Jusuf Nurkić

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2101 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Tomahawk11 »

Mustang1 wrote:Zar nije zabranjeno mijesanje politike u sport ? Ili je to samo kod FIFE ?
Nije zabranjeno, cak sta vise, kod nas se to masovno mijesa, ali bar na forumu se moze malo bez toga.
Stvari mogu biti jednostavne, ali vidim pojedinci na forumu pisu citave doktorate o slucaju Nurkic....a jednostavno je, hoce ili nece.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#2102 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by spinel_ »

kod nas je jos i dobra situacija... kao najkomplikovanijeg imamo samo Nurkica.. Sta bi trebali reci crnogorci za svoja tri gorostasa pod obrucem...

tri nikole a nijedan ne igra za njih, barem na zadnjim kvalama :D

evo ovaj mirotic kad je uvidio da od spanjolaca nece dobiti poziv,, gdje pored ibake nema mjesta onda se sjetio da bi i mogao zaigrati za CG.. :lol:
goni takve u djavla...
nadam se da s jukom nece biti takva situacija.
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2103 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by hrasno38 »

spinel_ wrote:kod nas je jos i dobra situacija... kao najkomplikovanijeg imamo samo Nurkica.. Sta bi trebali reci crnogorci za svoja tri gorostasa pod obrucem...

tri nikole a nijedan ne igra za njih, barem na zadnjim kvalama :D

evo ovaj mirotic kad je uvidio da od spanjolaca nece dobiti poziv,, gdje pored ibake nema mjesta onda se sjetio da bi i mogao zaigrati za CG.. :lol:
goni takve u djavla...
nadam se da s jukom nece biti takva situacija.
To su konstantni problemi sa NBA igracima koji skoro uvijek vagaju sta im se vise isplati.
User avatar
neMir
Posts: 43
Joined: 02/04/2010 01:41

#2104 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by neMir »

:bih:
Last edited by neMir on 05/01/2015 23:38, edited 1 time in total.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#2105 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by SkyLimit »

Nas je Teletović razmazio, od kako je u NBA nije čak ni kvalifikacije ni jedne propustio. Mislim da je uredu u budućnosti ne dizati hajku na naše NBA igrače(kako je lijepo što ih imamo a kako stvari stoje imati ćemo ih još) ako ne dođu da igraju kvalifikacije. Ipak je jedna NBA sezona fizički neusporedivo zahtjevnija nego sezona u Europi. Ali onaj igrač koji zdrav i prav ne dođe da igra Eurobasket, to je već sramota.
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2106 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by relativno84 »

Toliko price o momku koji tek treba da postane nesto :-) Naravno sam odlazak u NBA i ove partije koje pruza su nevjerovatna stvar i svako ko voli ovu zemlju se raduje tome ali ne treba sve gledati tako iskljucivo.

Mozda je i bolje da preskoci ovaj turnir s repokom, neka ostane preko ljeta i radi jos vise na sebi, mlad je ima vremena i za repku naravno ako to bude zelio. Samo ne treba se zanositi iluzijama kako su svi krivi osim njega, momak samo razmislja racionalno sta mu je prioriret u ovom trenutnku to je njegov klub i stvaranje sto bolje pozicije u istom. Ove price kako bi platio kaznu ako prekrsi ugovor i nastupa na euru su za malu djecu, jer svima je jasno da njegovi uslovi ne mogu biti ispunjeni.

Lijepo je vidjeti jos jednog naseg igraca koji igra s tim svjetskim velicinama, samo ovo na momente bahato ponasanje moglo bi stvoriti kontra efekat pa da vecina jacih igraca krenu u spustanje momka, neka povreda u ovom trenutku mu ne treba, dovoljno je skrenuo paznje na sebe dobrim igrama, negativna reklama nekog ko provocira protivnika moze samo lose donijeti.

Ziv i zdrav bio pa gdje god igrao :bih:
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2107 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by palermo »

neMir wrote:Kako bi samo bilo drago da Juka više nikad ne zaigra za ovu nakaradu od države i reprezentacije. Mislim ja ću ga uvijek pratiti, rođen je i odrastao u mom kraju kojih 10km od mene, ali kad bi ostao pri svojoj riječi još više bi mi porastao u očima.

I zanimljivo je na ovoj temi vidjeti kako Bošnjo ne podnosi tuđi uspjeh. Kao ovčice staju na stranu ljudi koji su svoje pozicije zauzeli zahvaljujući odgovarajućoj stranci, a pljuje se momak koji je sve postigao sam svojim radom, trudom i talentom. Ali ovo je Bosna, ovdje je i to moguće.
Valjda ti pošalje avionsku kartu da i ti napustiš ovu nakaradu od države.

Čuj, Bošnjo ne podnosi tuđi uspjeh, pa ovdje ljudi ne spavaju da bi gledali Jusufa ( i Mirzu, naravno) a oni koji zbog obaveza moraju spavati,prvo što ujutro pogledaju je kako je Jusuf igrao, i onda dođe neki parmak i ovako nešto izjavi.
User avatar
neMir
Posts: 43
Joined: 02/04/2010 01:41

#2108 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by neMir »

:zzzz:
Last edited by neMir on 05/01/2015 23:39, edited 1 time in total.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2109 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Mračajski proto »

neMir wrote:
palermo wrote:
neMir wrote:Kako bi samo bilo drago da Juka više nikad ne zaigra za ovu nakaradu od države i reprezentacije. Mislim ja ću ga uvijek pratiti, rođen je i odrastao u mom kraju kojih 10km od mene, ali kad bi ostao pri svojoj riječi još više bi mi porastao u očima.

I zanimljivo je na ovoj temi vidjeti kako Bošnjo ne podnosi tuđi uspjeh. Kao ovčice staju na stranu ljudi koji su svoje pozicije zauzeli zahvaljujući odgovarajućoj stranci, a pljuje se momak koji je sve postigao sam svojim radom, trudom i talentom. Ali ovo je Bosna, ovdje je i to moguće.
Valjda ti pošalje avionsku kartu da i ti napustiš ovu nakaradu od države.

Čuj, Bošnjo ne podnosi tuđi uspjeh, pa ovdje ljudi ne spavaju da bi gledali Jusufa ( i Mirzu, naravno) a oni koji zbog obaveza moraju spavati,prvo što ujutro pogledaju je kako je Jusuf igrao, i onda dođe neki parmak i ovako nešto izjavi.
Nije potrebno, ja se sam borim da je napustim.

A za parmake si prijavljen.

Uzdravlje.
ooooooj, booozeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Holms
Posts: 509
Joined: 27/01/2012 22:51

#2110 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Holms »

kako to da samo Jusuf ima ovih problema sa savezom?
nijedan drugi igrač iz repke nema tih problema niti spominje savez, nego se odaziva na pozive i igra
User avatar
neMir
Posts: 43
Joined: 02/04/2010 01:41

#2111 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by neMir »

:wink:
Last edited by neMir on 05/01/2015 23:39, edited 1 time in total.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#2112 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by spinel_ »

neMir wrote:
Je l' se znamo mi prika?

imal' razlog zasto bi volio da odjebe reprezentaciju ili to onako :-)
ne znam, mislim da nema lika barem iskrenog patriote kojem nije drago sto pruza ovakve partije i sto je vec sad uspio..
zato mu je lahko sad zanovjetati i postavljati uslove i ultimatume.. da npr i ovu sezonu je ostao u Cedeviti i sam Juka i ti sto ga prizivas bi molili samo da dobije poziv.. ovako, u americi i iz amerike si king.. i sta god i kako znas da ti ne mogu nista..
Last edited by spinel_ on 05/01/2015 20:08, edited 1 time in total.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2113 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by It_is_a_Leclerc »

Jusuf Nurkić The Nurk utišao protivnike.

Image
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2114 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by palermo »

neMir wrote:
Nije potrebno, ja se sam borim da je napustim.

A za parmake si prijavljen.

Uzdravlje.
Hajde, misliš da u ovoj nakaradi od države vrijedi išta prijavljivati :D

Zlatni ti puti......
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#2115 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by spinel_ »

palermo wrote:
neMir wrote:
Nije potrebno, ja se sam borim da je napustim.

A za parmake si prijavljen.

Uzdravlje.
Hajde, misliš da u ovoj nakaradi od države vrijedi išta prijavljivati :D

Zlatni ti puti......

dobar, dobar :D :thumbup:
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#2116 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by asker »

Ljudi vjerujte da postoje likovi koji zaista, sa silnom energijom nastoje da nastete kosarci u BiH. Na jednom drugom sportskom forumu je provaljen lik koji je bukvalno slao raznorazne tuzbe FIBI protiv kosarkaskog saveza BiH. Frajer je isao tako daleko da je spijunirao treninge reprezentacija, da, reprezentacija, muske, zenske, omladinskih selekcija.......................sjecam se da je negdje u nekoj dvorani slikao malog Sulejmanovica koji je samo prisustvovao u dvorani, lik ga uslikao i tuzio FIBI jer zaboga Finac nije smjeo bit tu.

I ovo sa Nurkicem i pravljenje od muhe medvjeda mi sve vise lici na isto to. Kao da je Harun ili ko vec u savezu u najmanju ruku pobio neke clanove Jusufove porodice.................al samo njegove, ostalih 11 momaka + Dusko su miljenici saveza.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#2117 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Zmijuga loma »

It_is_a_Leclerc wrote:Kako da zaduži kad mu je, nakon dvije utakmice i jednog nepromišljenog i zbunjujućeg odlaska sa priprema, taj silni, vrli Harun Mahmutović (ah, patetike. Dajte nam ono kako je pozajmio 10.000 maraka od Đedovića) poručio da odjebe.
"E pa Bogami gosp. Trnovčeviću nismo mi ovdje u BiH baš takve ovce kakvim nas ti smatraš i ne gubimo mi igrače zbog "genijalaca" kako to ti kažeš, već zbog takvih menadžera kao ti! Menadžera kojima je i njihova država na prodaju. Gospodine menadžeru BiH, Mirza i ostali naši igrači nisu na prodaju! Odjebite!"

Drži se ti katetera, izvrtanje ti ne ide ni kad poguraš. :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2118 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by It_is_a_Leclerc »

Zmijuga loma wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Kako da zaduži kad mu je, nakon dvije utakmice i jednog nepromišljenog i zbunjujućeg odlaska sa priprema, taj silni, vrli Harun Mahmutović (ah, patetike. Dajte nam ono kako je pozajmio 10.000 maraka od Đedovića) poručio da odjebe.
"E pa Bogami gosp. Trnovčeviću nismo mi ovdje u BiH baš takve ovce kakvim nas ti smatraš i ne gubimo mi igrače zbog "genijalaca" kako to ti kažeš, već zbog takvih menadžera kao ti! Menadžera kojima je i njihova država na prodaju. Gospodine menadžeru BiH, Mirza i ostali naši igrači nisu na prodaju! Odjebite!"

Drži se ti katetera, izvrtanje ti ne ide ni kad poguraš. :D
Zanimljivo je kako se u toku ovog srcedrapajućeg, ali nimalo naivnog pisma, čovjeka zvanog "veliki potencijal", menadžeru Trnovčeviću obraća sa TI, da bi u ovom zdravoseljačkom finalu okrenuo na množinu, jer je očito mislio i na Jusufa i na njegovog menadžera.

Da nije, održao bi se na "ti" do kraja. ;)
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#2119 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Zmijuga loma »

It_is_a_Leclerc wrote:
Zmijuga loma wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Kako da zaduži kad mu je, nakon dvije utakmice i jednog nepromišljenog i zbunjujućeg odlaska sa priprema, taj silni, vrli Harun Mahmutović (ah, patetike. Dajte nam ono kako je pozajmio 10.000 maraka od Đedovića) poručio da odjebe.
"E pa Bogami gosp. Trnovčeviću nismo mi ovdje u BiH baš takve ovce kakvim nas ti smatraš i ne gubimo mi igrače zbog "genijalaca" kako to ti kažeš, već zbog takvih menadžera kao ti! Menadžera kojima je i njihova država na prodaju. Gospodine menadžeru BiH, Mirza i ostali naši igrači nisu na prodaju! Odjebite!"

Drži se ti katetera, izvrtanje ti ne ide ni kad poguraš. :D
Zanimljivo je kako se u toku ovog srcedrapajućeg, ali nimalo naivnog pisma, čovjeka zvanog "veliki potencijal", menadžeru Trnovčeviću obraća sa TI, da bi u ovom zdravoseljačkom finalu okrenuo na množinu, jer je očito mislio i na Jusufa i na njegovog menadžera.

Da nije, održao bi se na "ti" do kraja. ;)
I ta množina se odnosi precizno na Enesa i Nurku ni manje ni više, a ne recimo na Enesa i ostale lovce u mutnom. Očito Nurku odjebao, jel? :lol: Na stranu što je u svakom obraćanju nakon toga eksplicitno istaknuo da su Nurki vrata apsolutno otvorena.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#2120 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Iker C »

Ja ne bih bio Harunu u koži kad ga Jukin babo sretne na ulici. :izet: :run:
User avatar
sadmire
Posts: 2382
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#2121 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by sadmire »

Nije to bila mnozina nego ironicno persiranje...gdje ces takvom gospodinu reci odjebi...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2122 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Mračajski proto »

Kakvog javašluka ima na ovoj temi. :lol: Da li su gori ovi što bi Juki sisali nožne prste zbog kruga više ili ovi što hvale apolonskog Haruna?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2123 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by MOSALJOZE »

Mračajski proto wrote:Kakvog javašluka ima na ovoj temi. :lol: Da li su gori ovi što bi Juki sisali nožne prste zbog kruga više ili ovi što hvale apolonskog Haruna?
Proto je za sda
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#2125 Re: Jusuf Nurkic, dijamant BH kosarke

Post by Artest »

Dje si, Protonije, prtina te zamela... :)

Doce ba Juka, ne znam cemu ove tenzije. A ako i ne dodje, ima vremena za pljuvanje.
Post Reply