Kaćo A-SDA Kadrija

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Locked
Stator91

Kaćo A-SDA Kadrija

Post by Stator91 » 23/03/2011 16:15

Falsifikatoru, lažima, korupcije, mitu, prevarama i obmanama istaknutog podrumaša, kako i na koji način u kraj stati?

1gorstak

Re: Kaćo A-SDA Kadrija

Post by 1gorstak » 23/03/2011 16:18

Stator91 wrote:Falsifikatoru, lažima, korupcije, mitu, prevarama i obmanama istaknutog podrumaša, kako i na koji način u kraj stati?

Podrskom onim politickim opcijama koje forsiraju revizije ... i nacina na koji se dolazilo do diplome i nacina na koji se dolazilo do imovine.

Stator91

Post by Stator91 » 23/03/2011 16:25

1gorstak wrote:
Stator91 wrote:Falsifikatoru, lažima, korupcije, mitu, prevarama i obmanama istaknutog podrumaša, kako i na koji način u kraj stati?

Podrskom onim politickim opcijama koje forsiraju revizije ... i nacina na koji se dolazilo do diplome i nacina na koji se dolazilo do imovine.

Kako, molim lijepo konkretno, izbori su dalekooooo!

poznanik

Post by poznanik » 23/03/2011 17:24

Imaš li kakvih dokaznih materijala za tvrdnje iznad?

campo

Post by campo » 23/03/2011 22:32

Za sve ovo što je navedeno o Kaći imaju dokazi..a konkretno mislim da bi trebalo vidjeti u PL kantona Sarajevo da ti Ljudi pokrenu neku odgovornost protiv njega i ljudi koji su mu dozvolili da kalja ugled branioca Sarajevaa sve zbog sitnih intersa..100KM nadoknade mjesečno za ćlanove upravnog odbora..a mogu ih i nabrojati pa neka borci znaju..među njima ima i poštenih ali ko nezna Kadriju skupo bi ga platio..mislim da nema rijeći kako opisati bezobrazluke i laži takvog tipa ..volio bih da jedna nezavisna tv ekipa sve ovo istraži ali objektivno..i mislim da više nebi trebalo ništa govoriti o njemju neka onda organi zaduženi za gonjenje i sprovođenje zakona rade svoje..potrebno je samo sve ovo isprovjeravati a to nije teško..OVO JE MALI GRAD U NJEMU SVE SE ZNA.

campo

Post by campo » 23/03/2011 22:50

Taj nema koliko nije promijenio stranaka..i u svakoj se predstavljao kao da je neki profesinalni političar tako on sebe zove..a poznavajuči njegovu elokventnost i fond riječi koje koristi u svakodnevnom komuniciranju mislim da nije završio ni 8 razreda osnovne škole..Ma lako mu je stati u kraj samo krivična prijava za sve ovo što je uradio kao npr..što je dao Bećirevićevom sinu 500 KM, Zornić Hamzi 400KM Članovima stranke A SDA podjelio je otprilike oko 3000 KM za reviziju Izdatih uvjerenja u Opštini N.Grad 2000KM neki okrugli sto 5000KM koji nikada nije održan a u finansiskom izvještaju je naveo da će okrugli sto biti naknadno održan (kako kada su pare podignute i potrošene) nadam se da će neko od prestavnika ministarstva ili neke druge institucije koja se brine o sprovođenju zakona bar dio ovoga proćitati i zapitati se ko je ovaj Kadrija Škrijelj..Ublehaš i lažov ništa drugo..Mislim da se slobodno može reći da je bio stavio PL Kantona Sarajevo u službu ASDA stranke..ali..pametni su građani Sarajeva jes da su dobre duše i merhametli ali nisu bili toliko naivni nije ih mogao prevaritiJEDAN PROFESIONALNI POLITIČAR KADRIJA ŠKRIJELJ

Stator91

Post by Stator91 » 24/03/2011 08:40

Poštovani!!

Sve ovo polahko dobiva epilog i sredstvima javnog informisanja!
Evo, jutros u Avazu neki drugi ljudi iznesoše dio istine o Kadriji Škrijelju.
Ima i njegova izjava, upravo onako kako Campo kaže, uprvo se vidi pismenost penzionisanog ''Pukovnika'' ARBiH.
SRAMOTA svih nas! Jad i bijeda kakvu trpimo da kraja nema. Mi koji smo od sebe sve dali u Organizaciji i odbrani BiH,
trpimo, a znamo da je Kadrija Škrijelj prije svega bio Švercer oružija u predratnom periodu, jer znam da ga neki ljudi i dan danas terete za 11 dugih cijevi koje je uzeo, prodao svojim rođacima i komšijama i nikada im pare nije dao. Tim parama je kupio radno mjesto i cijeli RAT proveo na mjestu šefa čistačica i portira KCU-Sarajevo. Falsifikovao papire o učešču u RAT-u, Uredbu o činovanju, kao potpisao mu gen.Mahmuljin, a gen.Dreković mu dao čin. Po njegovoj ''demobilizaciji'', a po raznim neregularnim papirima dobivenim od raznih doktora kao i po Povoljnim uslovima penzionisan i danas prima PENZIJU. Petlja se i stalno je uz Avdu Hebiba, vara i njega samog. Težak je to lažac i kriminalac, prolazi mu. Sklon je Falsifikovanju, a koristi publiku, a nimalo se ne stidi iznositi laži i u javnost. Obraza nema, ili mu reci dušo ili kurvo, sasvim mu je svejedno.

Ali, akobogda ODZVONILO MU JE, ići će krivična prijava ili danas ili za dva dana, sve jedno.

Staće mu se u kraj, ali bi volio i to bi mi kao čovjeku, patrioti, zaista i satisfakcija bila, da ga se natjera da; KAO RATNI PROFITER ODGOVARA I SVE NE REGULARNO VRATI OVOJ NAPAČENOJ DRŽAVI I LJUDIMA ĆIJI JE DOPRINOS NE UPITAN, KAKO U ORGANIZACIJI, TAKO I U SAMOJ ODBRANI DRŽAVE BiH. Nek nam je Alah na pomoći!!!

Stator91

Post by Stator91 » 24/03/2011 09:37

poznanik wrote:

Imaš li kakvih dokaznih materijala za tvrdnje iznad?

IMA, JAKO PUNO DOKAZA. DOBIT ĆE SVOJ EPILOG BRZO, RADI SE NA PRIKUPLANJU SVIH RELEVANTNIH ČINJENICA I AKATA. BIT ĆE JAKO BRZO OBZNANJENO SVE, NADAM SE I JAVNO I TRANSPARENTNO, TAKO DA NE BUDE UZALUD SAV OVAJ NAŠ TRUD.... :bih:

Locked