Jeste li vi culi veceras ovo "multikulturalno" Sarajevo?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
vedderedi
Posts: 1002
Joined: 20/09/2004 12:50

#1 Jeste li vi culi veceras ovo "multikulturalno" Sarajevo?

Post by vedderedi »

Otkud ovoliko odusevljenje zbog pobjede Turske na ulicama ovog "multikulturalnog" grada?
Jesu li to i Bosnjaci dobili svoju rezervnu domovinu, iako gotovo ni rijeci turskog ne razumiju?
Kao Bosnjak, zelim da se izvinim svim svojim sugradjanima drugacijih predznaka koji su se veceras osjecali nelagodno u ovom gradu "tolerancije, suzivota, multietnicnosti" i ostalih ispraznih rijeci.

Sarajevo, selendro moja!

:smajlikojipovraca:
Last edited by vedderedi on 21/06/2008 02:01, edited 1 time in total.
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#2 Re: Jeste li vi culi veceras ovo "multikulturalno" Sarajevo?

Post by bos »

Eno na Novoj traze reportere pa se javi brate, samo te cekaju... :D :D :D :D
User avatar
mensurbh
Posts: 97
Joined: 06/01/2007 22:41
Location: BiH

#3 Re: Jeste li vi culi veceras ovo "multikulturalno" Sarajevo?

Post by mensurbh »

vedderedi wrote:Otkud ovoliko odusevljenje zbog pobjede Turske na ulicama ovog "multikulturalnog" grada?
Jesu li to i Bosnjaci dobili svoju rezervnu domovinu, iako gotovo ni rijeci turskog ne razumiju?
Kao Bosnjak, zelim da se izvinim svim svojim sugradjanima drugacijih predznaka koji su se veceras osjecali nelagodno u ovom gradu "tolerancije, suzivota, multietnicnosti" i ostalih ispraznih rijeci.

Sarajevo, selendro moja!

:smajlikojipovraca:
Neeeee... To je bila samo reakcija na naboje hrvatskog nacionalizma, recimo, u Mostaru, Kiseljaku, Širokom... Sarajevo je multikulturni grad. Problem je što ta multikulturnost nekada previše ide na štetu Bošnjaka, naprimjer,imamo javni servis u kojem se uglavnom govori hrvatski, i tako nekih nebuloza, a sve u cilju multi-kulti... :-(
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#4 Re: Jeste li vi culi veceras ovo "multikulturalno" Sarajevo?

Post by delightful »

kod mene mrtva tisina :D
Locked