Kacavenda, vladika Zla i SPC

naoBlacen
Posts: 62
Joined: 22/02/2007 11:28

#1 Kacavenda, vladika Zla i SPC

Post by naoBlacen »

Ovo otjelovljenje Zla i dalje je istrajano u svom poslu, zapocetom jos prije rata . Lista onoga sto je Zlo pocinilo prema ljudima bi se otegla do ko zna gdje, u prvom cugu najmanje do Haga, a cini sa nesmanjenim zarom i dalje. Dovoljno je spomenuti samo najaktuelnije slucajeve, Fatu Orlovic i novo ciscenje Bosnjaka Bijeljine koje sprovodi u saradnji sa vlastima RS-a. I niko Zlo da zaustavi!

Imali ste ga priliku veceras vidjeti u Centralnom dnevniku na Hayatu, kada se izdire na novinarku, sipa mrznjom, vrijedja, ponizava i otvoreno prijeti povratniku, nekom Pasicu da se pripazi i drzi jezik za zubima (Znamo sta to znaci i kakva atmosfera vlada u Bijeljini i RS za povratnike ali i sve nepodobne. Prije dva dana u Bijeljini je ubijen Dusko Kondor) , ciju kucu zajedno sa kucama drugih Bosnjaka hoce da rusi da bi izgradio svoje dvore. Covjek se zaledi od mrznje koja izbija iz ove zvijeri.

SPC se nikada nije ogradila od Kacavende i kacavendi, svoje uloge u klanjima, od ratnih zlocinaca, Kacavenda je i dalje vladika, na sva zvona se prica i da je pedofil, pa se pitam imamo li pravo gledati SPC kao instituciju kroz njega, Anfilohija Radovica i njima slicne? Posebno bi volio da cujem komentare pravoslavaca koji nisu u zagrljaju sa kacavendama.
naoBlacen
Posts: 62
Joined: 22/02/2007 11:28

#2

Post by naoBlacen »

izvinjavam se, postao sam duplu temu na podforumu religija. mislim da tamo vise pristaje nego na politici, ali ok.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#3

Post by MuaDib »

Kačevenda je jedan idiot. Pun je sebe, ona zna najbolje, njemu niko ništa ne može, on je "Bog" itd. itd. pa zar o nezna osnovu Božiju zapovjest: Ne ukradi, Ne ubij, Ne govori laži ili Hristove zapovjesti Ljubi druge kao bližnjeg svog, pa i Sveti Sava se stidi ovakvih popova. On onoj novinarki popuje, baš tako popuje. U to da li je pedofil ili ne ne želim ulaziti. Neznam jeste li primjetili njemu iz očiju viri zlo, nabusito đubre. Pa on se ne stidi ni Boga ni ljudi. Čisti Sotona. Boža sačuvaj nas takvih popova, efendija i fratara. :x :(
naoBlacen
Posts: 62
Joined: 22/02/2007 11:28

#4

Post by naoBlacen »

Jesu li su Kacavenda i Anfilohije samo sarafcici unutar SPC?

Zasto niko ne razuvjeri da nemamo pravo gledati SPC (ne i sve vjernike pravoslavce) kroz Zlo? Zasto niko Zlo da osudi i ogradi se? Znaci li to saglasnost sa Kacavendom?

Zasto nema nikakvih reakcija na nastavak etnickog ciscenja Bosnjaka Bijeljine koje Zlo predvodi?

Sta radi ona guzica, Safet Halilovic, koji se zavalio u fotelju ministra za ljudska prava i izbjeglice.

Bijeljina, Konjevic polje, Kotorsko, Kopaci kod Gorazda... po RS se i dalje provodi etnicko ciscenje i umiveni genocid, a ovdje i dalje glavna tema vehabije, djavo ih odnio, i njih i ko ih dovede!
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#5

Post by latinalover »

kad je repriza centralnog dnevnika? i na kojem kanalu..

hvala
Gnjuscic
Posts: 198
Joined: 27/02/2005 20:46
Location: Iza coska jednog djeta kuće

#6

Post by Gnjuscic »

Nije Pasic nikakav povratnik, nego neki advokat iz Tuzle. Posredovao i pomagao u rasprodaji bosnjackih kuca, stanova i zemlje i namlatio se para. Zli jezici kazu da je za pomoc u etnickom ciscenju Bijeljine dobio odlikovanje " Krst Svetog Save sa Karadjordjevim macevima " ( ili tako nekako ). Kurvin sin. E, kad mecka zaigrala pred njegovim vratima, poceo da cvili. Pseto. :-x

Kacavenda je svojevremeno nametnu obavezu popadijama iz okolnih sela da ga sluze jedan mjesec. Sta je ukljucivalo " sluzenje ", da se pretpostaviti. Nakon sto su se jedan od popova i njegova usprotivili, popa je neko nepoznat premlatio. Nije vise pop. Kacavendu naziva " demon ".
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#7

Post by latinalover »

Gnjuscic wrote: Kacavenda je svojevremeno nametnu obavezu popadijama iz okolnih sela da ga sluze jedan mjesec. Sta je ukljucivalo " sluzenje ", da se pretpostaviti. Nakon sto su se jedan od popova i njegova usprotivili, popa je neko nepoznat premlatio. Nije vise pop. Kacavendu naziva " demon ".

kolko sam ja upoznat skuzenje je obuhuvatalo to da zena svakog popa mora da bude u vladikinom dvoru u 7 dana ,da "cisti,pere.."..a jednog popa nakon sto mu je oduzeo sve...zdrmlo je srce..
Smithers
Posts: 28
Joined: 28/01/2007 20:37

#8

Post by Smithers »

Da je Kacavenda samo u pitanju ne bih se toliko brinuo
Nazalost sta ocekivati od institucije koje recimo izdaju knjigu "Duhovni genocid" (izdanje Srpske Pravoslavne Crkve i nalazi se na njihovom zvanicnom sajtu) u kojoj izmedju ostalog stoji:
..........................................
Tuzla

Saborna crkva Uspenja Presvete Bogorodice – osvecena 28. avgusta 1882. godine. Fasadu i krov ostetila 1992. godine muslimanska armija (Izvestaj ECMM, ¤ 1/94,32).

Episkopski dvor – generalno obnovljen 1990. godine. Ostecen tokom 1992. granatama ispaljenim od strane muslimanske armije. Ostecen krov (dve rupe od granata) i fasada. Neke dragocenosti nestale (Izvestaj ECMM, ¤ 1/94, 32).

Upravna zgrada Crkvene opstine. Ostecena granatama (1991–1995).

..........................................

Kacavenda i njemu slicni vrlo dobro zna koja je armija granatirala Tuzlu, al hajde. Necemo sitnicariti
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#9

Post by zavrzlama »

Gnjuscic wrote:Nije Pasic nikakav povratnik, nego neki advokat iz Tuzle. Posredovao i pomagao u rasprodaji bosnjackih kuca, stanova i zemlje i namlatio se para. Zli jezici kazu da je za pomoc u etnickom ciscenju Bijeljine dobio odlikovanje " Krst Svetog Save sa Karadjordjevim macevima " ( ili tako nekako ). Kurvin sin. E, kad mecka zaigrala pred njegovim vratima, poceo da cvili. Pseto. :-x

Kacavenda je svojevremeno nametnu obavezu popadijama iz okolnih sela da ga sluze jedan mjesec. Sta je ukljucivalo " sluzenje ", da se pretpostaviti. Nakon sto su se jedan od popova i njegova usprotivili, popa je neko nepoznat premlatio. Nije vise pop. Kacavendu naziva " demon ".

Nemoj jarane matere ti :-) :-) ..dosadilo mi to prebacivanje paznje sa glavnih krivaca na igrace koji nisu imali nikakvu moc da bilo sta ucine u godinama agresije na BIH...po tebi ja kao bosnjak koji sam zivio u gradu u kome su bosnjaci cinili vecinsko stanovnistvo trebam kriviti nekog srbina iz mog grada ako su bosnjaci pobili ,poklali i protjerali sve srbe iz mog grada.. jer taj jedan srbin je radio protiv ostalih srba i bosnjaci mu dali orden za to....suplja prica do zla boga...zna se ko je u Bijeljini pobio i protjerao nesrbe i ko to i dan danas onemogucuje da se nesrbi osjecaju gradjanima BIH ..nego im se natura da zive u srpskoj drzavi nazvanoj po jednom narodu...

PS. nista protiv tebe licno samo osvrt na post...
bn.bo
Posts: 2
Joined: 16/02/2007 22:05
Location: bn.bo

#10

Post by bn.bo »

Gnjuscic wrote:Nije Pasic nikakav povratnik, nego neki advokat iz Tuzle. Posredovao i pomagao u rasprodaji bosnjackih kuca, stanova i zemlje i namlatio se para. Zli jezici kazu da je za pomoc u etnickom ciscenju Bijeljine dobio odlikovanje " Krst Svetog Save sa Karadjordjevim macevima " ( ili tako nekako ). Kurvin sin. E, kad mecka zaigrala pred njegovim vratima, poceo da cvili. Pseto. :-x
Dje ce ti bolan dusa??? Nemas pojma kako bilo u BN za vrijeme rata tako da nemas pravo govorit o tome!!!
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#11

Post by Ljubitelj Zabara »

Gade mi se.
Fuj!
naoBlacen
Posts: 62
Joined: 22/02/2007 11:28

#12

Post by naoBlacen »

Hoce li se javiti neko od pravoslavaca vjernika da cujemo misljenje o Kacavendi i SPC? Zaista ne bi volio da posmatram SPC kroz Zlo, ali na zalost do sada nemam ni jedan razlog koji bi me ubijedio u suprotno.
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#13

Post by Maksim »

I jos jedna tema za svakodnevno frustrirane Cyber-filozofe.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#14

Post by Fair Life »

naoBlacen wrote:Jesu li su Kacavenda i Anfilohije samo sarafcici unutar SPC?
....
Bez sarafcica nema ni mashine...

Image
Arkan i patrijarh Pavle

Image
Arkan i Amfilohije

Image
Karadzic, Mladic... patrijarh Pavle (Sokolac)

Image
"otac" Filaret

Image
1992.

Image
Ne bas davno
________________

I da ne zaboravim... Na nasim prostorima religija je sranje,opasna po zivot jer svestena lica najmanje propovijedaju "ljubav prema bliznjem svom". U svakom su momentu spremni na politicki mig pozvati svoje stado na otkidanje tudjih glava.

Ne mislim iskljucivo na pravoslavlje, mada istini za volju... ono prednjaci.
________________

Rezultat...

Image
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#15

Post by _BosanaC »

bn.bo wrote:
Gnjuscic wrote:Nije Pasic nikakav povratnik, nego neki advokat iz Tuzle. Posredovao i pomagao u rasprodaji bosnjackih kuca, stanova i zemlje i namlatio se para. Zli jezici kazu da je za pomoc u etnickom ciscenju Bijeljine dobio odlikovanje " Krst Svetog Save sa Karadjordjevim macevima " ( ili tako nekako ). Kurvin sin. E, kad mecka zaigrala pred njegovim vratima, poceo da cvili. Pseto. :-x
Dje ce ti bolan dusa??? Nemas pojma kako bilo u BN za vrijeme rata tako da nemas pravo govorit o tome!!!
Nisi ti taj koji opominje i odredjuje ko ce i o cemu raspravljati. Mislim da ti ne treba opomena nakon samo jednog posta. Mozda da prvo procitas pravila foruma prije drugog?

Pozdrav!
bn.bo
Posts: 2
Joined: 16/02/2007 22:05
Location: bn.bo

#16

Post by bn.bo »

_BosanaC wrote:
bn.bo wrote:
Gnjuscic wrote:Nije Pasic nikakav povratnik, nego neki advokat iz Tuzle. Posredovao i pomagao u rasprodaji bosnjackih kuca, stanova i zemlje i namlatio se para. Zli jezici kazu da je za pomoc u etnickom ciscenju Bijeljine dobio odlikovanje " Krst Svetog Save sa Karadjordjevim macevima " ( ili tako nekako ). Kurvin sin. E, kad mecka zaigrala pred njegovim vratima, poceo da cvili. Pseto. :-x
Dje ce ti bolan dusa??? Nemas pojma kako bilo u BN za vrijeme rata tako da nemas pravo govorit o tome!!!
Nisi ti taj koji opominje i odredjuje ko ce i o cemu raspravljati. Mislim da ti ne treba opomena nakon samo jednog posta. Mozda da prvo procitas pravila foruma prije drugog?

Pozdrav!
A eto ti jesi taj !!! Nisam procitao pravilo jer u biti sva pravila na svim forumima su manje vise jasna! Ja znam sta se desavalo u mojoj Bijeljini tokom rata a i poslije rata tako da nema niko pravo govoriti o necemu o cemu nema blage veze!!!
Naprosto nije tacno da je Bakir Pasic ( btw, covjek nije "tamo neki advokat iz Tuzle" ) pomagao u etnickom ciscenje Bijeljini,to su gluposti,nonsensi...To je isto kad bih ja sad tvrdio da je Selim Beslagic bio organizator progona Srba iz Tuzle !!!
Ako ti i ovaj moj komentar ne odgovara,to vec nije moj problem,preskoci ovaj topic jer nemas pravo pisati na ovu temu ako nisi iz Bijeljine....
Gnjuscic
Posts: 198
Joined: 27/02/2005 20:46
Location: Iza coska jednog djeta kuće

#17

Post by Gnjuscic »

Nemam namjeru govoriti i ponavljati bezbroj puta dokazanu i nesumnjivu istinu o tome su Srbi vrsili etnicko ciscenje u Bijeljini. VKBI ima vremena, a s obzirom na prosjek godina i neocekivano energije da do besvijesti razvlace jednu te istu jufku. Od mladica do karadzica i od milosevica pa do tudjmanina. Ja, nemam ni vremena ni energije za beskrajno ponavljanje istog i nicim osporenog.

Podsjeca me to na situaciju tokom i (dugo) nakon rata, kada je svaka kritika alije izetbegovica proizvodila trenutnu reakciju kojom je stavljen u kontekst sa karadzicem i bandom, nakon cega bi izetbegovic ekspresno promoviran u moralnog titana, a bilo kakva kritika istog onemogucena.
Ja zelim samo da naglasim ulogu i zivotnu situaciju sa naglim obrtom, vezanu za jednog ratnog profitera, koji je u ratnom i poslijeratnom vremenu dao svoj nesebicni doprinos etnickom ciscenju, na nacin da je na papiru uoblicio i finalizirao ono sto su cetnici na terenu radili kundakom, metkom, bombom, sakom i na svaki drugi nacin.

Da isti ratni profiter nije tako priljezno radio na prodaji bosnjacke imovine, da ih je savjetovao da ne prodaju, danas bi u Bijeljini bilo znatno vise Bosnjaka nego sto ih jeste, pa kacavenda ne bi imao potrebnu vecinu da bi ostvario svoje zlocinacke zamisli.

To da li sam ja bio ili nisam bio u Bijeljini, nije bitno za ocjenu o istom . Vecina od nas na forumu nisu nikad bili u Srebrenici, kamo li u vrijeme rata, pa opet pricamo tome, i niko nema pravo da nam to ospori. Kad smo vec kod Bijeljine, nesto mi nije poznato djelovanje doticne persone bas u Bijeljini. Svoj posao je isti odradjivao na sigurnom. U Tuzli.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#18

Post by _BosanaC »

bn.bo wrote:
_BosanaC wrote:
bn.bo wrote: Dje ce ti bolan dusa??? Nemas pojma kako bilo u BN za vrijeme rata tako da nemas pravo govorit o tome!!!
Nisi ti taj koji opominje i odredjuje ko ce i o cemu raspravljati. Mislim da ti ne treba opomena nakon samo jednog posta. Mozda da prvo procitas pravila foruma prije drugog?

Pozdrav!
A eto ti jesi taj !!! Nisam procitao pravilo jer u biti sva pravila na svim forumima su manje vise jasna! Ja znam sta se desavalo u mojoj Bijeljini tokom rata a i poslije rata tako da nema niko pravo govoriti o necemu o cemu nema blage veze!!!
Naprosto nije tacno da je Bakir Pasic ( btw, covjek nije "tamo neki advokat iz Tuzle" ) pomagao u etnickom ciscenje Bijeljini,to su gluposti,nonsensi...To je isto kad bih ja sad tvrdio da je Selim Beslagic bio organizator progona Srba iz Tuzle !!!
Ako ti i ovaj moj komentar ne odgovara,to vec nije moj problem,preskoci ovaj topic jer nemas pravo pisati na ovu temu ako nisi iz Bijeljine....
Jos samo jedan komentar na rad moderacije i bices momentalno banovan. Ovo ti je zadnje upozorenje.
sember
Posts: 109
Joined: 12/10/2006 13:14

#19

Post by sember »

Jos samo jedan komentar na rad moderacije i bices momentalno banovan. Ovo ti je zadnje upozorenje.
Rezultati presude su vec vidljivi i normalan dijalog na ovom forumu
nesrbima je zabranjen.!!
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#20

Post by Ljubitelj Zabara »

Tacka, pa dva uzvicnika. :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#21 Re: Kacavenda, vladika Zla i SPC

Post by mIRCerka »

naoBlacen wrote:Ovo otjelovljenje Zla i dalje je istrajano u svom poslu, zapocetom jos prije rata . Lista onoga sto je Zlo pocinilo prema ljudima bi se otegla do ko zna gdje, u prvom cugu najmanje do Haga, a cini sa nesmanjenim zarom i dalje. Dovoljno je spomenuti samo najaktuelnije slucajeve, Fatu Orlovic i novo ciscenje Bosnjaka Bijeljine koje sprovodi u saradnji sa vlastima RS-a. I niko Zlo da zaustavi!

Imali ste ga priliku veceras vidjeti u Centralnom dnevniku na Hayatu, kada se izdire na novinarku, sipa mrznjom, vrijedja, ponizava i otvoreno prijeti povratniku, nekom Pasicu da se pripazi i drzi jezik za zubima (Znamo sta to znaci i kakva atmosfera vlada u Bijeljini i RS za povratnike ali i sve nepodobne. Prije dva dana u Bijeljini je ubijen Dusko Kondor) , ciju kucu zajedno sa kucama drugih Bosnjaka hoce da rusi da bi izgradio svoje dvore. Covjek se zaledi od mrznje koja izbija iz ove zvijeri.

SPC se nikada nije ogradila od Kacavende i kacavendi, svoje uloge u klanjima, od ratnih zlocinaca, Kacavenda je i dalje vladika, na sva zvona se prica i da je pedofil, pa se pitam imamo li pravo gledati SPC kao instituciju kroz njega, Anfilohija Radovica i njima slicne? Posebno bi volio da cujem komentare pravoslavaca koji nisu u zagrljaju sa kacavendama.
Dusko Kondor je ubijen od strane bivseg momka njegove kcerke...
teorija zavjere :roll:
loli
Posts: 49
Joined: 03/02/2007 23:08

#22

Post by loli »

Ne kontam zašto uvaženog profesora u sve ovo uvlačimo. On je bio dobar čovjek i veliki humanista. Ako vas baš i to interesuje taj što ga je ubio je Bošnjak, čisto da se zna i taj detalj. Ali Dule ipak nije zaslužio da se spominje na ovoj temi
naoBlacen
Posts: 62
Joined: 22/02/2007 11:28

#23

Post by naoBlacen »

loli wrote:ubio je Bošnjak, čisto da se zna i taj detalj.

lazes. nije bosnjak nego rom.

i zao mi je sto se dusko kondor, ali i bilo koji drugi LJUDI spominju na temi na kojoj se spominje kacavenda i slicni neljudi, spc i druge poluge fasizma, ali bilo je vise radi ilustracije klime koja vlada u bijeljini i rs.
Last edited by naoBlacen on 27/02/2007 14:51, edited 2 times in total.
naoBlacen
Posts: 62
Joined: 22/02/2007 11:28

#24 Re: Kacavenda, vladika Zla i SPC

Post by naoBlacen »

mIRCerka wrote:
naoBlacen wrote:Ovo otjelovljenje Zla i dalje je istrajano u svom poslu, zapocetom jos prije rata . Lista onoga sto je Zlo pocinilo prema ljudima bi se otegla do ko zna gdje, u prvom cugu najmanje do Haga, a cini sa nesmanjenim zarom i dalje. Dovoljno je spomenuti samo najaktuelnije slucajeve, Fatu Orlovic i novo ciscenje Bosnjaka Bijeljine koje sprovodi u saradnji sa vlastima RS-a. I niko Zlo da zaustavi!

Imali ste ga priliku veceras vidjeti u Centralnom dnevniku na Hayatu, kada se izdire na novinarku, sipa mrznjom, vrijedja, ponizava i otvoreno prijeti povratniku, nekom Pasicu da se pripazi i drzi jezik za zubima (Znamo sta to znaci i kakva atmosfera vlada u Bijeljini i RS za povratnike ali i sve nepodobne. Prije dva dana u Bijeljini je ubijen Dusko Kondor) , ciju kucu zajedno sa kucama drugih Bosnjaka hoce da rusi da bi izgradio svoje dvore. Covjek se zaledi od mrznje koja izbija iz ove zvijeri.

SPC se nikada nije ogradila od Kacavende i kacavendi, svoje uloge u klanjima, od ratnih zlocinaca, Kacavenda je i dalje vladika, na sva zvona se prica i da je pedofil, pa se pitam imamo li pravo gledati SPC kao instituciju kroz njega, Anfilohija Radovica i njima slicne? Posebno bi volio da cujem komentare pravoslavaca koji nisu u zagrljaju sa kacavendama.
Dusko Kondor je ubijen od strane bivseg momka njegove kcerke...
teorija zavjere :roll:
da, ali po mnogim procjenama i po komentarima helsinskog odbora, pojedinaca i brojnih drugih i domacih i medjunarodnih grupa i organizacija to ubistvo je bilo prije svega atak na slobodu govora. pitanje ko stoji iza svega toga? ali da ne skrecemo s teme. tema je demon kacavenda i spc.
ThePoliglot
Posts: 52
Joined: 29/01/2007 00:28

#25 Re: Kacavenda, vladika Zla i SPC

Post by ThePoliglot »

naoBlacen wrote:Ovo otjelovljenje Zla i dalje je istrajano u svom poslu, zapocetom jos prije rata . Lista onoga sto je Zlo pocinilo prema ljudima bi se otegla do ko zna gdje, u prvom cugu najmanje do Haga, a cini sa nesmanjenim zarom i dalje. Dovoljno je spomenuti samo najaktuelnije slucajeve, Fatu Orlovic i novo ciscenje Bosnjaka Bijeljine koje sprovodi u saradnji sa vlastima RS-a. I niko Zlo da zaustavi!

Imali ste ga priliku veceras vidjeti u Centralnom dnevniku na Hayatu, kada se izdire na novinarku, sipa mrznjom, vrijedja, ponizava i otvoreno prijeti povratniku, nekom Pasicu da se pripazi i drzi jezik za zubima (Znamo sta to znaci i kakva atmosfera vlada u Bijeljini i RS za povratnike ali i sve nepodobne. Prije dva dana u Bijeljini je ubijen Dusko Kondor) , ciju kucu zajedno sa kucama drugih Bosnjaka hoce da rusi da bi izgradio svoje dvore. Covjek se zaledi od mrznje koja izbija iz ove zvijeri.

SPC se nikada nije ogradila od Kacavende i kacavendi, svoje uloge u klanjima, od ratnih zlocinaca, Kacavenda je i dalje vladika, na sva zvona se prica i da je pedofil, pa se pitam imamo li pravo gledati SPC kao instituciju kroz njega, Anfilohija Radovica i njima slicne? Posebno bi volio da cujem komentare pravoslavaca koji nisu u zagrljaju sa kacavendama.
ajde dokaži ove svoje tvrdnje......tačno djelimično jeste da unutar SPC postoje nečasni kadrovi ali ovo o čemu ti pričaš je napumpana propaganda! Ajmo dokazi, video, audio, novine, dokumenti.....nemoj mi nekakvo mahalsko istraživačko novinarstvo jer ti ovim napadaš drugu najveću konfesiju u BiH!
Post Reply