEBATI....uvijek se to moze,to je najlakse............
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#25

Post by Vozdra_123 »

Meshtar wrote:Muškarci vole, kako bi to moja prijateljica rekla, tragičnije....samo što je tragedija u njima, trpe i nekad prave gluposti...

Žene nekako znaju biti dostojanstvenije, i uvijek mogu da se isplaču prijateljici....

I mislim da muškarci teže zaboravljaju prošlu ljubav nego žene.
pametno zboris
Post Reply